Autors Tēma: Covid pēc pandēmijas  (Lasīts 1024 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Pifs

Atb: Covid pēc pandēmijas
« Atbilde #60 : 2023. gada 25. decembris, 15:55:57 »
Pif,Tu neesi viena!  :mrgr: Es arī.

Veseļojies...

Atslēdzies tuk

« Atbilde #61 : 2023. gada 25. decembris, 17:23:33 »
Secinājums - vakcinējies vai nevakcinējies, Ziemassvētkos covids...  :mrgr: 
Veselību vājniekiem!

Atslēdzies vellata

« Atbilde #62 : 2024. gada 02. janvāris, 12:42:47 »
Eh, jāaiziet šonedēļ sapotēties pret covid un gripu. Noveicies šos sen neatrauties, būs imunitāte sākusi aizmirst... Bail no tām divām strīpiņām - nav tās divas strīpiņas, kuru dēļ liktos pieņemami divus mēnešus staigāt ar sliktu dūšu, bet nu tāds pēcefekts man savulaik bija.

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #63 : 2024. gada 02. janvāris, 12:48:01 »
Eh, jāaiziet šonedēļ sapotēties pret covid un gripu. Noveicies šos sen neatrauties, būs imunitāte sākusi aizmirst... Bail no tām divām strīpiņām - nav tās divas strīpiņas, kuru dēļ liktos pieņemami divus mēnešus staigāt ar sliktu dūšu, bet nu tāds pēcefekts man savulaik bija.
Vai Tu esi kādā riska grupā, ka gribi potēties? Tagad, kad covida paveidi vairs nav ar augstu letalitātes risku, es neplānoju vakcinēties.

Atslēdzies vellata

« Atbilde #64 : 2024. gada 02. janvāris, 13:07:39 »
Vai Tu esi kādā riska grupā, ka gribi potēties? Tagad, kad covida paveidi vairs nav ar augstu letalitātes risku, es neplānoju vakcinēties.
Neesmu jau, bet tāpat pretīga draza, un toreiz slimoju tikai kādu mēnesi pēc potes - citādi jau viegli pārsimoju, tik muguru "lauza" un nedaudz klepus, bet tas pēcefekts... Kas zin, bez potes vispār pusgadu ar šķērmu dūšu staigātu  :scratch: Vīrs gan ar savā asinsspiediena problēmām jau pie pirmās iespējas aizcilpoja.

Atslēdzies Raimonds1

« Atbilde #65 : 2024. gada 24. aprīlis, 08:12:03 »
lvportals.lv/dienaskartiba/362657-aicinam-verot-tiesraidi-vakcinacijas-ieguvumi-visparejai-imunizacijai-50-gadi-2024
www.facebook.com/VeselibasMinistrija
www.facebook.com/bernuslimnica
www.facebook.com/SPKCentrs
Šonedēļ, 24.- 30. aprīlī tiek atzīmēta Pasaules Imunizācijas nedēļa un svinēti 50 gadi, kad Pasaules veselības organizācija (PVO) uzsāka vispārējo cilvēku imunizācijas kustību 1974. gadā. Šo gadu laikā vakcinācija pasargājusi un izglābusi vairākus miljonus cilvēku paaudžu paaudzēs no nāvējošām slimībām un uzlabojusi dzīvildzi un dzīves kvalitāti kopumā.
Vispārējā imunizācijas programma tika uzsākta 1974. gadā ar mērķi nodrošināt dzīvību glābjošas vakcīnas bērniem visā pasaulē. Mūsdienās katrā valstī ir Nacionālā imunizācijas programma – vakcinācijas kalendārs – un vakcinācija visā pasaulē tiek atzīta par drošāko un efektīvāko līdzekli sabiedrības veselības uzlabošanā visos vecuma posmos.
Trešdien, 24. aprīlī plkst. 10:00 SPKC aicina vērot tiešraidi, kurā eksperti diskutēs par vakcinācijas ieguvumiem laika gaitā.
Tiešraides dalībnieki:
    Prof. Dace Zavadska, infektoloģe, BKUS Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja, Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja,
    Prof. Ludmila Vīksna, profesore, RAKUS Infektoloģijas galvenā speciāliste,
    Dr.Ainis Dzalbs – Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas viceprezidents, ģimenes ārsts,
    Jurijs Perevoščikovs, SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors
Tiešraidei varēs sekot līdz SPKC, Veselības ministrijas un Bērnu klīniskās universitātes (BKUS) sociālo tīklu kontos Facebook.
Pirms plānotās tiešraides aicinām iesūtīt jautājumus uz prese@spkc.gov.lv vai SPKC Facebook čatā pirms diskusijas.