Autors Tēma: Indija  (Read 239 reizes)

Offline reno

Indija
« : Maijs 15, 2018, 17:53:23 »
Indija galīgi nav tā zeme, kas mani vilinātu. Kopā sagadījās gan Šantarāma turpinājums Kalna ēnā, gan šis raksts:
http://jauns.lv/raksts/zinas/281263-es-vienkarsi-sastingu-latviete-izstasta-ka-sazalota-indija-un-izglabusies-par-mata-tiesu

Kalna ēnā tas pats -nenormāla narkotiku lietošana, bandīti,meli, uzbrukumi cilvēkiem

Droši vien atradīsies vesela rinda ceļotāju ar brīnišķīgām pieredzēm, es pašreiz vissirslikti pozīcijā
« Last Edit: Maijs 15, 2018, 19:59:43 no Spārka »

Offline Minne

Re: Indija
« Atbildēt #1 : Maijs 15, 2018, 18:07:22 »
Man aŗī Indija neliekas vilinoša, un tāpat arī garīguma meklēšanas/atrašanas/atgriešanas mode, kas ar to saistās. Īsti neizprotu, kas, kāda filozofija, šai modei ir pamatā, ja reiz Indijā pa lielam ir bardaks manā izpratnē.

Un nupat aprīlī, maijā tā mūsu tautietes Līgas Skromanes lieta...saprotu jau, ka kas tāds jebkur var notikt un notiek, bet nu...kkā iespaidu atstāja.

Offline kvadra

« Atbildēt #2 : Maijs 15, 2018, 18:40:22 »
Es saprotu tā, ka Indija ir milzīgu kontrastu zeme, un tur ir atrodams viss - no senas kultūras un garīguma līdz totālai nabadzībai un noziedzībai.
Mani vilina, un gan jau arī aizbraukšu kādreiz. Kā tūrists, ekskursijā. Bet dzīvot un viena neaizsargāta tur apkārt klīst - paldies, ne.

Offline Luīze

« Atbildēt #3 : Maijs 15, 2018, 20:31:55 »
Man Indijā nekas nav pazudis, negribu uz turieni. Draudzene gan ir braukusi ar vīru pat divas reizes - katru reizi 3 nedēļas ar sabiedrisko transportu apceļoja kādu Indijas daļu.

Offline Emīlija

« Atbildēt #4 : Maijs 15, 2018, 20:39:38 »
Indijā biju, cilvēki nepatika. Drūmi, glūnīgi, lidostā jutos kā cietumā ar apsargiem. Blakus Šrilankā arī cilvēki nabadzīgi un pārapdzīvotība, bet nebija šīs sajūtas... Nē, nav vēlmes vēlreiz uz Indiju.

Offline fiasko

« Atbildēt #5 : Maijs 15, 2018, 20:48:57 »
Kaut kā manas sajūtas Indijā bija tādas, kādas man likās, ka tās būs. Nē, man arī nepatika, nebiju ne garīguma meklējumos, ne Impro vai tml. ceļojumā, bet komandējumā. Un nē, par savu naudu es turp nebraukšu.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #6 : Maijs 16, 2018, 12:17:00 »
oi, nē, uz turieni gan es negribu - visi tie stāsti par drausmīgo netīrību un izvarošanām. Ja es varētu tā vienkārši aizbraukt uz otru pasaules galu, tad izvēlētos Japānu. Skaidrs, ka lielpilsētās viņi nesēž akmens dārzos un nemeditē caurām dienām, bet tur gan varētu meklēt apskaidrību :) un bez jebkādiem palīglīdzekļiem, nav dzirdēts par japāņu viedajiem, kas ņemtu palīgā sēnes vai ko tamlīdzīgu :) 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved