Autors Tēma: Kas jums šodien vakariņās?  (Read 210942 reizes)

Offline reno

Re: Kas jums šodien vakariņās?
« Atbildēt #3180 : Augusts 08, 2019, 01:14:56 »
Pākšu pupiņas un broileru sirdis

Offline Raimonds1

« Atbildēt #3181 : Augusts 08, 2019, 06:54:24 »
Anekdote.

Veči, problēma! Sieva dienu agrāk atgriezās no komandējuma un pieķēra mani mazgājot traukus. Nekādus paskaidrojumus negrib dzirdēt, saka, ka esmu visu laiku melojis, ka neprotu. Es viņai stāstu, ka tik ilgi grūti bez sievietes, nenoturējos, bet viņa jau pie ledusskapja. A es visu apēst nepaspēju, ko pagatavoju, domāju līdz rītdienai paspēšu. Bet tur gan borščs, gan plovs, gan puse pīrāga. Iekritu pēc pilnas programmas.. Mēģināju vēl stāstīt, ka vecenes vedu, bet kur nu pēc traukiem.
Ko darīt? Šķirties?

Offline Elzzy

« Atbildēt #3182 : Augusts 11, 2019, 10:01:02 »
Spārkai - Apcep sviestā/taukos/eļļā (kas patīk) cīpolu, piemet sāls, cucurs, pipars, malts kumīns, karijs, kanēlis, tad liec grueztu kabaci un uzlej buljonu (ja nav, tad ūdeni), pasautē un tad liec vakarējo vicu-ceptu, kūpinātu, grilētu, vai manu lēnās/vēsās gatavošanas vicas filejas/škinkīšu gabalīšus.( Nenemiet vera rakstību )

Offline reno

« Atbildēt #3183 : Augusts 11, 2019, 15:11:19 »
Arī kabacis -tāda kā pildīta pankūka ar malto gaļu, gailenes, pākšu pupiņas apceptas sviestā/rīvmaizē

Pārējiem -ja jau neēd kabačus un pupiņas -vārīti kartupeļi ar malto gaļu :taunt:

Offline reno

« Atbildēt #3184 : Augusts 11, 2019, 18:05:40 »
mana porcija

Offline reno

« Atbildēt #3185 : Augusts 13, 2019, 10:59:20 »
Fui, baigi nesmuka bilde, realitātē viss zeltaini brūns un garšīgs.

Šodien jāizvāra cūku pupas, bet izlobīšu un katlā pāris pākstis iemetīšu smaržai

Offline reno

« Atbildēt #3186 : Augusts 13, 2019, 17:26:08 »
Gurķu dobē vienmēr atrodas pāris milzu viltnieki, kas prot paslēpties. Biju manījusi indiešu gurķu zupu, šodien no visām atrastajām receptēm sakompilēju savējo:
Sviestā (parastā, kāds tur gī) apcep sīpolu, lai caurspīdīgs, tad ber iekšā gabaliņos sagrieztu gurķi un devīgi sakapātas koriandra (kinzas) lapas. Kubiņbuljonu patiesībā var šajā brīdī arī liet virsū, lai sutinās, kamēr gurķi puslīdz mīksti. Sablenderē  un gatavs.
Ēdu siltu,  jogurta vietā -krējumu. Man neprasījās ne citrona sula, ne piparmētru lapas, bet ar tām protams var daiļot šo biezzupu. Mazliet atstāju,lai pagaršotu, kā ir auksta. Indiešu receptēs pārsvarā protams ir auksta, un bieži vien blenderē svaigu gurķi. Karstā laikā noteikti nekāda vaina.
Man patika šis variants. Kopā ar cūku pupām

Offline ragana

« Atbildēt #3187 : Augusts 14, 2019, 09:13:12 »
Diezgan interesanti.

Offline reno

« Atbildēt #3188 : Augusts 14, 2019, 12:01:46 »
Atslēgas vārds manam zupas variantam ir kinza. Būtībā -jebkuras garšvielas, kas patīk. Receptēs bija pieminēts fenhelis (zaļumi vai sēklas), ingvers, vārdu sakot -pēc patikas. Bet lielo gurķu nokopšanai labs variants. Mūsmājās tie latgales un līdzīgie salāti neiet

Offline Elzzy

« Atbildēt #3189 : Augusts 20, 2019, 16:22:26 »
vientuļas sievietes vakariņas - cūkupupas ar sīpolu/speķa mērci un vakardienas tomātgurķu salāti, Pārēdos kā cūka :D

Offline reno

« Atbildēt #3190 : Augusts 20, 2019, 17:49:19 »
Maza karpa bez galvas un puķkāposti

Online Luīze

« Atbildēt #3191 : Augusts 20, 2019, 17:53:01 »
Grieķu jogurts, nektarīni, fitnesa cepumi (no maximas) un tēja.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #3192 : Augusts 20, 2019, 22:31:45 »
Grieķu jogurts, nektarīni, fitnesa cepumi (no maximas) un tēja.
Neviens nav mājās?

Online Luīze

« Atbildēt #3193 : Augusts 20, 2019, 23:09:46 »
Neviens nav mājās?
Kā Tu uzminēji?! :D

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3595
  • Total likes: 3256
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #3194 : Augusts 22, 2019, 08:44:47 »
Tēma pilnīgi panīkusi, pilnīgākais veģetārisms panesies, Reno vienīgā tēmā kādu gaļiņas, zivtiņas smaržu ienes...  :taunt:

tad LŪK - vakar rimčikā uzskrēju virsū doradēm, ar atlaidi un svaigas! Izķidāju, drusciņ ar sāli, vēderā citroniņš, šķipsna timāna un uz 40 min cepenē...
un pēc tam BAUDA... :) 

Nekavējieties, ejiet, pērciet, tiešām ir tā vērts! 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved