Autors Tēma: Paroles  (Lasīts 937 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies LVSNor

Paroles
« : 2021. gada 28. aprīlis, 18:14:09 »
Kādu laiku atpakal es saņemu sekojošu epastu:
Citāts
I am aware fbX0zaB8 is one of your pass. Lets get directly to the point. Not a single person has compensated me to check about you. You may not know me and you are most likely thinking why you are getting this email?
 Well, i actually placed a malware on the adult videos (pornography) web-site and there's more, you visited this web site to have fun (you know what i mean). When you were watching video clips, your web browser started out working as a Remote control Desktop with a key logger which provided me accessibility to your screen and also webcam. after that, my software collected every one of your contacts from your Messenger, Facebook, as well as e-mail. after that i created a video. 1st part displays the video you were viewing (you have a fine taste rofl), and second part shows the recording of your web cam, and it is u.

 You get two different options. Why dont we take a look at the options in details:

 1st alternative is to ignore this e-mail. in such a case, i will send out your very own video clip to all your contacts and then consider concerning the humiliation you will see. and definitely if you are in a romantic relationship, just how it will certainly affect?


 Second option would be to compensate me $1741. Lets refer to it as a donation. Then, i most certainly will straightaway erase your video. You could keep daily life like this never happened and you would never hear back again from me.

 You will make the payment through Bitcoin (if you don't know this, search 'how to buy bitcoin' in Google search engine).


 Bitcoin address to send to: 16G7Lwom3tnKJ9nMpwcQzDJd4rrYvcrs2s
 [case sensitive copy and paste it]


 in case you are curious about going to the authorities, well, this email cannot be traced back to me. I have taken care of my actions. i am not trying to charge a fee very much, i would like to be compensated. in order to make the payment if i do not get the bitcoin, i will definately send your video to all of your contacts including relatives, coworkers, and so forth. Having said that, if i receive the payment, i will destroy the video immediately. If you want evidence, reply Yup! & i will send out your video recording to your 15 friends. it is a nonnegotiable offer, therefore don't waste my personal time & yours by responding to this email message.
Diemžēl jāatzīst, ka es tik sarežģītas paroles neveidoju, kur nu vēl caur d... tas bitkoinu maksājums, man noteikti ir par sarežģītu, pat ja gribētu ko samaksāt.  ;) Jāatdzīst, ka manas paroles vairums gadījuma ir cilvēk-kodetas (tur teiksim): Poiku12, kas ir tikai 7 zīmes, un gan jau ģenerators ātri uzminēs, bet gan jau viņš vairums manu paroļu uzminētu, ja taisni nemēģinātu, kādu bruteforce uzbrukumu. Bet jā, cik drošas ir jūsu paroles un vai par to drošību uztraucaties? Man viss vieglāk uzlauzama ir facebook parole ..         
 
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Atslēdzies kvadra

Atb: Paroles
« Atbilde #1 : 2021. gada 28. aprīlis, 18:48:07 »
Mani vairāk uztrauc tas, ka visur tās paroles vajadzīgas un retāk lietotās vietnēs es tās mūžīgi aizmirstu. Labprāt saliktu visur vienu un to pašu, bet tak atšķiras prasības - ko viena vietne akceptē, tas citai par vienkāršu... Kaut vai taisi paroļu sarakstu un spraud pie sienas  :mrgr:  Uzlauzīs kāds? Ko? Manu SF? Draugus? FB? ss.com? Kādu pakalpojumu sniedzēju mājaslapas un vēl kādus forumus? Baigi kādam vajag un baigā skāde man no tā radīsies. Vienīgā nopietni sargājamā lapa man ir banka un vēl viena ar naudu saistīta vietne.

Atslēdzies mellene88

Atb: Paroles
« Atbilde #2 : 2021. gada 28. aprīlis, 19:37:34 »
Ja godīgi  :blushing: man ir paroļu grāmata.. blociņš ādas vākos.. kur sarakstu visu,ko, kur atveru kontus,kur logojos un kā tikt iekšā.. tur gan manas ,gan vīra gan bērnu paroles...traki daudz to mājaslapu, pakalpojumu lapu un viskkā ,kur var darīties tikai ielogojoties.arī nedomāju,ka kādam baigā ineterese par manu ūdens rēķinu ,vai par senču uzvardiem vācu arhīvos..drīzāk jau jāsatraucas par pakalpojumu un citu šņagu lapās saglabatajām kartes detaļām.. jo piemēram es mēdzu saglabāt kartes detaļas... zb katru menesi vai nedēļu skriet un meklēt kur maks :?:
 
a paroles man ģenerejas kkā tā - bērna skolas ēdināšanas lapā- mansbernsgribest.
auto apdrosināsanas lapa- drošuvidimanamauto.
hoteļa rezervācija- saldudusuzzz
kka tā :)
« Pēdējās izmaiņas: 2021. gada 28. aprīlis, 19:48:12 no mellene88 »
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen, visu no tās būtu nometuši lejā.
IG- mellenessniega

Atslēdzies reno

Atb: Paroles
« Atbilde #3 : 2021. gada 28. aprīlis, 20:08:02 »
Vīram niķis visādas gudrības -Cicero un taml. Es SF un citās nesvarīgās, kas nav saistītas ar bankas kartēm lieku kaut ko vienkāršu

uz ekrāna ir saraksts "paroleum"

Atslēdzies Aste Risks

Atb: Paroles
« Atbilde #4 : 2021. gada 29. aprīlis, 19:23:46 »
Svarīgas paroles es ģenerērju ar paroļu ģeneratoru lai būtu pilnīgs random . Kā es viņas glabāju neteikšu  :mrgr:

Atslēdzies mellene88

Atb: Paroles
« Atbilde #5 : 2021. gada 29. aprīlis, 19:33:40 »
Vot Aste pasaki man ,kas ir SVARĪGAS paroles ?  :scratch: p.s lab, es jau zinu,ka es pofigists un ja būs lemts..tad nekādas paroles nepasargās  ;)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen, visu no tās būtu nometuši lejā.
IG- mellenessniega

Atslēdzies Aste Risks

Atb: Paroles
« Atbilde #6 : 2021. gada 30. aprīlis, 10:26:58 »
Svarīgas ir interneta bankas , paypal , akciju konti, ja būtu bitkoins - īpaši svarīga parole utt , vārdu sakot tur kur ļaundari var kautko nozagt.