Autors Tēma: Vienkārši sīks prieciņš  (Lasīts 6383 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

Atb: Vienkārši sīks prieciņš
« Atbilde #90 : 2024. gada 26. marts, 08:54:58 »
Laikam man tagad būs jātaisnojas, kā tik tizli braucu, no kā distanci neievēroju, kam apdzīt sevi ļāvu, ka dabūju to akmeni...
A hvz, no kurienes tas akmens atlidoja! Braucu garām Depo Lubānas ielas galā, pirms Dreiliņu apļa. Ne tur grants ceļš, nedz kādas apdzīšanas, ātrums mazs kā jau pilsētā, pa priekšu vieglie brauca, nu jā, baigi milzu distanci no šamiem neieturēju gan... Vienīgais avots, ko varu iedomāties vainot - pretim braucošais viens smagais...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #91 : 2024. gada 26. marts, 09:15:48 »
no pretīmbraucošas fūres dabū, kāda tur distance

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #92 : 2024. gada 28. marts, 14:13:27 »
Pārdevu auto. Bet ne par to stāsts.
Čalis iekš CSDD, datoru veikli saklikšķinājis, izvada pircēju ar tekstu "un jums jānoformē uzreiz apdrošināšana uz sava vārda, esošā vairs nav spēkā!" Nopriecājos. Jo vēl atceros laikus, kad Bauskas ielā bija riktīgas lamatas - neviens par to  nebrīdināja, un poliči speciāli ķēra tikko pārformētus auto, kuru īpašnieki nebija to iedomājušies. Nezināšana neatbrīvo no soda! Nezināji - pats vainīgs! Tā nav CSDD darīšana kliedēt tavu tumsonību! Un interesanti, ka cilvēki to uztvēra kā normālu praksi, ka viņus neinformē, pieķer un izdrāž - tāda jau tā valsts attieksme ir...

Kamēr čalis sēž, formē telefonā savu polisi, man pienāk īsziņa - transportlīdzekļa Nr.tādauntāda apdrošināšanas polise nav spēkā, lai saņemtu iemaksas atlikumu, jāpārtrauc polise...
Kad iepriekšējo auto pārdevu, neviens mani par to neinformēja. Labi, ka paziņas samācīja, ka naudas iemaksas var atgūt par atlikušo periodu. A tā - nezināji, pati vainīga, neviens tev ar naudu neuzbāzīsies...

Pamazām pie mums ieviešas civilizēta attieksme pret klientu :)

(P.S. Paredzu, ka tūliņ sāksies "a priekš kam kur jābrauc, visu var izdarīt attālināti utt. utjpr". Zinu, ir darīts. Bet mēs izlēmām, ka pavadīt 15 minūtes netālajā Ogres CSDD un saņemt turpat jaunu tehnisko pasi ir mazāka bakstīšanās kā ņemties pašiem. Turklāt jāsatiekas jau mums šā kā tā, lai auto nodotu.)

Atslēdzies daddy

« Atbilde #93 : 2024. gada 28. marts, 14:22:32 »
es šito risinu caur brokeri. vnk pazvanu - ir jaunais auto, vajag OCTA. pēc 5 min zvans - oki-doki :)

par īpašumiem - mainīju sabiedrību, lai visi pie vienas - arī veslus 4 eur atskaitīja.. sīkums, bet patīkami  :yes:
/kurš atcerās oriģinālu -  ka TUR esot dvieļi ar plikām meitenēm/