Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Read 13923 reizes)

Offline ragana

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #90 : Augusts 20, 2019, 08:34:09 »
nebēdā, to, kas negaršo, šis nemaz neēd, atstāj vārnām vai kas nu tur pa nakti apēd
Eži :)

Offline Camma

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #91 : Augusts 20, 2019, 10:16:13 »
Nu, ja minks atnāk ziemas putenī, skatās acīs, bļauj (skaļi lūdz pēc palīdzības) un pēc tam aprij visu, ko iedod, tad ar uzcienāšanu vien kaut kā pamaz. Vienošanās ar tāda kaķa ''saimniekiem'' var būt tikai viena - lai mirst lēni un mokoši.
Visus sakost!

Offline vellata

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #92 : Augusts 21, 2019, 22:03:50 »
Nu man par to citiem piederošu dzīvnieku barošanu, ja vien tā nav saskaņota ar saimnieku, drīzāk negatīvas kā pozitīvas domas...
Man arī. Sanāca dzīvot vienā dzīvoklī (toreizējā īresbiedrene ieviesa sev kaķi; kamēr es tur dzīvoju, to zvēru aprūpējām kopīgi) ar kaķeni, kam jūtīgs vēders. Līdz tam brīdim, kad atklājās, ka to var labi novērst ar speciālu garspalvainiem kaķiem paredzētu barību, kaķe jau bija pieradusi iet laukā. Kā par ķibeli, ar laiku tā pūkainā bezkaunība iemanījās prasīties dzīvoklī un diedelēt barību kādiem citiem kaķainiem kaimiņiem. Pēc tam pārnāca mājās un lielā daļā gadījumu diedelēto izvēma... Nu, ar laiku atradām, pie kuriem, un izskaidrojām situāciju, ka kaķis mājās tiek barots, vienkārši bezkaunīgs.

Offline tuk

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #93 : Augusts 21, 2019, 22:16:42 »
Vellata, par to arī runāju, bet neviens jau nesaprot... dzīvnieks mēdz ēst arī to, ko nedrīkst ēst... :(

Offline Luīze

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #94 : Augusts 21, 2019, 22:21:16 »
Man situācija tāda, ka kaimiņu kaķis regulāri pats nāk ciemos, pie reizes nogaršo, kas manējai bļodā ielikts. Smējāmies, ka kaķis nāk pie mums kā uz restorānu. Pat jautāju, vai kaimiņi savu kaķi nebaro. :)
Šogad kaimiņi brīdināja viņu kaķi nebarot, jo viņam esot jāēd speciālā barība. Bet es arī nebaroju, kašaks pats novaktē brīdi, kad man duravas vaļā kā jau vasarā, iešmauc iekšā un fiksi pie siles. :D Daudz jau neapēd, tik tā simboliski atzīmējas :)

Offline reno

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #95 : Augusts 21, 2019, 22:33:17 »
Par laimi, manējais ciemiņš droši vien tāds vienkāršs lauku puisis, kaut gan vecs un kastrēts, tad jau arī kaut kas speciāls jādod. Kad atnāk, liekas, ka stundas 2 gulšņā uz un zem dārza galda, atpūšas

Offline tuk

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #96 : Augusts 21, 2019, 22:46:17 »
Vai nav vienāršāk apvaicāties kaimiņam vai drīkst un ar ko cienāt?
Man arī rūgta pieredze ar tiem cienātājiem... gan ne ar kaķiem.

Offline Camma

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #97 : Augusts 22, 2019, 09:46:47 »
Aha, ššššas skriešu 5km rāduisā visus kaimiņus aptaujāt, vai nav kaķi pametuši uz ziemu pa pāķiem nobaroties  :sarcasm: .
Visus sakost!

Offline tuk

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #98 : Augusts 22, 2019, 11:10:05 »
Pamestie dzīvnieki - tas jau cits stāsts... 

Offline olgucis

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #99 : Augusts 23, 2019, 11:34:05 »
par kaķiem runājot, atceros omes stāstīto par runci vārdā Patvāris, kuru viņa paņēma līdzi, kad izgāja pie vīra. Tā kā mans omis bija piedzimis 1899 gadā, varat iedomāties cik sen tas ir bijis. Neko daudz par kaķi nestāstīšu, tur bija piedzīvojumu bez sava gala, bet vērā ņemams fakts, ka kaķis nodzīvoja savu mūžu. Bet nodzīvoja tā, ka viņu piemin vēl šajās dienās. Kad pie omes, atbrauca viesi no laukiem pieminēja, vakaros, pirms aizmigt omis man stāstīja ne tikai pasakas, bet arī Patvāra piedzīvojumus. Kad vairs omes nebija un tēvam pensijas pielikumam vajadzēja pāris liecinieku, ka viņš bērnībā govis ganīja, atradām vēl dzīvas pāris kaimiņienes, atvedām uz tiesu(tāda bija kārtība) un pēc tam smuki mājās nosvinējām tikšanos. Par ko jūs domājiet mammuči runāja? Protams, ka Patvāri pieminēja. Gadus piecus atpakaļ biju Anglijā ciemos pie fātera vecākā brāļa, tas vēl tagad dzīvs. Un Patvāri neaizmirst. Un tagad, kad par kaķiem jārunā, man viņš arī pirmais, kas prātā ienāca. Patvāris, kuru nekad neesmu redzējusi, bet aizmirst arī nevaru.

Offline kvadra

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #100 : Augusts 23, 2019, 22:47:58 »
Nu vo, un par šitādu ievērojamu, paaudžu paaudzēs pieminētu, runci Tu "neko daudz nestāstīsi"?!

Offline olgucis

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #101 : Augusts 24, 2019, 00:18:35 »
;o))))) ... nu kaķiniekiem, tas nebūtu nekas jauns. Labi, pāris vārdos dažus faktus. Pa Patvāri viņu nosauca, dēļ tā, ka nenormāli skaļi "mala dzirnaviņas ", tā, kā otrā istabas galā visi dzirdēja. Pirmais, ko izdarīja, ticis jaunā dzīves vietā, iztrieca pagalmā abus suņus un kopš tā brīža tie pāri slieksnim netika. Ja nepaspēja vakara pusē mājā, īt īpaši lietus laikā, suņi tika izdzīti arī no suņa būdas līdz rītām. Košaks rītu sagaidīja sausumā un aizvējā. Par suņiem informācijas nav. Kad radi pirmo reizi sabrauca rauguļos ar ciema kukuļiem. Uz galda tos sakrāmēja, atstiepa beigtu peli un ielika kopējā kaudzē. Ķipa, arī grib piedalīties ar savu artavu. Veda saimniekiem atrādīt visas savas draudzenes. Kaut gan te domas dalās. Omes versija bija, ka tās pašas viņu lenca. Jo pagalmā visu laiku vismaz divas trīs  čupojās, gaidot, kad kungs izies uz lieveņa. Viena pat bija atspērusies ar pāris kaķēniem. Mājinieki bija šoka. Bet mežonīši telpās nelīda un paši ar laiku kaut kur nozuda... Jā, peles arī labi ķēra, bet parasti mājās nestiepa, vienkārši rindiņā salika gar kūts durvīm. Nu tas tā pāris vārdos, visu jau nevar atcerēties.
 :murmur:

Offline Camma

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #102 : Septembris 12, 2019, 09:13:56 »
Pāris dienas jau pa vakariem iekārtojos uz izšūšanu. Kā jūs domājat, vai tas vispār ir iespējams mājā ar 5 kaķiem (sestais bļauj lejā verandā un tieši tad, kad ieriktējos klubkrēslā)? Jo klēpis, kas izveidojas divkājim sēžot, ir ļoti ērts kaķgulēšanai. Un, protams, konkurences vērts (lasīt - trača un plūktiņa vērts).
Visus sakost!

Online Samotrākes Nīke

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #103 : Septembris 12, 2019, 09:56:02 »
Tavējie par tevi plēšās, es savu vienīgo lutinu :) Nu jau pāris reizes esmu gājusi sēsties pie lielā datora, ieraudzījusi, ka datorkrēslā viens uz spilvena snauž dikti aizkustinošā pozā, pagriezusies un aizgājusi strādāt pie mazā datora. Protams, lieki cerēt, ka viņa izrādīs līdzīgu iejūtību, kad 5:30 no rīta viņai pēkšņi sagribēsies ēst vai dzert :D       
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Camma

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #104 : Septembris 12, 2019, 12:59:53 »
Vispābā esot izeja...
Visus sakost!

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved