Autors Tēma: Te kāds kustas?  (Read 16248 reizes)

Offline Bob(i)s

Re: Te kāds kustas?
« Atbildēt #75 : Septembris 08, 2017, 13:49:54 »
Nujā, dibens sāpēja, nekādu Olimpu neaizsniedzu, bet neko arī negaidīju, ja neesmu uz to specializējies un ritens arī no lētā gala. Bet bija o.k., masveidība jau baigā, tik izbrīna, ka tautas braucienā dažs labs brauc ar specializētiem konkrētam sportam paredzētiem sporta velosipēdiem, kas maksā ar četriem cipariem. Ir taču šosejas un treka braucieni viņiem. Tautenieki ar visādām grabažām.
Viens čalis ar aizvēsturisku, čīkstoši graboši švīkstošu ričuku man visulaik mina pa priekšu. Vot to es saprotu - čalim ir izturība, lai ar ričuks nekāds un min kā vells.
Tā kā - atmosfēra bija laba un ķeksītis ievilkts :)

Offline Broņa

« Atbildēt #76 : Septembris 08, 2017, 18:08:07 »
Līdz finišam vismaz tiki?

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #77 : Septembris 08, 2017, 18:12:39 »
Abižaješ, Broņa...

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #78 : Septembris 08, 2017, 18:42:08 »
Labākā atziņa/motivators, ko man šodien izģenerēja sporta kluba fails:

Ja tev ir mērķis - ej uz to. Nevari paiet? Rāpo. Nevari parāpot? Apgulies un guli mērķa virzienā.

Offline Broms

« Atbildēt #79 : Septembris 09, 2017, 00:07:48 »
Labākā atziņa/motivators, ko man šodien izģenerēja sporta kluba fails:

Ja tev ir mērķis - ej uz to. Nevari paiet? Rāpo. Nevari parāpot? Apgulies un guli mērķa virzienā.

Galu galā- izpūt dūmu mērķa virzienā...

Offline Minne

« Atbildēt #80 : Septembris 09, 2017, 00:41:08 »
 :smoker:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #81 : Februāris 24, 2019, 16:34:16 »
Labi, te man vismaz nepārmetīs, ka padalos ar sajūtām. Vairāk kā mēnesi biju ierobežots telpā un savas aktivitātes varēju izpaust tikai smalkā sporta klubā, kur vīri nāk pasēdēt uz trenažieriem. Es tur, protams, skrēju pa tam paredzēto mehānismu, bet elpoju to pašu kondicionēto, mākslīgo gaisu ar gumijas un citām smakām komplektā. Biju jau piemirsis kā smaržo mežs.
Šodien atgriezos dzīvē, ārpustelpu skrējienā. Ārā bija pavasaris. Un gaiss mežā.. Tu velc iekšā plaušās un jūti, kā dzīvība ieplūst tevī. Pilnīgi sirreāla sajūta, kaut kas līdzīgs apskaidrībai, to nevar nodefinēt. Un tad es padomāju - es tur, telpās sēdēdams, riju kaut kādas tur ārstnieciskās kapsulas, kas taisītas no nezkāda superkoka mizas... Podā var nolaist visas tās mizas - mežā, vairāk kā stundu velkot plaušās tīro un smaržīgo priežu gaisu, es ieelpoju daudz ko vērtīgāku par sazinkādām mizām.. sajūta fantastiska, neaprakstāma. Dzīvei jēgas procents uzreiz skalā uzskrien līdz augšai. Enerģija atgriežas, prieks tai līdzi.
 :saule:

Offline Mangusts

« Atbildēt #82 : Februāris 24, 2019, 16:45:41 »
 :go_go: , Bobi!

Arī pēc vairāk kā mēnesi piespiedu pauzes atgriezos sev ierastajā pieticīgajā (salīdzinājumā ar citiem :) ) distancē - mērķis 5 km, noskrieti 6.
Apmēram līdz jūrai un atpakaļ.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline tuk

« Atbildēt #83 : Jūnijs 05, 2019, 15:25:40 »
Atceros, bija tēma par supošanu, kkā neatradu, rakstīšu šeit, pie kustēšanās.
Šodien vienbrīd pazuda vējš, tad nu izmēģināju. Nu... ir jau labi, viegli... tāda pensionāru
nodarbe, izaicinājums, kā sērfojot, minimāls. Nu, tāda viegla izklaide...

Offline reno

« Atbildēt #84 : Jūnijs 05, 2019, 17:36:58 »
šodien nokustējos pa jūras malu, ūdens 11 C, gaiss 28, bet labi, ka vējiņš glāba. Ūdenī gan līdz ceļiem tik iebridu, pat gar pašu malu ejot, kājas stinga

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved