Atpūta un izklaide > Notikumi un vietas

Lucavsala

<< < (3/16) > >>

Camma:
Par sabiedriski izmantojamajām vietām - jā, jā, būtu ja būtu. Vot ir vieta Zaķusalā. Pilsētas sirdī, sēdies troļambusī un esi dabas vidū. Un? Cik tur ir? Piedabas veselīgās atpūtas piekritēju nemaz tik daudz nav, ja tā paskatās. Kaut kā neredzu purčikā rikšotājus pa visai lielajām pļavām visriņķi. Rikšotāji un nūjotāji kaut kā neloģiski deso gar autoceļiem, kur vasarā smogs vāliem veļas līdzi autiņiem. Ka tikai pabļaut PRET kaut ko.

daddy:
Camma, piekrītu, ka rušināties pa zemi ir forši, un kas gribēs, tas atradīs iespēju. BET nevajag mākslīgi tādu iespēju uzturēt lielpilsētas centrā, ekskluzīvā vietā!

Camma:
Un kāpēc ne? KAS būtu tik alternatīvi-kopistiski-burveklīgs tajā vietā iekārtojams? Kārtējais plikais suņu pastaigas laukums? (suņinieki gan iebildīs, ka to arī vajag).
Pa manam - vajag štengrus noteikumus apsaimniekošanai, lai neizskatās pēc bomžatņika un būs ok.

daddy:

--- Citēt no: Camma on Aprīlis 10, 2019, 10:08:10 ---Un kāpēc ne? KAS būtu tik alternatīvi-kopistiski-burveklīgs tajā vietā iekārtojams? Kārtējais plikais suņu pastaigas laukums? (suņinieki gan iebildīs, ka to arī vajag).
Pa manam - vajag štengrus noteikumus apsaimniekošanai, lai neizskatās pēc bomžatņika un būs ok.

--- End quote ---


Ko tieši darīt - to var apspriest (tāds ir apspriešanas mērķis) - suņu laukums, bērnu parks, panorāmas ritenis, utt. ar SABIEDRISKU labumu. Lielveikalus un kazino gan ne. :)
A kāds sabiedrībai labums, ja tur ķoķa Ņura redīsus audzēs?? -0!! un ja uzliks normālu nomas maksu, obligāto atkritumu izvešanu un tualetes, tad baidos, ka tie Ņuras redīsi zelta cenā būs...   

Mangusts:
Piekrītu Faraonam, ka tas process ir nedaudz ķēpīgs un vajadzīgs paknibināties - arī uzreiz neaptvēru kā, kas, kur norādīt adresi... Nevilšus rodas doma, ka tīšām sarežģīts, lai atbaidītu potenciālos priekšlikumu sniedzējus.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Atbildēt

Go to full version