Autors Tēma: Dabas katastrofas  (Read 2117 reizes)

Offline reno

Re: Dabas katastrofas
« Atbildēt #15 : Augusts 06, 2019, 07:54:12 »
Tramps ir piedāvājis palīdzību, bet vai tad kāds pieņems

Offline olgucis

« Atbildēt #16 : Augusts 06, 2019, 18:07:37 »
Tramps nav prognozējams... Tai nozīmē, ka var arī palīdzēt. Vienīgais, kas šo var apturēt, tas, ka nevarēs precizēt, kur beidzās Ķīna un kur sākas Krievija. Jo, cik saprotu, Sibīrijā tagad ķīniešu ir vairāk nekā pamatiedzīvotāju

Offline vecinja

« Atbildēt #17 : Augusts 06, 2019, 23:29:50 »
Olguc - tas ir Austrumsibīrijā, tuvāk pie Ķīnas robežas, ne jau visā Sibīrijā, ne tak, piem.Novosibirskā

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3780
  • Total likes: 3394
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #18 : Septembris 27, 2019, 09:30:27 »
labs:
https://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/292895-dusmigas-gretas-nolaupita-berniba.htm

citāts:

"Apsēdīsimies un mierīgi padomāsim. Kā tad tā? Kā gan cilvēki, pasaules sabiedrība, politiķi, uzņēmēji, zinātnieki līdz šim uzdrošinājušies neatrisināt visas cilvēces problēmas? Kāpēc gan Grētai jādzīvo pasaulē ar problēmām? Kāpēc vēl līdz šim nav atrisināta pasaules nabadzības problēma? Kāpēc nav likvidēta atpalicība, nevienlīdzība? Kāpēc nav novērsta vardarbība un kari? Kāpēc gan Grētai, atšķirībā no viņas priekštečiem, tā vietā, lai baudītu dzīvi bezproblēmu pasaulē, ar to būtu jānodarbojas? Kā jūs uzdrošinājāties MAN likt dzīvot šādā pasaulē un to pilnībā nesakārtojāt līdz brīdim, kad pasaulē parādījos ES. Frāze par nozagto bērnību no 21. gadsimtā labklājības valstī Zviedrijā dzimušās Grētas vispār izklausās kā zaimi.

Diemžēl tāda ir Grētas un arī lielas daļas viņas vienaudžu dzīves pozīcija. Dodiet man visu gatavu un nestāstiet, kā tie labumi rodas (pasakas par naudu un ekonomisko izaugsmi). Par to neko negribu zināt. Gribu, lai pasaulē viss būtu tā, kā es iedomājos par labu esam. Šī pozīcija izriet no populārās pārliecības par cilvēku cilts visvarenību. Pietiek tikai pieņemt pareizos lēmumus, domāt pareizās domas, un jebkura problēma atrisināsies. Tas, ka līdzšinējā cilvēces vēsture rāda, ka viss nav tik vienkārši, šos cilvēkus nemulsina. Vienkārši agrāk visi bija muļķi, bet tagad beidzot esam piedzimuši mēs - patiesi gudrie. Lai nu tā būtu."

Offline nakata kngs

« Atbildēt #19 : Septembris 27, 2019, 09:46:01 »
...ai, nu Daddy...man šķiet, ka mēs bijām pusaudžu gados tādi paši....mums tikai nedeva ANO tribīni un ļāva runāt no lapiņas skolas pasākumos...atceros, ka aizstāvējām Andželu Devisu - principā tāds pat pasākums kā Grētai...

Offline Alstere

« Atbildēt #20 : Septembris 27, 2019, 13:39:17 »
Man šī Grēta nu ļoti nepatīk ar savu uzbrūkošo pozīciju

Offline tuk

« Atbildēt #21 : Septembris 27, 2019, 13:48:24 »
Man nepatīk bērna kā tāda izmantošana... ja ko nejaucu, arī ne visai vesela.

Offline Spārka

« Atbildēt #22 : Septembris 27, 2019, 14:08:46 »
Ja nerunājam par Grētu (kura, imho, nav ne problēma, ne risinājums), tad man patīk Zandera skatījums:
https://www.delfi.lv/news/versijas/maris-zanders-labu-atbilzu-nav.d?id=51493679

Offline reno

« Atbildēt #23 : Septembris 27, 2019, 14:36:44 »
Un piedevām cerēt, ka mūsu pārsimt miljonu zerowastēšana  kaut mazliet spētu līdzsvarot pārējās pasaules piesārņotājus vai vienu kārtīgu vulkāna izvirdumu, ir naivi.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #24 : Septembris 30, 2019, 09:40:45 »
mums LV nav kalnu. Tad nu lūk, lieliska iespēja ar skatu nākotnē - no plastmasas atkritumiem būvēt kalnu. Kaut 5000 m v.j.l. Kāpēc nevarētu būt mākslīgie kalni? :bbs:

Offline Luīze

« Atbildēt #25 : Septembris 30, 2019, 10:01:26 »
mums LV nav kalnu. Tad nu lūk, lieliska iespēja ar skatu nākotnē - no plastmasas atkritumiem būvēt kalnu. Kaut 5000 m v.j.l. Kāpēc nevarētu būt mākslīgie kalni? :bbs:
Ušakova kepka taču ir mākslīgi uzbērts kalns. :)

Offline Camma

« Atbildēt #26 : Septembris 30, 2019, 10:02:23 »
Mums jau ir mākslīgie līdzenumi. Un, ak, ku skaisti izskatās ceļmalas krūmi pēc lielāka vēja uz apvedceļa aiz lidostas! Skaistāk kā maija kociņi Ungārijā.
Acu priekšā lidosta no ''Piektā elementa''. To daudzi nemaz nav ievērojuši, aizrāvušies ar ''multipas''.
Starp citu, daudzas Eiropas pilsētas ir ļoooooti netīras. It kā jau nekas traks, bet rudens lapas apvienojumā ar visādu iepakojuma drazu, trotuāri ar košļenēm biezā slanī... Brrrr.
Visus sakost!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #27 : Septembris 30, 2019, 10:06:30 »

Starp citu, daudzas Eiropas pilsētas ir ļoooooti netīras. It kā jau nekas traks, bet rudens lapas apvienojumā ar visādu iepakojuma drazu, trotuāri ar košļenēm biezā slanī... Brrrr.

Jā, Rīga ir sterila salīdzinājumā ar citām metropolēm, ja kas. Novērtējiet to. Citur ielas tīra TIKAI mehanizēti. Tam ir sekas. Redzamas stūros un nišās, kur braucamslotas netiek klāt

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved