Autors Tēma: Jaunatklātie seriāli  (Read 42358 reizes)

Offline Camma

Re: Jaunatklātie seriāli
« Atbildēt #300 : Maijs 20, 2020, 18:24:08 »
Skatos mazā datorplanšetē( var klavieri no ekrāna atvienot), ar austiņām. Jo katrs skatāmies savu un katrs savā datorā. TV okupējuši senči. Man tā ir ērti, jo seriālus skatos paralēli krustiņdūrieniem :).
Visus sakost!

Offline Camma

« Atbildēt #301 : Maijs 20, 2020, 18:26:43 »
Pagāšnedēļ atradu un noskatijos ļoti interesantu sēriju ar mūzikas vēsturi - angļu diriģents stāstīja, rādīja un muzicēja. Man tas bija ļoti interesanti, uzzināju daudz jauna. 16 sērijas!
Visus sakost!

Online ragana

« Atbildēt #302 : Maijs 22, 2020, 09:55:17 »
Krieviem bija labs seriāls ''vskritije pokažet'', bet turpinājums aprāvies. Žēl.
Vēl viens seriāls bija labs - ''Ņuhač'', bet turpinājumam krievi uzlikuši aizliegumu rādīt ES. Gan jau kaut kur var izrakt, bet tad vajag jaunatnes palīdzību :) .
Tā, uzsēdināji uz "vskritije pokažet". Pirmā sezona pieejama, tālāk redzēs. Galvenā varone manā prātā ar Tevi asociējas, rakstura ziņā, protams. :)

Offline Camma

« Atbildēt #303 : Maijs 22, 2020, 10:54:35 »
Jūtūbē ir divas sezonas, bet tālāk apraujas. Kaut kādos anonsos bija rakstīts, ka esot labi reitingi un domāts turpināt, nākamās sērijas nākšot 2020.gada februārī. Februāris ta atnāca, seriāls - nē.
Visus sakost!

Offline Camma

« Atbildēt #304 : Maijs 26, 2020, 00:00:54 »
Jaunais Holmss ir baisa muģaķina. Kaut ko tik psihopātisku uztaisīt... tur toč smadzenes izmežģītas.
Visus sakost!

Online Samotrākes Nīke

« Atbildēt #305 : Maijs 26, 2020, 11:13:32 »
Kas ir jaunais Holmss? Tīri zinātniski interesē, kā vēl to vienu tēmu var uzņemt dažādos veidos un laikos.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Camma

« Atbildēt #306 : Maijs 26, 2020, 15:38:51 »
Laikam jau vairs ne īpaši jauns Holmss ar Kamberbaču - tak jau 4 sezonas.
Vispār, laba filma rokdarbiem - 90% darbības notiek pilnīgā tumsā (var filmēt pilnīgi citu sižetu. vai arī vienu un to pašu 130 reizes), skaties vai neskaties ekrānā, tikpat ne vella nesaskatīsi. Paliek murdoņa un bļaustīšanās, no kuras visu sižetu var itin labi izvilkt.
Visus sakost!

Online Samotrākes Nīke

« Atbildēt #307 : Maijs 27, 2020, 10:42:27 »
Ā, to es esmu redzējusi, varbūt ne gluži visas sezonas. Man šķita tīri ok.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Minne

« Atbildēt #308 : Maijs 27, 2020, 11:09:37 »
Man lūgums, vrb kāds atceras tādu seriālu (vakar ierakstīju čatā, bet tas nebija gudri ;)  )

Kādas 3-4 draudzenes
Viena precējusies ar glītu puisi, šķiet, no Austrālijas. Viņš ir talantīgs pavārs, kkādas peripetijas ar jauna restorāna atvēršanu
Precētajai ir māsa, kas arī brīžam pievienojas draudzeņu pulciņam
Precētā cieš autoavārijā (laikam...)
Precētā izšķiras ar smukuli
Precētās māsa satuvinās ar māsas šķirto vīru, laikam arī apprecas
Nu, un katras draudzenes personiskās peripetijas, bet vairāk atceros precētās atzaru.

Ā, un biju pārliecībā, ka precētās māsu spēlē Bleika Laivlija, bet viņas filmogrāfijā to neatrodu. Tātad, iespējams, ka ārkārtīgi līdzīga aktrise  :scratch: 
« Last Edit: Maijs 27, 2020, 11:15:27 no Minne »

Offline Nāra

« Atbildēt #309 : Maijs 29, 2020, 09:42:21 »
Minne, atceros sižetu, atceros aktierus, bet nosaukumu nevaru atsaukt atmiņā!!! Visu rītu mokos. Bet atcerēšos, nav miera!!! Gaidi.

Offline Spārka

« Atbildēt #310 : Maijs 29, 2020, 09:45:44 »
atceros aktierus
tad pameklē IMDB pēc lomām.

Offline Nāra

« Atbildēt #311 : Maijs 29, 2020, 11:12:47 »
tad pameklē IMDB pēc lomām.

Atceros izskatu, bet ne vārdus. Neviens nebija mega populārs.. kaut jāpadomā. Reanimēšu veco datoru, tur man visi seriāli ar cerību uz turpinajumu...

Offline Nāra

« Atbildēt #312 : Maijs 29, 2020, 18:31:41 »
Likās jau, ka īsto atcerējos, bet nebija laika apskatīties, tagad iemetu aci. Nu, ir, Minne? Ir :)

MISSTRESSES

http://seasonvar.ru/serial-7183-Lyubovnitcy_2013.html

Offline Minne

« Atbildēt #313 : Maijs 29, 2020, 21:15:12 »
Nāra, IR!! :D

Paldies!  :big_hug:
Nebija jau mirstamā vaina, bet aŗī - kad nevar atcerēties, tad gluži vai indeve piemetas, kā vajag!

p.s., re, un nebija nekāda Bleika Laivlija, bet pasakiet vēl, ka nav baigi līdzīgas

Offline Kalniņa

« Atbildēt #314 : Jūnijs 02, 2020, 08:43:19 »
Bleika Laivlija ir tiešām visskaistākā un harizmātiskā aktrise. Ja kāds nav redzējis, iesaku šo filmu, noskatījos vienā elpas vilcienā un Laivlija ir skaista kā ne no šīs pasaules.

https://www.imdb.com/title/tt7040874/

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved