Autors Tēma: Limbažu apkaime  (Lasīts 519 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies reno

Limbažu apkaime
« : 2021. gada 04. septembris, 17:13:25 »
Nekāds briesmīgi izzinošais pasākums nebija.
Katvaru muižā viss ciet un mistiskie koki laikam jāskatās rudens miglā, kad lapu vairs nav. Alejas varenas, bet stiprā vējā es tur nelīstu. Draudīgās laika ziņas nepiepildījās, tikai +15, bet saule.


Limbaži tādi kā pamiruši, bet galu galā -darbdienas vidū tur neviens bez vajadzības apkārt neklīst.
Kafejnīca "Kļava" Lauku ielā 1 -iesaku. Ilgi gan terases darboties nevarēs, bet cerams, kaut ko izdomās -gāzes sildītāji, pledi, vēl kādu plēvi, lai vējš nepūš, tad jau oktobri var izvilkt. Pusdienlaikā bija diezgan daudz cilvēku.Baraviku biezzupa ar grauzdiņiem perfekta.


Bīriņu un Igates muižas jau bija zināmas. Liepupei arī vārti ciet, apskate piesakoties un cena 5 eur! Nu, paldies. Manās atmiņās Liepupes muižā bija kolhoza kantoris un padomijas murgs, kad cilvēki ar augstāko izglītību krāmēja siena ķīpas.
Dziju veikals Tīne, nopirku mazākus kamoliņus sūtīšanai uz Japānu


Zvejniekciema krāmu veikaliņš, izrādās, strādā tikai sest., svētd. Pie jūras saule un vējš.


Saulkrastos ļoti sakarīgs zemnieku tirgus -sāk darbu 17, tad, kad cilvēki reāli pēc darba var būt.
Tos vīnu tirgotājus un pircējus gan nesaprotu -lai es pirktu kaut kādu ogu vīnu par 15 eur!! Bet visos tirgos viņi ir, tātad kāds jau nopērk un dzer.


Limbažos  padevos žāvētās gaļas kārdinājumiem, tirdziņā -bumbieri.
Patiesībā vislielākais iespaids bija gandrīz ceļa malā redzētās dzērves -milzīgas! - un tikpat milzīgie baltie pūpēži zālē pie Limbažu baznīcas


Nākošnedēļ būs atkal Kurzeme, Zentenes apkaime ar muižiņām. Tētim draugs ilgus gadus bija Zentenes skolas direktors un ir uzrakstījis tādas novadpētnieciskas grāmatiņas. Jāapskata dabā.  Varbūt pieteiksimies uz Kukšu muižu, neesmu tur bijusi

Atslēdzies dip

Atb: Limbažu apkaime
« Atbilde #1 : 2021. gada 04. septembris, 17:21:13 »
Līdzīgi koki kā Katvaros ir Lindes muižā.