Autors Tēma: ziema klāt  (Lasīts 1251 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Amālija

Atb: ziema klāt
« Atbilde #15 : 2022. gada 20. novembris, 16:00:27 »
Kvadra, priecājies, ka tā. Jo tas ir baisi, ja nav ko darīt.

Atslēdzies Trix

Atb: ziema klāt
« Atbilde #16 : 2022. gada 20. novembris, 17:16:33 »
Kā tas var būt, ka nav ko darīt? Nekad neesmu sapratusi, nesaprotu un nesapratīšu. Man visam laika nepietiek, ko gribētos, jo priekšā ir tas, ko vajag. Rokdarbi, grāmatas, filmas, sakārtot sakārtojamo, iemācīties valodu, - es, neizejot no mājas, līdz pavasarim varētu sevi izklaidēt un vēl viss nebūtu izdarīts.

Ja nu vienīgi citiem "nav ko darīt" ir tāpat kā "nav naudas" un "nav ko vilkt mugurā" - gan nauda ir, tikai varbūt nepietiek zelta naktspodam, gan mugurā ir ko vilkt, tikai pērnās sezonas jaciņa fui, gan darīt ir ko, bet gribas Kaut Ko Tāāāādu.

Vot, Amālij, paskaidro, lūdzu, nu kā tas ir, ka nav ko darīt? Ir milzum daudz iespēju, pat neizkāpjot no gultas. Abas kājas un abas rokas ģipsī? Tas nenozīmē, ka nav, bet ka nevar. Un arī tad - datoram ir balss vadība, vari sacerēt un ierakstīt dzejoļus vai stāstus. Ja ar galvu ir problēmas, tad grūtāk, bet tad neeksistē stadija, ka nav ko darīt, ja nu vienīgi trula nespēja nekam sakoncentrēties. Bat arī tad ko darīt ir, tikai spēka nav.

Nu paskaidrojiet man, kā var nebūt ko darīt?
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Minne

Atb: ziema klāt
« Atbilde #17 : 2022. gada 20. novembris, 17:20:29 »
Es teiktu - runa ne vienmēr ir par "darīšanu", bet vienkārši komfortablu būšanu pašam ar sevi. Ja cilvēks nejūtas labi ar sevi, viņu dīda iekšējs nemiers un tad viņš "darbojas uz āru"

Atslēdzies Bobs

Atb: ziema klāt
« Atbilde #18 : 2022. gada 20. novembris, 17:20:32 »
viss atkarīgs no vēlmju rāmja, kurā dzīvo

Atslēdzies Trix

Atb: ziema klāt
« Atbilde #19 : 2022. gada 20. novembris, 17:26:12 »
To, ka cilvēks nespēj palikt ar sevi aci pret aci un bēg publikā un troksnī, es saprotu, lai arī man tā nav. Bet tas taču nenozīmē, ka nav ko darīt!
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies reno

Atb: ziema klāt
« Atbilde #20 : 2022. gada 20. novembris, 17:28:38 »
Vajadzēs pārlasīt  Straumēnus un "Balto grāmatu", man liekas ka tur bija skaisti apraksti par ziemas dzīvi. It īpaši Straumēnos. Latviešu bībele.

Es jau arī dzīvoju gandrīz kā laukos, bet ir tik daudz ko darīt, visādi hobijprojekti un taml.

Atslēdzies Amālija

Atb: ziema klāt
« Atbilde #21 : 2022. gada 20. novembris, 17:32:18 »
Trix, Tu man prasi, lai paskaidroju? Paskaidrošu. Tas ir tad, kad nekas diži neinteresē. Tas ir tad, kad vajag kompāniju. Tas ir tad, ja nekas nesaista.
Paskaidroju?
Paldies Dievam, piekrītu Tev. Man laika nepietiek visam. Bet zinu, ka ir savādāk. Tāpēc minēju, ka tā ir laime. Ja nav garlaicīgi ar sevi. Un tāpēc laiks skrien ;)

Atslēdzies tuk

Atb: ziema klāt
« Atbilde #22 : 2022. gada 20. novembris, 17:48:37 »
Piekrītu Minnei. Runa nav par darīšanu, bet par pašpietiekamību. Ir tādi, kuri pat slinkot vienatnē nevar, vajag kompāniju. Vajag kas izklaidē, nodrošina visu. Tādi pasīvie, paši neko nepasāks un tik sūdzēsies par garlaicību. Šo jau bērnībā var spilgti novērot -  viens allaž atradīs sev nodarbi kā sevi izklaidēt, cits īdēdams, man nav ko darīt, māksies visiem citiem virsū.