Autors Tēma: Atbild jurists. 5  (Lasīts 6012 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Mao

Atbild jurists. 5
« : 2015. gada 09. oktobris, 13:31:13 »
Jaunos jautājumus gaidam šeit.

Atslēdzies tex

Re: Atbild jurists. 5
« Atbilde #1 : 2015. gada 17. novembris, 16:57:46 »
Rīgas PP sods CSN 135.4 un APK 149 (10) 5. daļa 6. punkts.
Auto neesot 3m no brauktuves otras malas (daudzstāvenes piebraucamais ceļš vsp nav tik plats, lai būtu).
BET "pārkāpums" fiksēts Dzīvojamajā zonā UN daudzstāvenes pagalmā, kur CSN 155. ļauj novietot auto jebkā, kā tas netraucē gājējiem un citiem braucējiem....
 Pat ja pārsūdzību noraidītu, tad vismaz atliktu apmaksu uz pārsūdzības laiku - ja čakarē mani, tad es arī varu pakavēt viņu laiku ;)

Rakstīts: lēmumu var apstrīdēt desmit darbdienu laikā, iesniedzot attiecīgu iesniegumu augstākai institūcijai (amatpersonai). Ja to izrakstījis Rīgas PP Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors, kam jāadresē un jāsūta iesniegums (sūdzība)?

Vispār kam un kādā secībā (ja 1. noraida) jāpārsūdz?

Rīgas PP Kurzemes Pārvaldes priekšniekam? Visas Rīgas PP priekšniekam? Izskatās, ka netā ir viena e-pasta adrese visai Rīgas pp, vai es vnk neatrodu kurzemes rajonam?
Kurzemes rajona tiesai, vai kam?

Man no atbildes reāls labums būtu līdz 1. dec. (10 dd un 1 jua pagājusi )
« Pēdējās izmaiņas: 2015. gada 17. novembris, 17:04:54 no tex »

Atslēdzies Betons

« Atbilde #2 : 2015. gada 17. novembris, 23:04:20 »
Tas ir garām. Tie 3 metri ir domāti lai netraucētu braukšanai. Tādu atbildi arī saņemsi. Un nē, es tur nestrādāju :)

Atslēdzies tex

« Atbilde #3 : 2015. gada 17. novembris, 23:52:59 »
Dz. zona un viss ceļš ir platāks, ja ieskaita arī "ietvi". Tā nav iela, kas dalās brauktuvē un ietvē ;) bet piebraucamais ceļš pie mājas, kas turklāt atrodas teritorijā, ko ieskauj Dzīvojamās zonas zīmes.
Lai pierādītu, ka kādam traucē, būtu jāatrod tas kāds... Man personīgi netraucētu izbraukt arī, ja būtu palicis 2m platums.
Turklāt tad auto nedrīkstētu parkot gandrīz nevienas psrs mājas pagalmā, jo tajos laikos visi piebraucamie ceļi parkingam nebija paredzēti. T.i. steidzami jāiet apsodīt visus mikrorajonus  :faint:  Piemēram, VISS jaunais Ziepniekkalns... Tur VISI auto stāv uz piebaucamajiaem ceļiem, kur līdz otrai malai ir kādi 2m...

Un pat, ja Tev, Beton, taisnība, - kamēr tie $£%^£$% smērēs papīrus, es varu nemaksāt ;) Un Kurzemes rajona tiesa vispār neko ātrāk kā pus gadu pēc iesniegšanas skatīt nemēdz, kur nu vēl tik steidzamu un svarīgu keisu (vidējais gaidīšanas laiks uz izskatīšanu ne-kriminālam, kur nevajag drošības līdzekli vai tml., gandrīz gads). Aber tam "limuzīnam" ir nepilns gads līdz šrotam vai citam īpašniekam anyway, jo uz nākamo TA vairs man neatmaksāsies to remontēt... Un vsp varbūt RD līdz tam jau būs bankrotējusi, karš sācies vai fvz kas.
« Pēdējās izmaiņas: 2015. gada 17. novembris, 23:58:39 no tex »