Autors Tēma: Re: #Saeima2018  (Lasīts 1670 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Andžons

Re: #Saeima2018
« : 2018. gada 27. marts, 21:10:32 »
Labāk pastāsti man, kas šis ir par murgu? :D :D :D

Citāts
“Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija”, “Kristīgi Demokrātiskā Savienība” un “Gods kalpot mūsu Latvijai” apvieno spēkus sociāli atbildīgas politikas īstenošanai un kristīgo vērtību aizstāvībai LatvijāTrešdien, 28.martā pl.13.00, Birojnīcā, Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīgā, notiks preses konference, kuras laikā partiju “Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija” “Gods kalpot mūsu Latvijai” un “Kristīgi Demokrātiskā Savienība” priekšsēdētāji informēs par jaunas politisko partiju apvienības veidošanu. 
Kā norāda partiju priekšsēdētāji Jānis Dinevičs, Andrejs Požarnovs un Mareks Raups: “Latvijas politiskā situācija vieš arvien lielākas bažas par Latvijas valsts nākotni un tās suverenitāti. Latvijas politikai ir jābūt vērstai uz Latvijas iedzīvotāju interešu aizstāvību un Latvijas kā nacionālas valsts attīstību”.
 Apvienības mērķis ir attīstīt Latviju kā nacionālu valsti, kurā svarīgākā loma ir iedzīvotājiem un viņu vajadzībām, kur tiek kopta un saglabāta latviskā kultūrvide, sekmēts tradicionālais dzīves veids ar tam piemītošo uzskatu un vērtību sistēmu, un aizstāvētas kristīgās pamatvērtības.
 Politisko partiju apvienība tiek veidota uz partiju savstarpēji tuvo ideoloģisko platformu pamata ilgtermiņa politisko mērķu sasniegšanai un tiek prognozēts, ka partiju apvienības darbā iesaistīsies vēl citas līdzīgi domājošas politiskas un sabiedriskas organizācijas.

Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene