Autors Tēma: Sāp ceļi  (Read 8438 reizes)

Offline nakata kngs

Re: Sāp ceļi
« Atbildēt #60 : Augusts 24, 2019, 09:43:20 »
ārsta viedoklis bija, ka tur neko nevar darīt...jādzīvo kā ir...nauu jau tik traki - sāp tikai kāpjot pa trepēm....un lai kaut ko ieteiktu, pieminēja to gemzi...nu, tā lai nomierinātu...varbūt placebo?   ...laikam jāmeklē vēl kāds cits ārsts   

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #61 : Augusts 24, 2019, 13:02:57 »
Visātrākais ceļš uz locītavu sabeigšanu ir imobilizācija. Tā kā, nakat, vismaz sēdi uz augsta ķebļa un šūpo kājas

Offline vecinja

« Atbildēt #62 : Augusts 24, 2019, 13:49:20 »
Bobim ABSOLŪTA TAISNĪBA!Regulāri piestaigā pie laba fizioterapeita un godīgi vingro ne tikai zālē, bet arī mājās katru dienu.Ja tupēsi tikai uz augstā ķebļa, lasīsi un rakstīsi SF - neceri veikli staigāt.Vienīgās brīnumzāles - PAREIZAS KUSTĪBAS, kas pie tam arī pareizi dozētas.

Offline tuk

« Atbildēt #63 : Augusts 24, 2019, 14:36:13 »
Mana ceļa magnētiskās rezonanses diagnoze -     
"Labā ceļa locītavas III pakāpes pastellofemorāla artroze ar izteiktākām deģeneratīvām izmaiņām patellas laterālā fasetē. Neliels sinoviāls izsvīdums ceļa locītavas somiņā. Viegli izteikta subpatellāras atdures sindroma pazīmes. Priekšejās krustveida saites sākotnējas deģeneratīvas izmaiņas."   

Nu nezinu, Artrozes 3šā pakāpe un nekādu ieteikumu no ortopēda??? Vien gaidīt pēdējo 4to, kad vien operācija un implants?
Kustības laba lieta, bet nu tas ortopēds nopietns neizklausās... sorry.

Offline reno

« Atbildēt #64 : Augusts 24, 2019, 14:56:00 »
Vīramātei bija kaut kādas šprices, ik pa pāris mēnešiem, ļoti līdzēja, jo vienu brīdi vispār knapi staigāja.

:sarcasm: Ja nebūtu tik labi līdzējis, nejoņotu tā apkārt, aizgāja ar sirdi :(

Offline Minne

« Atbildēt #65 : Novembris 08, 2019, 15:14:50 »
Es arī par špricēm tieši celī esmu dzirdējusi labas atsauksmes

Offline nakata kngs

« Atbildēt #66 : Novembris 16, 2019, 12:55:05 »
Nu, tātad salīdzinājumam - valsts apmaksāts ķirurgs(latvietis pēc 50) ar pacienta līdzmaksājumu 4,27 eiro pēcpusdienas saulītes sildīts snauduļoja pie sava galda, izlasīja magnētiskās rezonanses slēdzienu un teica - tur neko darīt nevar...nu, dzer Gemzi!...pat neapskatījās bildes datorā no MR...     
Ķirurgs (krievs ap 35), kuru man ieteica, un bija par vizīti jāsamaksā 25, iztaustīja abus ceļus (salīdzinājumam), atvēra datorā magnētiskās rezonanses bildes, izskaidroja man , kurš tur skriemelis nodilis, ka daudz variantu nauu ...   
1)dzīvot un gaidīt, kad tas skrimslis vispār pazudīs - tad būs kauls pret kaulu un tad protēze, lai varētu paiet...   
2) špricēt Hyalgonu  -   
  https://orto.lv/lv/pakalpojumi/specializacijas/celis/hialuronskabes-injicesana     
3 reizes pie ķirurga ar nedēļas intervālu, maksa par pakalpojumu 20 eiro.     
3) pasūtīt Vācijā mākslīgo skrimsli, ko atsūtīs pēc 50 dienām, un šī pakalpojuma kopējā cena -20 000 eiro.   
Pozitīvs rezultāts 50% gadījumos.   
Nolēmu - laikam jau jāšpricē!     
Tālāk sekoja interesantas cenas aptiekās šim Hyalgona vienai injekcijai - Mēness 70 eiro, BENU -53 ...cita ķēdē bija pa 57...tātad 3 injekcijām 210 vai 159 eiro...     

Offline ragana

« Atbildēt #67 : Novembris 19, 2019, 13:57:04 »
nakata kungs, ja vēlies, varu ieteikt savu traumatologu-ortopēdu. Viņš manus ceļgalus saremontēja, arī ar kolēģa kāju problēmu tika galā. Tā kā var teikt, no personiskas darīšanas zināms. :)
Wissam Raphael, pieņem arī Lāčplēša 38 , šķiet, 1x nedēļā. Brīvi runā latviski.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved