Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 94663 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Trix

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1020 : 2021. gada 05. septembris, 09:59:26 »
Da nē, parastas plikas paneļmājas trepes, tikai ar tukšumu, tur nevis parastās 3 dzīvokļu durvis bija, bet vairāk. Manā Maslova līmenī ne līdz mākslai...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #1021 : 2021. gada 12. septembris, 11:51:17 »
oi, sirreālās un nepareizās kāpnes sapņos mani bieži vajā. Arī vecajā mājā.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1022 : 2021. gada 12. septembris, 12:51:51 »
tāds, dīvains sapnis.... Sākumā skraidīju pa kādas poliklīnikas gaiteni, meklēdama kabinetos vismaz kādu drēbju gabalu, lai piesegtu plikumus. Nu ne tā kā būtu pavisam plika, bet tomēr prasījās pēc zināmas virsdrēbes. Vienā no kabinetiem uz pakaramā atradu tādu, kā baltu halātu, kas uzvelkot izradījās tīri sakarīga kleita, es pat teiktu, ka modelis man patika. Tad reālā dzīvē sākas negaiss. Zibeņoja, lija ne pa jokam un dārdēja pērkons.  Piecēlos, aizvēru logus un atkal aizmigu. Sapnī jau bija vēls vakars, es stāvēju pieturā un gaidīju autobusu. Pretī, pāri ielai atradās intīmpreču veikals ar garu pircēju rindu. Ienāca prātā, ka varētu iegādāties dāvanai (izrādās, ka bija jābrauc ciemos) kādu pikantu nieciņu, jo puķēm jau bija par vēlu. Palūdzu, kādam no rindas priekšgala, lai kaut ko nopērk. Biju pārliecināta, ka  tas būs kāds sīkums un tā neuzkrītoši iesaiņots. Puisis, kam palūdzu izpalīdzēt bija diezgan ilgi jāgaida, bet tad  tas parādījās ar iepirkuma celofāna maisu kaut kur 80 x80 cm lielu. Spilgti rozā krāsā ar nepārprotamu sex šopa reklāmu uz malas. Biju apstulbusi, bet neko darīt, jāņem. Tad sākas vispārēja uzmanība no tautas puses. Sākumā, pie manis pienāca pāris draiskules, kas nepārprotami vaktēja klientus pieturas robežās lai noskaidrotu manus nodomus un izslēgtu konkurenci. Tad man pievērsa savu uzmanību kāds intīmi ieinteresēts virišķis, kas nelikās mierā ar saviem mājieniem pat tad, kad es jau braucu autobusā. Īsi sakot, tas "pikants nieciņš" man lika sarkt un bālēt. Liekas, ka no autobusa tomēr tiku ārā sveika un vesela. Vai tiku uz to saviesīgo pasākumu, nezinu, jo pamodos...

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1023 : 2021. gada 20. septembris, 11:18:32 »
visu nakti cīnījos ar PVN deklarācijām. Rādījās tādi cipari :alt: , ka bailes  :rat: . Jo vairāk iedziļinājos, jo skaidrāk sapratu, ka tūlīt es šamos ar vienu taustiņa piesitienu dobeigšu. Rādījās trīs iespējas - vienkārši nesniegt deklarāciju ( par kavējumu jāmaksā mazāk), nomainīt šaubīgam rēķinam datumu (ļaut uzņēmumam vēl mēnesi elpot), atlaist sevi no darba un izlikties, ka manis tur nekad nav bijis. Ceturtais variants ienāca prātā tikai pēc pamošanās - pārbaudīt, vai nav kļūdas ierakstot darījumu. Atvēru deklarāciju, viss OK. 

Atslēdzies Milka

« Atbilde #1024 : 2021. gada 24. septembris, 08:08:05 »
Strādāju kriminālizmeklēšana un mans šefs (kaut kāds franču aktieris) pirms došanās ilgākā komandējumā, pasauc uz pārrunām un pa viņa prombūtnes laiku man esot jānopērk auto ( viņš sauca konkrētu modeli, bet to es vairs neatceros).
Un vēl jāiegādājas leļļu māja, jo ik pa laikam mēs visi un apkārtne samazinās līdz tādiem izmēriem, ka tā māja būs vadzīga, kur dzīvot un veikt izmeklēšanas darbus.

Es vēl sapnī ar šausmām prātoju, ka man tagad vajadzēs mācīties autoskolā un nolikt tiesības līdz šefa atbraukšanai.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1025 : 2021. gada 24. septembris, 08:57:23 »
man atkal cope, šoreiz brekši :) 
pāris dienas atpakaļ bija āliņģu cope, istabas stūrī izurbu caurumiņu, bet zivs bija liela un nelīda caurumā, notrūka... tad pārmetos uz līdakām - 1 liela un 3 mazas ...

i ko nu?? ar zivīm viss traki niansēti...
Zivis
[/color]nauda, dāvanas, laba veselība, arī viesības; dzīvas- laimīga mīlestība; dažādas- strīdi; daudz un lielas- laime un labklājība, peļņa, 'n ceļojums, art auksts laiks; mazas- nepatikšanas un īgns garastāvoklis; to zvīņas- laime spēlē vai derībās; bez zvīņām- šķēršļi, arī pagurums darbā; glumas- veltīgas pūles, nepiepildīsies cerības; sapuvušas- strīds ar laulāto draugu; smirdīgas- necerēta vai negaidīta bagātība; beigtas - laika pārmaiņa, slimība, tenkas, zaudējums, arī sarūgtinājums; beigtas jūrā- veltīgas cerības; daudz- laime naudas lietās, arī labklājība; makšķerēt vai ķert - nepiepildīsies vēlēšanās, vilšanās un briesmas; zvejot- jaunas ziņas, peļņa vai nauda, apprecēt niknu vīru vai sievu; ļoti lielas {dzīvas) noķert-liela veiksme, an labas laulības, sievietei - izturēt kādu pārbaudījumu, dažiem - lieli panākumi; ķert un noķert {.izsprūk no rokām) - veltīgas cerības; lasīt- saņemt naudu; pirkt- vilšanās cerībās, kāds strīds; mazas pirkt- sēras; tīrīt- ielūgums kristībās; vārīt- viesības; cept- liela laime; vārītas- laba dzīve; ceptas- negaidītas ziņas; ēst lielas, ceptas- laba zīme; ēst mazas, ceptas- nepatikšanas; ēst vārītas- zaudējums[/size]

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1026 : 2021. gada 24. septembris, 08:59:16 »
Gatavojāmies liet slidotavu uz ieliņas pie mūsu trīsstāvu trīs kāpņu mājas. Tāpa puskrēsliņa, kā vakars, rudens. Sala gan vēl nav, bet slidotava būs. Vienā ieliņas galā ir liela ala zemē, kur onka, galvenais lējējs saliecies stumj iekšā ūdens šļūteni, kamēr vairs nelien. Tad velk ārā. Kamēr pārēje (tā kā pusaudži, kā bērni, bet man sveši) stāv pie alas un skatās, ko onka tur dara, eju atpakaļ pa ieliņu un skatos, ka apmēram vidū, bet ne pret mājas kāpnēm, ir ierīkotas kāpnītes no topošās slidotavas uz malu. Un ieliņa izrakta kādu 70-80 cm dziļumā, apakša noflīzēta, malas arī gandrīz visur noflīzētas ar lielām flīzēm, kā baseins. Mājas galvenā, vāciete, saka, ka to esot viņas vīrs Mustafa izdarījis.

Kamēr skatāmies baseinu, redzu, ka no otras puses šurp lido lidmašīna, bet man ir sajūta, ka jābēg, jo bombardēs. Lai lidotājs mani nepamana, mēģinu ātri pazust vispirms ceriņu krūmā pie durvīm, tad pirmajās kāpnēs, kas nav manējās, bet vienalga. Retais sapnis, kad paskriet nesanāk, kūņojos pa zemi, bet kāpnēs tieku. Stāvu kopā ar dažiem no tiem pusaudžiem un domāju, vai iet uz pagrabu, ja bombardēs, vai palikt tepat, augšā kāpt nav jēgas, kāpnēs tik un tā nav mans dzīvoklis. Lidmašīna rūc aizvien tuvāk. Pirmā stāva dzīvoklim, ko var redzēt no ieejas (realitātē - mans bērnības dzīvoklis), ir nevis durvis, bet restes durvju vietā, aiz restēm ārdās trīs sargsuņi, stāv arī mužiks melnā formā. Pasveicinu, viņš paskatās, ka mēs savējie, apsauc suņus.

Paskatos pa ārdurvju spraugu, aiz mājas nekā nav, pļava, sīki krūmeļi, var tālumā redzēt lidlauku, no kura paceļas lidmašīnas, milzu daudzums, blīvā pūlī, un ar līkumu uz mūsu pusi - sākumā paceļas mūsu mājas virzienā, tad pagriežas gar mājas galu ar sānu un lido projām. Izskatās kā vakara debesīs sazīmētas baltas svītriņas, milzīgi daudz, troksnis no dzinējiem. Var redzēt, kā divas kukuruzņika izmēra lidmašīnas paceļas zemu zem visa pūļa, saskrienas un nokrīt, aiz inerces pret zemi noplēšot apakšdaļu, paliek tikai kabīne, bet tas ir tur tālumā pie lidlauka. Izeju un skatos uz to pusi, kurp aizlidoja viss pūlis un vēl pēdējās lido, prom, aiz mājas, un domāju, kura pilsēta tur, ir, kuru lido bombardēt.

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #1027 : 2021. gada 24. septembris, 11:11:52 »
Viens sapnis par kādu kriminālu, taču būtību neatceros. Tikai to, ka kādā dzīvoklī/viesnīcas nr. gāju iekšā trīs reizes, katrreiz ar bažām, ka tur noticis noziegums. Trešo reizi, šķiet tā arī bija - aizdomīgi kluss (iepriekš tur kāds ar mani runāja), grīda slapja (asinis?), taču neko nevaru saskatīt, jo no dušastelpas nāk tvaiks, un visu laiku aizsvīst brilles.

Otro atcerējos, pateicoties Daddy zvejnieksapņiem. Pārbaudes darbs - ir 19 pīļu (pilnīgi noteikti) dīķi un jāaprēķina, cik zivju kopā visos var nomakšķerēt, ja zināms, ka makšķere un aukla veido trīsstūri, kura hipotenūza ir tāda un tāda (šo skaitli gan neatceros). Un es meklēju, vai nav norādīts vēl kāds leņķis, jo jāaprēķina, cik gara aukla; mēģinu atcerēties formulas, prātoju par sinusiem un kosinusiem.  :b:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #1028 : 2021. gada 24. septembris, 13:13:19 »
Es sapnī klīdu gar kādas ūdenstilpnes krastu, tur bija cilvēki, laikam notika kaut kāds pasākums. Satiku ļoti sen neredzētu pirmā vīra draugu. Sākām ar viņu bučoties un viņš man teica, ka tik ļoti esot pēc manis ilgojies.... :?:   :blushing: