Rakstīt atbildi

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Vārds:
E-pasts:
Nosaukums:
Ikona:

Verification:
Seši mīnus trīs ir:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Izteicās: olgucis
« : Oktobris 10, 2019, 17:32:55 »

 :murmur: :rofl: :murmur:
Izteicās: daddy
« : Oktobris 10, 2019, 10:13:23 »

Izteicās: Mangusts
« : Oktobris 09, 2019, 14:39:07 »

Barga ziema laikam tuvojas... :)
Izteicās: Camma
« : Oktobris 09, 2019, 14:04:46 »

Čatā kādas pāris nedēļas atpakaļ stāstīju, ka Kaķāda atļāva sev pieskarties. Divi dienas atpakaļ bija vesels teijāteris - it kā ļāvās noglaudīt, pats sameta kūkumus un notrinās gar kājām, pārsteigts pats par savu drosmi pukšķināja kā ezis, klepoja un pieklupa bļodai, lai noslēptu samulsumu. Vakar nekādu ekscesu, jo abas ēdienreizes izsniedza mammucis.

Šodien nez kas notika kaķisma vadības centrā, kādi kloķi kaķudievam samisējušies vai kā... Kaķāda pats metās man klāt, kārtīgi nokūkumoja un notrina, gar manu pastiepto roku riktīgi noberza ar abiem ilkņiem. Kad noglaudīju, ieslēdza tāāāādu murrājamo, ka turpat tālāk guļošais kaimiņsuns satrūkās. Apogejs visam - atļāva izraut 2 ērces. Uz atvadām ienāca verandā un kārtīgi izpētīja. Domāju, ka būs jauns īrnieks :) .
Izteicās: Camma
« : Septembris 23, 2019, 12:19:29 »

Vakar tika norakta puse no miķelīšu dobes un tukšajā vietā sastādīja mārtiņrožu pudurus. Pidija atnāca novērtēt darbu. Paskatījās, ka kūdras kaudzīte ap stādiņiem tā kā par augstu, izrausa ar ķepām un ... nolikās ar vēderu piepressēt. Aizgāja pie otra stādiņa, arī tam norausa bišku kūdru un atkal ''novēderoja''. Viss. Ar labi padarīta darba izteiksmi ģīmītī mierīgi aizsoļoja mājas virzienā. Divas citas grošas pa otrā stāva logu rezignēti nolūkojās dārza darbībās.
Šorīt viss bija sasalis kramā, zāle kā kartons. Rūdis šito ieraudzīja, pamēģināja ar ķepiņu un tad sāka bizot lielus lokus pa čabošo zāli. Sajūsma pilnīgi pa astes galu strāvoja visos virzienos. Cik maz kaķam vajag pilnai laimei!
Izteicās: olgucis
« : Septembris 17, 2019, 09:50:19 »

vai, tur daudz kas varētu būt. Varbūt pēc attārpošanas nav tās 10 dienas pagājis un organisms vēl pilns ar indi, ko izdala nobeigušies tārpi, vai atkal būs uz to laiku kādu slimību noķēris un organisms nav tik stiprs lai to poti izturētu. Es gan vairāk sliecos uz to, ka vetklīnikas ir sapirkušas kaut kādas vecas vai šaubīgās potes pa lēto un mušī nost mājas mīluļus. Ja jau ar cilvēkiem tas notiek, kur nu dzīvnieki pasargāti  :shock: . Teiksim manam mammučam gadiem ilgi izrakstīja zāles, kuras visā Eiropā un pat Krievijā bija aizliegtas, jo izraisa Parkinsonu (internetā infu atradu). Un lūdzu, mammim Parkinsons sākuma stadija.  :faint:
Izteicās: Bob(i)s
« : Septembris 17, 2019, 09:26:52 »

jā, manējs arī vakcīnu neizturēja..  :(
Izteicās: olgucis
« : Septembris 17, 2019, 09:24:24 »

ne ne - lūpa apakšējā. Vispār šim tur no abām pusēm tie abi garie zobi, varbūt būs  vienkārši uzkodis uz lūpu?
Bet sausiņu bļoda no rīta tukša... var gadīties, ka nav tik sāpīga vieta. Vispār es no visa baidos. Mincim četros gados bija kaut kādas briesmas ar veselību. Gulēja, kā plauša, visās locītavās kaut kādi bumbuļi. Pēc asins analīzēm vetārsts teica, ka labi, ja nedēļu izvilks. Bet mēs cinijamies, man pēc katras stundas bija vismaz piecas zāles dīvainās dozās (1/8 no tabletes) jāiebaro. Tādu ķīmiju iedzinām iekšā, ka mati stāvus. Man vēl teica, ja kas, tad nevajag mocīt mazuli, kad būs pavisam bez kustībām ... un t.t. Bet mazais brīnums izrādījās cīnītājs. Lēnītēm atlaba. Parunāju ar vetu, vai maz pēc tā, kas viņam tai organismā iekšā, ir prāta darbs viņam vēl ikgadēju poti dzīt iekšā. Tas piekrita, tā kā košaks dzīvo tikai pa māju, var arī iztikt. Dievs ar viņu, un teica, ka ar šo diagnozi pie labas kopšanas var pat piecus gadus izturēt. Bet mēs jau astoņus gadus kopš tām briesmām dzīvi, un nepotēti. Es vispār par tām potēm visādas šausmas esmu noklausījusies. Man vienai kolēģītei bija divi miņkas un pēc pirmās potes jau aizgāja pa pieskari divās dienās. Tāpēc no visa bailes metās.
Izteicās: kvadra
« : Septembris 17, 2019, 00:15:42 »

Lūpa vai varbūt drīzāk zods? Uz zoda mēdz pumpas mesties - akne.
Izteicās: olgucis
« : Septembris 16, 2019, 23:06:20 »

.... temperatūras it kā nav... bet visu laiku grozās tuvumā, varbūt palīdzību grib? A tā nevarētu būt alerģija no tā zobu pastas balzāma? Varbūt priekš kaķa par stipru bija? Nu bija mums te pāris dienu atpakaļ tādas ... nakts atrakcijas . :faint: :fp: :blushing:

Izteicās: mellene88
« : Septembris 16, 2019, 23:05:33 »

laikam neko...ja nevnekas nāvējošs,gan kakis pats tiks galā.tādā vietā neko tu neuzliksi
Izteicās: vecinja
« : Septembris 16, 2019, 23:00:49 »

un ko tad darīt? Nezinu - neliksi tak šim kompresi uz lūpas...Tikai barību mīkstu, lai var dabūt iekšā, ja lūpa sāp
Izteicās: vecinja
« : Septembris 16, 2019, 22:58:28 »

Teoretizēju:nez vai nu mincs tā ļautu kukainim savā lūpā kost.Drīzāk būs kaut ko iedūris, ja jau košļā, ko nevajag un tagad zemādas asinsizplūdums zvēriņam lūpā
Izteicās: olgucis
« : Septembris 16, 2019, 22:42:47 »

Nezināju, kur ielikt. Bet te jau kaķinieki apgrozās, varbūt ir pieredze. Šodien pamanīju, ka manam  ūsainam brīnumam apakšēja lūpa uzpampusi, pa vidu. Nu tāds maza zirņa lielumā uztūkums. Droši vien kāds kukainis būs iekodis - manējais mūžīgi grib ar visiem knišļiem draudzēties un šamie spārdās pretī. Vai arī kādai saspraudei iekodies - tā ir viņa otrā vājība. Tagad tāds skumjš un norūpējies... Varbūt kādam ir pieredze- kā ar to problēmu tikt galā?  Varbūt propolisu uzsmērēt? bet tas jau pāris sekunžu jautājums- būs nolaizīts. Ko jūs darat?
Izteicās: reno
« : Septembris 14, 2019, 11:50:29 »

Agdies, es arī sākšu par kaķiem. Šķiet, ka mans ciemiņš arī varētu līdzināties Olguča Patvārim -visu laiku grozās apkārt skaļi murrājot. Bet es neesmu pieradusi, ka kaut kas pa kājām var trīties, nepatīk. Un no virtuves galda tika notriekts ar lielu blīkšķi, lai pat nemēģina
Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved