Autors Tēma: Ziemas prieki kovidā  (Lasīts 2853 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Camma

Ziemas prieki kovidā
« : 2021. gada 04. februāris, 22:22:36 »
Bija tas prieks un gods pabūt Riekstukalnā.
No visas sirds vēlu veselību un spēku visiem Riekstukalna slēpotavas darbiniekiem!

Lai vai kā šķendējos par ierobežoto tikšanu uz kalna, izbaudīju 2 stundas absolūtas laimes.
Paldies par šo jauko prieka saliņu šābrīža visnotaļ nepatīkamajā laikā!Pašlaik jau sāku just ilgāku laiku nenoslogotajos kāju muskuļos gan stīvumu, gan sāpīti. Un jau meklēju biļetītes uz nākamo šļūcienu :)

Padārgi, bet ja tā padomā, tad viens gājiens ''tikai pēc maizītes''...
Visus sakost!

Atslēdzies Nāra

Atb: Ziemas prieki kovidā
« Atbilde #1 : 2021. gada 05. februāris, 11:43:59 »
Apskaužu ziemas sportu mīlētājus, pratējus un tos, kuriem ir inventārs.

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #2 : 2021. gada 05. februāris, 11:52:47 »
Es arī apskaužu tos, kas slēpo un kam ir slēpes. Gan pa kalnu uz leju, gan distancenēm. Ziemas prieks. Var jau pukstēt par sniegu un aukstumu, bet pat es, siltuma un vasaras mīlis, priecājos, ka ir skaisti! Un nu jau jūtami daudz vairāk gaismas.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #3 : 2021. gada 05. februāris, 11:54:26 »
Ja Tev būtu slēpes un būtu jāslēpo, gan jau apskaustu tos, kam nav slēpju  :rofl: :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #4 : 2021. gada 05. februāris, 15:50:23 »
Pie manis slēpes vai neslēpes, tāpat knapi var pasteberēt par grambainajā, slidenajām ieliņām, un piedevām vēl kanalizāciju rok histēriski,kur ej, tur eskavatori un 2 m bedres

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #5 : 2021. gada 05. februāris, 21:09:52 »
Es neapskaužu - ziemas prieki nav mani prieki, bet patiesi priecājos, ka citi tikuši pie sava prieka. Lai taču izbauda, sen pie mums nav tādas ziemas bijis. Bet es priecājos, ka ar katru dienu nāk tuvāk pavasaris un ir jau krietni gaišāki gan rīti, gan vakari.

Atslēdzies Valentiinis

« Atbilde #6 : 2021. gada 05. februāris, 21:20:53 »
Ja tā tas turpināsies, tad laikam vajadzēs ieviest slēpes, lai arī skriešana un slēpes ir aktivitātes, kas man nepatīk, bet slidas un ritenis - patīk

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #7 : 2021. gada 05. februāris, 22:59:11 »
Ja nu kādu interesē, visas vidusmēra slēpes un ejošie zābaku izmēri ir izpirkti. Visur.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #8 : 2021. gada 05. februāris, 23:11:43 »
Pat Amazonē?

Atslēdzies Milka

« Atbilde #9 : 2021. gada 05. februāris, 23:28:42 »
Ja nu kādu interesē, visas vidusmēra slēpes un ejošie zābaku izmēri ir izpirkti. Visur.
sportland mājaslapā šis tas nopērkams

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #10 : 2021. gada 06. februāris, 08:49:04 »
sportland mājaslapā šis tas nopērkams
Kamēr nevajag konkrēti, tāds iespaids var rasties. Bet, kad paskati garumus, izmērus :?:

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #11 : 2021. gada 06. februāris, 21:59:55 »
Apskaužu visus, kuriem ir slēpes un atbilstoši zābaki. Vienu vai divas ziemas iepriekš, forumā ierunājos, ka laikam vajadzētu iegādāt, bet par mani pasmaidīja - kādas nu mums tās ziemas un priekš divām dienām taču nav vērts ....Siekala tek, kad redzu - kaimiņiene vismaz 2x dienā kaut kur iet ar slēpēm azotē (gan jau arī slēpo).

Un jā, es neko citu nevēlos mēģināt - tikai distanču slēpes - manu pieredzi ar Riekstu kalna bērnu kalniņu .... gan jau daudzi atcears :) Veiklāka neesmu kļuvusi!

Laikam jāgaida vasara un jāpērk inventārs, lai pēc gadiem X var būt gatavs ziemai ;)

Atslēdzies reno

« Atbilde #12 : 2021. gada 06. februāris, 22:12:20 »
Variants varētu būt -iet pa neskartu sniegu ar tām sniega kurpēm, kas kā tenisa raketes. Tā mana japāniete ziemā pārgājienos iet, tādos nopietnos, kāpj kalnos
Jāpameklē viņas bildēs

Atslēdzies Broņa

« Atbilde #13 : 2021. gada 06. februāris, 22:13:54 »
Kur tās sniega kurpes var nopirkt? Es labprāt.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #14 : 2021. gada 06. februāris, 22:13:59 »
Ja reiz nevajag neko super puper, tik savam priekam bik pašļūkāt, vai nevar iekš ss.com ko piemeklēt? Vismaz saraksts ar distanču slēpēm ir riktīgi garš. Kvalitāti gan novērtēt neņemos.