Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Read 9649 reizes)

Offline Broms

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbildēt #105 : Septembris 12, 2019, 13:45:50 »
Mūsu večuks uz vecumu vipendoronus izliek pilnā apjomā.
Zin tak, ka piekāpsies, piedos un samīļos.
Viņamnpatīk vakara pastaigas. Tad klusāk un mierīgāk. Kad grib iekšā, apsēžas zem virtuves loga un uzbļauj.
Izeju ārā, kačs nāk uz durvīm un ar noteikto gaitu liecina, ka tiešām nāks iekšā. Pie pavērtām durvīm pēkšņi pārdomā, lecienā pagriežas un aizskrien. Paskrien gabaliņu un gaida, ka nu šo ķers. A fig viņš rokā dodas. Pēc 15 min. atkal jāiet laist iekšā :)

Dzīvoklī visām durvīm jābūt atvērtām. Ja nav - sēž pie durvīm un bļauj. Ielaiž/izlaiž - aiziet durvīmnotrā pusē un tagad vajag atpakaļ. Tā tāda spēle - kurš ilgāk izturēs.

Jo ilgāk neizpildi prasības, jo vairāk mainās toņkārta. Ja pirmais prasījums ir mierīgs murrr, tad vēlāk ir konkrēts MJAU ....kas laižat mani.

Bet cienījamais vecums /18 gadi/ netraucē netraucē arī ar bumbiņu paspēlēties. Ilgi gan nē, vajag arī pagulēt :)

Offline olgucis

« Atbildēt #106 : Septembris 12, 2019, 14:34:46 »
 :murmur: Šonakt jautrība ne pa jokam. Tā gadījās, ka uz vakara pusi biju pārņemta ar pedikīru, viss it kā labi, bet ap pusnakti jūtu, ka nav lāga, kaut kur droši vien neveikli vai par daudz iegriezu un divi pirksti sūrst ne pa jokam.. Pusmiegā meklēju jebko iekaisuma mazināšanai... nekā nav. Atcerējos, ka bija kaut kāds balzāms smaganu iekaisuma mazināšanai. Šai situācijā  bija vienalga, nu sliktāk nepaliks.. Iesmērēju abus pirkstus un meklēju deķi. Lai nesasmērēt gultasveļu, sāpošo pēdu atstāju nenosegtu un aizmigu.... Līdz brīdim, kad jutu, ka kāds izrāda dzīvu interesi par jaunumiem manas gultas robežās. Vispirms mans ūsainais brīnums apošņā iesmērētos pirkstus, līdz beidzot sāk aizrautīgi laizīt visu pēdu. Vāks! Zem deķa noslēpt to nevaru, košaku aiztriekt arī. Kut ne pa jokam, uzsaucu,- Emīl, Nedrīkst! Šim pofig, tā aizrāvies, ar abām ķepām kāju apķēris vico ar mēli pa kreisi pa labi. Nu vairs nekut, bet gandrīz vai patīk. Liekas, būšu atradusi vēl vienu "karsto punktu" organismam ;o)))) No rīta, vairs nekas nesāp, aizgāju paskatīties, ko gan tādu biju iesmērējusi "Лесной бальзам" . Un tur sastāvā kaudze no visādām dabīgo zālīšu ekstraktiem, tai skaitā piparmētras. Līdz ar to košakam  arī vairs nebūs kariesa, bet būšot veselīgas smaganas un svaiga elpa. Iespējams.

Offline Broms

« Atbildēt #107 : Septembris 12, 2019, 14:40:04 »
Olgucs tagad mainīs googles meklēto vārdu statistiku un priekšplānā izvirzīsies "foot"
;)

Offline Luīze

« Atbildēt #108 : Septembris 12, 2019, 14:53:39 »
Jo ilgāk neizpildi prasības, jo vairāk mainās toņkārta. Ja pirmais prasījums ir mierīgs murrr, tad vēlāk ir konkrēts MJAU ....kas laižat mani.

Bet cienījamais vecums /18 gadi/ netraucē netraucē arī ar bumbiņu paspēlēties. Ilgi gan nē, vajag arī pagulēt :)
varbūt vecuma marasms?  :murmur: Hmmm... vai kaķiem tāds ir?  :scratch:

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #109 : Septembris 13, 2019, 08:52:09 »
ir, ir, diemžēl - mana seniore (20 gadi) mēdz apēst dažus kumosus, aizklimst pāris soļus no ēdiena bļodas, apsēsties un bļaut, ka nav ko ēst. Es viņai atkal - žvikts! - bļodu zem deguna. Ā, ēdamais! Vēl pāris kumosi, atkal riņķis pa virtuvi, atkal sēž un bļauj, ka ēdamā nav. Bet paika un ūdens visus 20 gadus vienā un tai pašā virtuves stūrī stāv. Un ūdeni pliku vairs principā nedzer, konservu paikai jālej klāt  - tipa zupīti gribu :)
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #110 : Septembris 13, 2019, 08:55:55 »
un vairs pilnīgi nekāda respekta pret gulošu cilvēku naktsmieru - ja kaķis grib ēst, tad šams grib ēst TŪLĪT. Agrāk viņa vienmēr pacietīgi gaidīja, kamēr es pati sākšu mosties un knosīties un tad signalizēja, ka laiks brokastot. Man šorīt šajā sakarā pat haika (vai kas tamlīdzīgs) tapa :D
kaķis
kā uzbāzīgs mīlnieks   
lien bučoties
kaut celties negribu nemaz
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline olgucis

« Atbildēt #111 : Septembris 13, 2019, 09:53:50 »
 :murmur: Manējam 12 gadu. Ja agrāk, jaunībā, vienkārši apsēdās uz manas galvas un bļāva kaut ko kaķisku ausī. Tad tagad noguļas uz spilvena blakus un sāk visāda veida staipīšanās un gorīšanas atrakcijas, urkšķ un knosās. Līdz ko es no gultas ārā, tad šim aste gaisā, kā karogs un rāda ceļu uz virtuvi.

Offline Camma

« Atbildēt #112 : Septembris 14, 2019, 08:27:40 »
Vakar mammucis sūdzējas -''kā Tu vari gulēt? man tas traktors visas smadzenes izrūca!'' Izrādās, Pidija atradusi man aizvietotāju un ielīdusi pie mammas gultā diendusā, nolikusies blakus uz ķisena un rūkusi (lasīt - gulējusi) nost. Nu kaut kā tak kaķim sev labsajūtu jāsagādā!

Šorīt kārtējo reizi smiekli sanāca. Kaķāda atnācis brokastīs. Ienācis verandā, kūkumojas, beržas gar stenderēm un skaļi pieprasa brokastis. Turpat pa verandu grozās Rūdis. Bet... visa darbība sadalīta pa ''stāviem''. Rūdis rūc un šņāc ''apakšstāvā'', Kaķāda dzīvojas pa ''vidusstāvu'', skatās tikai uz ''augšstāvu'', kurā ir saimniece ar bļodiņu un ledusskapis, un nepievērš pilnīgi nekādu uzmanību lejasstāva šņāceklim. Man tāda sajūta, ka abi runči dzīvo pilnīgi paralēli, tikai Rūdis šad tad redz Kaķādu. Savukārt Kaķāda vienkārši izietu cauri vai pārkāptu pāri Rūdim kā tukšai vietai.
Visus sakost!

Online reno

« Atbildēt #113 : Septembris 14, 2019, 11:50:29 »
Agdies, es arī sākšu par kaķiem. Šķiet, ka mans ciemiņš arī varētu līdzināties Olguča Patvārim -visu laiku grozās apkārt skaļi murrājot. Bet es neesmu pieradusi, ka kaut kas pa kājām var trīties, nepatīk. Un no virtuves galda tika notriekts ar lielu blīkšķi, lai pat nemēģina

Offline olgucis

« Atbildēt #114 : Septembris 16, 2019, 22:42:47 »
Nezināju, kur ielikt. Bet te jau kaķinieki apgrozās, varbūt ir pieredze. Šodien pamanīju, ka manam  ūsainam brīnumam apakšēja lūpa uzpampusi, pa vidu. Nu tāds maza zirņa lielumā uztūkums. Droši vien kāds kukainis būs iekodis - manējais mūžīgi grib ar visiem knišļiem draudzēties un šamie spārdās pretī. Vai arī kādai saspraudei iekodies - tā ir viņa otrā vājība. Tagad tāds skumjš un norūpējies... Varbūt kādam ir pieredze- kā ar to problēmu tikt galā?  Varbūt propolisu uzsmērēt? bet tas jau pāris sekunžu jautājums- būs nolaizīts. Ko jūs darat?

Offline vecinja

« Atbildēt #115 : Septembris 16, 2019, 22:58:28 »
Teoretizēju:nez vai nu mincs tā ļautu kukainim savā lūpā kost.Drīzāk būs kaut ko iedūris, ja jau košļā, ko nevajag un tagad zemādas asinsizplūdums zvēriņam lūpā

Offline vecinja

« Atbildēt #116 : Septembris 16, 2019, 23:00:49 »
un ko tad darīt? Nezinu - neliksi tak šim kompresi uz lūpas...Tikai barību mīkstu, lai var dabūt iekšā, ja lūpa sāp

Offline mellene88

« Atbildēt #117 : Septembris 16, 2019, 23:05:33 »
laikam neko...ja nevnekas nāvējošs,gan kakis pats tiks galā.tādā vietā neko tu neuzliksi
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline olgucis

« Atbildēt #118 : Septembris 16, 2019, 23:06:20 »
.... temperatūras it kā nav... bet visu laiku grozās tuvumā, varbūt palīdzību grib? A tā nevarētu būt alerģija no tā zobu pastas balzāma? Varbūt priekš kaķa par stipru bija? Nu bija mums te pāris dienu atpakaļ tādas ... nakts atrakcijas . :faint: :fp: :blushing:

Offline kvadra

« Atbildēt #119 : Septembris 17, 2019, 00:15:42 »
Lūpa vai varbūt drīzāk zods? Uz zoda mēdz pumpas mesties - akne.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved