Autors Tēma: Mājasdarbs.  (Read 370 reizes)

Offline Elzzy

Mājasdarbs.
« : Novembris 21, 2019, 19:49:24 »
Rakstīšu pati, tikai informācijai.
1
Situation.  Young family wants to drink good coffee at home. Husband enjoys long and relaxing coffee preparation while wife -  drinks cappuccino with perfect milk foam. Both agree husband will be barista at home. Please offer 2 models up to 700EUR.
P.S write as it would be offer on email.

2
Middle size office search coffee machine for 10 employees. Main criteria – trustful and user friendly appliance. Drinks preference – espresso, black coffee, cappuccino/latte machiatto as well as possibility to use chocolate powder. Please prepare commercial offer for 2-3 models, budget up to 2000 EUR. Please comment your choices.

3
Situation. Client wants to buy a present for wife JURA E60 coffee machine. Her birthday is tomorrow. You don‘t have it and earliest delivery might be within three days. What to do?

4
You are alone in shop and have 3 different clients at once. All of them are searching coffee machines. You know that consultation might take 30 minutes or even more. What to do?

5
You are Sales Manager and working with another Sales manager. Already third client came to you and complain about your colleague as unfriendly and not helpful. What‘s your respond to client and what would you do later?

Offline Krimsons

Re: Mājasdarbs.
« Atbildēt #1 : Novembris 21, 2019, 20:21:00 »
Atbildes.
3.
Teikšu, laik klients saka sievai, ka viņa izskatās daudz jaunāka, tāpēc dāvana būs vēlāk.
4.
Saaicināšu visus klientus pulciņā, apjautāšos vēlmes un runāšu ar visiem vienlaicīgi.
(iesaistīšu klientus diskusijā)
« Last Edit: Novembris 21, 2019, 20:27:11 no Krimsons »

Offline Nāra

« Atbildēt #2 : Novembris 21, 2019, 22:16:11 »
Atbilde uz visiem jautājumiem - es runāju tikai valsts valodā :D

Offline Kundalini

« Atbildēt #3 : Novembris 21, 2019, 22:23:24 »
Nez, pirmajam, es ieteiktu DeLonghi kādu modeli no salīdzinoši nedārgā gala.
Situācija Nr.3 sarežģīta, cik pats tirgojos, ar retiem izņēmumiem dāvanas vajag uz dzimšanas dienu. Ja nu vienīgi lai atstātu uz klientu labu iespaidu, sadabūt no konkurentu firmas piedāvājumu...
Situācija 4, jānovērtē klienti, kas var ienest firmai vairāk peļņas, ir perspektīvāks, ar to jārunā galvenokārt....ja cilvēkiem pieklājīgi palūdz pagaidīt, domāju nav problēmu
« Last Edit: Novembris 21, 2019, 22:31:04 no Kundalini »

Offline Luīze

« Atbildēt #4 : Novembris 21, 2019, 23:09:16 »
Atbildes arī jāsniedz angliski?

Offline Minne

« Atbildēt #5 : Novembris 21, 2019, 23:17:23 »
Sievu var mēģināt uz dažām dienām apvārdot ar dāvanu karti ;)

Offline Elzzy

« Atbildēt #6 : Novembris 22, 2019, 16:39:17 »
5.You are Sales Manager and working with another Sales manager. Already third client came to you and complain about your colleague as unfriendly and not helpful. What‘s your respond to client and what would you do later?
 - In this situation I apologize to the client, serving for my best. Later, I will tactfully discuss the reasons for the poor service with my colleague, tactfully suggest that this is not good customer service.

Es te mazliet paspēlēšos ar atbildem :D mazums kādam kas iesakāms vēl.. es nīsti nezinu vai varu rakstīt, ka runāšu ar augstāko vadību par to, ka klient sūdzas. bet dzīvē es esmu tā darījusi

Offline Minne

« Atbildēt #7 : Novembris 22, 2019, 23:09:25 »
Ja problēmas bijušas ar vienu klientu/vienu reizi, es neskrietu pie priekšniecības - mazums, kas cilvēkam tobrīd lēcies. Bet, ja tā ir tendence, un pēc taktiskas sarunas ar konkrēto kolēģi nekas nav mainījies, tad citādi

Offline reno

« Atbildēt #8 : Novembris 23, 2019, 10:32:06 »
Tā kā tas ir tests, ko uzdod priekšniecība, būtu nepareizi parādīt, ka slēpsi kolēģu pārkāpumus un būtībā solidarizēsies. Tādēļ man liekas, ka pareizāk
1)taktiska saruna ar kolēģi
2)netaktiska saruna ar kolēģi, bet pēc tās jau atkāpšanās nav
3)lūgums priekšniecībai risināt problēmu

Offline Spārka

« Atbildēt #9 : Novembris 23, 2019, 11:07:49 »
reno pareizi saka - ir jāievēro, no kuras pozīcijas uzdots jautājums.

Offline Pifs

« Atbildēt #10 : Novembris 23, 2019, 12:09:07 »
Šī tèma (angļu valodā) liecina, ka promocijas darbs angliski ir tikai loģisks...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved