Autors Tēma: Krievu filmas  (Read 1695 reizes)

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3761
  • Total likes: 3386
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Krievu filmas
« Atbildēt #15 : Decembris 03, 2019, 10:33:12 »
man vienu laiku patika Izmeklēšanas noslēpumi (taini sļedstvija) ar izmeklētāju Švecovu... bet tad noskatījos Meistaru un Margaritu, kur Kovaļčuka attēlo Margaritu... un vairs nekādu noslēpumu  :blushing:

Offline Minne

« Atbildēt #16 : Decembris 03, 2019, 11:58:38 »
Savulaik skatījos Sasisto lukturu ielas, Izmeklēšanas noslēpumus un Kamensku.

Tagadējās filmas un seriāli neuzrunā - tur ir iekrists otrā galējībā - viss baigi sacakots un mākslīgi izskaistināts, skaistuļi un bagātnieki, karjeras un biznesi, un, protams, "pāri, kas dabonas".

Vecās filmas varu skatīties, jo aizvien pārņem tā īpašā sajūta, kad forši un mājīgi, jo pārsvarā tās ir bērnības filmas. Tāds viegls sentiments, kas saistās ar noteiktu periodu (ne politisku vai ekonomisku)

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2414
  • Total likes: 1008
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #17 : Decembris 03, 2019, 19:22:01 »
Manā skatījumā mēs šodien esam tik ļoti tālu no krievu mentalitātes.
Radās jautājums. Kas ir šie "mēs"?
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #18 : Decembris 03, 2019, 19:31:57 »
:fp: es aizmirsu par Tevi

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #19 : Decembris 03, 2019, 22:46:44 »
Darbi atbilstoši izjūtai sekos. :)
« Last Edit: Decembris 03, 2019, 22:57:04 no Zigfrids »
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline tuk

« Atbildēt #20 : Decembris 03, 2019, 23:51:06 »
Mjā, kā šajā kultūrtelpā vairs nedzīvoju. Mēdz būt kādi izņēmumi, bet reti.   

Offline Minne

« Atbildēt #21 : Decembris 04, 2019, 00:03:18 »
Tie, kas citu reizi ir "jūs"

Offline Emīlija

« Atbildēt #22 : Decembris 04, 2019, 08:11:53 »
Arī aizvien retāk. Te tauta bij ieteikusi Olgu- paskatījos, bet kaut kā nepaņēma. Tiešām, un paldiesdievam, patālu jau esmu no "visa šitā", kaut apzinos, ka pirms 20 gadiem tāds seriāls noteikti būtu riktīga bomba.

Patika Kamenska, patika Detektīvaģentūra, patika Služebnij roman 2 no jaunajām. Atslēgvārds - aktieri. Jolkas ir labas :)

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #23 : Decembris 04, 2019, 09:28:49 »
Mani interesē vai nu latviešu filmas (normālas, ne par kādiem pāraugušiem tīņiem - tirliņiem, kuri pēc 40 vēl nav sapratuši, kas paši ir, ne ar nolaišanos līdz necenzētai leksikai, lai radītu "sensāciju") vai arī tais valstīs ražotas filmas, kurās mentalitāte ir kaut kur kaimiņos mūsējai. Šai sakarā par tādu Holivudu - Bolivudu intereses - pilnīga nulle. Kas atliek? Vai nu gaidīt, kad latviešiem "uzražosies" kas jauns un pilnvērtīgs (ko gaidīt jau labi sen jau esmu pārguris), vai arī skatīties krievus. Jāteic, ka, savulaik pārguris kko gaidīt no latviešiem, tagad skatos gandrīz tikai krievus. Kad sākšu pavisam nesaprast, no kurienes mūsu vidē parādās cilvēki ar šai videi pilnīgi neadekvātu (vidusmēra ASV iedzīvotāja kloni) uzvedību, iespējams, paskatīšos arī kaut ko no ASV, lai saprastu, no kurienes ļaudīm smadzenēs ir tas, kas tur ir? Un vispār, kādēļ man būtu jāinteresējas par to, kā pasaule izskatās cilvēku acīm, līdz kuru mītneszemei lālido gandrīz pusdiennakti? Šobrīd - pilnīgi un galīgi nesaista, tā kā ... krievi, krievi un vēlreiz - krievi. Vienīgais, varētu vēl par baltkrieviem, lietuviešiem, igauņiem un poļiem painteresēties. Jāpameklē, - iespējams, ka arī tiem ir kas skatāms un saprotams. Labāko, kas atbildīs manai pieticīgajai gaumei un tēmas nosaukumam, centīšos izlikt šeit.
Kino + dalība forumā, kurā sarakstās krieviski, un esmu sācis viņus labāk saprast. Pāris mīti par lielo tautu, kura kaimiņos, manā paurī, kuri tur sēdēja ilgi un stabili, nu jau ir statusā "zem jautājuma zīmes", un, tā kā man patīk noskaidrot un saprast, tad esmu ar iepriekšminēto apmierināts.
« Last Edit: Decembris 04, 2019, 09:38:11 no Zigfrids »

Offline nakata kngs

« Atbildēt #24 : Decembris 04, 2019, 09:35:58 »
man vienu laiku patika Izmeklēšanas noslēpumi (taini sļedstvija) ar izmeklētāju Švecovu... bet tad noskatījos Meistaru un Margaritu, kur Kovaļčuka attēlo Margaritu... un vairs nekādu noslēpumu  :blushing:
Tad nāk prātā Regīna Razuma, kura vēl šodien pārdzīvo, ka filmā "Ceplis" viņa tika aizvietota ar dublieri tai kadrā, kur plika skrēja jūrā..."Mana pakaļa ir labāka!"(c)... :in-love:       
p.s.   
Regīna tobrīd bija gaidībās un uz ekrāna būtu redzams puncītis...

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #25 : Decembris 04, 2019, 09:40:52 »
Tie, kas citu reizi ir "jūs"
Man bija aizdomas, ka cilvēks runā par savu ģimeni, tomēr ...
Līdz šim nebiju saticis (pat tīmeklī) nevienu cilvēku ar izteiktu lieluma māniju, kurš runā desmitu, simtu, tūkstošu nepazīstamu cilvēku vārdā. :)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #26 : Decembris 04, 2019, 09:49:37 »
Līdz šim nebiju saticis (pat tīmeklī) nevienu cilvēku ar izteiktu lieluma māniju, kurš runā desmitu, simtu, tūkstošu nepazīstamu cilvēku vārdā. :)
...beidz muldēt! :) ....visparastākā situācija, kad cilvēks runā visas tautas vārdā ir sarunā ar citas nācijas pārstāvi , kad ir aizbraucis uz citu valsti....parastie jautājumi - kur ir Latvija? kas ir latvieši?...un cilvēks gribot-negribot sāk lietot formu mēs - mēs dziedam, dzeram alu, esam zaglīgi un dzīvojam kokos! :D

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #27 : Decembris 04, 2019, 10:23:22 »
...beidz muldēt! :) ....visparastākā situācija, kad cilvēks runā visas tautas vārdā ir sarunā ar citas nācijas pārstāvi , kad ir aizbraucis uz citu valsti....parastie jautājumi - kur ir Latvija? kas ir latvieši?...un cilvēks gribot-negribot sāk lietot formu mēs - mēs dziedam, dzeram alu, esam zaglīgi un dzīvojam kokos! :D
"Dzīvojam kokos", tas ir publiski redzams, jā vai nē. Filmu skatīšanās mājās parasti publiski nenotiek. Apgalvot, ka "nācija skatās" vai nācija neskatās", manā uztverē ir tas pats, kas apgalvot, ka "nācija mīlējoties vairumā dod priekšroku pozai ..." Bet man pofig. Netaisos te baisi diskutēt.

Offline reno

« Atbildēt #28 : Decembris 04, 2019, 13:55:48 »
Skandināvija, Anglija, Francija jau nav tik baisi tālu
Kādreiz skatījāmies Lukturus, līdz apnika tie sarūsējušie žiguļi un nemitīgā dzeršana. Kamenska patika, Jolkas, vēl bija tas detektīvs ar super-ožu
Ja vērtē pēc valstīm tādus standarta seriālus -1. vietā angļi. Bet vispār maz skatos, kur nu vēl speciāli meklēt

Offline tuk

« Atbildēt #29 : Decembris 04, 2019, 21:06:21 »
...baigais ķīselis, gan filmas, gan seriāli. Man domāt, ir atšķirība kā žanram.
Seriāli nepatīk nekādi, kā šķira. Nepatīk arī grāmatas seriālu stilā. Filmas, viss atkarīgs no režisora.   

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved