Autors Tēma: Vingrojumi ķermeņa tonusam  (Read 520 reizes)

Offline Luīze

Re: Vingrojumi ķermeņa tonusam
« Atbildēt #15 : Februāris 05, 2020, 08:44:07 »
kā, guļot uz vēdera, mugura var būt pie zemes piespiesta??
Fiasko droši vien par citiem vingrinājumiem runā :)
Vingrojumiem, ko te ieliku es, nav vajadzīgs sporta tērps un paklājiņš, var taisīt gultā vai uz dīvāna. :)

Offline ragana

« Atbildēt #16 : Februāris 05, 2020, 08:53:43 »
Tomēr labāk uz paklāja. Man ir plāns, bet labs jogas paklājiņš. Nespiež ceļgalus.

Offline kvadra

« Atbildēt #17 : Februāris 05, 2020, 09:26:32 »
Gultā uz muguras guļot, var izlocīt muguru, ceļgalos saliektas kājas pārliekot uz vienu pusi, tad uz otru. Ļoti laba vērpas kustība, mugurai kaifs  :smile:

Offline ragana

« Atbildēt #18 : Februāris 05, 2020, 10:36:47 »
Gultā uz muguras guļot, var izlocīt muguru, ceļgalos saliektas kājas pārliekot uz vienu pusi, tad uz otru. Ļoti laba vērpas kustība, mugurai kaifs  :smile:
Ir labs. Parasti es 15 uz katru pusi.

Offline fiasko

« Atbildēt #19 : Februāris 05, 2020, 11:02:46 »
Tā iet, kad darbā lasa un neizlasa :) Muguru stiprina arī visi tie uz muguras guļamie vingrojumi.
Un uz vēdera guļot, arī var kājas cilāt. Tie arī muguru stiprinošie vingrojumi. Arī balstā uz rokām vai elkoņiem, bet tas pats - mugura jānotur taisna, neizliecoties, nežvankājoties pa labi vai pa kreisi...

Offline mellene88

« Atbildēt #20 : Februāris 10, 2020, 01:59:12 »
šekur atnesīšu savu kauna traipu , tādā ziņā, ka saglabāts uz destkopa jau gadu, lai tjipa pildītu. uzminiet cik x esmu pildījusi... tieši tā - pirmo x ,kad atradu  :sad_smiley: ..nelepojos, ne ar ko nelepojos :(

https://www.fitup.lv/vedera-prese-majas-apstaklos.html
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved