Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 128547 reizes)

0 lietotājiem un 4 viesi lasa šo tēmu.

Atslēdzies tuk

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1230 : 2023. gada 31. jūlijs, 11:50:13 »
Vakar laikam visi sapņojuši ko īpatnu. Vakarā ar vīru runājam par lietaino laiku un darbiem, tukkungs rezumējot nosaka, dievs, daba, darbs.
Tad nu, man jāreferē kongresā par Brigaderes daiļradi jo viņa no Latvijas tiek izvirzīta Nobela prēmijai. Atnāku un satraukusies ziņoju, ka nereferēšu, izvirzīšanu neatzīstu, jo naktī internetā konstatēju, ka visi viņas darbi ir rupjš plaģiāts. Rādu pārējiem komisijas locekļiem izprintētās lapas. Saceļas baigā šūme un mani cenšas pierunāt slēpt šo faktu un referēt, jo dokumenti un pieteikums jau izsūtīti, tas būšot starptautisks skandāls un Latvijas vārda nomelnošana. Ko es naktī rakājoties pa internetu, vai man nav ko darīt... Es tomēr saku, ka nevaru referēt un virzīt prēmijai, ja atklājušies šādi fakti. Visi brūk man virsū kāda es neliete. Beigās vienojamies ka es iesniegumu neparakstīšu, nereferēšu un mani vispār izņems no komisijas, bet man jādodas uz NDK parakstīt papīrus, ka nacionālās interesēs es atklātos faktus nevienam neizpaudīšu.

Atslēdzies olgucis

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1231 : 2023. gada 10. augusts, 10:14:36 »
sapnis garš, tur viss kaut kas bija... neko neatceros. Liekas, ka nekā briesmīga. Pašreiz atmiņā tikai, ka  pagalmā ziema un visi kaut kur pazuduši. Pēkšņi parādās kaut kāda japāņu meitenīte, tā ap gadiem 8-9. Skaistā kažociņā, novelk pūkainus cimdus, uzsmaida un brauc lejā ar sniega dēli. Viņai no pakaļas kādi trīs veči ( miesassargi) un kliedz,- Nevajag, uzmanīgi, jūsu Augstība!!!!... un visi pazuda. Es gāju tālāk.

Atslēdzies olgucis

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1232 : 2023. gada 16. augusts, 09:16:51 »
Šonakt piedalījos atentātā pret PU. Biju kaut kādas ne to apsardzes ne to kosmonautu grupas sastāvā. Pārītim no komandas vajadzēja kaut kur lidot ar raķeti, bet vienu no tiem vadība atmaskoja. Kaut kāda dīvainā kārtā. Visi stāvēja rindiņā, kāds gāja garām un uzmanīgi visus vēroja un nekļūdīgi atlasīja vainīgo. To aizveda uz neatgriešanos. Tad paziņoja, ka nākošā lidošu es, tātad man vajadzēja sagatavot to atentātu. Es pa kluso tai raķetē ielēju kaut kādu vielu ( līdzīgu krējumam, varbūt inde vai sprāgstvielā). Atlika gaidīt nākošo dienu, kad visus atkal pārbaudīs un liks lidot. Rītdiena pienāca, es visu laiku sev piekodināju, ka galvenais ne par ko nedomāt, jo spriežot pēc visa šie nolasa domas. Cik atceros, mani it kā neatmaskoja, liekas tur sākās kaut kāda jezga un lika pagaidīt. Es protams negaidīju un veiksmīgi pamodos.

Atslēdzies daddy

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1233 : 2023. gada 23. augusts, 08:53:35 »
sākuši sapnīši mocīt... zināmā mērā "slapjie" :D


atvaļinājuma beigās (svētdien) - PLŪDI - kaut ar liekšķeri grāb...
šonakt (šodien svarīga vadības sapulce) - IZKLAIDĒ ZVIEDRIJAS PRINCESI (priekšnesums)  :fp:


 :mrgr: :mrgr: :mrgr:


varat ko ieteikt??

Atslēdzies Camma

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1234 : 2023. gada 23. augusts, 09:28:12 »
Varam. Raksti scenārijus seriāliem!
Visus sakost!

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1235 : 2023. gada 23. augusts, 13:31:07 »
šonakt (šodien svarīga vadības sapulce) - IZKLAIDĒ ZVIEDRIJAS PRINCESI (priekšnesums)  :fp:

varat ko ieteikt??

tak aizved to princesi makšķerēt, to viņa mūžam atcerēsies, varbūt tev kādu Bikšu lences ordeni piešķirs   :mrgr:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1236 : 2023. gada 10. septembris, 12:08:15 »
Šausmas, man sapnī izkrita augšējais priekšzobs un es jau sāku štukot, kad tagad pirmais būs jāliek tas, nevis tur, kur man sānos izrāva zobu. Tad pamodos - vispirms ar atvieglojumu, ka priekšzobi vietā, bet pēc tam atcerējos, ka zobu izkrišana sapnī nozīmējot tuvinieka zaudējumu un, jo vairāk uz priekšu zobs, jo tuvāks rads. Nezinu, kur es šitos pesteļus agrāk dzirdēju, bet tagad kāds informētāks sapņu tulks varētu mani nomierināt.     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Amālija

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1237 : 2023. gada 10. septembris, 13:32:11 »
Varu nomierināt. Man bieži krīt ārā zobi sapnī. Ar tuviniekiem nekāda sakara. Bet man ir cits sapnis, kas vēsta par zaudējumu. Tev tāds 1.reizi?

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1238 : 2023. gada 10. septembris, 13:37:36 »
Tagad atceros, ka kaut kad ļoti sen arī bija līdzīgs sapnis, bet nekas tāds briesmīgs nenotika. Varbūt man vienkārši zemapziņā maļas tā doma, ka jāieliek zobs.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Aste Risks

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1239 : 2023. gada 19. septembris, 20:45:33 »
Ka ļodzīgām kāpnēm rāpos kautkādā šķūņaugšā. Tur priekšā jau bija Raimonds Pauls

Atslēdzies reno

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1240 : 2023. gada 27. septembris, 09:21:13 »
Vakar vakarā noskatījos dok filmu par dzīvnieku glābšanu Ukrainā. Tad nu sekas...
Skatos pa 2. stāva logu -ārā  krēsla,  uz ielas un arī mūsu sētā lien kaut kāda ballītes kompānija, arī visi tādi pelēki un zinu, ka krievi. Skatos, ka viņi krāmējas gar mūsu gāzes skapi (zog gāzi) Izliecos, kaut ko kliedzu uz viņiem, neviens neliekas ne zinis. Draudu ar policijas izsaukšanu, un mani kāds brīdina, ka labāk nevajag, atriebsies. Sapnī vaļā no viņiem netieku, kaut kādi bērni jau ielīduši dziļāk sētā pie durvīm...

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1241 : 2023. gada 28. septembris, 11:21:49 »
Sapnis bija garš, murgains, bet no detaļām neko daudz neatceros, tak pietiek jau ar to, ko atceros, proti, biju kaut kādā armijas vienībā, mums pēkšņi izziņo taktiskās mācības pilsētā (Rīgā), bet es, sēžot mašīnā starp citiem karavīriem maskēšanās tērpos, purpinu, ka es nekādās mācībās nepiedalīšos, jo netaisos klenderēt pa bruģi savās augstpapēdenēs - neērti taču un kurpes arī būs beigtas :D   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies reno

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1242 : 2023. gada 28. septembris, 21:45:55 »
Mana karošana ar iebrucējiem turpinās.
Atkal mājas . Dzirdu mašīnas rūkoņu, no sākuma domāju, ka pie kaimiņiem Norba. Paskatos -jēziņ, nē, lielā atkritumu mašīna brauc pāri manam dārzam, pie stūres jauna sieviete. Saka, ka te būšot jauna iela, esot jau sarunāts. Metos kliegt uz viņu -salašņas, kas te salīduši.
Beigās kļūst jautrāk -viņa ir ārā no mašīnas, mēģina man spert kik boksa stilā. Bet es esmu saķērusi viņas kāju, turpinu apsaukāt par salašņu , bet viņa tik lēkā uz vienas kājas

Atslēdzies olgucis

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1243 : 2023. gada 13. oktobris, 12:24:51 »
šonakt bija kāds dīvains sapnis. Dīvains tāpēc, ka es biju divās personās. viena rosījās, otra viņu kontrolēja no malas. Pirmā kaut kā dīvaini pārvietojās, ne to telpā ne to laikā. Tagad īsti neatceros, kādā veidā un kādu iemeslu vadīta, liekas ka draudēja kādas nepatikšanas. Metode, kādu es pārvietojoties  izmantoju, bija ļoti vienkārša un tieši tas baidīja, jo varēju aizrauties un trāpīt vēl lielākās nepatikšanās. Cilvēki apkārt bija, bet ar tiem nekomunicēju. Tā otra persona, kas arī biju es, uzmanīgi sekoja pirmās aktivitātēm un vienlaikus domāja,- dīvains sapnis, noteikti jāatceras visus šos notikumus. Tieši tad, pēkšņi atvērās ieeja kādā alā, no tās izrāvās pelēks virpulis un kā korķi iekšā ierāva cilvēku, pat īsti nesapratu, vai tā biju pirmā es, vai kāds cits. Bet vairāk es viņu (sevi) neredzēju un visbriesmīgākais, neatcerējos visus tos spilgtos sīkumus, kurus gribēju paturēt prātā. Pamodos, jo zvanīja telefons.

Atslēdzies olgucis

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1244 : 2023. gada 16. oktobris, 09:31:08 »
ko lai saka. pravietisks sapnis. ar vienu Labu cilvēku uz šīs zemes ir mazāk.