Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 125566 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Trix

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1290 : 2024. gada 20. aprīlis, 12:39:36 »
Es dejoju kaut kādā deju kolektīvā. Mums mēģinājums. Četri aplīši pa četri dejojam, visi tādos violeti pelēkos kamzoļos, melnās biksēs. Bet vienā četriniekā trīs vīrieši un viena dāma, vienā, šķiet, tikai vīrieši, savējo neredzu, bet, šķiet, arī trīs vīrieši, galvastiesu par mani garāki. Vienā četriniekā viens vīrišķis tāds 2 m un 130 kg (vispār pēc violetas muciņas uz kājām izskatās), divi vidēji un sīka meitenīte tāda ap 1,50 m. Domāju, ka vajadzēja taču salikt dejotājus vismaz puslīdz līdzīgos garumos, būtu smukāk... Kaut ko mēģinu organizēt, ka jāmainās, bet visi kaut kur aiziet projām. Eju pakaļ...

[Ne mūžā dejojusi, ne organizējusi... :D Un kur nu vēl tautas deju kolektīvā vīriešu pārsvars! :D]
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1291 : 2024. gada 21. aprīlis, 20:48:49 »
nakšņojām dēla mājā, šie uz tusiņu, mēs sīkos pieskatām.
Naktī mazdēls (3) ielien pa vidu, sagriežas šķērsām un sāk mani tūcīt ar kājām...
sapnis - eju pa Tērbateni uz Vērmaņdārzu. a tur uz ielas, bērni basīti spēlē, un kā met, tā man ar bumbu pa vēderu... nekādi netieku garām,  :rat:  domāju, kur policija skatās... tad sapratu, kas par lietu, pavirzījos tālāk un tiku līdz vērmaņdārzam... FUU!  :clap:  te arī sapnis beidzās...

Atslēdzies reno

« Atbilde #1292 : 2024. gada 21. aprīlis, 22:59:48 »
Es tik ilgi skaudu, sēņu FB skatoties, kā groziem lāčpurnus lasa, ka pat sapnī redzēju, kā eju, ieraugu un jau tūlīt sākšu lasīt.

Šodien sapnis piepildījās -manā sēņu vietā (kaimiņu vecā ābeļdārzā) tomēr 3 lāčpurniņus atradu :)

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1293 : 2024. gada 22. aprīlis, 20:48:01 »
Es tik ilgi skaudu, sēņu FB skatoties, kā groziem lāčpurnus lasa, ka pat sapnī redzēju, kā eju, ieraugu un jau tūlīt sākšu lasīt.

Šodien sapnis piepildījās -manā sēņu vietā (kaimiņu vecā ābeļdārzā) tomēr 3 lāčpurniņus atradu :)

lai saindētos - pietiks  :veee:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #1294 : 2024. gada 22. aprīlis, 21:14:41 »
Kāpēc jāsaindējas? Tāpat kā ar visām citām sēnēm - ņem, ko pazīsti, un neņem, par ko neesi pārliecināts.

Starp citu, es pati pirms kādiem gadiem 10 biju salasījusi, kā domāju, lāčpurnus, bet tās bija bisītes, kas skaitās indīgas. Neko, garšīgas bija...  :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #1295 : 2024. gada 22. aprīlis, 21:19:07 »
daddy, tāda tumsonība, lāčpurnus ar bisītēm jaukt!

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1296 : 2024. gada 23. aprīlis, 19:59:08 »
daddy, tāda tumsonība, lāčpurnus ar bisītēm jaukt!

piedo, pavasara sēnes nav pavasara medus :D

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #1297 : 2024. gada 26. aprīlis, 18:10:23 »

Bēgšana kravas furgonā. Šoferis inscenē avāriju ar aizdegšanos. Vajātāji no attāluma spriež, ka izskatās šaubīgi. Tikmēr pie avarējušās mašīnas rosāmies, un šoferis saka - visu bagāžu jāsadedzina. Sāku mest apģērbu, brīžam iepauzēju ar domu - varbūt šo tomēr nesvilināt, bet, ek!, ja dedzina, tad visu. Sākumā nedeg, tad ar tādu zilganu liesmu kā gāzes plītij. Nodomāju vai tik neizdalās kādas indīgas vielas.
Un neierasti, ka sapnī nebija neviena pazīstama vai šķietami pazīstama personāža.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1298 : 2024. gada 26. aprīlis, 19:13:42 »
Bēgšana kravas furgonā. Šoferis inscenē avāriju ar aizdegšanos. Vajātāji no attāluma spriež, ka izskatās šaubīgi. Tikmēr pie avarējušās mašīnas rosāmies, un šoferis saka - visu bagāžu jāsadedzina. Sāku mest apģērbu, brīžam iepauzēju ar domu - varbūt šo tomēr nesvilināt, bet, ek!, ja dedzina, tad visu. Sākumā nedeg, tad ar tādu zilganu liesmu kā gāzes plītij. Nodomāju vai tik neizdalās kādas indīgas vielas.
Un neierasti, ka sapnī nebija neviena pazīstama vai šķietami pazīstama personāža.

Bet beigas, beigas kādas - paliki plika, vai trusikos?? ,)

Atslēdzies reno

« Atbilde #1299 : 2024. gada 26. aprīlis, 19:55:27 »
Tak teica tev -bagāžu :mrgr: :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #1300 : 2024. gada 01. maijs, 09:06:01 »
Jūrmalā apm. Dubultu laukumā ir liels ūdenstornis, tagad skatu platforma. Uzkāpjot pa šaurām vītņu kāpnēm, liela stiklota telpa, var redzēt jūru, baigi uzplūdušu. Nākošajā sapņa daļā es to kā nosapņotu atstāstu mēram (ne Gatim)

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1301 : 2024. gada 01. maijs, 22:01:13 »
Manā dārza mājiņā dzemdē mana mamma, sapnī reālais vecums (75 gadi, dzīvē mirusi). Domāju, kā viņai tas izdevies tādā vecumā. Skan kaut kādi kliedzieni. Mēs ar kaimiņu pāri tajā mājiņā esam, bet viņu pašu neredzam. Saskatāmies, secinām, ka mūsu palīdzība nav vajadzīga, jo vecmāte ir ieradusies, ejam ārā. Staigāju pa tomātu dobēm, skatos, ka jāravē. Redzu, ka mamma iziet no mājiņas un aiziet pa taciņu. Eju uz mājiņu skatīties. Ieeju, istabas vidū galds, uz galda zīdainis. Eju tuvāk, un zīdainis kļūst krunkaināks, pieeju tuvāk, izrādās, ka tas nav zīdainis, bet citu kaimiņu vectēvs, kurš brūnā apmetnī tup pie tā galda uz ceļiem, galva ar zodu uz galda, un nu jau pamatīgi krunkaina.

[Vajadzēja no rīta pierakstīt, beigas neatceros.]
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies reno

« Atbilde #1302 : 2024. gada 01. maijs, 22:40:58 »
Bieži tie sapņi tādi, ka liekas, nu kā var tādi murgi sakombinēties