Autors Tēma: Jaunatklātie seriāli  (Lasīts 44594 reizes)

0 lietotājiem un 3 viesi lasa šo tēmu.

Atslēdzies Spārka

Atb: Jaunatklātie seriāli
« Atbilde #375 : 2022. gada 13. decembris, 07:27:15 »
Ja kāds skatījās Criminal Minds, tad tas nebeidzās ar 15.sezonu.
Criminal Minds: Evolution, 2022.

Atslēdzies sanda

« Atbilde #376 : 2023. gada 03. februāris, 21:54:46 »
Seriālā Ghosts 2021 2.sezonas 13.sērijā
http://seasonvar.ru/serial-33877-Prizraki_2021-2-season.html
pieminēta Latvija un tiek atrādītas Latvijā ražotas spoku lamatasRofl

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #377 : 2023. gada 25. jūnijs, 13:05:08 »
Seriālu neskatījos, bet man patika grāmata "Djatlova pāreja". Iesaku nakatam izlasīt. Lavīna nav izskaidrojums.

...izlasīju, arī veselu baru versiju noklausījos jutubē...krieviem tas ir peļņas avots - sen nevienu autoru neinteresē, kas notika, bet dragāt tik teorijas un pelnīt naudu...nu, un izskatot versijas, laikam jau var piekrist grāmatas autorei, par kuras versiju arī paklusēšu, ja nu, kāds grib arī izlasīt...Taču kinomatogrāfiskā versija, ko varētu uzfilmēt Holivudā un varbūt pat ar Džeimsu Bondu  -   

« Atbilde #378 : 2023. gada 26. jūnijs, 12:08:39 »
Mans jaunatklājums - Peaky Blinders (meklētājs parādīja, ka true detective to ir pieminējusi, bet citās tēmās un 2015. gadā)
Krimināla drāma, kaut kas līdzīgs Sons of Anarchy, tikai par bandītiem Birmingemā pēc pirmā pasaules kara - neiztrūkst arī romantiskā līnija. Labi uzņemta, interesanti arī uzzināt par tā laika politisko dzīvi un sadzīvi, par ko man īsti nebija skaidra priekšstata   
https://www.imdb.com/title/tt2442560/
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #379 : 2023. gada 26. jūnijs, 12:26:01 »
Mans jaunatklājums - Peaky Blinders (meklētājs parādīja, ka true detective to ir pieminējusi, bet citās tēmās un 2015. gadā)
Krimināla drāma, kaut kas līdzīgs Sons of Anarchy, tikai par bandītiem Birmingemā pēc pirmā pasaules kara - neiztrūkst arī romantiskā līnija. Labi uzņemta, interesanti arī uzzināt par tā laika politisko dzīvi un sadzīvi, par ko man īsti nebija skaidra priekšstata   
https://www.imdb.com/title/tt2442560/
Šito nesen rādīja pa LTV7 ar nosaukumu "Birmingemas banda".

Atslēdzies reno

« Atbilde #380 : 2023. gada 26. jūnijs, 13:48:16 »
Man tā Banda galīgi riebās, neskatījos

Atslēdzies sanda

« Atbilde #381 : 2023. gada 26. jūnijs, 18:34:01 »
Iesaku bērniem un pieaugušajiem, dzīvnieku glābējiem, tiem, kas interesējas par Austrāliju un koalām:
Izzy's Koala World 1 сезон онлайн skatījos seasonwar.ru

Personiska piebilde - it kā "esot diezgan gudras", tās patiesi ir vismaz diezgan gudras - skatījos video kā sveša koala ielec cilvēku laivā, šķērsoja upi, vēl šo to darīja,, kaut smadzenes tām valrieksta lielumā un galvaskausā vēl smadzeņu vietā brīva/tukša vietaRofl

« Atbilde #382 : 2023. gada 27. jūnijs, 10:13:14 »
Man tā Banda galīgi riebās, neskatījos
Nu tak par gaumi nestrīdas :) man patīk, patīk arī, kā tas ir kinematogrāfiski nostrādāts, jo īpaši sēriju beigās, kad slīdoši pāriet no tā, ko dara/kur atrodas viens varonis, pie nākamā, ļoti iespaidīgi - piemēram, divi mīlējas, citu piekauj līdz nāvei, cits vientulībā sūc viskiju. Un iedzīvināta tā laika atmosfēra - pat smalku dāmu zeķes krunkojas, jo tajā laikā tādu, kas nekrunkojas, vienkārši nebija.   

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #383 : 2023. gada 29. jūlijs, 18:19:30 »
Noskatījos tet+ režisora Vlada Kovaļova seriālu "Nelūgtie viesi". 1. sezona, 8 sērijas, detektīvs. Filmējušies daudzi aktieri no iepriekšējiem seriāliem par bezvēsts pazudušajām. Galvenajās - izmeklētāju lomās - Niklāvs Kurpnieks un Andris Daugaviņš. Apsmējos par to, kā Daugaviņa varonis iedzēris un apakšveļā dejo pie R.Paula dziesmas "Tai pilsētā". Dziesma man vēl tagad galvā skan, nevaru atiet. :D Epizodiskā lomā -  māte dzērāja - Rēzija Kalniņa ir fantastiska  :clap:
Starp citu, šobrīd varot pieteikties masu skatiem un ne tikai seriāla 2.sezonai. :)
« Pēdējās izmaiņas: 2023. gada 29. jūlijs, 18:40:00 no Luīze »

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #384 : 2023. gada 29. jūlijs, 19:13:54 »
Ne tā labākā no Kovaļovas filmām. Bezvēsts pazudusī bij labāka. Aktieri, sevišķi jaunieši, ļoti nedabiski  acīmredzot, nav aktieri.
Daugaviņš gan lielisks.

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #385 : 2023. gada 29. jūlijs, 20:34:53 »
Ne tā labākā no Kovaļovas filmām. Bezvēsts pazudusī bij labāka. Aktieri, sevišķi jaunieši, ļoti nedabiski  acīmredzot, nav aktieri.
Daugaviņš gan lielisks.
Kovaļova šajā seriālā tikai producente nevis autore. Domāju, ka filmā daudzi nav profesionāli aktieri, Daugaviņš tajā skaitā, lai gan viņam labi sanāk. :)

« Atbilde #386 : 2023. gada 02. septembris, 20:09:02 »
Iesaku - Our Flag Means Death, par viduslaiku aristokrātu, kurš ir nolēmis kļūt par pirātu, bet, protams, viņam diez kā nepadodas :D
Neiesaku - The Witcher - noskatījos pirmo sēriju un man neradās ne mazākā vēlēšanās dot šim seriālam otro iespēju. Nesaprotu, kāpēc tas ir tik slavens. Tad jau Viva La Dirt League variants ir labāks - tā ir Jaunzēlandes komiķu grupa, kas taisa parodijas par video spēlēm un ne tikai, viņi ir apsmējuši arī The Witcher.   

« Atbilde #387 : 2023. gada 06. septembris, 15:25:06 »
Iesaku - Our Flag Means Death, par viduslaiku aristokrātu, kurš ir nolēmis kļūt par pirātu, bet, protams, viņam diez kā nepadodas :D
Neiesaku - The Witcher - noskatījos pirmo sēriju un man neradās ne mazākā vēlēšanās dot šim seriālam otro iespēju. Nesaprotu, kāpēc tas ir tik slavens. Tad jau Viva La Dirt League variants ir labāks - tā ir Jaunzēlandes komiķu grupa, kas taisa parodijas par video spēlēm un ne tikai, viņi ir apsmējuši arī The Witcher.   

UPD - arī to pirātu gabalu vairs neiesaku. Pēc 1. sērijas likās, ka normāla komēdija, bet tālāk panesās drusku par daudz par vīriešu mīlestību.   

Atslēdzies sanda

« Atbilde #388 : 2023. gada 10. septembris, 21:21:42 »
Kaķeniekiem, "mīļo" kaķu cienītājiem, empātiskiem cilvēkiem un tiem, kas šaubās par vīriešiem kā kaķmīļiem iesaku japāņu seriālu A Man and His Cat
Skatījos te:
http://seasonvar.ru/serial-29075-Muzhchina_i_kot.html
ja vēl nav redzēts.
Pati paturu prātā - kaķis ir vidējais plēsējs, starp zebieksti un tīģeriTalking
Mana kaķene arī māk tēlot mīļkaķi, nu tēlots varbūt nav.

Cienu visādus kaķus.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #389 : 2023. gada 28. septembris, 13:04:35 »
Varbūt kāds jau pieminējis, man atklājums. Strike, par Kormoranu Straiku.