Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Read 11941 reizes)

Offline olgucis

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #120 : Septembris 17, 2019, 09:24:24 »
ne ne - lūpa apakšējā. Vispār šim tur no abām pusēm tie abi garie zobi, varbūt būs  vienkārši uzkodis uz lūpu?
Bet sausiņu bļoda no rīta tukša... var gadīties, ka nav tik sāpīga vieta. Vispār es no visa baidos. Mincim četros gados bija kaut kādas briesmas ar veselību. Gulēja, kā plauša, visās locītavās kaut kādi bumbuļi. Pēc asins analīzēm vetārsts teica, ka labi, ja nedēļu izvilks. Bet mēs cinijamies, man pēc katras stundas bija vismaz piecas zāles dīvainās dozās (1/8 no tabletes) jāiebaro. Tādu ķīmiju iedzinām iekšā, ka mati stāvus. Man vēl teica, ja kas, tad nevajag mocīt mazuli, kad būs pavisam bez kustībām ... un t.t. Bet mazais brīnums izrādījās cīnītājs. Lēnītēm atlaba. Parunāju ar vetu, vai maz pēc tā, kas viņam tai organismā iekšā, ir prāta darbs viņam vēl ikgadēju poti dzīt iekšā. Tas piekrita, tā kā košaks dzīvo tikai pa māju, var arī iztikt. Dievs ar viņu, un teica, ka ar šo diagnozi pie labas kopšanas var pat piecus gadus izturēt. Bet mēs jau astoņus gadus kopš tām briesmām dzīvi, un nepotēti. Es vispār par tām potēm visādas šausmas esmu noklausījusies. Man vienai kolēģītei bija divi miņkas un pēc pirmās potes jau aizgāja pa pieskari divās dienās. Tāpēc no visa bailes metās.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #121 : Septembris 17, 2019, 09:26:52 »
jā, manējs arī vakcīnu neizturēja..  :(

Offline olgucis

« Atbildēt #122 : Septembris 17, 2019, 09:50:19 »
vai, tur daudz kas varētu būt. Varbūt pēc attārpošanas nav tās 10 dienas pagājis un organisms vēl pilns ar indi, ko izdala nobeigušies tārpi, vai atkal būs uz to laiku kādu slimību noķēris un organisms nav tik stiprs lai to poti izturētu. Es gan vairāk sliecos uz to, ka vetklīnikas ir sapirkušas kaut kādas vecas vai šaubīgās potes pa lēto un mušī nost mājas mīluļus. Ja jau ar cilvēkiem tas notiek, kur nu dzīvnieki pasargāti  :shock: . Teiksim manam mammučam gadiem ilgi izrakstīja zāles, kuras visā Eiropā un pat Krievijā bija aizliegtas, jo izraisa Parkinsonu (internetā infu atradu). Un lūdzu, mammim Parkinsons sākuma stadija.  :faint:

Offline Camma

« Atbildēt #123 : Septembris 23, 2019, 12:19:29 »
Vakar tika norakta puse no miķelīšu dobes un tukšajā vietā sastādīja mārtiņrožu pudurus. Pidija atnāca novērtēt darbu. Paskatījās, ka kūdras kaudzīte ap stādiņiem tā kā par augstu, izrausa ar ķepām un ... nolikās ar vēderu piepressēt. Aizgāja pie otra stādiņa, arī tam norausa bišku kūdru un atkal ''novēderoja''. Viss. Ar labi padarīta darba izteiksmi ģīmītī mierīgi aizsoļoja mājas virzienā. Divas citas grošas pa otrā stāva logu rezignēti nolūkojās dārza darbībās.
Šorīt viss bija sasalis kramā, zāle kā kartons. Rūdis šito ieraudzīja, pamēģināja ar ķepiņu un tad sāka bizot lielus lokus pa čabošo zāli. Sajūsma pilnīgi pa astes galu strāvoja visos virzienos. Cik maz kaķam vajag pilnai laimei!
Visus sakost!

Offline Camma

« Atbildēt #124 : Oktobris 09, 2019, 14:04:46 »
Čatā kādas pāris nedēļas atpakaļ stāstīju, ka Kaķāda atļāva sev pieskarties. Divi dienas atpakaļ bija vesels teijāteris - it kā ļāvās noglaudīt, pats sameta kūkumus un notrinās gar kājām, pārsteigts pats par savu drosmi pukšķināja kā ezis, klepoja un pieklupa bļodai, lai noslēptu samulsumu. Vakar nekādu ekscesu, jo abas ēdienreizes izsniedza mammucis.

Šodien nez kas notika kaķisma vadības centrā, kādi kloķi kaķudievam samisējušies vai kā... Kaķāda pats metās man klāt, kārtīgi nokūkumoja un notrina, gar manu pastiepto roku riktīgi noberza ar abiem ilkņiem. Kad noglaudīju, ieslēdza tāāāādu murrājamo, ka turpat tālāk guļošais kaimiņsuns satrūkās. Apogejs visam - atļāva izraut 2 ērces. Uz atvadām ienāca verandā un kārtīgi izpētīja. Domāju, ka būs jauns īrnieks :) .
Visus sakost!

Offline Mangusts

« Atbildēt #125 : Oktobris 09, 2019, 14:39:07 »
Barga ziema laikam tuvojas... :)
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3759
  • Total likes: 3382
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #126 : Oktobris 10, 2019, 10:13:23 »

Offline olgucis

« Atbildēt #127 : Oktobris 10, 2019, 17:32:55 »
 :murmur: :rofl: :murmur:

Offline Camma

« Atbildēt #128 : Novembris 03, 2019, 02:55:32 »
No rīta nesu ēdamo Kaķādam. Tagad laikapstākļi riebīgi, tādēļ Kaķāda brokasto un vakariņo verandā. Durvis uz āru pusvirus. Kamēr šis ieturās, rosos pa ķēķi. Vienā brīdī palūru, kas notiek verandā, a tur Kaķāda jau pazudis, toties muļķa zīlīte ielidojusi un plivinās. Nu i štrunts, ārdurvis puspavērtas, gan izlidos tāpat kā ielidoja. Atgriežos ķēķī pēc paikas paciņām otrā stāva madāmām.
Nāku atpakaļ caur verandu uz otro stāvu, bet pa to īso mirkli verandā jau briest traģēdija.
Nabaga zīļuks ir Rūdim zobos un šis stiepj laupījumu uz ķēķi. Ātrumā uzšauju ar paikas paciņu Rūdim pa dibenu un nokliedzos ''laid vaļā, murmuli!''. Rūdim aiz pārsteiguma mute vaļā un zīlītis veiksmīgi izspurdz un pa taisno ārā, laukā, plašumos.
Visus sakost!

Offline Camma

« Atbildēt #129 : Novembris 03, 2019, 03:09:26 »
Zīlītes vispār tādi pamuļķi putneļi. Kādreiz, kad vēl otrais stāvs bija tikai karkass ar jumtu un plēves logiem, zīlītes bieži pamanījās tur iemaldīties un sisties plēvē, līdz kaut kā izkļuva atkal laukā. Vasarā tur bija jauka nakšņošana, kaķis labprāt sastādīja kompāniju.
Vienā tādā nakšņošanas reizē agrā rītā atkal zīlīte plivinājās gar plēves logu. Kaķis novertēja situāciju un ķērās pie lietas, kamēr otrpusis mēģināja atdarīt acis, lai kaut kā zīļukam palīdzētu. Sūdu rallā, kaķis paspēja pirmais un zīļuku noķēra. Toties otrpusis noķēra kaķi ar visu zīļuku un stiepa duetu lejā pa trepēm. Savu rīcību pamatoja itin loģiski - ''kamēr es to zīli atkal noķeršu, nomocīsimies abi. a šitā kaķis jau šamo noķēris, tur, nonesīšu abus lejā un tad jau kaut kā atķimerēšu''. Pieeja visnotaļ ok, jo tam kaķim pāris ilkņi trūka un zīlītes slepkavībai būtu vajadzējis ilgāku žļembāšanu.
Tik pa ceļam gadījās maza kļūme - pa stāvajām trepēm kāpjot, kaķis padusē vienbrīd saspiedās par stipru un protestēja ar skaļu ''mjau!'', zīlīte -špurgt! - no rīkles laukā un atpakaļ dauzīties plēves logā...
Vobsčem, zīlītes atbrīvošanas epopeja bišku ieilga.
Visus sakost!

Offline Nāra

« Atbildēt #130 : Novembris 03, 2019, 13:20:25 »
Piedod, bet interese- kam jānotiek, lai 3.09 vai 2.55 rakstītu topiku... :fp:  :rat: :rat:Un vēl saka, ka nav problēmu ar miegu  :sarcasm:

Offline tuk

« Atbildēt #131 : Novembris 03, 2019, 14:47:40 »
Vai tad kaķi nav tam domāti, lai pamodinātu?

Offline Camma

« Atbildēt #132 : Novembris 03, 2019, 15:46:58 »
Kādas problēmas? Kad gribu, tad guļu. Un netaisu histēriju, ja kādu dienu sanāk gulēt 12 stundas, bet citā- 4. Vot tā ir sodība, likties migā 10-os un tad žvalstīties līdz 2-3-jiem un tad 7-os ar modinātāju pilnīgā nejēgā pusi dienas zombijot.
Šorīt 8-os biju kā štiks pie kaķbļodām un nekādu neērtību. Tagad gan pēc pusdienām un glāzes baltvīna mieģis nāk, nu i nolikšos kādu stundiņu starp ''pižikiem'' pagulēt.
Visus sakost!

Offline tuk

« Atbildēt #133 : Novembris 06, 2019, 21:11:48 »

Offline tuk

« Atbildēt #134 : Novembris 07, 2019, 19:19:59 »
Oi, kas man te ielicies? :rat:  kur Saundera burvīgie kaķi? :f-palm: Un kā man tagad šo novākt? :scratch: hmm...  :thinking:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved