Autors Tēma: Paroles atgūšana  (Lasīts 610 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Paroles atgūšana
« : 2021. gada 11. augusts, 00:13:24 »
Šodien, mana darba datoram ap kādiem 2 dienā, roku veiklības un galvas kavēšanās dēļ tika pazaudēta vienīgā zināmā administratora parole.  :blushing: :banhead:
Principā kopš tā brīža tika darīts viss, lai viņu atgūtu. Protams, sakarīgu padomu, bez datora nodošanas darbnīcā nebija. Bet jau uz 6 vakara tika ieteikt šāds vienkāršs veids kā, praktiski, Windows drošību uzlauzt: https://www.howtogeek.com/222262/how-to-reset-your-forgotten-password-in-windows-10/. Un nebija vēl pienākuši 9, kā to patiesi izdevās arī izdarīt. Viennozīmīgi gandarījums ... bet vienlaikus arī pārdomas, cik drošs (nedrošs) ir mūsu dators .... nu principā jebkurš windows dators ir uzlaužams, kā velosipēds kas pieslēgts ar loku nozogams, vajag tikai gribēt. Aizdomājos par "military grade" enkripciju ...
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Atslēdzies daddy

Atb: Paroles atgūšana
« Atbilde #1 : 2021. gada 11. augusts, 11:45:37 »
Loģiski, ja ļaunie fiziski piekļūst tavam datoram, tad viņi var arī iekļūt tavā datorā. Lai aizsargātos pret nesankcionētu piekļuvi datiem palīdz diska šifrēšana bitlocker. Pret datu pazaudēšanu, t.sk. šifrētājvīrusiem - rezerves kopijas.

Atslēdzies Aste Risks

Atb: Paroles atgūšana
« Atbilde #2 : 2021. gada 12. augusts, 22:49:13 »
Agrāk pietika iestartēt no puļķa linuxā un tur bija rīks šim nolūkam. W10 gan neesmu provējis