Autors Tēma: Apmuļķošana  (Read 696 reizes)

Offline Camma

Apmuļķošana
« : Jūlijs 05, 2019, 11:10:38 »
Nupat šodien gadījās redzēt, kā Centrālā laboratorija apmuļķo savus pacientus. Cilvēks sadomājis uztaisīt analīzes uz alerģijām, viņam iemuģī skrīningu (tas būtu normāli), kad tas neko neparāda, iejo.ī kruto ''molekulāro'' ar sīksīku analīzi uz neesošajiem alergēniem.
Ja kāds nesaprot - tas būtu kā par maksu (!) ieiet veikalā zeķu iepirkumam un ieraudzīt tukšu plauktu, bet pārdevējs iesučī palielināmo stiklu labākai plauktu aplūkošanai. Atkal par maksu, protams.
Visus sakost!

Offline Bob(i)s

Re: Apmuļķošana
« Atbildēt #1 : Jūlijs 05, 2019, 11:21:48 »
nu, ja Cilvēks pats kaut ko izdomā uztaisīt, tad viņu taču ir jāapkāš, ne? Ārsts būtu sarakstījis izmeklējumus, kas analīzēs jāskata? Vai arī es kko nepareizi saprotu?

Offline Camma

« Atbildēt #2 : Jūlijs 05, 2019, 12:31:28 »
Nē, nu var jau kāst visur. Bet šitos kāšļus es tiešām neciešu. Reizēm gadās klienti, kuriem vajag visu viskrutāko. Tad ir jāizlemj, vai tu esi profesionālis vai vienkārši apjājējs. Šobrīd izskatās, ka tur ir pēdējie (šis nav vienīgais gadījums).
Visus sakost!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #3 : Jūlijs 05, 2019, 15:02:22 »
Nē, nu var jau kāst visur. Bet šitos kāšļus es tiešām neciešu. Reizēm gadās klienti, kuriem vajag visu viskrutāko. Tad ir jāizlemj, vai tu esi profesionālis vai vienkārši apjājējs. Šobrīd izskatās, ka tur ir pēdējie (šis nav vienīgais gadījums).

Bet tas viskrutākā gribētājs nebūs mierā, ja viņam pateiksi, ka ir labi tāpat un ņefig nevajag viņam analīzes uz neesošām alerģijām vai moderno celiakiju. Un viņš aizies ar domām, ka tas ārsts nekā nejēdz. Tādiem labāk taisīt visas analīzes pēc kārtas. Tad, kad jutīs iecirtumu makā, būs sajūta, ka ir uzlabojis veselību

Offline Nāra

« Atbildēt #4 : Jūlijs 05, 2019, 15:56:59 »
Ja tagad gandrīz visiem nebūtu polišu, tad nekāds apjājiens nesanāktu. Bet tā - visi apmierināti. I pacients jūtas izmeklēts, i klīnika nopelnījusi :)

Offline mellene88

« Atbildēt #5 : Jūlijs 07, 2019, 00:20:50 »
man bailīgi šito lasīt, jo tūlīt braucīšu uz LV un par savu naudiņu gribēšu ,lai man visu pārbauda.. vot man jau pirms 4i gadi likās,ka ginekoloģe uz manis vārās... :( bet nu, itkā laba daktere  :sad_smiley:

kad man pasniedz rēķinu es protams nobālu,bet viss vajadzīgs  :scratch: fvz, pusi nekad nesaprotu, ko man tur skatīja un ko aprakstā sarakstīja...vot kā reiz  nesen pacilāju 4gadīgos papīrus... rakstīts atkārtota kontrole pēc 2-3 mēn. plac...nu izvilku 4us gadus..labi vai slikti ,vilksvinjzin  :thinking:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved