Atpūta un izklaide > Sports

Te kāds kustas?

(1/18) > >>

Bob(i)s:
Sveiciens kustīgajiem!
Tagad tāds laiks ārā, ka outdoor sportiskās aktivitātes ir apliktas ar dažādiem ierobežojumiem - sniega nav, gaismas nav, siltuma nav, toties ir slapjums, vēsums, ledus atliekas, tumsa. Ko darīt šajā laikā tiem, kas raduši sportot ārā? Es cenšos visus kaitnieciskos faktorus neņemt vērā un skriet neatkarīgi no apstākļiem, bet besī ārā ledus uz celiņiem, tumsa un tas, ka jāģērbjas vairāk - tas nozīmē katru reizi mazgāt slapju drēbju čupiņu.
Trenažieru zāles riebj, lai gan aizeju pa reizei pasvīst arī šajās iesmirdušajās telpās.
Varbūt jums kadam(-ai) ir kādas objektīvas atklāsmes, kā izpausties šajā starpperiodā...

Mangusts:
Cenšos joprojām skriet, bet daru to 2-3 reizes nedēļā, kas dod iespēju kaut nedaudz izvēlēties patīkamākus laikapstākļus, turklāt, ir iespēja skriet pa dienu. Apmēram reizi nedēļā eju uz jogu, reizēm uz pilatēm. Trenažieri nav man.
Bet drēbju čupa pēc fiziskām aktivitātēm tāpat jāmazgā, kāda starpība cik daudz, kamēr to var izdarīt vienā vešmašīnas ciklā.

Luīze:
Ziemā diemžēl neskrienu. Nomaukties uz slidena ceļa galīgi negribas. Man ir 2x nedēļā vingrošana sporta zālē (nav tik traki, sporta
ģērbtuve parasti ir smirdīgāka :D ). Cenšos arī vairāk staigāt, vismaz brīvdienās pa dienu.

Bob(i)s:
Laimīgie tie, kam laiks sportam pa dienu. Man ir tikai vakari un brīvdienas. Bet brīvdienās, kā zināms, nevar izpildīt visu nedēļas normu, tādēļ jāskrien arī vakaros pa parkiem. Tas jau palicis par atkarību organisms prasa savu. Protams, sportam ir bonusi, jo tad, kad vairāk kā pusdzīve nodzīvota, savu rumpīti citādāk savākt un turēt labā kondīcijā nav iespējams

Camma:
Pamēģini katetru - moš līdz...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Atbildēt

Go to full version