Autors Tēma: Bankas, Rimšēvičs utt  (Lasīts 7628 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Andžons

Bankas, Rimšēvičs utt
« : 2018. gada 23. februāris, 20:44:00 »
Citāts
Par korupciju aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs intervijā laikrakstam «Financial Times» sacījis, ka esot kļuvis par upuri vairāku banku īstenotai kampaņai ar mērķi izspiest viņu no amata.

Pēc šādiem akcentiem, liekas, ka tas viss varētu būt "Vienotība's" meistarstiķis, kuru visticamāk diriģē SAB. Tā sakot atgādinājums, kas glabā visas drošības atslēgas un kam jums jābūt pateicīgiem. :)
« Pēdējās izmaiņas: 2018. gada 23. februāris, 21:11:27 no Spārka »
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Atslēdzies Andžons

Re: Bankas, Rimšēvičs utt
« Atbilde #1 : 2018. gada 24. februāris, 20:42:51 »
Es neticu, ka Rimšēviču ar netiešiem pierādījumiem var notiesāt, it sevišķi zinot cik ļoti Latvijas Tiesu sistēma nespēj sagremot Lembergu. Un galu galā, Liepājas cietums pat vēl nav skats būvēt, kur tad Rimšēviču turēs, jo Latvijas cietumi ir šausmīgi nolaisti.

« Pēdējās izmaiņas: 2018. gada 24. februāris, 20:47:33 no Spārka »
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #2 : 2018. gada 24. februāris, 22:35:17 »
Nez' kas slēgtajā Šķirotavas cietumā šobrīd notiek?
Es ceru, jūs zināt, kur mani meklēt?

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #3 : 2018. gada 25. februāris, 10:45:27 »
tur taču vēl nesen viss darbojās? Vai tad slēdza?

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #4 : 2018. gada 25. februāris, 11:53:21 »
Kaut kas manī ir radījis un nostiprinājis priekšstatu, ka nu jau gadus trīs tas cietums ir tukšs. No kurienes tas, - pateikt nevarēšu.
Es ceru, jūs zināt, kur mani meklēt?

Atslēdzies Andžons

« Atbilde #5 : 2018. gada 25. februāris, 13:28:41 »
Hmm, man Rimševica gadījumā samulsināja jautājums, vai viņam ir sieva?
Savējais

« Atbilde #6 : 2018. gada 25. februāris, 19:41:13 »
Ir, ir sieva, Nac.teātrī ar PR ņemas.
Pag, drošības pēc iegūglēju - izrādās, šķīrušies pirms pāris gadiem, kopā trīs meitas. Nez vai viņš ir bijis tik tālredzīgs, ka jau vairākus gadus iepriekš paredzējis, ka sūdi būs un fiktīvi izšķīries, visu norakstot sievai - ja tāda bija dziļā doma zem jautājuma, vai viņam ir sieva :)   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Minne

« Atbilde #7 : 2018. gada 25. februāris, 21:45:04 »
Ir, ir sieva, Nac.teātrī ar PR ņemas.
Pag, drošības pēc iegūglēju - izrādās, šķīrušies pirms pāris gadiem, kopā trīs meitas. Nez vai viņš ir bijis tik tālredzīgs, ka jau vairākus gadus iepriekš paredzējis, ka sūdi būs un fiktīvi izšķīries, visu norakstot sievai - ja tāda bija dziļā doma zem jautājuma, vai viņam ir sieva :)   

Nē, viņi ar Līgu Rimšēviču šķīrušies jau vismaz pirms 10 gadiem, pēc tam bijušas citas pailgas attiecības, un tagad it kā esot kkāda diriģente

Pieslēdzies reno

« Atbilde #8 : 2018. gada 28. februāris, 07:52:48 »
Man slinkums lasīt, bet varbūt kādu interesē
https://lenta.ru/articles/2018/02/25/bank/

Parādījās tikai šodien -baigi ilgi perināja

Atslēdzies Emīlija

« Atbilde #9 : 2018. gada 28. februāris, 07:55:27 »
man ar slinkums. ja kāds izlasa - būšu pateicīga par tēzēm

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #10 : 2018. gada 28. februāris, 08:10:09 »
Jaunums man ir tikai Lemberga viedoklis - tas ir izdevīgi amerikāņiem.

Atslēdzies Margo

« Atbilde #11 : 2018. gada 28. februāris, 08:49:05 »
Manas domas ir ,ka  šo banku mērķtiecīgi noraka. Balti un pūkaini noteikti nebija, kā jau visi,kas ar svešu naudu ņemās, bet vai vajadzēja likvidēt?! Kādam tas ir ļoti izdevīgi!Domāju ,ka gremdēt mūs sāk caur finanšu sfēru.
Viss ir labs,kas labi beidzās!

Atslēdzies Broms

« Atbilde #12 : 2018. gada 28. februāris, 09:14:07 »
Kaut kur lasīju viedokli, ka ASV nogremdēja AB, lai "melnā" nauda plūstu caur ASV kontrolē esošām bankām, tb, lai šie paši varētu to apsaimniekot.
VVZ.

Jūlijs Krūmiņš iekš pietiek.com izteica tēzi, ka, ņemot vērā, ka AB nogrima tieši dēļ ASV institūcijas paziņojuma, tas esot tiešs šāviens LV banku sektora kājā. Un mēs vēl ilgi mēģināšot saprast kāpēc mūsu sabiedrotie šitā rīkojas. Bet viņa teiktais  jādala ar 17,4, jo ru nauda jau viņu ar nav gājusi ar līkumu.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #13 : 2018. gada 28. februāris, 09:48:09 »
Forbes par ABLV: It may not be the last.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #14 : 2018. gada 28. februāris, 09:54:20 »
ja knabam izdosies paraut aiz īstā striķa gala, forbēm var izrādīties taisnība. Katrā ziņā nākotne, iespējams, būs interesanta. Ja nenoslāpēs procesu, ilgtermiņā varētu iestāties jūtami uzlabojumi.
Nez kāpēc es tam Putniņam neticu... Vai viņš vispār kaut ko lemj? Vai tikai lavierē starp saimnieku interesēm