Autors Tēma: Kriminalfilma "Naži ārā" (Knives Out (2019)  (Read 926 reizes)

Online tas_pats_lv

Kriminalfilma "Naži ārā" (Knives Out (2019)
« : Janvāris 05, 2020, 00:58:23 »
Kriminalfilma "Naži ārā" (Knives Out (2019)) ir labs krimiķis - patiešām ir jāredz viņu. Patiks cilvēkiem, kas seko Midsameras slepkavībām, bet pa visam citas raudzes.       
Džeina:ak dies, penšu sarunas par veselību, ārstiem un veselīgu dzīvesveidu
Aģents 0.7:vidējais statistiskais esefietis ir ar sevi apmierināts esefietis. Atšķirībā no Džeinas tplv nekādu buntu uzkurināt nesanāks
"Un kas tu tāds esi, lai norādītu kādam, kas jādara? kā teica zemene - komandē savu sun

Offline Minne

Re: Kriminalfilma "Naži ārā" (Knives Out (2019)
« Atbildēt #1 : Februāris 08, 2020, 02:01:07 »
Pirms kādas nedēļas noskatījos, bet mani neaizrāva.  Apmēram Agatas Kristi stila krimiķis, bet kkas man vienā brīdī paskrēja garām - vai nu notikumu temps bija par ātru, vai Kreigs par ātru izmeklēja ;) ,vai arī ar krievu valodu bija problēmas, bet neizsekoju līdzi. Tad nu beigu atrisinājumu man nolika bļodiņā priekšā, bet tā aŗī nebiju izpratusi loģisko ķēdīti

Offline true detective

« Atbildēt #2 : Februāris 08, 2020, 22:50:03 »
nepatika. man patīk tā saucamās "whodunit" filmas, bet šajā intriga, mistērija bija tik nesaistoša, neinteresanta, scenārijs, humors nekāds, aktierspēle arī ne tā labākā.  Un kāpēc Daniel Craig runāja teksasieša akcentā?
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Offline Mangusts

« Atbildēt #3 : Februāris 08, 2020, 23:01:39 »
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Online tas_pats_lv

« Atbildēt #4 : Maijs 14, 2020, 11:31:22 »
Pirms kādas nedēļas noskatījos, bet mani neaizrāva.  Apmēram Agatas Kristi stila krimiķis, bet kaut kas man vienā brīdī paskrēja garām - vai nu notikumu temps bija par ātru, vai Kreigs par ātru izmeklēja ;) ,vai arī ar krievu valodu bija problēmas, bet neizsekoju līdzi. Tad nu beigu atrisinājumu man nolika bļodiņā priekšā, bet tā aŗī nebiju izpratusi loģisko ķēdīti
Jā, filma bija jāskatās ar neatslābstošu uzmanību, un tikai tad tu pamanītu ka Kreigs neizmeklēja noziegumu, bet gan meklēja, kas samaksaja viņam, lai viņš iedziļinātos noziegumā un kāpēc viņš to darīja? Un filma sākas no tā, ka cilvēks ir izdarījis pašnāvību, kā arī beigās izrādījās. :) Un tas ir reti interesants scenārija pavērsiens. :) 
Džeina:ak dies, penšu sarunas par veselību, ārstiem un veselīgu dzīvesveidu
Aģents 0.7:vidējais statistiskais esefietis ir ar sevi apmierināts esefietis. Atšķirībā no Džeinas tplv nekādu buntu uzkurināt nesanāks
"Un kas tu tāds esi, lai norādītu kādam, kas jādara? kā teica zemene - komandē savu sun

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved