Autors Tēma: "Dvēseļu putenis"  (Read 4051 reizes)

Online kvadra

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #15 : Novembris 18, 2019, 22:06:20 »
Ļoti gribu noskatīties kaut vai tāpēc vien, ka arī šajā filmā biju nedaudz līdzdalīga pie filmēšanas, bet šobrīd nu galīgi nav laika. Treileris šķita saistošs, un ļoti ceru, ka filmā būs tā patiesuma sajūta, kas man diemžēl izpalika iekš "1906".

Offline Mangusts

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #16 : Decembris 28, 2019, 00:37:13 »
Manuprāt, laba. Dzīvi cilvēki, normāli dialogi, jā, protams, ir vietas, kur saproti - spiež uz emocijām, taču, ja reiz tās nāk tā kā tā, tas paveikts labi.
Tikko skatījos sarunu ar režisoru, ka filmā lasītā mātes vēstule ir īsta, nevis scenārista sacerēta...  laikam tas arī bija jūtams.
Līdz kaula smadzenēm bija jūtams, kā tās varas staigājušas šurpu turpu pār Latviju. Kāda vairs tīcība jebkurai no tām. Pat savējai.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Online kvadra

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #17 : Janvāris 07, 2020, 20:12:16 »
Beidzot noskatījos. Filma laba. Patika reālistiskums. Un tas, ka parādīts, kā visādas varas gājušas pāri Latvijai, kā latvieši nonāca dažādās armijās un bija spiesti šaut viens uz otru... Un cik grūti bija izdzīvot šajos juku laikos nesamaltam.
Nē, salvetes man nevajadzēja.

Offline Zirgs

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #18 : Februāris 10, 2020, 14:15:47 »
Vakar saņēmos un beidzot noskatījos, iespaids ļoti labs. Man prieks, ka beidzot mums ir laba filma par šo vēstures periodu. Cik nesalīdzināmi labāka tā ir par Rīgas sargiem!

Offline true detective

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #19 : Februāris 10, 2020, 14:39:07 »
manuprāt, ja jau filma pretendē uz starptautisko tirgu un tiek prezentēta arī ārzemēs, tad vajadzēta vairāk izskaidrot vēsturiskos aspektus. bez tā laika LV vēstures pārzināšanas ir grūti saprast, kas ar un par ko karo, un beigās vajadzēja īsu vēsturisku ieskatu teksta veidā, tas ir LV ieguva neatkarību tad un tad, bet jau tad un tad to atkal zaudēja.
man atkal šķita dialogi pilnīgi nekādi, un arī tas tipiskais stāsts par puisi karā, kuru nesagaida meitene un izvēlas augstākā rangā esošu vai citai varai piederošu, ir jau redzēts neskaitāmas x (neatceros vai tas bija grāmatā). patriotisma ziņā labākā līdz šim LV ražotām filmām, kā arī labākā LV neatkarības gados radītā filma, bet savi mīnusi tai ir.
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Offline Zirgs

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #20 : Februāris 11, 2020, 13:10:32 »
Es tā padomāju, un secināju, ka manuprāt, Dvēseļu putenis, tieši bez vēsturiskā ieskata teksta veidā  labi parāda kara irracionalitāti. Tas ir, ka vismaz parastiem cilvēkiem karš vienkārši atgadās. Apmēram kā atgadās mēris, sausums vai zemestrīces.

Offline nakata kngs


Online reno

Re: "Dvēseļu putenis"
« Atbildēt #22 : Aprīlis 04, 2020, 17:57:33 »

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved