Rakstīt atbildi

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Vārds:
E-pasts:
Nosaukums:
Ikona:

Verification:
Septiņi plus divi ir:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Izteicās: olgucis
« : Novembris 09, 2019, 16:10:42 »

 :faint:  ai, man visa diena pārblīvēta. Četras darba vietas.  :(  Visu laiku līdz vakaram zvana, Kāda tur Pēterburga... Nekas, nākošgad es  darba devējus paretināšu, vajag tikai gadu noslēgt. Nu lai tā ... ar godu atvadīties. Un tad darīšu visu... pati nezinu ko, bet nojaušu, ka man ļoti patiks.
Izteicās: mellene88
« : Novembris 09, 2019, 13:00:08 »

Olguc..ir tak tagad arī uz sPētburgu  elektroniskā vīza...kā viņa realizējas nav ideju, bet gan jau tas viegli izstudējams.

Izteicās: olgucis
« : Novembris 09, 2019, 10:56:32 »

Uz Pēterburgu gribētu gan aizbraukt, pietiktu ar 3 dienām. Vienkārši paskatīties, kā tur viss ir mainies. Krievu laikos ar drušku braucām vismaz reizi mēnesī ( vai divos). Pastaigāt pa muzejiem, aiziet uz kādu izrādi vai koncertu. Pie reizes varēja nopirkt biļetes uz kādu pasākumu nākamai reizei. Bija ļoti ērti- piektdien naktī vilcienā, sešos liekas jau galā. Tad pa dienu izķemmē pilsētu un  vēlu vakarā vilciens atpakaļ. No rīta jau mājā un vēl vesela brīvdiena līdz darba nedēļai brīva. Man patika tās pilsētas ritms.
Eiropa praktiski visa redzēta. Ja kaut kur gribētu atgriezties, tad laikam Portugāle un Spānija. Ja vēl kaut ko gribētu redzēt, tad laikam Kubu, jo viņi dzīvo ārpus laika.. tas liekas ļoti interesanti. Tad vēl Jaunzēlande, viņa liekas tik nepieradināta un neskarta. Varbūt vēl uz Jordāniju un Maroku. Man ļoti patīk viss, ko esmu iekš TV redzējusi. Vienkārši, ja jau reiz es esmu piedzimusi uz šīs zemes lodes, grēks būtu šīs dzīves laikā kaut ko palaist garām
Izteicās: kvadra
« : Novembris 09, 2019, 09:19:08 »

Pieļauju arī, ka var būt atšķirīga attieksme pret "īstajiem ārzemniekiem" no UK un postpadomju republikām, par kurām vēl visu laiku tiek uzkurināta attieksme, kādi mēs fašisti un krievu apspiedēji.
Jau teicu, ka ja es jelkad sataisīšos vēl uz Krieviju, tad tikai organizētas ekskursijas sastāvā, lai man ne par kādiem papīriem un robežām savi nervi nav jātērē.
Izteicās: reno
« : Novembris 09, 2019, 06:36:20 »

Var jau būt, ka raksta autoram slikta karma. Ja piebrauc ar niknu ģīmi aizomīgi lūri,gatavs uz visu to skliktāko, tad to arī saņem. Mellene piebrauca trallinādama (vai UK numurs varbūt arī palīdzēja)

Kad stāsta par raganām tirgos un veikalos -dievvārds, man tādas nekad negadās
Izteicās: mellene88
« : Novembris 09, 2019, 00:56:31 »

Emīlij , ne jau es kādam kko te grasos pierādīt.. šī nebija mana tēma :)

es vienkārši centos, mazliet ar savu pieredzi atšķaidit - šo..vissirslikti  :spicglaze:

Izteicās: mellene88
« : Novembris 09, 2019, 00:37:06 »

par stundām ilgo marinēšanu ar mērķi izspiest...vot šito man gruuti jau saprast.. īstenībā-kā to var izdarīt???Tur notiek sekošana procedūrai.. varbūt kkur kamčatkā kāds kko izspiež.. bet te, uz eiropas robežas..ko izspiest? kādā veidā...mašinas stāv dzivaja rindā viena aiz otras.. vainu tev viss ir un tu brauc ..vai nu nav un nebrauc. Kāda izspiešana ...es gribu zinat,man kļuva interesanti .sta citu pierobežā novērojām ,kā no polijas brauc uz krieviju liet lēto benzīnu..tuvējā benzintankā ..mašinas tādas pavecākas ar lielām bākām (modeljus neprasiet ,man visi vienādi) pieripo benzintankā ,pamet zem divām riepām klucīšus,laikam lai vairāk var ieliet..pielej bāku ..met ripā un barauc atpaklaj...:)ā un vai tik viņiem kaa pierobežā dzivojošajiem nebija sava rinda  :scratch: ,to vairs neatceros...bet tā izspiešan mani mulsina... kameras uz visām pusēm... aa nu varbuut kkādu kontrabandu ja ved tad samaksā lai piever acis..bet nu pag tas tak uz turistiem neattiecas..
Gribu zināt,ko no manis neizspieda  :confused: es vienk nesaprotu,jo esmu cilvēks parastais un man nav profesionala viedokļa.
Izteicās: Emīlija
« : Novembris 09, 2019, 00:29:34 »

viss kārtība mellen, es sapratu. :) tas neeksistē, jo TEV nekas neatgadijās.
Izteicās: mellene88
« : Novembris 09, 2019, 00:22:52 »

nu bljin..nu ko jūs no manis tagad gribat?
man pofig, ja no kāda kko spieda, ja kādu kāds čakarēja utt..ko man tagad darīt??? es jau paraudāju, ka man tāda ekstra netika ..un ko nu?

Ja konkrēti par mums,  tad nebija nevienas problēmas un nevienā vietā... lai kā gribētu, nekādus šausmu stāstiņus no manis neizdosies izspiest.
 Vienīgais čp gadījās no viesnīcas izrakstoties, bet nu tas nebija nedz valsts, nedz valdības ,nedz nacionalitātes vaina.. kkas bija nogļučijis sistēmā...un lai gan iebraucot un visas dienas teica ka viss kārtībā samaksāts utt, bet,kad jau ejam uz mašinu un braucam prom meitenes skrēja no pakaļas brēkdamas..vaiiii nav samaksāts par viesnīcu. vot tad bija besīgi,jo jāvelk laukā kompis jāmeklē bankas izraksti,jārokas pa bookingu, viss bremzē, laiks iet..uttutjp..

neko citu negatīvu no manis neizspiedīsiet... miljons un astoto reiz saku,katram pēc ticības un katram pēc nopelniem... nu ja tu tici un gatavosies visbrieZmīgākajām brieZmām ..tad kko jau tev sagādās TTA.
es paļaujos uz to,- kā būs lemts tā būs..un beigās ir labi..jeb tā kā vajag :)
starp citu līdz pēdējam brīdim neticēju ka tiksim iekšā..mums nebija sagādāts tas ko raksta autors pieminēja par saviem 15,-..es vienkarši to nevarēju sagādāt.jo mums bija UK mašina un UKija nedod apdrošināšanu uz krieviju..savukārt LV nedrošina ukijas mašinas..un mēs braucām BEZ apdrošināšanas.
pilnīgi uz duru un kā būs tā būs..
bija Labi...un kāpēc man tagad par to būtu jātaisnojas vai jājūtas vainīgai..uz robežas starp citu bija superīga attieksme.. lai gan mums bija stress nenormāls, jo ja nenjem verā,ka mums nebija ne tās sasoditas zaljas kartes nedz inshurensa, vēl bija braukšanas atļauja uz nepareizā vārda. ai nu bija mums tur ņeporjadoks...bet visi bija laipni ,izpalidzigi...
jau krēsloja un palika tumšs kamēr tur rindā stāvējām ,gadijās daži kuriozi...ar rindā stāvošajiem gan paļāpajam gan pasmējāmies. jā, papīru diezgan daudz ko rakstiit, tā vismaz liekas, bet kad saproti,ko no tevis grib,tad nav tik traki...bet oky...piekrītu,ka stereotipiem un iekaltajai info ir liela nozīme.mums iekaļ, ka krievs ir slikts(nesaku ka labs, bet nutak jāfiltrē ir..) viņiem iekaļ,ka kapitālisti slikti...fvz kas vairs pieder pie tiem kapitālistiem...aij nu vienalga...man nopietni vēl jāturpina taisnoties???
vienīgais ko nožēlojām,ka nepalikām vairāk dienas..ak jā, ar viesnīcām...piesakot vīzu jānorāda kur paliksim, bet mēs kad pieteicām vīzu ..pārdomajām un iebraucām citā viesnīcā..tb dzivojām tur kur nebijām norādījuši..un vēl es viizas peietikumā rakstiju ka man nav radu krievijā,jo man bija slikums meklēt vinju datus utt, un vēl rakstijām,ka nekad neesam bijuši RU, jo arī..nu bljin,kurš vairs atceras  kad un cik ilgi bijuši..karoč briZmīgie briezmoņi palaida garām kādas 6-as iespējas mūs apcietināt :Doij nē, vairāk... klinigrada bija vienīgā vieta jevropā,kur vīrs peroties pa pilsētas centru ierāva pretējā joslā(pa angļu modei)..gan jau ka tur arī kāds GAIšņiks varēja izskriet un izspiest sodanaudu par pārkapumu... bet mums laikam bija mētelītis ņeviģimka.
Izteicās: tuk
« : Novembris 09, 2019, 00:01:20 »

Tiem, kurus marinē, sūnaina Karrrma ;) :mrgr:

p.s. Neviens tak ar varu nespiež braukt, tie laiki par laimi garām... kurš grib brauc, negrib - nebrauc, tieši tik vienkārši... :)
Izteicās: Emīlija
« : Novembris 08, 2019, 23:40:41 »

:cry: :( mani apčakarēja  :( :cry:
netika man bezpriģels ..nekur  :rat:

šitas ir no "es neredzēju, tātad tas neeksistē". un par stundām ilgo marinēšanu uz robežas ar mērķi izspiest naudu, dažadām uz vietas izdomātām prasībām saistībā ar reģistrēšanos, kas ir obligāta tiem, kas ilgāk par 7 dienām uztiras - to visu Emī ir pati piedomājusi. Dvai atceramies, ar ko Emi nodarbojas, un kādus stāstus ikdienā uzklausa...

Pie tā visa klāt vēl viss tas fons ar varaslietām tur, ne ne, paldies, pasaule ir liela, es iztiksu... :)
Izteicās: Nāra
« : Novembris 08, 2019, 22:24:26 »

Biju šogad Minskā, patīkami pārsteidza, pati brīnījos, Riga ir miests pret Minsku un tā arhitektūra super. Pilnīgi citàdàk kà ārzemēs.
Izteicās: Camma
« : Novembris 08, 2019, 22:00:54 »

Laikam gan vēl jāņem vērā tas, kā vietējie iedzīvotāji jūtās. Nezinu, vai vienmēr labklājības kritērijs ir 3-stāvu dzīvoklis pilsētas centrā un mājkalpotāja.

Tapat kā ne vienmēr atbraucēja skats ir ar to pareizāko novērtējumu.

Piemērs? Urālu pilsētas. Vēl arvien ieejot restorānā prasīs maiņas apavus. Kādas šausmas! Kāds arhaisms! Taču pastaigājot pa pilsētu mitrā laikā saproti, kāpēc tā. Tur augsne (lasi- dubļi) ir ar tādu konsistenci, ka visu laiku līp pie apaviem. Un vējš to nes nemitīgi. Ja apavi aplipuši, tos nevar vienkārši nokratīt spēcīgi pabradājot - dubļi līp un līp un līp un līp... līdz kamēr klucis ir tāds, ka stāj pie tuvākā lievenīša, kur tālredzīgi novietota žagaru buntīte lieko dubļu notraukšanai. Vai tāpēc man nepatiktu pilsēta?
Izteicās: tuk
« : Novembris 08, 2019, 20:18:27 »

 Kādus gadus atpakaļ, paziņu vīrs aizveda uz Baltkrieviju “ārstēt depresiju“ un vissirslikti sindromu. Viņam tur radi n-tajā pakāpē. Nu, radi dzīvoja labi, jo vietējie kontrobandisti... Bet jā, ceļojums bijis vērtīgs, dzīves garša atgriezusies. :)

Izteicās: Pifs
« : Novembris 08, 2019, 18:34:35 »

..."Uz Minsku, starp citu, jāpasteidz, kamēr tur miers un daile..Batjka jau nav mūžīgs, gan jau pēc viņa nāks grūti juku laiki.......
 :rat:
Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved