Autors Tēma: Te kāds kustas?  (Read 27255 reizes)

Offline Mangusts

Re: Te kāds kustas?
« Atbildēt #90 : Aprīlis 10, 2020, 21:39:19 »
Maniem vigrojumiem apavi nav svarīgi, jogai vispār basas kājas, taču cita tipa vingrojumiem, iepējams, tas ir būtiski. Vingrošanai mājās izvēlos atsevišķu apģērbu - vai nu sporta, vai kādu t-kreklu, jo iesvīst taču.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Kalniņa

« Atbildēt #91 : Aprīlis 11, 2020, 09:15:49 »
aha...nu es saprotu, ko mana augšas kaimiņiene dara   :f-palm:

Jebkuru aktīva tipa vingrošanu dzird lejas kaimiņi. Vienā istabā man čīkst grīda, tāpēc soļoju otrā, bet pieļauju, ka tāpat dzird. Daru to dienā, tā ka lai piecieš.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #92 : Aprīlis 11, 2020, 12:29:47 »
Vot man nav apakšējo kaimiņu par ko uztraukties, bet tik un tā iekšā nevingroju  :bbs:

Offline Mangusts

« Atbildēt #93 : Aprīlis 11, 2020, 14:22:49 »
Šodien izkustējos pa vieglo mežā e-lof sacensību 3. kārtā īsajā distancē - pa taisni 2+ km, kas manā versijā pārvērtās 4+ km. Gribējās skriet 2. distanci - 5+ km, tomēr nospriedu, ka stundas laikā ar to netiktu galā vai arī neatrastu visus punktus.
Laba alternatīva Magnētam - viss notiek caur i-netu un aplikāciju mobilajā tālrunī, starts vairākas dienas brīvi izvēlētā laikā - šajā kārtā Pumpuros no 9.04 līdz 13.04 plkst. 23.59. Izvēles distances režīms - punktus var ņemt brīvi izvēlētā secībā, kontrollaiks stunda. Pasākums bezmaksas, bet ar aizcinājumu ziedot posmu rīkošanai.

Offline Luīze

« Atbildēt #94 : Aprīlis 11, 2020, 15:56:08 »
Šodien izkustējos pa mežu ar nūjām. Bez kontrolpunktiem. Bija skrējēji, velobraucēji un ģimenes ar bērniem.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #95 : Aprīlis 11, 2020, 17:54:49 »
līdz 13.04 plkst. 23.59.
Mangust, pamēģini rītvakar nakts mačus ar lukturīti...sāc 22.59 un mēģini iziet to pašu distanci - galvoju, ka pavisam citas izjūtas!  :murmur:

Offline Mangusts

« Atbildēt #96 : Aprīlis 11, 2020, 18:29:36 »
Uz nakts mačiem mani neviens nav varējis pierunāt, lai kā savulaik draudzene centās, izņēmums Beactive sporta nedēļas orientēšanās nakts Rīgā. Man pietiek ar vēlā rudens Magnētiem, kad startēt sanācis vēlu un orientēties ne visai - vienu distanci tā arī nepabeidzu, jo sapratu, ka no meža kaut kā ārā jātiek. Tiesa tad nebiju gatavojusies nakstsacīkstei, lukturīša nebija.

Offline Nāra

« Atbildēt #97 : Aprīlis 21, 2020, 09:33:27 »
Ja kāds tiešām neiet ārā, tad ir vēl šāda vingrošana, kas neprasa lielu telpu - faktiski visa kustība, pat soļošana, notiek, sēžot uz krēsla.

https://www.youtube.com/watch?v=PXfS7CWM7lQ

Protams, der arī staigāšana pa māju vai kā to tulkot, bet, kaut arī te vajag maksimums 3 soļus pa labi vai pa kreisi vai atpakaļ uttt, es tomēr savā mazajā platībā pamanos kkur atsisties.

https://www.youtube.com/watch?v=enYITYwvPAQ

Es nezinu, kas man pēdējā laikā ir pret nūjošanu, kaut kā nenūjojas. Tad labāk pusskrejošā, pusejošā solī izeju savus kilometrus pastaigāt.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #98 : Aprīlis 21, 2020, 10:13:48 »
nūjas var izmantot, Nāra  :mrgr:
https://www.youtube.com/watch?v=recOBU0xLkY

Online Amālija

« Atbildēt #99 : Aprīlis 21, 2020, 10:51:42 »
Nāra, paldies. Tas krěsls varětu būt labs.

Offline kvadra

« Atbildēt #100 : Aprīlis 21, 2020, 11:08:57 »
Ja kāds tiešām neiet ārā...
Ir tak laikam tādi arī? Ne tie, kas karantīnā vai izolācijā, bet paši panikā dzīvokļos ieslēgušies, degunu ārā nebāž un bērnus nelaiž. Tas tak ārprāts gatavais. Kad šitie bālie pagraba asniņi beidzot iznāks ārā saulītē, tā saslims uz līdzenas vietas ar jebkuru banālo pavasara šņurku, tādi imunitāti zaudējuši.

Online Amālija

« Atbildēt #101 : Aprīlis 21, 2020, 11:47:17 »
Un ja nu tiem pagraba asniņiem mājās kâds no riska grupas?

Krěsla vingrinājumus mājās vakarā taisīśu. Vakariņu vietā.

Offline Nāra

« Atbildēt #102 : Aprīlis 30, 2020, 10:04:23 »
Normāla runa - kā jāļauj sportot, jo tagad jau aizliegts sportot pat pa 2, absurds.

https://www.facebook.com/watch/?v=1166150367067148

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #103 : Aprīlis 30, 2020, 14:01:23 »
Brīvdabas sportu laiks atļaut, pilnīgi noteikti!

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved