Autors Tēma: Viņas melo labāk 6  (Read 1032 reizes)

Offline Minne

Viņas melo labāk 6
« : Maijs 15, 2018, 17:20:26 »
Neviens vairs neturpina tēmu. Pat 5.sezonu es uzsāku komentēt, lai gan neskatos šo seriālu, laikam tikai sezonas sākumu nomocīju.
Sākšot rādīt 21.05.

Atkal daži jauni aktieri klāt, un gan jau kādi pazuduši.

Speciāli Bobim - Tava mīļā Vāne kļuvusi par blondīni. Nu, man diez ko ne..., bet vrb pieradīšu

Offline Bob(i)s

Re: Viņas melo labāk 6
« Atbildēt #1 : Maijs 15, 2018, 19:53:05 »
Speciāli Bobim - Tava mīļā Vāne kļuvusi par blondīni. Nu, man diez ko ne..., bet vrb pieradīšu

man viņa apnikusi

Offline Broņa

« Atbildēt #2 : Maijs 16, 2018, 01:19:48 »
Vāne taču visu laiku blondīne.
Bobīt, Tev viss kārtībā? Es par Tevi uztraucos.

Offline Minne

« Atbildēt #3 : Maijs 16, 2018, 01:27:18 »
Nē, viņa bija dŗīzāk šatena, bet tagad stipri gaišāka, vispār frizūru mainījusi, pilnīgi nepazinu bildē

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #4 : Maijs 16, 2018, 08:21:40 »
Bobīt, Tev viss kārtībā? Es par Tevi uztraucos.

viss bumbās, vari vairs neuztraukties

Offline Broņa

« Atbildēt #5 : Maijs 16, 2018, 15:21:23 »
Tad jau labi, Bobīt. Man sirds par Tevi mierīga.

Offline Nāra

« Atbildēt #6 : Jūnijs 25, 2018, 18:38:45 »
Neskatījos Meles visu šo laiku, jo vienkārši nespēju, drausmas!
Bet piektdien, ciemojoties pie māmuķīša, redzēju sēriju un riktīgi pavilkos uz tēmu par Marijas draugu un iesaistītajiem. Jo tajā sērijā parādījās Reiniks un Grāvelis - superīgi tēli, pat sasmējos. Tāpēc šodien turpināju skatīties viņu dēļ. Tiesa, šodienas sērijā Reinika vairs nebija, bet Grāavelis bij foršs un tas ārzemju draugs arī (Einārs no Svešās sejas).

Offline Minne

« Atbildēt #7 : Jūnijs 25, 2018, 19:41:06 »
Pirms kāda laiciņa piespiedos skatīties 5.sezonu, esmu pusē.

Offline Nāra

« Atbildēt #8 : Jūnijs 25, 2018, 19:48:25 »
Atceros, ka agrāk Meles bija interesantas, sevišķi pirmā sezona, bet nu pēdējā ir nebaudāma. Vēl pie tam darbība nenotiek vasarā, nez kàpēc tas arī traucē. Pēdējo sezonu mēģināju skatīties, bet reāli sevis žèl un scenāristu un aktieru vietā kauns palika - tik nožēlojami!  Bet nu augstākminēto tēlu dēļ vismaz to līniju paskatīšos.
5.sezona - tā ir tā, ko tagad rāda?

Offline Minne

« Atbildēt #9 : Jūnijs 25, 2018, 19:57:39 »
Nē, tagadējā, aktuālā ir 6., cik noprotu tā, ko Tu skaties.

Man tas seriāls likās briesmīgs, tādēļ pametu. Nu vispirms jāskatās vecā sezona, lai tiktu pie šīs, jaunākās

Offline Nāra

« Atbildēt #10 : Jūnijs 25, 2018, 20:30:05 »
Ko nu tur, sakara starp sezonām gandrīz nekāda, loģikas nav, tēli pazūd un mainās. Iesaku visu parlekt un noskatīties  d5dienas sēriju, man patika!

Offline Nāra

« Atbildēt #11 : Jūlijs 04, 2018, 17:44:30 »
Iesaku skatīties, nopietni, pilnīgi aizrāvos - tā kompānija - Reiniks, Grāvelis un dānis(zināju taču vārdu, pat izrādē esmu redzējusi - hm@ glāb!) super!! Reiniks raud pie savas dziesmas un šķībi dzied  :rofl: Pilnīgi var satīties, ij skaistas meitenes nevajag! Vismaz sižets iet uz priekšu un ir jautri.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved