Autors Tēma: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.  (Read 311 reizes)

Offline Sinna

Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« : Janvāris 07, 2020, 15:06:43 »
Īsi par situāciju: ir diagnosticēta bazalioma, dots kvalificēta dermatologa norīkojums, ka jāizgriež. Norīkojums adresēts onkodermatologam. Onkocentra reģistratūrā piedāvā - vai nu pie onkodermatologa uz konsultāciju (ko man īsti nevajag, jo jau diagnoze skaidra), vai pie onkoķirurga (mutes un žokļa ķirurģijas nodaļas speciālisti, par ko šaubos - man veidojums sejā, zem acs.) Paņēmu abus norīkojumus no ĢĀ, bet tagad jautājums - pie kā pierakstīties? Ideālā variantā gribētos pie onkodermatologa, kurš veic arī veidojumu ekscīzijas. Varbūt kādam šeit ir laba pieredze un varat ieteikt speciālistu? Nu ļoti gribētos gan no onkoloģijas tikt vaļā, gan arī, lai pēc tam izskatos +/- pēc sevis...
« Last Edit: Janvāris 07, 2020, 15:08:28 no Spārka »

Offline Mangusts

Re: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« Atbildēt #1 : Janvāris 07, 2020, 20:19:01 »
Labs skaitās Derjabo.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Ēna

Re: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« Atbildēt #2 : Janvāris 07, 2020, 20:29:18 »
Maksas pasākums Onkoklīnikā, dr. Škapars

Offline Minne

Re: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« Atbildēt #3 : Janvāris 08, 2020, 11:13:50 »
Jā, pie Derjabo savulaik biju Gaiļezerā, bet viņš toreiz pieņēma arī privāti, kur bija iespēja tikt bez rindas, atšķirībā no Gaiļezera. Par maksu, protams. Kā ir tagad, nezinu

Offline Mangusts

Re: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« Atbildēt #4 : Janvāris 08, 2020, 11:57:41 »
Droši vien Gaiļezera mājaslapā var atrast. Tur pie viņa pirms teju 10 gadiem tēvs veiksmīgi ietrāpīja ar savu dzimumzīmi, kad viens cits Gaiļezerea onkologs bija no viņa atkratījies, taču dermataloģe  uzstāja, ka lai mēģinot vēl pie cita, jo veidojums aizdomīgs.
Pati gāju pie Derjabo uz PanaceaPro konsultēties un izņemt pāris dzimumzīmes, bet tas maksas pakalpojums - ar konsultāciju, 5 izņemšanu ar lāzeri un 2 pārbaudi sanāca vismaz 300 Eu. Un domāju, ka privātklīnika uzstās uz konsultāciju, neskatoties uz esošu diagnozi, galvot, protams, nevaru.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Luīze

Re: Lūdzu, iesakiet labu onkodermatologu.
« Atbildēt #5 : Janvāris 08, 2020, 14:13:11 »
Pirms operācijas jebkurā gadījumā vispims ir konsultācija, pat ja diagnoze ir skaidra. Pateiks, kad nākt un ko darīt vai nedarīt, kādas analīzes pirms operācijas. Pat ja operācija ar vietējo narkozi un bez stacionēšanas.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved