Autors Tēma: kino jaunumi  (Lasīts 3205 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Minne

Atb: kino jaunumi
« Atbilde #45 : 2021. gada 24. maijs, 14:47:34 »
Vakar trāpījās divas lieliskas (manā izpratnē) filmas

Vainīgais (Den skyldige, Dānija) https://gidonline.io/film/vinovnyj/

Dažas stundas glābšanas dienesta dispečera postenī. Var šķist par garlaicīgu tam, kam vajag aktīvu darbību un action, jo ataino šķietami vienmuļo darbu pie telefona, bet man filma pagāja ļoti ātri, un bija interesanti psiholoģiskajā ziņā. Būtībā viena aktiera kino ar labiem tuvplāniem un mīmikas spēli.

Sieviete (Woman, Francija) https://gidonline.io/film/zhenshhina-2/

Vienkārši vizuāli krāšņa filma par sievieti, viena no retajām filmām, kas mani pēdējā laikā vispār uzrunājusi. Un nē, nav uzsvars uz feminismu

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #46 : 2021. gada 24. augusts, 17:10:33 »
"Tom & JerrY" (2020)   

Nu, man bērnība tika liegti šie varoņi, tos iepazinu jau "perestroikas" laikā, kad sākās video ēra un man 30+...     
Nu, aizgāju redzēt šos jaukos "draugus" uz lielā ekrāna, jo jauna filma...     
Patiesībā filma ir par "milleniāļiem"...nu, tiem, kuri dzimuši pēc 2000.gada...man ir divas šādas mazmeitas -17 un 19...   
Filma diezgan precīzi parāda kādi viņi ir (galvenā varone), bet sižets ir draņkis, bet laikam šādā filmā tam nav nekādas nozīmes...   

p.s.
iesaku tiem, kuriem ir "milleniāļi" tuvu pilngadībai...ir dzirdēta pat jauna versija (ne šajā filmā) kā cilvēks iedalās pēc vecuma....līdz 25 gadiem ir bērns...līdz 40 gadiem ir jaunietis...pieaudzis līdz 80 gadiem un sirmais lidz 120 gadiem....hmmm, varbūt tā arī būs ar šiem pēc 2000.gada dzimušajiem...:)

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #47 : 2021. gada 26. augusts, 09:56:49 »
"Killera sievas miesassargs" (2021)   
"Hitman's Wife's Bodygard"   

Krimināla komēdija ar atpazīstamiem aktieriem, lieliski baudāma un smejama, skatot uz lielā ekrāna!...filma priekš randiņa, kur uzaicināt dāmu vai kungu, un labi pavadīsiet laiku... nu, pa tv/datorā es diez vai viens skatītos 

Lomās:Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Morgan Freeman ! :)     

p.s.   

aģent, uzaicini lumbergu un jauki pavadiet laiku pustumsā uz kino piedāvātā izlaižamā krēsla un glāzi vīna!  :in-love:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #48 : 2021. gada 26. augusts, 10:03:56 »
tā jocīgi brīžiem, ka taisa filmas uz veco superaktieru lauriem. Kur jaunie un perspektīvie? Galīgi visi atšālējušies, talantu vairs kinematogrāfā nav?.. :?:

« Atbilde #49 : 2021. gada 27. augusts, 11:04:32 »
Man Killera sievas miessargs nepatika. Senāk bija kas līdzīgs, nosaukumā bija laikam 7 jardi un vēl pāris turpinājumi ar Brūsu Villisu, tas gan man patika.
Nakat, ko teiksi par F9? Vai šitādus tu principā neskaties?
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Minne

« Atbilde #50 : 2021. gada 27. augusts, 11:31:09 »
Man Killera sievas miessargs nepatika. Senāk bija kas līdzīgs, nosaukumā bija laikam 7 jardi un vēl pāris turpinājumi ar Brūsu Villisu, tas gan man patika.

Visi deviņi jardi

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #51 : 2021. gada 01. septembris, 17:49:53 »
tieši devīto neesmu skatījies, bet no iepriekšējām kādas 4 esmu redzējis uz lielā ekrāna, tur ir ekšens un seansā ir foršs adrenalīna pieplūdums, bet pa tv vai datorā tās diez ko nav...nu, nevar to kaifu noķert