Autors Tēma: pukstu... publiski  (Lasīts 4921 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies tuk

Atb: pukstu... publiski
« Atbilde #15 : 2023. gada 14. maijs, 16:51:54 »
Ja tā blūze tiešām no blīva, bieza auduma kā džinss, tad tiešām dīvaini. Kādi nu Ķīnai standarti, jo lētāk, jo labāk. Priecājies, ka pogas nav ar karsto līmi pielīmētas...

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #16 : 2023. gada 14. maijs, 17:03:22 »
Nav bieza. Plāna. Kā kokvilnas.

Atslēdzies reno

« Atbilde #17 : 2023. gada 14. maijs, 18:24:15 »
Dīvains pukstiens. Pogcaurumi izstaipījušies un cik tā darba sašūt mazākus. Iespējams, nav līmaudums, varbūt diegi lēti
 Blūzēm, krekliem vertikālā planka abās pusēs ir apm. 2 cm plata. Horizontāli iešūt pogcaurumu nav ne ērti, ne saprātīgi. To  ieloka 2 reizes un vēl līmē vienu locījuma joslu ar līmaudumu. Mēteļiem un žaketēm tādas plankas nav, pogas var būt lielas un tādēļ pogcaurumus veido horizontāli.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #18 : 2023. gada 14. maijs, 19:20:25 »
Nu re, paldies, reno, par kompetentu skaidrojumu!  Man, kas attiecas uz šūšanu, rociņas aug bezcerīgi no apaļās vietas, tāpēc pat neiedomājos, ka tas pogcauruma virziens var būt kaut kā tehnoloģiski nosacīts. Tad zināšu turpmāk, ka plānajām drēbēm vertikāli, biezajām horizontāli, un tā nav ražotāja nesajēdzīga iegriba, kā es te pukstēju.

Jā, samazināju pogcaurumus un problēmu atrisināju.

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #19 : 2023. gada 14. maijs, 19:28:56 »
Tīri smieklīgs iemesls pukstēšanai un tomēr - nu kāds redīss ir izdomājis blūzēm pogcaurumus iegriezt vertikāli? Tīšām, lai tās pogas pašas vaļā nāk, ja? :angry:   :mrgr:  Ar horizontāliem nekad tā nenotiek. Tagad, it kā darīt nebūtu ko, sēdēšu un ķibināšu tos caurumus šaurākus, tad varbūt ciet turēsies..
 Smieklīga bēda, ja?  :mrgr:

Nav nekāds dīvains pukstiens, Reno.  Kāpēc man būtu kaut kas jāpāršuj nopirktai blūzei. Dažām- cik tur tā darba, bet es negribētu cackāties vēl ar šūšanu. Īstenībā nekad dzīvē nebiju iedomājusies par pogcaurumu vertikāli vai horizontāli  :rofl:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #20 : 2023. gada 14. maijs, 19:32:51 »
Tādēļ var pirms pērk uzlaikot, izstaipīt rokas uz visām pusēm, veras pogas vaļā vai neveras.  :rofl:

Atslēdzies reno

« Atbilde #21 : 2023. gada 14. maijs, 19:42:20 »
Pareiza garuma pogcaurumam nekad nekas nevērsies, it īpaši jaunam apģērbam. Parasti jau pogcaurumi sākumā ir pat pastingri

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #22 : 2023. gada 15. maijs, 11:32:16 »
Netiku sacījusi, ka tādu nopirku jaunu. Blūze veca, nupat pazemināta statusā par darba apģērbu. Tik pastrādāt nebija iespējams minētā iemesla dēļ, par ko arī sašūmējos  :mrgr:  Ko padarīsi, n reiz mazgāta, caurumi izļurkājušies. Bet nu tik daudz pat es ar savām  divām kreisajām rociņām varu sašūt  :smej:
« Pēdējās izmaiņas: 2023. gada 15. maijs, 11:46:45 no kvadra »

Atslēdzies reno

« Atbilde #23 : 2023. gada 15. maijs, 15:54:53 »
Nāra sāka pukstēt par jaunu blūžu labošanu. Skaidrs, ka tev bija valkāta :)

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #24 : 2023. gada 06. jūnijs, 19:56:06 »
Ek... Kādreiz sapņoju par to, ka tikai beidzot dabūt ārā SC no Rīgas domes. Jo viss pārējais būs labāks. Nu, tā man šķita. Ha, šito naivumu!  Pie Ušakova vismaz p**aru lupata pie domes ēkas nekarājās...  :angry:
It kā nepietiktu jau ar  "vēlēšanu" rezultātu, ar kaunu par kuru būs jāsadzīvo turpmākos vairākus gadus...

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #25 : 2023. gada 06. jūnijs, 20:11:01 »
..Staķis esot tas, kurš devis šādu rīkojumu - izkārt šo karogu...dumjš vai kāps laukā no skapja?...katrā ziņā ir politisks "līķis"...pie tam viņa partija jau izgāzās Saeimas vēlēšanās...interesanti - vai nometīs tagad no amata?...partiju atbalsta tak nav...vienīgais atbalsts ir Rīgas pilī un Vienotībā, kurai pieder šis prezidents...Staķis grib demonstrēt ka savējais priekš Vienotības?

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #26 : 2023. gada 06. jūnijs, 20:18:42 »
Kāds nu tur "līķis". Tādi, kā redzams, tieši otrādi - karjeru taisa... :n-: 

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #27 : 2023. gada 06. jūnijs, 20:30:36 »
Kāds nu tur "līķis". Tādi, kā redzams, tieši otrādi - karjeru taisa... :n-:

...nu, redzēs...."Attīstībai/Par", kuras pārstāvis Staķis bija Saeimā neiekļuva...tagad esot šos pametis...lai paliktu politikā būs kādam jāpievienojas..izskatās, ka vienīgais variants ir Vienotība, kura pati nākošajās vēlēšanās var aiziet pa Latvijas ceļa skuju taku... 

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #28 : 2023. gada 06. jūnijs, 21:05:34 »
Pie "Progresīvajiem" var.  Tur visi "iekļaujošie" savākušies.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #29 : 2023. gada 21. jūnijs, 19:54:38 »
 Kā es tvaika nosūcēju pirku. Tvaika nosūcējs jau labu laiku ir manā sarakstā. Iepriekšējais bija pamatīga izgāšanās, tāpēc šoreiz nolēmu lietas nesasteigt. Braucot garām stratēģiski svarīgai bodei, pamanīju brīvu stāvvietu pie pašas ieejai un nolēmu, ka tā ir laba zīme lai tvaika nosūcēja (TN) iegādi izsvītrot no darāmo darbiņu saraksta. Bodē neatradu nevienu TN kas daudz maz līdzinājās manās fantāzijās tēlam. Tāpēc es nopirku televizoru (1,08 m. platumā), kas vēl nebija manā sarakstā, bet kaut kur tuvu tam lai ierakstītu. Kad TV tika uzstādīts, atcerējos par TN un pasūtīju to internetā. Pēc pāris dienām arī tas bija mājā. Sazvanīju meistaru, kas parasti glābj šādās situācijās. Tas bija 15 maijā. Džeks teica, ka darbā ļoti noslogots, bet kad brauks garām noteikti iebrauks un visu nokārtos. Pāris reizes vēl zvaniju, uzzināju, ka viss notiek, šams vēl mani atceras un kas, protams, patīkami, arī manu TN. 20 jūnijā, es sapratu, ka mums tomēr nav pa ceļam un tāpēc sazvanīju kādu pensionāru, kas nekad no haltūrām neatsakās. Tas solījās palīgos paņema dēlu un ieradās pēc pusstundas. Divi veči, abi 2 metru augstumā un metru plati, aizņēma visu virtuves platību. Vienīgais, ko paspēju, glābu kaķi, lai nesabradā, jo tas, kā pierasts, sāka večiem uzbāzties ar savu mīlestību. Protams, arī pati netraucēju. Un tā bija mana kļūda. Kad veči paziņoja, ka gatavi saņemt atlīdzību, ieraudzīju, ka TN šamie piestiprināja atbilstoši savam (2m) garumam, nevis manējam (1,5m). Nu labi, dievs ar viņu, pogas varu sasniegt. Kad veči bija prom, ieslēdzu nosūcēju... Ak, Kungs! Tas nevilka gaisu iekšā, bet gan pūta ārā... karstu. Pārbaudīju ar sveci, tā nodzisa 15 sek. Tā, zvanīju pavadzīmē norādītam garantijas remontam, tie mani pasūtīja tālāk... firmai, kas labo konkrēti manu modeli. Zvanīju – nosēdās telefons. Pulkstenis jau 15:00, tūlīt Jāņi, man to meistaru, kā ēst jādabū. Nu vismaz garantijas EKA čeku jāsagatavo. Skatos uz pavadzīmi un čeku, izrādās, ka tas ir par veļas mašīnas pirkšanu. Galva riņķī, klusi ceru, ka skuķis tai pus klausules saprata, ka runa ir par tvaika nosūcēju. Sāku meklēt TN čeku, kaut kā atceros, ka noliku drošā vietā, bet M un Ž!!! manā mājā ir 1000 drošās vietas! Divas stundas ņemos ap čekiem, procesā konstatēju, ka šogad vēl neesmu nosūtījusi IIN deklarāciju VIDam.  Beidzot, atradu... nejautājat kur. Ap 16:30 sazvanīju firmu. Man solīja, ka meistars sazvanīs. Kaut kur ap astoņiem atskanēja zvans. Teica, ka būs rīt (šodien) ap deviņiem no rīta. Uzliku modinātāju un gāju krāmēt no sienas skapīšiem traukus, gadījumam, ja tos būs jānoceļ. Šorīt ieradās divi veči. Standarta izmēra. Garantijas čeku neprasīja, konstatēja, ka iepriekšējie divi piestiprinot gofru pie nosūcēja izmantoja nevis savilcēju, bet divas sīkas skrūvītes, kuras veiksmīgi nosprostoja gaisa plūsmai vaļā veramās plāksnītes. Goda vārds, es vairs nekad nepirkšu tvaika nosūcējus!!! Un tam džekam, kas joprojām ir ceļā uz TN uzstādīšanu arī nezvanīju, lai viņu moka sirdsapziņa!
Gribās jautāt, ar mani kaut kas nav kārtībā???!