Autors Tēma: ar kuru galu viņi domā?  (Lasīts 314 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

ar kuru galu viņi domā?
« : 2021. gada 12. septembris, 13:02:52 »

Totāli sašokējos  - iedomājies, tu mierīgi ej pa Rīgas centru un attopies apšaudes vidū  :rat: To, ka noris kaut kādaas mācības, es internetā pēc virsraksta pamanīju, bet nekad neiedomātos, ka var tā vienkārši starp parastajiem civiliedzīvotājiem, kas neko nenojauš, pilsētas centrā izlaist karavīrus pilnā uzkabē un blīkšķināt ar šautenēm 
https://www.tvnet.lv/7335997/apsaude-rigas-centra-parbijusies-garamgajeji-latvija-turpinas-militaras-macibas
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies baaciens

Atb: ar kuru galu viņi domā?
« Atbilde #1 : 2021. gada 12. septembris, 13:14:31 »
Kaut kas bezgala muļķīgs. Nebūtu iedomājusies, ka var arī šādi.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #2 : 2021. gada 12. septembris, 13:17:36 »
veči spēlē kariņus  :rat::laugh:  tauta vieglā šokā. Piebaidīs vēl kādam bērnam stostīšanās... Ne jau visi tās ziņas klausās. A nebaidās no tā, ka kāds aiz bailēm izvilks no pagultes savu ložmetēju, vai kāds mammis iekraus garām skrienošam kareivim ar pannu pa galvu valsts aizsardzības nolūkos

Atslēdzies tuk

« Atbilde #3 : 2021. gada 12. septembris, 18:02:27 »
Mums vairākus gadus atpakaļ tā gadījās Ādažu centrā. Pieejam pie sava auto, lai brauktu prom, bet pie tā tup viens pilnā aprīkojumā ar stroķi un pieliekot pirkstu pie lūpām dod zīmi, lai izliekamies viņu nemanām. Izrādās bija ziņots, ka pilsētvidē mācības. :D Mēs no cita miesta un ne aļļo. Bet izjūtas dīvainas, kaut ar prātu saproti, bet ne visai omulīgi redzēt bruņotus cilvēkus ielās.

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #4 : 2021. gada 12. septembris, 19:30:54 »
Man kaimiņos Pierīgā bija sabraukuši ar kravas mašīnām, noštopēja satiksmi abos virzienos un labu brīdi šaudījās... es nezinu no kā... ložmetēja kkāda?... bet ļoti skaļi un spalgi, kas vēl tikpat skaļi atbalsojās no tuvējās birzītes. Neomulīgi...
Neņemšos spriest, cik tas vajadzīgi un vai attaisnojami. Kaut kā jau jāmācās viņiem ir un varbūt arī šitā vajag... Šajā sakarā man ir tikai divas vēlmes 1) lai šajā procesā neviens iedzīvotājs no izbīļa vai kā citādi nebūtu cietis, 2)lai šādas ainas mēs redzētu tikai kā mācības un nekad, nekad pa īstam... Ja tāpēc viņiem jāmācās - lai. Pārdzīvosim.                             

« Atbilde #5 : 2021. gada 12. septembris, 20:12:54 »
Jāmācās jau ir, nu bet tad noīrējiet Cinevillu un saaiciniet brīvprātīgos tēlot mierīgos civiliedzīvotājus, nevis šitā. Kas notika ar Skrundas pilsētiņu - tā būtu ideāla. Vai, galu galā, no tā sava militārā budžeta, ar ko mēs tā lepojamies, pie sevis Adažu bāzē vai vēl kaut kur uzbūvējiet sev pilsētu treniņiem. Nu nevar pilsētas centrā gaišā dienas laikā izmest desantu.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #6 : 2021. gada 12. septembris, 22:16:04 »
Izbīlis tikai bagātina cilvēka vienmuļo dzīvi  :smile:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #7 : 2021. gada 14. septembris, 11:52:58 »
Izrādās, tas pārbiedētais sievišķis ar bērnu iepriekš brīdināts par notiekošo un aicināts apiet teritoriju.  :?:

Atslēdzies reno

« Atbilde #8 : 2021. gada 14. septembris, 14:15:59 »
Varu derēt, ka šis video aplido visas RU vietnes un ziņu raidījumus

Atslēdzies vecinja

« Atbilde #9 : 2021. gada 14. septembris, 14:18:48 »
Man pat liekas, ka tā mammītaeto darīja tīšām, lai būtu ko filmēt un likt ru portālos

« Atbilde #11 : 2021. gada 14. septembris, 18:39:57 »
Jebkurā gadījumā tas neattaisno pašu koncepciju rīkot mācības īstā pilsētā, kas pilna ar īstiem cilvēkiem, kuri var arī nebūt informēti par faktu, ka tās ir mācības. 

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #12 : 2021. gada 14. septembris, 18:48:36 »
un to saka metāliste Nīke.. Es vīlies. :?:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #13 : 2021. gada 14. septembris, 20:09:20 »
Jebkurā gadījumā tas neattaisno pašu koncepciju rīkot mācības īstā pilsētā, kas pilna ar īstiem cilvēkiem, kuri var arī nebūt informēti par faktu, ka tās ir mācības.

Teritorijai apkārt bijuši izvietoti posteņi, kuri brīdinājuši par notiekošo un aicinājuši to apiet un nešķērsot.

« Atbilde #14 : 2021. gada 14. septembris, 21:35:12 »
un to saka metāliste Nīke.. Es vīlies. :?:
Laikam kļūstu veca un rāma   :mrgr: