Autors Tēma: RU pilsoņu anketas  (Lasīts 89 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

RU pilsoņu anketas
« : 2023. gada 05. septembris, 13:15:01 »
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/04.09.2023-tris-stasti-latvija-dzimusie-kuri-pienemusi-krievijas-pilsonibu-kads-devies-prom-citu-aizravusi-latviesu-valoda.a522623/?utm_source=lsm&utm_medium=article-right&utm_campaign=popular

pēdējās 3 rindkopas:
"Jāpiebilst – iesniedzot dokumentus jaunas uzturēšanās atļaujas iegūšanai, jāaizpilda arī "drošības anketa", kurā ir arī jautājumi par Krievijas īstenoto politiku. Daži atbildami tikai ar "jā" vai "nē".
Piemēram: "Vai Jūs uzskatāt, ka Krievija 2014. gadā veica Krimas aneksiju jeb nelikumīgu iekļaušanu Krievijas Federācijas sastāvā?", "Vai atbalstāt Krimas vai jebkuras citas Ukrainas daļas pievienošanu Krievijas Federācijai?"
Noprotams, ka šī anketa kalpo personu drošības pārbaudei. Detaļas Valsts drošības dienests neatklāj, bet nu jau bijuši 80 negatīvu atzinumu."


Lasu un domāju - kurš no viņiem ir stulbāks: VDD, kas domā, ka kāds šajā anketā godīgi atbildēs uz jautājumu "Čei Krim?", vai tie pagaidām 80 RU pilsoņi, kuri acīmredzot tomēr nav iedomājušies anketā samelot, lai dabūtu uzturēšanās atļauju.    :f-palm: 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies reno

Atb: RU pilsoņu anketas
« Atbilde #1 : 2023. gada 05. septembris, 13:27:16 »
Šī anketa vienmēr būs kā apliecinājums viņu nelojalitātei, ja nevarēs nolikt eksāmenu un gribēs braukt uz krieviju.
Vēl viens labs stimuls būtu ziņa, ka pēc kara beigām, kad krievija sāks maksāt reparācijas, viņiem, kā krievijas pilsoņiem,  atvilks no pensijas

Atslēdzies baaciens

Atb: RU pilsoņu anketas
« Atbilde #2 : 2023. gada 05. septembris, 15:35:06 »
Kad par šo dzirdēju, domāju, ka tikai mīts, jo visi taču atbildēs kā vajag, ne kā patiesībā domā.

Bet izrādās, ka "stulbie stulbeņi" atbild kā domā.

Tāpēc priecājos par katru, kurš ir sakarīgs -

Atslēdzies kvadra

Atb: RU pilsoņu anketas
« Atbilde #3 : 2023. gada 05. septembris, 16:59:59 »
Atcerējos video, kā no pirmās mobilizācijas bēgošajiem krieviem uz Kazahijas robežas uzdeva šo jautājumu - čei Krim?  Locījās kā zuši uz pannas. Pateikt, ka Krievijas, baidās, ja nu neielaiž, bet pateikt, ka Ukrainas, mēle neklausa. Čei Krim?! Krimčan!  Neba viņi pret karu bija, tikai pret savu dalību tajā...


Gribētu piedzīvot, ka viņiem sāks atvilkt no pensijām. Par savām izvēlēm ir jāmaksā.

Atslēdzies Milka

Atb: RU pilsoņu anketas
« Atbilde #4 : 2023. gada 05. septembris, 17:46:17 »
Daudzi baidās rakstīt, ka nepiekrīt ru politikai, jo raustās, ka to uzzinās krievijā un tad viņiem būs ziepes/nebūs atpakaļceļa/nevarēs braukalēt šurpu turpu uz/no krievijas.
Es šad tad iečekoju vienā Telegram čatā, kur tusē tie, kas te iebraukuši/taisās iebraukt/grib saņemt uzturēšanās atļaujas/strādāt/mācīties.
Un sēžu sev uz pirkstiem, lai tur neuzrakstītu, ko domāju par visu to.