Autors Tēma: KOBRA  (Read 382 reizes)

Offline baaciens

KOBRA
« : Aprīlis 15, 2019, 23:01:04 »
Vai tiešām šo ir iespējams (vai to var izturēt) veikt bez anestēzijas? Un kur to var veikt zem 180 EUR?

Offline Mangusts

Re: KOBRA
« Atbildēt #1 : Aprīlis 15, 2019, 23:10:25 »
Kādreiz tikai tā taisīja. Pati divreiz esmu rijusi bez kādas anestēzijas, taču tagad nezinu, vai tā vairs dara.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Camma

« Atbildēt #2 : Aprīlis 15, 2019, 23:12:43 »
Par cenu nezinu, bet pieaugušajiem jebkurā gadījumā ir anestēzija - vismaz rīkli padara nejutīgu, lai nav vemšanas refleksa. Izturēt var mierīgi.
Visus sakost!

Online Minne

« Atbildēt #3 : Aprīlis 15, 2019, 23:15:06 »
Man aŗī 3x taisīts. Kaklā vnk iepūta kkādu anestezējošu aerosolu, bet vēderā jau tāpat to trubu mazliet jūt (bet ne sāpīgi ;)). Man vislielākā problēma ir vemšanas reflekss

Kakls sāp pēc procedūras, kad aerosola iedarbība beidzas, bet, nu, kopumā nekas neizturams, ir nepatīkamāki izmeklējumi par šo

Offline faraons

« Atbildēt #4 : Aprīlis 16, 2019, 01:21:08 »
ja labi sapūš kaklā vietējo anestēziju un, ja pacients nav pārlieku satraucies, var iztikt bez miedziņa.
ārsts mācās 11 gadu, lai kļūtu par endoskopistu (kobrologu, ja gribat) un sāktu saprast, ko redz.
T.s.kobras jau ne tikai kuņģī vien ievada un ne tikai skatās, bet reizēm arī veic ārstēsanu - var apturēt asiņošanu u.tml.
aparatūra maksā tūkstošus, un tai pēc katra pacienta nepieciešama speciāla apkopšana.
procedūras norise nav iespējama bez palīga - māsas.
visu to pašu var piebilst par ārstu  anesteziologu - ja ir kobra un narkoze.
vai jūs domājat, ka šādai diagnostiski ārstnieciskai procedūrai cena varētu būt, nu, piem., 8,5 eu ?

Offline Nāra

« Atbildēt #5 : Aprīlis 16, 2019, 08:27:27 »
Par cenām aizmirsies, bet nez kur tik nenormāli dārgu izrāvi? Cik atceros, varēja izvēlēties narkozē vai bez. Procedūra niecīga, nekas īpašs. Pat nav ko iespringt.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3258
  • Total likes: 2935
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #6 : Aprīlis 16, 2019, 09:09:52 »
Man padomju laikos n reizes taisīts, ar vietējo (kakla) anestēziju... vēlāk, kad jau bija japāņu "kobras" pildspalvas resnumā, tad jau tīrais nieks... bet 80to beigās, kad PSRS ražojuma "slotaskātu" pirksta resnumā iestūma iekšā, tad gan bija ko turēt...  :faint: :faint: :faint: :faint:

Iznīdējiet heliobaktēriju kuņģī un par kobru drīz vien aizmirsīsiet!

Online Minne

« Atbildēt #8 : Aprīlis 16, 2019, 10:22:31 »
daddy, par helikobaktēriju un kobru  :wtf: :f-palm:

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #9 : Aprīlis 16, 2019, 10:38:46 »
A man liekas, ka mani spīdzināja un kautkādas sazvērestības rezultātā gribēja uz mūžu un putriņu diētām uzsēdināt. AVĪZĒ ( :rat: ) izlasīju par tādu baktēriju, uzstāju, lai mani izmeklē (tak tā odze, gastro-enteroloģe vēl pēdējo kobru iegrieza, lai gan baktēriju arī asinsanalīzes uzrāda), un iznīdē viņu (baktēriju, ne odzi, bet vajadzēja  :evil: ).

VISS, gastrīti un kuņģa čūlas beidzās. 

Tēvam līdzīgi ar boreliozi (Laima slimību), kas beidzās ar artrītiem un endoprotezēšanu... jo TAD bija kaut kādas šaubas un nenoteiktība un tikai tagad, pēc 20 gadiem, saka, jā, nu varbūt bija gan... 

Offline Kundalini

« Atbildēt #10 : Aprīlis 16, 2019, 11:00:05 »
Bez ģimenes ārsta nosūtījuma - par pilno cenu viss. Tapēc man doka raksta visur nosūtījumus. Piemēram - konsultācija pie ārsta 30 euro, ar nosūtījumu 4 euro. Viņa studējot tika pie gastrīta, jo gulēja 4 stundas, sēdēja uz sviestmaizītēm , nenormālā mācību slodze un viss, kuņģis čupā ....Ehh, šodien jāiet ar uz ko tādu, kur tikai no apakšas gala ņemsies....
« Last Edit: Aprīlis 16, 2019, 11:06:48 no Kundalini »

Online Minne

« Atbildēt #11 : Aprīlis 16, 2019, 11:06:28 »
daddy, es zinu par helikobaktērijas postu, akk!, bet runāju par to, ka ne jau tā vien dēļ tiek rīta kobra - Tu tā baigi konkrēti un neapstrīdami  :f-palm:

p.s.,man tādas baktērijas nav

Online Minne

« Atbildēt #12 : Aprīlis 16, 2019, 11:09:00 »
Viņa studējot tika pie gastrīta, jo gulēja 4 stundas, sēdēja uz sviestmaizītēm , nenormālā mācību slodze un viss, kuņģis čupā

Toties šis neiet kopā ar baktērijas teoriju  :blushing:
« Last Edit: Aprīlis 16, 2019, 11:16:45 no Minne »

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #13 : Aprīlis 16, 2019, 11:36:02 »
Es tikai savu pieredzi stāstu. Heliobaktērija ir visiem cilvēkiem, tikai ne visi ar viņu māk sadzīvot

http://www.la.lv/helikobakterija-piezogas-nemanot

Online Minne

« Atbildēt #14 : Aprīlis 16, 2019, 11:40:42 »
Ok, lai Camma ar jums runā :D

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved