Jaunākie ieraksti

Lapas: [1] 2 3 ... 10
1
Meklē, piedāvā / Atb: Intīmas preces
« Jaunākais ieraksts no Camma šodien pl 16:55:38 »
Nopirku miiilzīgu dildo, līdz pusei ieraku dārzā stūrī, tagad ir kur sunim kāju pacelt.
2
Meklē, piedāvā / Intīmas preces
« Jaunākais ieraksts no Kriptinis šodien pl 16:32:35 »
Es gribēju jums jautāt, kur jūs pērkat seksa preces tiešsaistē? Nesen atradu šo interneta veikalu https://love2love.lv/. Varbūt esi kaut ko nopircis?
3
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no reno šodien pl 15:40:02 »
Tā "nenormālā "ietekme, vai drīzāk viņa nenormālā uzvedība, kas  ir radījusi sekas, laikam jau ir pagātnē. Cik tagad var ietekmēt, kādus striķīšus raustīt, kam piedraudēt -HVZ
4
Virtuves pieredze, padomi, prieki / Atb: džems, ievārījums un citi
« Jaunākais ieraksts no Luīze šodien pl 15:17:39 »
Camma! Visas kaucmindietes ar Tevi lepojas!  :go_go:  Un vēl ģimenei paika un prieks :?:
5
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no daddy šodien pl 14:42:25 »

Kas tur ar tām sankcijām, pa ausu galam dzirdēju klīstam runas, ka varētu Amerikai nu likt pārskatīt un atcelt, esot īstais brīdis spiest uz to pienācis.

Mieriņa kaut ko pirmsvēlēšanu karstumā izpļurkstējusies, ka tipa kā pēc LV (Bordāna) lūguma OFAC sankcijas uzlika, tāpat pēc LV lūguma var arī noņemt... Man šķiet, ka LV tur nevajadzētu jaukties, vispār pēc bērnudārza izskatīsimies... lai pats tiesājas (Lembergs saistībā ar sankcijām vērsies ASV tiesā / Raksts (lsm.lv))... kā tur viņam  veicas HVZ... pret valsts iestādēm jau neko lāgā iztiesāt nevar... Turklāt viņš arī pret NATO savulaik izrunājās... tā ka TUR neviens labu prātu uz viņu netur...       
6
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no tuk šodien pl 14:31:14 »
Kas tur ar tām sankcijām, pa ausu galam dzirdēju klīstam runas, ka varētu Amerikai nu likt pārskatīt un atcelt, esot īstais brīdis spiest uz to pienācis.
7
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no daddy šodien pl 14:18:04 »
nezinu pa to "nenormālo" ietekmi. varbūt jā un varbūt nē...

Personīgi domāju, ka , ka Lembergs ir "ērts bubulis", lai kaut ko pārmestu... nevar taču pateikt - man nepatīk jūsu deguns, politkorekti ir teikt - man nepatīk, kā jūs izsakāties par Lembergu...   šobrīd visvairāk pakaļkājās pret Lembergu ceļas AS, kurš kā zināms sastāv no ZZS "pārbēdzējiem", otra daļa ir bijušie TP, kuri ar "lemberdziešu" ZZS rokrokā strādāja daudzus gadus...uzvārdus paši atradīsiet... kur tad šie agrak bija?? ak, tikai nevajag, ka pēkšņi acis atvērās  :laugh: :laugh:

Ja nu tomēr jā, ir ietekme, tad caur ko, caur kurieni?? Stipendiāti, biznesa partneri, Lembergam ir neķītras bildes ar viņiem?? KĀ viņam ir radusies šī "nenormālā ietekme" un kāpēc turpinās???       
8
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no reno šodien pl 12:24:35 »
Jā, tas tā diezgan uzkrītoši -visus pazinis, visur piedalījis, nesaprotami, kas un kurā brīdī notika, ka tagad tikai atstāsta un komentē
9
Latvijā / Atb: par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no Pifs šodien pl 12:04:18 »
Šokējoši.
Lai gan Markots kā informācijas avots pats ir diezgan...nu.. slidens. Pats visur aktīvi piedalījās, bet tagad pozicionē sevi tikai kā tādu "galma stāstnieku"..
10
Latvijā / par Lembergu
« Jaunākais ieraksts no reno šodien pl 11:36:54 »

Te par dažiem tik mīļo Lembergu.
Kūtris par daudz izmuldējās, bet patiesībā tā mazā, melīgā vīreļa ietekme ir nenormāla. Laikam tiešām kaut kas varēs mainīties, kad pilnīgi nomainīsies paaudzes un nāks tādi, kas nav ierakstīti melnajā grāmatiņā. Ja tas vispār iespējams


https://www.facebook.com/search/posts/?q=aivars%20markots
Lapas: [1] 2 3 ... 10