Autors Tēma: Dzelži, instrumenti un iekārtas agrāk un tagad  (Lasīts 5247 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Bobs

Re: Dzelži, instrumenti un iekārtas agrāk un tagad
« Atbilde #15 : 2018. gada 01. augusts, 08:51:05 »
Bet nu šodien tādiem vecpuikām kā daddy  tā vēlme ir tik liela pēc veco laiku uzsildītām emocijām, ka čehs atsāka ražot jaunu Jawu vecā paskatā, lai ir zēniem ar ko sirdi sasildīt

[attachment deleted by admin]

Atslēdzies daddy

« Atbilde #16 : 2018. gada 01. augusts, 09:48:28 »
nē, nē, lai jau paliek vecās emocijas :) šodien pieccilindru dīzelim cita dūkoņa salīdzinot ar to pļurkšķi :D

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #17 : 2018. gada 04. augusts, 19:46:11 »
nē, nē, lai jau paliek vecās emocijas :) šodien pieccilindru dīzelim cita dūkoņa salīdzinot ar to pļurkšķi :D
šodien kā vēl nekad veči cenšas tikt pie antīkiem braucamajiem. Pat bankas iesaka investēt vēsturiskajos spēkratos.
Šogad ir 2018. tas nozīmē, ka vēsturiskā spēkrata sertifikātu var iegūt 1988. gada braucamajiem. Tas bija pēdējais vecās skolas gads, ja kas. Laiks strauji mainījās šajā laika nogrieznī un rūpniecība pārkārtojās. Un nekad vairs (vismaz mūsu dzīvē) nebūs tā, kā bija līdz 1988

Atslēdzies reno

« Atbilde #18 : 2018. gada 27. augusts, 09:13:22 »
Nu paga,ielikšu kādu bildi no retroauto. Visādi iži un javas, par žiguļiem i nerunājot -ar bērnu sēdeklīti un piekabi

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #19 : 2018. gada 28. oktobris, 16:40:48 »
vsp, runājot par šodienas iekārtām - Electrolux vešene man nostrādāja 20 gadus. Tikai siksnu nomainīju vienreiz un kontaktus patīrīju. Beidzās - izdega slēdža celiņš laikam, tad vairs necentos atjaunot, lai gan mehāniski viss bija o.k. Atceros veco bērnības laiku vešeni muterei - Rīga 8 - tā tecēja, motors nodega, fāters jājās ar to mēslu un es vismaz bērnībā kādu buķeti lamuvārdu uz tā rēķina iemācījos.
Veļļuks - Raleigh - nenobraucams. Televizors - lielais plazmenieks - neekonomisks varbūt, bet 12 gadi un nav dibināta iemesla mainīt. Mūzikas centrs - 22 gadi. Mēbeles - 17 gadi kā kopš izgatavošanas. Mikroviļņu krāsns - laikam ap 21 gadu veca. Viss darbojas. Mainījis esmu velasmašīnu, trauku mašīnu un automašīnas. Pārējais strādā un izskatās labi

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #20 : 2018. gada 28. oktobris, 17:02:22 »
un mopēds Rīga 22 man arī reiz bija, 12 gadi man tad bija. Eļļa tecēja ārā pa sajūga izspiedējsviras blīvslēgu no pirmās dienas. Tas, ka nifiga negāja tas mopis, tas jau normāli.