Autors Tēma: Esam tālu no dabas aizbizojuši  (Read 19789 reizes)

Online Camma

Re: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Atbildēt #195 : Novembris 06, 2018, 10:13:16 »
Mīļumiņ, nu kāda vāvernāja pēc smago artilēriju vajag? Cilvēks dabu baudīt iznācis, nevis tehnikas brīnumus pārbaudīt. Tā jau var pie katras sēnes BTR-ā piebraukt. Pē, kaka.
Visus sakost!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #196 : Novembris 06, 2018, 11:05:24 »
Mīļumiņ, nu kāda vāvernāja pēc smago artilēriju vajag? Cilvēks dabu baudīt iznācis, nevis tehnikas brīnumus pārbaudīt. Tā jau var pie katras sēnes BTR-ā piebraukt. Pē, kaka.
es tikai tā... lai nav jāmirst purva vidū uz līkā bēržeļa sēžot ar pilnu sēņu grozu blakus, ja nu gadās apmaldīties

Online Camma

« Atbildēt #197 : Novembris 08, 2018, 20:32:07 »
Vakar nekādi nevarēju nodibināt telefoniskus sakarus, bija jāiet runāt ārā pagalmā. Beidzot sakari nodibinājās un gana ilgi un aizrautīgi tērgāju, vienlaikus metot riņķus pa pagalmu kā Donalds Daks savā drūmo pārdomu istabā pa tepiķi (tur riktīga vaga bija iestaigāta). Staigājamie loki kļuva arvien plašāki, pa ceļam paķērās kaut kāds grābeklis un aiznesās uz savu vietu klētī, novēlojies puķpods pārcēlās no akas vāka arīdzan uz klēti. Īsi sakot, paveicās visādas nedomājamās darbības. Vienā brīdī kaut kādu lopu padzinu ar roku nost no sava staigājamā cirkulārija. Un tajā mirklī pašai visi prāti samežģījās - tas tak nav suns! Man nav suņa! Tas ir buks! Vot šitāds umurkumurs...
Visus sakost!

Offline kvadra

« Atbildēt #198 : Novembris 09, 2018, 07:37:23 »
Fantastiski! Bet vispār ar stirnu bukiem joki mazi, labi, ka nav vairs riesta laiks tagad.

Offline Krimsons

« Atbildēt #199 : Novembris 13, 2018, 19:34:22 »
Man jautājums - jūs novācat sliekas no trotuāra pēc lietus?
Dzīvās?
Un aizmetat zālē?
Nu, ne jau Rīgā un ne jau simtiem, bet ja dažas trāpās ceļā?

Es parasti nesteidzos ne rītos, ne vakaros, un palīdzu viņām, kā nu protu.

Online Camma

« Atbildēt #200 : Novembris 13, 2018, 22:14:26 »
Man tādu problēmu nav - cigļi pasteidzas notīrīt celiņus.
Visus sakost!

Offline kvadra

« Atbildēt #201 : Novembris 13, 2018, 22:24:28 »
Nu... Atkarībā, kas tas par celiņu un kur... Ja tas ir celiņš, kas ved gar manu mīļo dekoratīvo putnu būriem, tad kāds tiek pie sātīgām brokastīm... Citviet, jā, mēdzu arī malā pamest.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3193
  • Total likes: 2876
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #202 : Novembris 14, 2018, 09:36:50 »
Man jautājums - jūs novācat sliekas no trotuāra pēc lietus?
Dzīvās?

ko vēl ne??! ja gadās trekni eksemplāri (naktstārpi) es tos savācu kārbiņā un ekskursijā aizvedu, zemūdens pasauli rādīt ;) naktstārpi tagad dārgi, 30 centi gabalā...

Offline ragana

« Atbildēt #203 : Novembris 14, 2018, 10:32:30 »

ko vēl ne??!
Tehniski - vai tad tā nav novākšana? :) Mani arī pārņem merkantilas tieksmes, hi. Bet aizkustina Krimsona līdzcietība.

Offline tuk

« Atbildēt #204 : Novembris 27, 2018, 13:39:42 »
Šodien vārnas  sēž kā pieminekļi koku galotnēs.

Online Camma

« Atbildēt #206 : Janvāris 19, 2019, 14:17:16 »
Pa ilgiem laikiem beidzot redzu sarkankrūtīšus. Citi cigļi ņemās pa barotavu un speķa šmatoku, sarkankrūtīši tekalē zem ceriņiem un ābelēm. Spriežot pēc tā, ka kaut ko knābā, kaut kas ēdams tur ir, kaut gan pirms tam bija sniegs, atkusnis, tad atkal 10cm sniegs.

Un atkal joki ar tiem sarkankrūtīšiem. Vieni ir ar ļoti skaistu koši sārtu krūtežu, otri - ar brūni bēšīgu. Ja skatās no augšas, tad tie putneļi ir vienādi, ja no priekšas - atšķiras ar krūtežas un vēdera krāsu. Papi-mammas? Dažādas pasugas? Individuālās variācijas?

Viens vāvernājs iekārtojis novērošanas punktu zaru ielā zem ozola. Siro pa ozola apakšu un ik pa laiciņam uzdiebj zaru steram virspusē un aplūko apkārtni - vai nav kāds burlaks tuvumā. Domājām, ka aizbiedēsim, kad autiņu iedarbināsim. A figu jums! Mums tāda tehniska padarīšana pie kuplās astes.
Visus sakost!

Offline Mangusts

« Atbildēt #207 : Janvāris 19, 2019, 14:53:24 »
Sarkankrūtīši - papi (košie), mammas (pelēcīgākas)  :smile:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Online Camma

« Atbildēt #208 : Janvāris 19, 2019, 18:30:58 »
Nu tad mums ir disproporcija - 6 papi un 3-4 mammītes. Vai arī mammītes iejūk citu cigļu barā un es viņas neatšķiru. Pelēks ir pelēks. Košie punči šodien ļoti skaisti izskatījās uz sniega fona.
Krāsas atšķirību jau redz tikai tad, ja košie un pelēkie ir blakus un var salīdzināt. Kad ap barotavu ņemās, tad atšķir tikai tos, kuri tiešām uzkrītoši viens no otra atšķirās.
Un zīlītes mums arī ir vismaz divu krāsu - ar melnām galvām un ar smuki zilām. Vienai otrai cekuls tīri vai debeszils.
Visus sakost!

Offline reno

« Atbildēt #209 : Janvāris 19, 2019, 19:38:07 »
tev vajag uz kādu tuvāko jubileju vēlēties putnugrāmatu un binokli dāvanā

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved