Sarunu forums

Ikdiena => Mēs un Covid => Tēmu iesāka: SNor 2020. gada 17. decembris, 16:41:05

Virsraksts: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2020. gada 17. decembris, 16:41:05
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/uz-3-nedelam-ierobezo-tirdzniecibu-klatienes-pakalpojumus-un-aicina-ieverot-klusuma-periodu.a385668/

Tirdzniecībā:
Laikā no 19. decembra līdz 11. janvārim katru dienu būs piemērots regulējums, kas līdz šim attiecās uz brīvdienām un svētku dienām, bet būs paplašinātas preču grupas, ko šajā laikā drīkst tirgot. Tas nozīmē, ka šajās 3 nedēļās klātienē darbosies tikai:
 Detalizētāku regulējumu tirdzniecības vietām, tai skaitā preču sarakstus, sagatavos Ekonomikas ministrija.
  Savukārt preču tirdzniecība internetā nav ierobežota.
  Vienlaikus tirdzniecības vietām pastiprinātas arī prasības: vienam apmeklētājam būs jānodrošina ne mazāk kā 15 m2 no pieejamās telpu platības (neskaitot platību, ko aizņem plaukti, iekārtas utml.), apmeklētāju veikalā nedrīkstēs būt vairāk kā pieejamo ratiņu/groziņu, savukārt uz veikalu drīkstēs doties tikai pa vienam (līdzi drīkst nākt bērni līdz 12 gadu vecumam vai nepieciešamības gadījumā asistents).
Darba vietās:
 Precizēta arī norma attiecībā uz ēdināšanu - tikai ražošanas uzņēmumus, kur nav iespējams nodrošināt drošas ēšanas pauzes, drīkstēs ēdināšanu nodrošināt uz vietas, ja vienlaikus ēd tikai tie cilvēki, kuri ikdienā ir kopā, pie galdiņa sēž tikai viens cilvēks un tiek ievērota 2 metru distance.
 Ministru kabinetā apstiprinātie precizējumi drošības pasākumos svētku sezonai neierobežo pārvietošanās brīvību.
 Sabiedriskais transports turpinās kursēt un cilvēki tiek aicināti izmantot iespēju pavadīt laiku svaigā gaisā, dodoties dabā.
Valdības paziņojumā medijiem norādīts, ka Ziemassvētku priekšvakars tuvojas, sarūkot iespējām saņemt ārstniecības pakalpojumus un zaudējot arvien vairāk cilvēku dzīvību cīņā ar Covid-19 slimību. Savukārt gada nogales svētku sezonā ikviena Latvijas iedzīvotāja apzinīga rīcība un izvairīšanās no klātienes kontakta ar cilvēkiem ārpus savas mājsaimniecības būs izšķiroša kopējā cīņā ar Covid-19.
Veselības ministrija norādīja, ka izprot - ierobežojumi radīs grūtības un sarežģīs ikdienu, bet vienlaikus lūdz ikvienu iedzīvotāju sadarboties, lai kopā varam mazināt infekcijas izplatību un nepārslogotu slimnīcu iespējas palīdzēt pacientiem neatliekamās situācijās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2020. gada 17. decembris, 16:43:24
Ierobežojumi tik vien, kā nekas, bet kā jau 13 Saeima mums pamācīja, likumi ir rakstīti tikai ... nu ja, tiem kas no policijas baidās. Principā vienīgais ir jautājums vai pēc tam kad jūs esat atbalstījusi 13 .Saeimu, vai jūs atbalstāt  Kariņa valdību :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2020. gada 17. decembris, 17:01:07
Drīzāk jau jautājums vai atbalsta mediķus un slimniekus, kuriem nepieciešama ārstēšana ne vien no covid.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broms 2020. gada 17. decembris, 17:02:09
Šmiga tikai i-neta veikalos?
Galnais, lai piegāde nav 3 dienu laikā:)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2020. gada 17. decembris, 17:05:44
Viss normāli ar šmigu, pat s, sv liegumu atcēla. :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broms 2020. gada 17. decembris, 17:22:28
Viss normāli ar šmigu, pat s, sv liegumu atcēla. :mrgr:
Nu, Spārk...Goč pendel?! Tu taču saproti, ka, ja 21.12 pateiksi, ka Tu tikai nepabeidzi teikumu ar " ....pèc 11.janvāra" ..nu tas nemaz nebūs smieklīgi  :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2020. gada 17. decembris, 17:24:37
Citāts: Broms
.Goč pendel?!
Vienmēr meklē pirmavotus!   :talking:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 17. decembris, 17:24:54
Pārtika un šmiga būs pieejama, par visu pārējo jāapdomā un operatīvi jāsagādā tagad, kas vēl var būt nepieciešams, jo uz interneta tirdzniecību paļauties navar, tā jau šobrīd karās augšā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 17. decembris, 17:28:56
Laikam jau jājūtas vēl pateicīgiem, ka no mājām ir atļauts iziet bez īpašām atļaujām un posteņi uz ceļiem nekontrolēs, kurp un kāpēc brauc. Do kakoi žizņi mi dokatjiļisj...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2020. gada 17. decembris, 17:50:34
"vienam apmeklētājam būs jānodrošina ne mazāk kā 15 m2 no pieejamās telpu platības (neskaitot platību, ko aizņem plaukti, iekārtas utml.)"
Iedomājos puķu kioskus un veselu pjejādi sīkveikalu nišu lieleikalos - ne vella tur nav 15 brīvi kvadrātmetri. Tas nekas, ka puķes un bulciņas drīkst - tajā pašā laikā tomēr nedrīkst, jo būda par mazu. :D Kuram puķu kioskam ir 15 m2? Tukši, bez plauktiem ar vāzēm. :D

"Sabiedriskais transports turpinās kursēt un cilvēki tiek aicināti izmantot iespēju pavadīt laiku svaigā gaisā, dodoties dabā."
Šo teikumu var izlasīt tikai tā, ka aicinām izmantot šo sabiedrisko transportu, lai nokļūtu tajā dabā. :D

Principā man diezgan vienalga, apmeklējamā daba visapkārt, eļļa un putraimi pieglabāti, kartupeļi ir, veikalā kāju nesperu jau mēnešiem bez ļoooti lielas vajadzības, un to pašu 8 no rīta, bet nevaru neuzjautrināties par diezgan murgainajiem aizliegumiem.


Skaidrs, ka ātrāk par Jāņiem te nekas nebeigsies.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 17. decembris, 17:58:06
Pie visām minibodītēm ir uzraksti, ka apkalpo tikai pa vienam pircējam.
Bet visumā jā - realitātē grūti burtiski izpildīt visu prasīto. Kulsimies, kā pratīsim. Mana darbavieta arī kasa pakausi pašlaik...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2020. gada 17. decembris, 18:52:20
Nu, re, cik jauki. Šovakar atklāju, ka boileris tek. Protams, labi, ka neatklāju parīt...
It kā jau tāpat problēmu nepietiktu, pa rītdienu vēl tas jāpaspēj nopirkt. Neaizmirstot pie viena pārbaudīt, vai visi štrunta savienojumi ir mājās atrodami. Ierobežojumi, bļ...
Šitos "nav, ko pa veikaliem vazāties" brēcējus pašus pielikt pie bļodas ar aukstu ūdeni, kas jāsilda uz plīts. Traukiem, pašiem un bērniem pie viena.
Baigā izprieca, vai zinies, uz santehnikas veikalu ekskursijā doties.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Kundalini 2020. gada 17. decembris, 19:00:58
Njā, tagad būs ziepes, ja sāk tecēt kas , no santehnikas uzpariktēm, bez maz krājumi, kā PSRS laikos jānodrošina, nu cerams "latgalīte" strādās, plus skatos, ka ja ir nauda, rodās daudzas jaunas piznesa iespējas  :laugh:  es gribētu - lai slēdz elektronikas veikalus, man būs klienti vairāk :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2020. gada 17. decembris, 19:07:45
varbūt ja tek trubas , jāsauc glābšanas dienests , jo citu variantu taču nav ? :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2020. gada 17. decembris, 19:19:15
Citāts: Trix
Nu, re, cik jauki. Šovakar atklāju, ka boileris tek. Protams, labi, ka neatklāju parīt...
Ja pašu boileri gribi mainīt - šīs pozīcijas atļautajā sarakstā neiekļauj to? (Neesmu stipra terminoloģijā).
8402      Ūdens tvaika vai citādi tvaika katli (izņemot centrālapkures karstā ūdens katlus, kas spēj ražot arī zemspiediena tvaiku); ūdens pārkarsēšanas katli
8403      Centrālapkures katli, izņemot pozīcijā 8402 minētos

Nu, ja ne, internetveikali pieved.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 17. decembris, 19:39:47
Mandomāt, tvaika katli ir apkures katli, nevis ūdenssildītāji/boileri.
Bet, par boileriem runājot - es jebkurā gadījumā sāktu ar interneta piedāvājumu aplūkošanu. Kad meklēju savējo, tad tāds pats - lai iekļautos izmēros un derētu tie paši stiprinājumi - veikalos nemaz nebija atrodams. Un internetā pulka lētāk arī. 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2020. gada 17. decembris, 19:40:57
Hehe, tukkungs nupat pārradās ar piena paku, varonīgi esot bijis covida epicentrā, kas darās... stāvlaukums pilns, ielas malas arī... Es jau nebūtu bumstījusies, bet nu man tas piens pie kafijas bijis nebijis :D Varētu padomāt, ka paikas nebūs
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aģents 0.7 2020. gada 17. decembris, 19:42:08
Es to sarakstu neatvēru, bet rodas iespaids, ka resurss detalizēta saraksta sastādīšanā un galvenais debatēšanā, lai saskaņotu, ir ieguldīts liels. Bet vai nebūtu bijis lietderīgāk virzīt to resursu citur? Meklēt nevis kā ierobežot un mazināt, bet alternatīvas, kā paātrināt, veicināt attālināti un izkliedēt vai pārvirzīt?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2020. gada 17. decembris, 20:21:20
Ja tuvāko nedēļu laikā neradīsies iepriecinoša dinamika covida sakarā, tad būšot vēl lielāki ierobežojumi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2020. gada 17. decembris, 20:24:48
Nop, Spārk - visbanālākais ūdenssildāmais bundulis. Peļķīte zem šā deva iemeslu paskatīties tur, kur parasti neskatos. Nesaprotams, acīm redzams caurums.

Aste Risk - kāds glābšanas dienests, Tu ko? Kas man te jāglābj?  :?:  Šodien lai pil - ja jau pāris dienas pil (spriežot pēc dažām pazīmēm), papilēs vēl. Rīt nopirkšu un nomainīšu. Izmēri un stiprinājumi - pie kājas. Maksimums - siltās/aukstās trubas pieslēgumvietas lai nav otrādi (bet arī otrādi - pofig, nāksies trubu piestiept pēc vajadzības). Tāpat šis karājas pagaidu vietā, tur pat sienas nav, pāris brusas pienaglotas. Kāds boileris būs dabūjams, tādam saskrūvēšu stiprinājumus - sešas resnas skrūves pareizajās vietās, un tā bundža karāsies vēl 10 gadus.

Internetveikali uz manu čuhņu par velti neved. Lētāk man pašai aizbraukt uz vietējo santehnikas bodi, kamēr vēl vaļā. Ja arī Rīgā ir lētāk, benzīnā tas pats vien sanāks. Turklāt man nav variantu, jo jāpieskrūvē rīt. Internetbodes, cik testēts, uz sitiena neved. Tur pāris dienas paies.

Nāksies neatdot vienu parādu (tas gan mani besī), bet neko darīt. Neplānots forsmažors.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2020. gada 17. decembris, 21:04:06
Lai visiem būtu skaidrs
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2020. gada 17. decembris, 21:23:33
Trix, aizlipini ar kožleni ;)  vai košleni  :thinking:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2020. gada 17. decembris, 22:43:22
Viss ir vērsts, lai nebūtu drūzmēšanās veikalos. Depo ir visklasiskākais piemērs -šauras ejas, stāv tāds Bobis un pusstundu gudro par savām 2 skrūvēm, vai Trix nevar izgudrot, kā salabot katlu. Faktiski jau paredzēts ierobežot ratu/grozu skaitu un gaidīšana notiktu ārpusē
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2020. gada 17. decembris, 22:43:36


Trix, aizlipini ar kožleni ;)  vai košleni  :thinking:

Nu.... Zābakam caurumu es mierīgu sirdi ar košļeni un skoču varu aizlīmēt. Un ne to vien, vai nu man TE jāstāsta, ko un kā var salabot un ar kādiem materiāliem (t.i., vai tad te kāds vēl nenojauš, uz ko ir spējīgs padomijā audzis kāmītis, kad viņu iespiež stūrī).
 
Bet tur, kur ūdens ar elektrību draudzīgi čupojas, turklāt zem spiediena, man ticība neatļauj. Tā nu ir totāla bumba ar laika degli.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2020. gada 17. decembris, 23:42:11
Trix, es vienkārši ampelējos. Bet man arī nav skaidrs, kas notiek ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā santehniķis, vešmašīnas meistars vai ledskapja, skursteņslauķis, nu, mājkalpotāja vai aukle galugalā... nav aktuāli, vien interesanti.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 18. decembris, 03:57:17
Viss ir vērsts, lai nebūtu drūzmēšanās veikalos. Depo ir visklasiskākais piemērs -šauras ejas, stāv tāds Bobis un pusstundu gudro par savām 2 skrūvēm, vai Trix nevar izgudrot, kā salabot katlu. Faktiski jau paredzēts ierobežot ratu/grozu skaitu un gaidīšana notiktu ārpusē
Lai nu kas, bet Depo kā sliktais piemērs tiek pastāvīgi piesaukts nepelnīti. Depo ir stingra kontrole. Jau labu laiku grozi ir izņemti no apgrozības. Katram, kaut pēc divām skrūvēm atnākušam, jāņem rati, kas gribot negribot liek ieturēt distanci, un ratu skaits arī ierobežo pircēju skaitu. Pie ieejas atseko, lai katram būtu rati un maska. Un tiek pat sekots tam, lai tās maskas visu apmeklējuma laiku paliktu uz ģīmja - nedomā, feiskontroli izgājis, novilkt masku zem deguna. Visu laiku tiek atsekots, kas notiek ejās, un tev aizrādīs gan par nepareizi lietotu masku, gan distances neievērošanu. Neesmu pieredzējusi, ka citā kādā veikalā tik ļoti uzpasētu pircējus kā Depo.


P.S. Ja par boileri - iespējams, ka cenu starpība starp interneta veikalu un vietējo bodi ir tāda, ka vērts arī iztērēt benzīnu, aizbraucot pakaļ uz Rīgu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2020. gada 18. decembris, 14:05:45
es ir tādā etapā, kad svaigi iegādātai mītnei prasās vairāki sīka rakstura kosmētiskie uzlabojumi. Plānots bija, ka Jauno gadu sagaidīšu piepildot visas savas fantāzijas. Un še tev, māsiņ! Pirmais, kas prātā, - super! meistars būs brīvs un pieejams, jo oficiāli strādāt nevarēs. Un tad atausa, bet ar ko tad šis pie manis strādās, ja visi materiāli bodē? Nu tad šodien pusdienu grozījos gar plauktiem, un mēģināju atcerēties(iedomāties) no kā man tai dzīvoklī sienas taisītas. Galu galā, tur tapetes virsū, kā gan es varētu zināt? Piekrāvu pilnus ratus un paredzu, ka meistars vēl ilgi smiesies.
Tāpat, kā veči vakar, kas bija atbraukuši veikt garantijas remontu vešmašīnai. Iepriekšējie saimnieki savu paņēma līdz. Nopirku jaunu. Etapā, kad vēl nepieslēdzu pie strāvas, bet jau pievienoju ūdens šļauku, veļas māšiņā sāka pildīties ūdens.  Kašmars. Nevienai veļas mašīnai ar kuru man bija dzīvē darīšana, nekas līdzīgs nenotika. Skaidrs, kā diena, man iesmērēja kaut kādu fufeli! Izsaucu garantijas remontu. Solīja 5 dienu laikā. Iedomājaties, kas būtu, ja sakarā ar strādāt aizliegumu šie ierastos 12 janvārī!!! Naktī rādījās murgi. No rīta atbrauca meistari. Izrādās, ka veļas mašīnai sākumā bija jāielej 2 litri ūdens pulvera nodalījumā, lai aktivizētu visu, kas attiecās uz ūdens iesūknēšanu un izvadīšanu! Tas esot instrukcijā, sīkā drukā ierakstīts...  :b:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2020. gada 18. decembris, 15:20:51
P.S. Ja par boileri - iespējams, ka cenu starpība starp interneta veikalu un vietējo bodi ir tāda, ka vērts arī iztērēt benzīnu, aizbraucot pakaļ uz Rīgu.

Aha... Pēcpusdienā sākt braukt uz Rīgu (no rīta bērniem pēdējā skolas diena). Piektdienas vakarā pirms lokdauņa. :D Cik stundas, cik spaiņus benzīna un cik kilometrus nervu tas izmaksās...
Paveicās, vienā no vietējām bodēm atradu normālu sugu par adekvātu cenu, tuvākajiem gadiem saies.

Trix, es vienkārši ampelējos. Bet man arī nav skaidrs, kas notiek ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā santehniķis, vešmašīnas meistars vai ledskapja, skursteņslauķis, nu, mājkalpotāja vai aukle galugalā... nav aktuāli, vien interesanti.

Vot es arī nezinu. Teorētiski, kar zobus vadzī un bāž bērnus atpakaļ, no kurienes nākuši. :( Nez, ubagot drīkst? Svaigā gaisā, ar sejas masku un 2 m attālumā no cepures.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2020. gada 30. decembris, 13:56:47
Citāts
Dzīvesvietas atstāšana pārvietošanās ierobežojumu jeb mājsēdes laikā pieļaujama tikai īpaši neatliekamos gadījumos. Atstājot dzīvesvietu, līdzi jābūt pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, un pārvietošanās galamērķi. Ikvienam iedzīvotājam ir pienākums ņemt līdzi arī pasi vai ID karti, informēja Valsts kanceleja.
Kas tas par murgu!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2020. gada 30. decembris, 14:04:45
Kas tas par murgu!

Domā, mēs te jau kopš novembra staigājam bez atļaujām?  :mrgr:

Un nelamājiet Latvijas valdību tik dikti, viņi nedara neko īpašāku par to, kas notiek citur
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2020. gada 30. decembris, 14:15:36
Trix, es vienkārši ampelējos. Bet man arī nav skaidrs, kas notiek ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā santehniķis, vešmašīnas meistars vai ledskapja, skursteņslauķis, nu, mājkalpotāja vai aukle galugalā... nav aktuāli, vien interesanti.

Viss notiek. Zvans gāzes katlu meistaram no rīta, vakarā jaunais katls darbojas, ar visiem skursteņiem un ūdens pilinātājiem. Šodien oficiālā pārbaude un noformēja līdz galam ar visiem štempeļiem
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2020. gada 30. decembris, 14:41:11
Kas tas par murgu!

Mana darbavieta šodien pusi dienas jau noņemas ar tām "pašapliecinājuma formām" darbiniekiem, kam būs jāstrādā agros rītos un vēlos vakaros.
Nekas, tauta, pierodiet. Tiek aprobēti dažādi ierobežojumu varianti testa režīmā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2020. gada 30. decembris, 16:09:02
labu ka pateicāt, kādu kaudzīti papīru katram gadījumam izdrukāju  :smoker:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2020. gada 30. decembris, 16:25:07
Un nelamājiet Latvijas valdību tik dikti, viņi nedara neko īpašāku par to, kas notiek citur
Somijā nekas tāds nav ... bet rezultāti ir viss labākie :) Nu jā Somijā maksā ārstiem un skolotājiem ...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2020. gada 30. decembris, 16:32:02
un Somijā pa lielam klausa valdību
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2020. gada 30. decembris, 17:08:52
Austrieši jau arī dikti likumklausīgi, bet re - tāpat jāslēdz 8 vakarā mājā.

Vrb Somijā vīrusam auksti :P
 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2020. gada 30. decembris, 17:46:46
Vrb Somijā vīrusam auksti :P

hmm...tālos FI ziemeļos auksti, Helsinkos šobrīd +5, īsta ziema te nav redzēta tikpat ilgi, cik LV.

Somijā arī diezgan murgaini kovida aizliegumi, piem. sporta zāles ciet, kultūras iestādes ciet, taču bāri un kafejnīcas vaļā pēc saviem uzskatiem, tikai darbalaiks ir saīsināts. tātad ar sportu kovida laikā aizliegts nodarboties, taču mūli aizliet bārā drīkst, un cik nu eju tiem garām, nekāds kovidattālums starp dažādu mājsaimniecību galdiem nav, kā sēdēja bezmaz viens otram klēpī tā sēž i tagad, toties es uz muzeju un sporta zāli aiziet nevaru. Somijā nekādus plašākus aizliegumus nevar veikt bez ārkārtas situācijas izsludināšanas, arī šobrīd viss pa lielam ir tikai ieteikums. sporta, kultūras nodarbības utml valdība aizvēra pilsētai piederošās sporta skolās,  tautu namos, kultūras namos, privātiem bija stingrs ieteikums, bet kā jau kāds te minēja, visi pilda valdības ieteikumus. un lai izsludinātu ārkārtas stāvokli, tas arī te ir diezgan sarežģīts process, pavasarī bija.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2020. gada 30. decembris, 18:27:49
Citāts: true detective
arī šobrīd viss pa lielam ir tikai ieteikums. sporta, kultūras nodarbības utml valdība aizvēra pilsētai piederošās sporta skolās,  tautu namos, kultūras namos, privātiem bija stingrs ieteikums, bet kā jau kāds te minēja, visi pilda valdības ieteikumus.
Katram vizuāliķim nedod miera jautājums - nu koo tā Somijas sasimstību līkne ir tik smuka, ka drīzāk ir taisne, nevis līkne.
Es skatījos starpību ierobežojumos, tb mobilitātes mazināšanā. Ievērojams samazinājums visās mobilitātes jomās (izņemot parkus un dzīvojamos rajonus) ir abās valstīs salīdzinājumā ar mobilitātes bāzes līmeni. Somijā ir mazāk ierobežojumu nekā Latvijā; tomēr tur ir mazāka mobilitāte pārtikas preču veikalos, mazumtirdzniecībā (-85% pret -65%) un tranzīta stacijās.
Tas tikai tā, tiem, kuriem grafiki patīk.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2020. gada 30. decembris, 18:30:58
Ierobežotas pieejamības šmiga, no laika gala. Nepatusēsi. ;)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2020. gada 30. decembris, 18:44:16
toties no galvaspilsētas korona veiksmīgi aizceļojusi uz Levi, Somijas galveno slēpošanas kūrortu, tur ir tik daudz vietējo tūristu, ka pacēlājs jāgaida līdz 45min vai nelielā veikalā rindas ārā, alko veikali tiek "šturmēti" uz nebēdu, tā kā skatīsimies līknes, tabulas pēc pāris nedēļām vai Lapzeme būs kovida epicentrs FI. ja nebūs, tad būs diezgan aizdomīgi.
veikalos, jā mazāk cilvēku, bet tāpat diezgan lieli pūļi, atlaides sākušās, uz tām jāpaspēj, ir kovids vai nav. pārtikas veikalos drūzma arī mēdz būt, skatoties cikos iet iepirkties, tā kā es tām mobilitātes līknēm neticu, kā vispār to var dabūt gatavu?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2020. gada 30. decembris, 19:08:10
Citāts: true detective
Es tām mobilitātes līknēm neticu, kā vispār to var dabūt gatavu?
Lielais Brālis Tevi vēro :)
Datu avots: https://www.google.com/covid19/mobility/
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2020. gada 30. decembris, 22:58:42
kad Jūlijā biju Somijā. Helsinku lidosta bija pilnīgi izmirusi salīdzinājumā ar Rīgu. toreiz mums bija zemāki cipari
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2021. gada 05. janvāris, 17:02:38
Citāts
https://www.vm.gov.lv/lv/jaunums/vm-ikviens-var-uzzinat-orientejoso-laiku-savai-vakcinacijai-pret-covid-19
Ikviens cilvēks, kuram ir interese, var noskaidrot, kad viņš un viņa tuvinieki potenciāli varētu saņemt vakcīnu pret Covid-19. Tāpat ir iespēja iepazīties ar vakcinācijas procesu un turpmāko plānu, lai sasniegtu mērķi, ka līdz jūlijam vismaz 60% Latvijas iedzīvotāju ir vakcinēti. Pēc tam vakcinācija būs pieejama arī tiem, kuri nav prioritārajās grupās. Veselība ministrija (VM) ir atjaunojusi vakcinācijas pret Covid-19 stratēģijas ieviešanas plānu.
Viņkeles prettrieciens :)

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 05. janvāris, 17:58:27
Galvenais, vēl piespiest tos 60-80% vakcinēties.
Tad jau aina jātaisa vēl briesmīgāka
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 05. janvāris, 18:08:37

Galvenais, vēl piespiest tos 60-80% vakcinēties.
Tad jau aina jātaisa vēl briesmīgāka

Gluži manas domas. Viņķele netaisīja pietiekami lielu histēriju. Mums nevajadzēja suņus no kaimiņiem aizņemties...
Un par to plānu tagad arī - nu cik detalizēti tad to plānu var sastādīt, ja nav zināms, kad tās pārējās vakcīnas tiks apstiprinātas un kad Latvija viņas saņems? Ja lielākais iepirkums paredzēts no Astra Zeneca, ko hvz kad vēl apstiprinās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 05. janvāris, 18:10:23
Vajag grēkāzi - pantu atradīsim
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 05. janvāris, 18:52:00
Ko Jūs , dāmas visu laiku psihojat par tām "nāvējošajām" vakcīnām ??  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 05. janvāris, 18:55:29
Ko Jūs , dāmas visu laiku psihojat par tām "nāvējošajām" vakcīnām ??  :mrgr:
Āre, man šodien brīvdiena, laiks psihot
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 05. janvāris, 19:02:52
Ko Jūs , dāmas visu laiku psihojat par tām "nāvējošajām" vakcīnām ??  :mrgr:
A ko jūs psihojat par "nāvējošo vīrusu"?!  :taunt:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 05. janvāris, 19:50:32
Ko Jūs , dāmas visu laiku psihojat par tām "nāvējošajām" vakcīnām ??  :mrgr:


Vo, vo, Aste, es arī nesaprotu.. kas notiks tām vakcīnhistēriķēm, ja to vakcīnu pakaļā iešaus?
Lai saraksta te un atbrīvojas no savām bažām. Mož, palīdzēs. :)
Es jau par savām bažām par bērnu krīzes centrā uzrakstīju..


Nez, kas šamām notiks? Ragi vai aste izaugs, reproduktīvais vecums pēkšņi zudīs.. slepenās mirstamzāles tur piešautas.. vai kas.. Par Bila čipošanas plānu visas jau aizmirsušas, tagad mirstamzāles topā..


Pie tam neviena te nav ne 80, ne 90 gadīga babiņa, nespīd tās zāles ne tuvu...bet pārčurājušas jēgu jau.. :rofl:


Speciālais mirdināšanas plāns caur šo vienu vienīgu vakcīnu izstrādāts..
A dzīves laikā vēl pie padomijas  tādus " sputņikus" pakaļā saņēmušas.. tagad kiborgi bezmaz..Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 05. janvāris, 22:34:39
Glazam ņeverju  :alt: Broņa pīļu dīķī...  :alt:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 05. janvāris, 22:37:55
Broņa, ja gribi histēriķes saprast, Tev būs vairākas, turklāt gaaaaras, tēmas jāizlasa
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 08:26:33
vakar paskatījos Viņķeles interviju. cik nu pēc vienas sarunas var spriest, Kariņš darīja pareizi. Viņķele visu laiku kladzināja - es paļaujos uz ekspertiem, kā eksperti saka, tā daru, pati neko nelemju /cik nu tur taisnība/. Tāds cilvēks neder valdībā, ja pameklē, var atrast ekspertus ar diametrāli pretējiem viedokļiem. Vadītāja darbs ir uzklausīt tos ekspertus, padomāt, paskatīties pa logu un pieņemt savu lēmumu un atbildēt par to, nevis slēpties aiz ekspertiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 06. janvāris, 08:31:47
nu, tas tik vēl trūka, lai ar partijas lozungu rokās sāktu risināt epidemioloģiskās situācijas valstī. Vinķele rīkojās ļoti loģiski. Tikai nebija uz jaunogadu vai pirms tā piespiedusi atbildīgos uztaisīt reālu vakcinācijas plānu
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 08:42:20
cik sapratu plāna neesamība uz MK sēdes sākumu bija tikai pēdējā pile. Plāns slikts, jo ievelkas 2022. gadā, plāna galvenie vakcinētāji (ĢĀ) par to nekā nezina utt. tā nestrādā ne piznesā ne valsts pārvaldē...


Es sapratu , ka atšķīrušies arī viedokļi par piesardzības pasākumiem, Viņķele bijusi par maigākiem, pret maskām utt., tipa uz Zviedriju skatījusies... ko var darīt, ja gadās šitādi "eksperti"... https://rebaltica.lv/2020/12/mits-par-zviedriju-ka-covid-veiksmes-stastu-joprojam-dzivs/
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 06. janvāris, 08:46:57
tas bija vasarā, kad masku lietošana tiešām bija vairāk kaitējoša kā vajadīga - un par to prof.Dumpis brīdināja
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 08:51:59

tas bija vasarā, kad masku lietošana tiešām bija vairāk kaitējoša kā vajadīga - un par to prof.Dumpis brīdinājaAr visām maskām palika sliktāk... tātad, manuprāt, vajadzēja vēl stingrāk un konsekventāk - maskas, pārvietošanās un iepirkšanās ierobežojumi, mājmācība, slēgtas robežas.


"Jau kopš otrā pandēmijas viļņa sākuma mēs cīnāmies ar sekām tam, ka tad, kad varējām rīkoties ātri un apsteidzoši, nebija skaidra un saprotama rīcības plāna. Interpretācija un dezinformācija tam ir sekas un mēs visi kā sabiedrība no tā ciešam jau šobrīd. Tā turpināt nevaram," paziņoja ministru prezidents.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 06. janvāris, 08:54:37Ar visām maskām palika sliktāk... tātad, manuprāt, vajadzēja vēl stingrāk un konsekventāk - maskas, pārvietošanās un iepirkšanās ierobežojumi, mājmācība, slēgtas robežas.


"Jau kopš otrā pandēmijas viļņa sākuma mēs cīnāmies ar sekām tam, ka tad, kad varējām rīkoties ātri un apsteidzoši, nebija skaidra un saprotama rīcības plāna. Interpretācija un dezinformācija tam ir sekas un mēs visi kā sabiedrība no tā ciešam jau šobrīd. Tā turpināt nevaram," paziņoja ministru prezidents.šitos "manuprāt" - labāk atstāj speciālistiem
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 08:56:27
Cik paskatos, kaut kăda greizo spoguļu karaļvalsts. Ir kaut kas aizliegts, bet kontrole nekăda, lielăkā daļa piekăś noteikumus.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 09:05:07

šitos "manuprāt" - labāk atstāj speciālistiem


Kā jau teicu, "speciālistu" ir vezumiem ar pilna spektra viedokļiem no "neko nedarīt, pats norims", līdz "visas durvis aizmetināt"... kurus uzklausīt, kurus nē - valdības izšķiršanās, kura ietekmēs mūs visus. Tāpēc arī mums katram pašam jābūt galvai uz pleciem un katra MANUPRĀT ir svarīgs.


Austrāļi (gandrīz) tika galā ar stingriem ierobežojumiem (lockdown), bet tikko pavēra robežas, tā atkal slimie klāt...


Piekrītu Amālijai, ka jānosaka konsekventi pasākumi, kurus var izkontrolēt un tie arī jākontrolē
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 06. janvāris, 09:09:05
Cik paskatos, kaut kăda greizo spoguļu karaļvalsts. Ir kaut kas aizliegts, bet kontrole nekăda, lielăkā daļa piekăś noteikumus.
tā nu gluži nav
Citāts
Par mājsēdes ierobežojumu neievērošanu piemēroti sodi pat 2000 eiro apmērā (https://www.delfi.lv/news/national/politics/par-majsedes-ierobezojumu-neieverosanu-piemeroti-sodi-pat-2000-eiro-apmera.d?id=52804861)
katram policistu pie pakaļas nepieliksi :/
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 09:40:45
Aizliegumi un kontrole ir viens, bet atceros, pavasarī šeit forumā jautrojāmies, ka izolēties varētu tukšajās viesnīcās. Gandrīz gads pagāja, kamēr nu tam finansējums piešķirts un tāda iespēja pastāv.
Man šķiet, vēlēšanas tuvojas un sākas spalvu spodrināšana, tas arī viss.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 09:46:58
Śī nav ampelěśanăs un priekśvělěśanu kampaņa. Te dzīvības, veselība, ekonomika, izglītība. Esmu par striktăm metoděm. Mūsu cilvěki savādăk nesaprot. Diemžĕl.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 09:52:50
Metodes ta metodes, bet finansiālais atbalsts? Vinķele būtu finansu ministrs? Jeb saki - lai aizliedz visu un apsprāgst no bada?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 09:57:16
Tuk, ja kaut kas ir pieņemts, tas jăievêro. Nevis jāăkstās un jākrata pirksts: nu, nu, nu, tă darīt nav labi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 10:07:00
Tuk, ja kaut kas ir pieņemts, tas jăievêro. Nevis jāăkstās un jākrata pirksts: nu, nu, nu, tă darīt nav labi.

Kā piespiedīsi ievērot ?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 10:08:33

Metodes ta metodes, bet finansiālais atbalsts? Vinķele būtu finansu ministrs? Jeb saki - lai aizliedz visu un apsprāgst no bada?

Tas ir nākamais stāsts, kurš turpinās no pīļknābja-lācīša laikiem. jostu savilkšana. Esot 4 mlrd izdalīti Latvijai. KUR TIE IR? kaukādi simt miljoni budzēta deficīts...smieklīgi. KRĪZES LAIKĀ??!

acīmredzot valdība to nesaprot, ka ir "kara laiks" un papīrīšu taupīšana ir nevietā, kad jāglābj cilvēki. Visādiem biznesiņiem, tur jā, vienam pašam airbaltikam 250 mio...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 10:19:39
Tas ir nākamais stāsts, kurš turpinās no pīļknābja-lācīša laikiem. jostu savilkšana. Esot 4 mlrd izdalīti Latvijai. KUR TIE IR? kaukādi simt miljoni budzēta deficīts...smieklīgi. KRĪZES LAIKĀ??!

acīmredzot valdība to nesaprot, ka ir "kara laiks" un papīrīšu taupīšana ir nevietā, kad jāglābj cilvēki. Visādiem biznesiņiem, tur jā, vienam pašam airbaltikam 250 mio...

Es jau par to pašu. Aizliegt var vienīgi finansiāli atbalstot. Arī lai kontrolētu vajag finansējumu. Amālija to nesaprot.


Varētu padomāt, ka ministrs kādu ārstē... Vinķele jau arī nav ārste.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 10:22:04

Kā piespiedīsi ievērot ?

Vispirms pamatīgi naudas sodi.


Man transportă un veikalos raudāt gribas no bezmasku mudakiem.


Par viesošanos zsv vispār neizteikšos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 10:24:00
No naudas sodiem finansějums.
Bet es točna nezinu. Tăpěc esmu tur, kur esmu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 10:24:45

Es jau par to pašu. Aizliegt var vienīgi finansiāli atbalstot. Arī lai kontrolētu vajag finansējumu. Amālija to nesaprot.

Varētu padomāt, ka ministrs kādu ārstē... Vinķele jau arī nav ārste.


Jā. Austrālijā šīs lietas - aizliegumi, atbalsts un kontrole gāja roku rokā. Ok, arī neesot bijis vienkārši tam atbalstam pieteikties, meita ar draugu kaimiņiem palīdzējuši papīrus sarakstīt, bet kad nokārto, tad smuka naudiņa kontā katru mēnesi, izolējies un līksmojies.


bet ja pārkāp aizliegumus, un Tevi pieķet,  tad čarrrkt, naudiņa nost. tas ļoti motivē...


par aizliegumu ievērošanu - vispirms tautai jānotic, ka ir sūdi, ka aizliegumi pamatoti... - švāģers stāsta, ka UK grūž ārā no transporta tos, kam nav masku
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 10:25:18
Amālij. Pag, nav darba, nav naudas sodam. Un kurš par velti ķerstīs lai sodītu? Tu pati sabiedriskā kārtā? Tāda labdarība un misija? Mmm?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 10:31:45
Nav naudas sodam? Tad var părkăpt visu? Braukt pălī? Naudas ta nav. Tiesu izpildītăji.


Poliči, zemessargi. Transportă kontrole. Veikală bez maskăm në.


Ja kas, man tikko atteica zobărsts.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 06. janvāris, 10:38:56
Šaubos, vai valsts kasi ar pārkāpēju tramdīšanu un sodanaudām diži papildināsi - kontroles izmaksas pārsniegs "ieņēmumus". Turklāt daļu sodu nekad neizdosies iekasēt, jo vainīgais pliks kā baznīcas žurka un nav pret ko vērst piedziņu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 10:41:31
Bomži pa viesu namiem nevalkăjās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. janvāris, 10:55:12
Ja kas, man tikko atteica zobărsts.

Cerams zobārstam būs dīkstāves un telpu īres pabalsti pieejami. :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 06. janvāris, 11:01:21
Zobārstiem strādāt NAV aizliegts. Ja kāds izvēlas nestrādāt, tad pats vainīgs.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 11:07:59
Zobārstiem strādāt NAV aizliegts. Ja kāds izvēlas nestrādāt, tad pats vainīgs.


To minĕju tikai tăpěc, lai man neteiktu, ka tā nevar būt.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 06. janvāris, 11:08:29
meklē citu zobārstu. Viņi taču vienmēr maskās, cimdos  un tagad arī plastikāta virsvalkā
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 06. janvāris, 11:10:19
Daugavpils fenomens -cita, kaitējoša LV informācijas telpa. Esmu ievērojusi, ka krievvalodīgie visi kā viens saka, ka viss ir meli
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 11:11:35
meklē citu zobārstu. Viņi taču vienmēr maskās, cimdos  un tagad arī plastikāta virsvalkā
[/quote
Nav akūti. Pagaidăm. Un man nepatīk mainīt ārstus, darbu un vìru.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 06. janvāris, 11:39:31

Nav akūti. Pagaidăm. Un man nepatīk mainīt ārstus, darbu un vìru.bet Tu paprovē :) es 1. vilnī izmēģināju zobārsta un friziera maiņu, jo manējās nestrādāja, biju patīkami pārsteigts...  :smoker: 

...ja  nebūtu algā jāzaudē, varētu par VM pieteikties...es arī baigā knīpstanga esmu...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 06. janvāris, 11:48:50
Varbūt zobārsti paši apslimuši, vai asistentes... Man arī atcēla higiēnistu, jo meitene apslimusi, saaukstējusies vai kas cits, kas zina, bet tā arī notiek. Cilvēki jau vien ir.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 06. janvāris, 14:20:08
Man patika kā Kariņš par vakcināciju un Viņķeles atlaišanu...tiesa gan, tas ir dzeltenais"jaunais", kas publicē..   
https://jauns.lv/raksts/zinas/421686-premjers-covid-19-vakcinacija-grib-lielaku-atrumu-un-centralizaciju   

"Kariņš uzskata, ka vakcinācijas pret Covid-19 procesu dēvēt par analogu gripas potēm nav pareizi. Viņaprāt, šis nav normāls process. "Faktiski šis ir vairāk tā kā kara apstāklī. Mums ir jāvelta visi resursi un enerģija, lai tas notiktu pēc iespējas ātri," norādīja premjers." (c)   
Beidzot normāli runā !  :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 06. janvāris, 14:32:49
gribētu es redzēt, kā ģimenes ārsti vakcinētu ar Pfizer. Katrā poļokļiņikā tagad jaudīgās saldētavas? :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 06. janvāris, 21:27:50
Viela pārdomām
Cilvēks jūtās labi, sēž un strādā attālināti, paiku pieved barboss, bērnu nav, sievas nav, idille. Izdomā, ka ponta pēc kovidtestu jāuztaisa. A  šamais ņem un ir pozitīvs! Protams, tiek noziņots uzraudzībai. Un ko? Tagad cilvim jāsēž karantīnā 14 dienas. Jautājums - kāda hrena pēc? Jo. SPKC mājaslapā mells uz balta rakstīts, ka 14 dienas pēc saslimšanas (!!!!!!) sākuma bacilis vairs nav indīgs. Kurš teica, ka tam cilvim jel kad būs saslimšana, un kurā brīdī vispār sācis būt pozitīvs?

Atbilde 1. Ļautiņi, skrieniet testēties ik pārdienas, lai pēc iepējas ātrāk atklātu infekciju! Tulkojums tiem, kuri nelasa starp rindiņām - taisiet gulbjcentrāles industrijai peļņu....
Atbilde 2. A ņefig vispār līst testēties, ja nekas nekait. Vai ja negribās luni laist 2 nedēļas.
Atbilde 3. I kō tagad darīt tiem, kam jāceļo, bet pozitīvums kā nezūd tā nezūd? SPKC saka, ka cilvis nekaitīgs, aviācija - ka kaitīgs. Kurš te kuram diktē noteikumus?

Next.   

Medicīnas darbinieku resurss esot izsmelts un nu tik esot jārestrukturē un jāveido jauni resursi. Šitā vāvuļošana mani sajūsmina. Davai tagad visus bārmeņus, pārdevējus, viesnīcniekus un citus bez darba palikušos saliksim vājnīcās pie klizmām. A ko? Bija līdz šim rohļas-posteņmāsas, būs ''a es šito nezinu, es bosa sekretāres palīdze!''. No kuras pakaļas izraus to jauno un svaigo medpersonālu? A? Bez visa kovida ar uguni nevarēja sameklēt medmāsu, kas spētu resnā pakaļā ar tievu adatu trāpīt, kur tagad atradīs pie nopietniem sirdzējiem laižamu eskulāpu?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 06. janvāris, 21:40:01
Liekam nākamo bildi. Ja SPKC uzskata, ka cilvis nav giftīgs pēc 14 dienām, kāda vairošanās orgāna pēc no slimnīcas izmet kovidainu klientu 5-6. dienā? Kādu atbildību var prasīt no ģimenes, kurā vienkārši iesviež kopjamu vājnieku - bez brīdinājuma, 7-ņos vakarā vienkārši ar slimnīcas nolīgtu transportu atved un noliek pagalma vidū. Sak, lai jūs, maitas, neatteiktos ņemt pretī savu mīļo radiņu. Uzsveru - bez jebkāda brīdinājuma.

Un dirsā (piedošan!) visa jūsu mājsēde, 2 metri un ziepes attiecīgā vietā.
Valstij konkrēti jūs, esat pie zaļām ragutiņām.
Un neviens jums nejautās, vai gadījumā nevēlaties vispirms saņemt kādu astrālizenecisku vai fīzerotu vai vēl kādu rašnprodakšn poti. Jūsu vietā izlems citi...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 06. janvāris, 21:45:39
Camma, Tu esi doks? Un ja Tu nezini, ko darīt, tad ko lai saka pārêjie? Baisi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 06. janvāris, 21:54:18

Vo, vo, Aste, es arī nesaprotu.. kas notiks tām vakcīnhistēriķēm, ja to vakcīnu pakaļā iešaus?
Lai saraksta te un atbrīvojas no savām bažām. Mož, palīdzēs. :)
Es jau par savām bažām par bērnu krīzes centrā uzrakstīju..


Nez, kas šamām notiks? Ragi vai aste izaugs, reproduktīvais vecums pēkšņi zudīs.. slepenās mirstamzāles tur piešautas.. vai kas.. Par Bila čipošanas plānu visas jau aizmirsušas, tagad mirstamzāles topā..


Pie tam neviena te nav ne 80, ne 90 gadīga babiņa, nespīd tās zāles ne tuvu...bet pārčurājušas jēgu jau.. :rofl:


Speciālais mirdināšanas plāns caur šo vienu vienīgu vakcīnu izstrādāts..
A dzīves laikā vēl pie padomijas  tādus " sputņikus" pakaļā saņēmušas.. tagad kiborgi bezmaz..

Broņa uztaisīja savu histērisko versiju ar baisajiem argumentiem, piedēvēja to citiem un tad enerģiski apkaroja  :mrgr:

Vakcinējies taču laimīga, kas Tev liedz?  :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aģents 0.7 2021. gada 06. janvāris, 21:56:24
Labais stils ir nevis vakcinēties pašam, bet pierunāt vakcinēties citus.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 06. janvāris, 21:59:30
Amālij, un ko TĀĀĀĀDU spēj zināt un izdarīt doks, ja atbrauc mājās tieši pāris minūtes pēc pagalma vidū (18.decembrī, ja kas, ne siltā vasaras vakarā) izceltā vājnieka? Ko citu, kā knapi kājās stāvošo, apjukušo večuku ņemt ap vidu un stiept mājā pie tikpat vecās kundzes. Un tajā brīdī pat neiedomāties - ak, kur mana maska, kur mans ķitelis?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 06. janvāris, 22:49:59
Camm, saki - bez brīdinājuma vispār?  Un ko tad, nez, ja neviena mājās nebūtu bijis, kam "saņemt"?! Atpakaļ vestu, vai atstātu pagalmā decembra vidū?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 06. janvāris, 23:00:59
Camm, saki - bez brīdinājuma vispār?  Un ko tad, nez, ja neviena mājās nebūtu bijis, kam "saņemt"?! Atpakaļ vestu, vai atstātu pagalmā decembra vidū?

100 punkti, ka atstātu - es pēc pieredzes ar abiem saviem vecākiem vairs neloloju nekādas ilūzijas par mūsu medicīnas un aprūpes personāla iejūtību.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 06. janvāris, 23:03:48
gribētu es redzēt, kā ģimenes ārsti vakcinētu ar Pfizer. Katrā poļokļiņikā tagad jaudīgās saldētavas? :D
Dažas dienas varot parastā ledusskapī glabāt, bet ne ilgāk, tāpēc jābūt fiksas izlietošanas plānam.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aģents 0.7 2021. gada 06. janvāris, 23:14:34
Būs valodniekiem ko plosīties, fiksšprice vai triecienšprice tā plānotā operatīvā špricēšana.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 07. janvāris, 08:36:58
Sapratu, ka pildīts lielākos iepakojumos un jāšķaida. Pēc atvēršanas arī fiksi jāizpotē, nav tā, ka katra vakcīnas deva atsevišķi. Bet varbūt nesapratu ko.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 07. janvāris, 09:40:34
Mani uzjautrina šīs rūpes par vakcīnu taras optimālu izlietojumu. Nez kāpēc par daudz dārgākām zālēm ķīmijterapijai šāda satraukuma nav, tūkstošus vērtas pudeles trešdaļa vai ceturtdaļa tiek vienkārši izlieta un neviens nedomā, ka no 3-4 pudelēm sanāktu vēl 5.deva. Jocīgi, va ne?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 07. janvāris, 10:16:49
Amālij, un ko TĀĀĀĀDU spēj zināt un izdarīt doks, ja atbrauc mājās tieši pāris minūtes pēc pagalma vidū (18.decembrī, ja kas, ne siltā vasaras vakarā) izceltā vājnieka? Ko citu, kā knapi kājās stāvošo, apjukušo večuku ņemt ap vidu un stiept mājā pie tikpat vecās kundzes. Un tajā brīdī pat neiedomāties - ak, kur mana maska, kur mans ķitelis?
Es savă naivumă iedomăjos, ka doki ir tāda vienota kasta.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 07. janvāris, 10:57:21
Sapratu, ka pildīts lielākos iepakojumos un jāšķaida. Pēc atvēršanas arī fiksi jāizpotē, nav tā, ka katra vakcīnas deva atsevišķi. Bet varbūt nesapratu ko.
Es sapratu, ka vienā pudelītē 4 devas. Neatvērtu pēc izņemšanas no saldētavas var dažas dienas glabāt ledusskapī, bet atvērta jāizlieto  pāris stundās.

Nu "deficīts" taču! Aiz tamā arī kreņķis, ka postā neaiziet  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 07. janvāris, 11:25:29
Es savă naivumă iedomăjos, ka doki ir tāda vienota kasta.
vieni no lielākajiem intrigotājiem patiesībā (nav domāts personificēti)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 07. janvāris, 11:34:44
Daudz trakāk, nekā Ōperā. Kas tad tur, pāris lomu, bet te, augstākajā ešelonā -miljoni
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 07. janvāris, 13:04:23
Pabriks pilda tagad veselības ministra darbu....lai dod pavēli armijai sapotēt visus!....kareivji tak zin kā palīdzēt biedram kaujas laukā?...to tak regulāri trenē, tāpēc dūrienu ar šprici tak mācēs?...apbraukās visas mājas Latvijā un nedēļas laikā valsts būs sapotēta - dodiet tik vakcīnu!....jo kamēr tauta aizvilksies līdz ĢĀ pienāks 2022.gads....un atbrauks tāds brašs seržants pie Nāras vai kvadras, vai spēs pateikt nē?....un tad pat kvadra būs vakcinēta! :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 07. janvāris, 13:06:19
Pabriks pilda tagad veselības ministra darbu....lai dod pavēli armijai sapotēt visus!....kareivji tak zin kā palīdzēt biedram kaujas laukā?...to tak regulāri trenē, tāpēc dūrienu ar šprici tak mācēs?...apbraukās visas mājas Latvijā un nedēļas laikā valsts būs sapotēta - dodiet tik vakcīnu!....jo kamēr tauta aizvilksies līdz ĢĀ pienāks 2022.gads....un atbrauks tāds brašs seržants pie Nāras vai kvadras, vai spēs pateikt nē?....un tad pat kvadra būs vakcinēta! :)
Neaizmirsti, ka liela daļa NATO seržantu ir melnādaini un reizēm nesaprot pat angļu valodu. Tāds ja ieradīsies Kupravā vecenīti potēt - ij vakcīnu vairs nevajadzēs

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 07. janvāris, 13:15:32
Neaizmirsti, ka liela daļa NATO seržantu ir melnādaini un reizēm nesaprot pat angļu valodu. Tāds ja ieradīsies Kupravā vecenīti potēt - ij vakcīnu vairs nevajadzēs
Bobi, ierosini iesaistīt NATO? ....tur tak vajadzēs visa bloka saskaņošanu, tas vēl uz pāris gadiem....nē, lai strādā mūsu armija un zemessardze, militārais budžets pacelts, tātad nauda ir dīzelim, lai ar tanku izbrauktu visus neceļus un no vakcinēšanās mežos noslēpušos kovidnoliedzējus arī sapotētu!   

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 07. janvāris, 14:51:07
tak viņi šeit ir misijā un NATO ir vienota alianse. Kā Pabriks teiks, tā darīs
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 07. janvāris, 15:07:45
Izķers vakcīnhistēriķus, kas bunkuros slēpjas, kā savulaik mežabrāļus..  :rofl:  Ko vaig, to vaig..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 08. janvāris, 09:23:05
Mani uzjautrina šīs rūpes par vakcīnu taras optimālu izlietojumu. Nez kāpēc par daudz dārgākām zālēm ķīmijterapijai šāda satraukuma nav, tūkstošus vērtas pudeles trešdaļa vai ceturtdaļa tiek vienkārši izlieta un neviens nedomā, ka no 3-4 pudelēm sanāktu vēl 5.deva. Jocīgi, va ne?
vai tad nav tā ka cik tās rūpnīcas var saražo tik var un ne par naudu ir runa
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 08. janvāris, 09:28:39
Nez kāpēc par daudz dārgākām zālēm ķīmijterapijai šāda satraukuma nav, tūkstošus vērtas pudeles trešdaļa vai ceturtdaļa tiek vienkārši izlieta un neviens nedomā, ka no 3-4 pudelēm sanāktu vēl 5.deva. Jocīgi, va ne?
pati esi kādreiz izlējusi šīs zāles?...gan jau atlikumus aiznes uz māju un dod maksas pacientiem, kuri negrib gaidīt rindā....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 08. janvāris, 10:52:21
Es sapratu, ka vienā pudelītē 4 devas. Neatvērtu pēc izņemšanas no saldētavas var dažas dienas glabāt ledusskapī, bet atvērta jāizlieto  pāris stundās.

Nu "deficīts" taču! Aiz tamā arī kreņķis, ka postā neaiziet  :mrgr:
drusk citi skaitļi -   
"Kas būtiski – pēc atšķaidīšanas, flakons, kurā ietvertas piecas vakcīnas devas, ir jāizlieto sešu stundu laikā."(c)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 08. janvāris, 12:39:00
 No 12. 01. pārskatīts tirgot atļauto preču saraksts un drīkstēs iegādāties arī zārkus. Pat nezināju, ka aizliegts... šonedēļ visus vēl neiezārkotus apglabā?  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 08. janvāris, 13:18:57
Gan jau caur apbedīšanas kantori kaut kā varēja noformēt.


Bet Cammas minētais piemērs par zālēm mani arī vienmēr, maigi sakot, mulsinājis - cik bijušas recepšu zāles (antbiotikas, pretiekaisuma), nekad nav bijis tā, ka varēts nopirkt precīzi izrakstīto daudzumu, vienmēr vismaz pāris ripas palikušas pāri. Būtu vismaz iespēja tās atdot atpakaļ aptiekā, vai noziedot kaut kur, lai, kam vajadzīgas, bet rocība maza, par velti izdala.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 08. janvāris, 13:50:55
Mangust, es par pašu domu, aizliegt pārdot zārkus. Slimi, vienkārši slimi. Varētu padomāt, ka tauta prieka dēļ spietiem tusē apbedīšanas kantoros zārkus izvēloties. Tādi tusoni kā Krautā pavasarī. Visi laužas pēc zārkiem distanci neievērojot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 08. janvāris, 14:16:23
Nu ko var izdomāt? Cilvěki tiek apbedīti zārkos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 08. janvāris, 14:24:47
Citāts: tuk
es par pašu domu, aizliegt pārdot zārkus.
Piekrītu par idiotismu. Bet preču saraksts noteikti tapa tā - uztaisiet pirmās nepieciešamības preču sarakstu!
Ņemam sarakstu ar visām precēm, kādas vien ir.
Iezīmējam to, ko uzskatām par pirmo nepieciešamību. Pofig, ka kaut ko nepamanām.
ctrl C iezīmēto, ctrl V jaunā dokumentā.
Darīts! Šitās ir atļautās, pārējās - aizliegtas :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 08. janvāris, 14:29:02
Jums tiek dotas 3 stundas laika, lai uztaisītu sarakstu. Ne tāda vien figņa būtu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 08. janvāris, 14:30:47
Nu pag. Apbedīšanas pakalpojumi bija atļauti (grūti gan iedomāties, kā tos varētu aizliegt). Tātad ar visiem pričendāļiem, kas tur klāt piederas.
Nezinu, varbūt nevarēja izvēlēties zārku, ko bēniņos glabāt  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 08. janvāris, 14:33:29
Kvadra, nu tieši tā. Bet te galvenais bezjĕgā šūměties. Zaje...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 08. janvāris, 14:33:46
Citāts: kvadra
Nu pag. Apbedīšanas pakalpojumi bija atļauti (grūti gan iedomāties, kā tos varētu aizliegt). Tātad ar visiem pričendāļiem, kas tur klāt piederas.
Nezinu, varbūt nevarēja izvēlēties zārku, ko bēniņos glabāt  :mrgr:
Tā teorētiski varētu domāt, ka nevarēja aiziet un vnk nopirkt zārku, ja pārējo dara paši, nevis izmanto pakalpojumu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 08. janvāris, 14:38:38
Nē, nu gan jau var arī zārku pasūtīt internetbodē, bet vienalga smieklīgi. Toties varēs arī cepampapīru nopirkt, Mūrnieces sūdzēšanās soctīklos ņemta vērā :D un zeķes arī. Par apenēm nepamanīju, par tām ar bija šūme...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 08. janvāris, 14:43:30
Ja akurāt vēlme pēc "plika" zārka, gan jau arī tos varēja pasūtīt internetā. Pavirši ieguglējot, jau parādās virkne piedāvājumu.

Bet es šodien Rimi biju iegājusi - cimdu/cepuru/zeķu  plaukti joprojām aiztīti.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 08. janvāris, 14:44:43
Citāts: kvadra
ja akurāt vēlme pēc "plika" zārka, gan jau arī tos varēja pasūtīt internetā.
Piegāde neizskatītos karātavhumorīga?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 08. janvāris, 14:48:22
Kvadra, šodien nav 12. 01.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 08. janvāris, 14:49:41
Piegāde neizskatītos karātavhumorīga?
Vait' nu tiešām šo mājās uz antresoles turēsi. Zārku ved pa taisno uz morgu. Un tur tāds skats nevienu nepārsteigs.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 08. janvāris, 14:51:24
Piegāde neizskatītos karātavhumorīga?

Karāvtavhumorīgs man izskatās vien tā iekļaušana aizliegto preču sarakstā, tas gan.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 08. janvāris, 14:53:03
Kvadra, šodien nav 12. 01.
Ā, vēl līdz 12. jāgaida? Nebiju pievērsusi uzmanību datumam.
Bet vispār vareni - kad aizliegt, tad tas stājās spēkā nakamajā rītā, un pofig, ka tirgotājiem pa nakti bija jāņemās plēves rullējot, uzrakstos liekot un kases programmējot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 08. janvāris, 18:50:31
Zviedrijā apstiprināts Pandēmijas likums, kas būs spēkā līdz 2021.gada septembrim un dos valdībai tiesības slēgt veikalus, ierobežot pulcēšanos un tamlīdzīgi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 17. janvāris, 13:42:44
Tadamm.Mums lokdaunu pagarina līdz 8.februārim, vēl par 3 nedēļām.
Un ierobežojumi kļūst vēl stingrāki - 1m distances vietā 2m, visādu masku vietā - tikai FFP2 maskas
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 17. janvāris, 13:58:31
Cerams, ka mums arī tā būs. Kā arī skola vēl neatsāksies klātienē.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 17. janvāris, 15:17:27
Kujak! Kas man matus griezīs?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 17. janvāris, 15:23:49
Kujak! Kas man matus griezīs?
Pīsi bizes tāpat kā es :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 17. janvāris, 15:26:19
Cerams, ka mums arī tā būs. Kā arī skola vēl neatsāksies klātienē.


Tu negribi klātieni?  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 17. janvāris, 15:27:45
Nu džekiem par frizētavu gan grēks raudāt. Norauj ar trimeri pāri, atstāj 5 mm un miers. Kad ataugs, tad frizēs normāli. :D
Un, galu galā, priekš kam sieva? Trimeri rokā, šķēres pie viena un uz priekšu!
Sievietēm ar kaprīzāku griezumu vai sirmām saknēm skats pabaiss, tās varētu žēloties.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 17. janvāris, 15:33:17
Ja par frizieriem, tad neticu, ka jums nav savu noteikumpārkāpēju frizieru  :scratch: Katram ir tāda rezerve  :rofl: Es vēl mēnesi varu neiet un tad manīs.
Nagu un skropstu meistares strādā, man pat ir pieraksts nākamnedēļ, bet es, mājās nīkdama, kaut kā sāku pārskatīt savas "vērtības"  :rofl: un sāku domāt, ka laikam atmetīšu šos ragus-nagus- un ne jau slimības baiļu vai naudas dēļ, pat nezinu, kas galvā sagriezies :scratch: Vienīgi pašai noņemt skropstas/nagus ir piņķeris.
Bet tagad tas jaunais stils - arī tv ekrānos daudzi matainie vīrieši ar frzūrām kā no 80ajiem  :rofl:
Man vīrs neļauj saviem matiem pieskarties un, tā ka pirms liegumiem, nebija pie friziera, tad skats  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 17. janvāris, 15:58:15
Man vīrs neļauj saviem matiem pieskarties un, tā ka pirms liegumiem, nebija pie friziera, tad skats  :rat:

Mani puikas vispār frizieri nav redzējuši savā mūžā ne reizi. Staigā ar ataudzētām astēm un izskūtiem sāniem un priecājas. Vīrs arī pie viena tiek apfrizēts. Arī nesūdzas. :D Tas gan bez astes. :D
(Ir tak tam vīram vismaz viena laba īpašība - nesatraucas par frizūru. :D )
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 17. janvāris, 18:03:29
Es nupat saķērcu uz otrpusi  :blushing: . A ko, peisakus ataudzējis, bārdu -arī. Nu tad skaties un kop to džungli uz feisa. Citādi atzeberē vakariņās, a bārdā vēl tomātu sula ietecējusi/sakaltusi kā no brokastīm  :veee: .
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 17. janvāris, 19:11:16
Ui, tas gan nav forši  :n-:  Bārdai piedienas būt tādai, kas netraucē muti normāli lietot  :mrgr: Lieku reizi nopriecājos, ka man nav sirmo matu, kas prasītos krāsojami; frizūra a la vārnas ligzda, tāda arī staigāju un kreņķi neķeru  :mrgr: 

Bet stingrākus ierobežojumus gan es nealkstu, da nu nafik  :n-: 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 18. janvāris, 09:49:05
Es nupat saķērcu uz otrpusi  :blushing: . A ko, peisakus ataudzējis, bārdu -arī. Nu tad skaties un kop to džungli uz feisa. Citādi atzeberē vakariņās, a bārdā vēl tomātu sula ietecējusi/sakaltusi kā no brokastīm  :veee: .


nevis ķērc, bet paņem mašīniti un nokašā lieko.


es vakar savējai atdevos...veselu stundu ņēmās ar matiem, bārdu, uzacīm... pēc tam vēl ar skuvekli, tagad skatos - tik zolīds vīrietis, liec kaut iepazīšanās sludinājumu :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 18. janvāris, 10:23:36
Daddy, un tagad pierādi, ka nepārkāpi noteikumus :D neticēs.


Bet vispār es nesaprotu to sašutumu, ka daudz slimo tāpēc, ka pārkāpj noteikumus. Viss tā samazināts, ka nav iespējams neko pārkāpt. Netusē jau visa valsts katru nakti :D kaut kāds neloģisks pantiņš. Ko reāli var pārkāpt  :scratch:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 18. janvāris, 10:38:15
Daddy, un tagad pierādi, ka nepārkāpi noteikumus :D neticēs.


Bet vispār es nesaprotu to sašutumu, ka daudz slimo tāpēc, ka pārkāpj noteikumus. Viss tā samazināts, ka nav iespējams neko pārkāpt. Netusē jau visa valsts katru nakti :D kaut kāds neloģisks pantiņš. Ko reāli var pārkāpt  :scratch:


bļin, man pilna māja ar matiem, + palags netīrajā veļā :P


es redzu, ka pārkāpj ik uz soļa... znota šefam sieva slima, bet iet uz darbu, loģiski, pašam (šefam) arī oža pazūd, uztaisa analīzes - kovids, mēs no meitas ģimenes izolējamies... dēls sarunā ar draugiem uz ezera paslidot, slido, tusē pēc slidošanas aicina tēju iedzert, ok, ārā verandā, bet tomēr... šonedēl atkal gribēja, mēs neļāvām, tb, nolikām jautājumu uz ribas - ja tusiņš, tad mēs arī no jums izolēsimies. nobijās...


 jaunieši to dzīvi savādāk tver...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 18. janvāris, 11:18:04
Es jau rakstīju, ka meita pašlaik pie mums, viņai kontakts ar kontaktpersonu labi ja 15-20 min. Znots izolējies, tajās mājās 2 cilvēki slimi, viens tā pasmagi. Viņš tur bija nepilnu stundu, abi viņa vecāki visu pēcpusdienu. Šorīt mammai temp., pašlaik neliela. :cry:
Meita ļoti uztraucas
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 18. janvāris, 12:27:03
Es arī zinu tepat blakus sliktus stāstus. Un ko tas maina, ka izplata un šausminās. Kkāda filma vakar bijusi par covid nodaļu...lai iebaidītu? Pat netaisos skatīties. Tas, ko Tu, Daddy saki, nu, kas tā par neievērošanu..tad jau visiem jādzīvo skafandrā, tas nav iespējams, darbs, pie mammas jāzieiet, uz veici un tā.
Covid ir visapkārt, neizbēgsiet...kāds laikam cer izbēgt. Tāpat visi izslimosism un pārējais atkarīgs no karmas vai organisma.
Kā teiktu Mellene - tad jau tikai kalnieši pa zemes virsu staigātu :D  Bet vsp  jau derēja, ka viņa izskaidrotu šo savu teicienu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 18. janvāris, 12:43:49
neviens arī necer izbēgt, bet baigi negribās slimnīcā nonākt ne ar kovidu, ne citām kaitēm, tāpēc jāuzmanās... nē, ir iespējams, darbs man no mājām, veikals produktus klāt pieved, mamma zem zemes... kāpēc lai es mierīgi neizolētos?? :)   


Ar to saslimšanu tāpat kā ar miršanu - negribētos šo vienreizējo iespēju nelaikā izmantot :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 18. janvāris, 12:47:04
nebiju vērusi šo tēmu kādu laiku...atvēru un mani iemeta kkur piecas lapas atpakaļ, laikam ,kur biju palikusi pēdejo reiz...lasiju un no sirds sasmējos (vismaz kāds labums)...
Narčik - es principā neko neskaidroju(aspy gļuks..kam vajag saprot,kas nesaprot,tam nevajag)
bet par kalniesiem kas tur ko nesaprast... ;) bija tāda filma par nemirstīgo kāviņuturnu sauca... tad nu lūk... pa zemi staigā tikai nemirstīgie kalnieši..Jo viss ir atcelts- nav vēža, nav sirdskaišu, nav diabeta, nav katastrofu, un vecuma.... ir covids... BET, ja izbēgsi no covid būsi kalnietis mūžīgi mūžos !  :m: kkā tā  :smile:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 18. janvāris, 12:52:09
Mellen, es jau domu sapratu. gribēju, lai citus apskaidro :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 18. janvāris, 13:04:25
kalnietis laikam bija tas nemirstīgais, sen filma vai seriāls bija

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 18. janvāris, 13:06:16
nopietni???  :faint: :b:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: lumbergs 2021. gada 18. janvāris, 21:20:39
Smukais Adrians Pols spēlēja un Fredijs dziesmu dziedāja. Kā var nezināt? (c)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 18. janvāris, 22:13:37
Bet vispār es nesaprotu to sašutumu, ka daudz slimo tāpēc, ka pārkāpj noteikumus. Viss tā samazināts, ka nav iespējams neko pārkāpt. Netusē jau visa valsts katru nakti :D kaut kāds neloģisks pantiņš. Ko reāli var pārkāpt  :scratch:
Es teiktu, ka - kā var nepārkāpt?  Ievēro to redzamāko pusi - veikalā iet ar uzpurni, bet viss pārējais... Dzīve taču neapstājas.

Turklāt tie ierobežojumi... Vienas manas paziņas šodienas jautājums - makšķernieka karti drīkst šobrīd pārdot vai ne?

80% inficēto aprūpes centru pacientu esot asimptomātiski - tā šodien pa TV teica... "Riska grupa"...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 19. janvāris, 16:30:19
Var turpināt audzēt bizes līdz 7. februārim  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 19. janvāris, 17:04:09
Man nesanāk pārkāpt liegumus, uz bodi viena, pie friziera neeju, darbs no mājām. Ko nevar nopirkt veikalā, to veiksmīgi esmu nopirkusi interneta veikalps. Garlaicīgi un vienmuļi brīžam un socializācijas trūkums, tas gan.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 19. janvāris, 17:05:32
Es esmu braukusi vienā auto ar ne savas mājsaimniecības locekli. Mea culpa.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2021. gada 19. janvāris, 17:21:57
Es esmu braukusi vienā auto ar ne savas mājsaimniecības locekli. Mea culpa.
Kovid pozitīva kļuvi?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: SNor 2021. gada 19. janvāris, 17:24:42
Citāts
Kādi drošības pasākumi būs spēkā līdz 7.februārim? Izglītībā:
 
 • No 25.janvāra 1.-4. klašu skolēni mācīsies attālināti.
 • 5.–12. klašu skolēni mācīsies attālināti.
 • Klātienē drīkstēs notikt klīniskā prakse rezidentūrā un praktiskās nodarbības 6. studiju gada medicīnas studentiem, lai sniegtu atbalstu slimnīcām.
 • Klātienē darbosies speciālās izglītības iestādes un bērnudārzi.
 • Citas praktiskās nodarbības (arī individuāli) iespējamas tikai attālināti. Arī profesionālajā un augstākajā izglītībā, dažādos kursos utml. nodarbības drīkstēs notikt tikai attālināti.
 • Interešu izglītība un dažādi mēģinājumi arī drīkstēs notikt tikai attālināti.
Sportā:
 
 • Tāpat kā līdz šim amatieru sporta treniņi drīkstēs notikt tikai ārpus telpām (līdz 10 cilvēkiem, neizmantojot ģērbtuves). Tas nozīmē, ka sporta klubi neuzņems klientus iekštelpās – nestrādās trenažieru zāles un nevarēs doties uz klubu trenēties individuāli.
Kultūrā:
 
 • Nestrādās izstāžu vietas un citas kultūrvietas, kā arī nedrīkstēs organizēt gadatirgus.
 • Bibliotēkas drīkstēs izsniegt grāmatas uz mājām.
 • Apmeklētājiem būs slēgtas muzeju iekštelpas, bet turpināsies darboties muzeju brīvdabas teritorijas, kurās būs jānodrošina cilvēku vienvirziena kustību, jānovērš cilvēku plūsmu sastapšanās un jānodrošina vismaz 2 metru distancēšanās. Ar šādiem nosacījumiem darboties varēs arī dabas takas.     
Pakalpojumi:
 
 • Nestrādās visa skaistumkopšanas nozare (tajā skaitā arī frizieri).
 • Sporta inventāra nomas pakalpojumus drīkstēs sniegt tikai ārpus telpām.
 • Nenotiks fotosesijas un netiks sniegti citi foto pakalpojumi, izņemot foto dokumentiem.
 • Nenotiks dzinējmedības.
Darba vietās:
 
 • Tāpat kā līdz šim ikvienam, kuram darba specifika atļauj strādāt attālināti no mājām, tas ir jādara. Darba devēja pienākums ir to nodrošināt. Šie nosacījumi attiecas gan uz valsts pārvaldes un pašvaldību iestādēm, gan privātiem uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka klātienē strādās, piemēram, pārdevēji, šoferi, krāvēji, policisti, ugunsdzēsēji, apsardzes darbinieki, radio un televīzijas raidījumu diktori un operatori, mediķi un citi, bet ne, piemēram, biroja darbinieki.
Tirdzniecībā:
Līdz 7.februārim klātienē darbosies tikai:
 
 • aptiekas (tajā skaitā veterinārās aptiekas);
 • optikas preču veikali;
 • degvielas uzpildes stacijas;
 • tirdzniecības vietas, kurās drīkst tirgot šādas preču grupas (https://www.vm.gov.lv/lv/jaunums/lidz-25-janvarim-pagarina-drosibas-pasakumus-covid-19-ierobezosanai):
  • pārtikas preces;
  • higiēnas preces;
  • pirmās nepieciešamības saimniecības preces;
  • mobilo telefonu priekšapmaksas kartes;
  • tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to šķidrumus;
  • dzīvnieku barību un preces;
  • preses izdevumus;
  • sabiedriskā transporta biļetes;
  • mutes un deguna aizsegus un individuālos aizsardzības līdzekļus;
  • mājražotāju lauksaimniecības produkciju;
  • ziedus.
Ekonomikas ministrijā informēja, ka no 12. janvāra paplašināti klātienē nopērkamās saimniecības preces ar:
     • zeķbiksēm, zeķēm, elastīgām zeķēm;
     • šallēm, lakatiem, kaklautiem, cepurēm;
     • cimdiem;
     • precēm virsmu uzkopšanai (virsmu tīrāmās lupatiņas u.tml.);
     • lāpstām un liekšķerēm (t.sk. sniega lāpstām);
     • elektroierīcēm telpu apsildīšanai.
Sabiedriskajā transportā:
 
 • Pasažieru skaits transportlīdzeklī nedrīkst pārsniegt 50% no tā ietilpības.
 • Transportlīdzekļa vadītājam jābūt nodalītam no pasažieriem.
 • Sejas maskas jālieto visiem, ieskaitot bērnus no 7 gadu vecuma.
 • Sabiedrisko transportu nedrīkst izmantot personas ar pozitīvu Covid-19 testu un personas, kuras atzītas par kontaktpersonām.[/l]
Līdzšinējos Covid-19 ierobežojumus pagarinās līdz 7.februārim; 1.-4. klases atsāks mācības attālināti
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 19. janvāris, 17:27:07
Citāts: SNor
Kovid pozitīva kļuvi?
Ne tak. Ierobežojumus pārkāpu.
Bet viens ģimenes zars šobrīd ir nolicies ar covid, labi, ka viņu virzienā pārkāpumu nav bijis.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 19. janvāris, 18:03:00
Nez ar ko izpelnījos īpašu uzmanību - man koviduzraugi aš 6 (!) reizes zvanīja. Tiesa, es ar viņiem īpaši laipna nebiju...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 19. janvāris, 18:18:46
Kādā sakarā, Camm? Dēļ vecātēva?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 19. janvāris, 18:53:37
Nu, tur sarežgiti. Bet ģeda dēļ arī, nu ļoti šiem nepatika, kad pateicu, lai atsipas un pamāca izolēšanos tiem, kas viņu inficētos uz mājām piegādā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 19. janvāris, 20:02:42
Ārprāc! Nu kur tam ģedam prāts apkārt klīst un covidu ķerstīt  :sad_smiley:
Labi, ka izveseļojies. Trakums.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 19. janvāris, 20:08:54
Ārprāc! Nu kur tam ģedam prāts apkārt klīst un covidu ķerstīt  :sad_smiley:
Labi, ka izveseļojies. Trakums.
Mja... Tuk čatu nelasa... :sad_smiley:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 19. janvāris, 20:29:38
Kas tur bija jālasa?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 19. janvāris, 20:34:20
Ai, viss jau aizrullējies...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 19. janvāris, 20:36:16
Neizveseļojās. Diemżěl.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 19. janvāris, 20:58:44
Čats kādreiz pusi dienas uz vietas stāv, citreiz aizrullējas zibenīgi - nav iespējas nonstopā visu dienu tam sekot. Es arī daudz ko palaižu garām.
Par Cammas ģedu tāpat nezināju. Līdzjūtība.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 19. janvāris, 22:20:13
Neizveseļojās. Diemżěl.

Ak vai  :(  Camma, jūtu līdzi, nu šausmas.  :(
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 23. janvāris, 17:03:40
Valdība likusi slēgt lielāko daļu tirdzniecības centru, atļaujot darboties vienīgi pārtikas veikaliem, aptiekām un degvielas uzpildes stacijām. Darbs jāpārtrauc arī 45 valsts alkohola monopola "Vinmonopolet" veikaliem reģionā, bet restorāniem atļauts izsniegt ēdienu vienīgi līdzņemšanai. Slēgti sporta centri un peldbaseini, atcelti visi publiskie pasākumi.

Tas Norvēģijā. Un te vēl vaid par ierobežojumiem. :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 23. janvāris, 19:48:10
Tieši tāpat ka pie mums, nekas trakāks, kāpēc ieliki  :scratch:  Tāpēc, ka pie mums alko veikali strādā?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 23. janvāris, 19:56:00
Nu ja, un zeķes ar vari nopirkt
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 23. janvāris, 20:08:48
Un šmigu arī internetā tagad var nopirkt... :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 23. janvāris, 20:26:05
Tiešām laikam cilvēks pierod, jo es īsti pat uzreiz nevaru atsaukt prātā, kas tad man tagad pietrūkst un kas tad ir ierobežots  :scratch: Nopietni.
Laikam pie visa pierod  :smile: , jo tiešām nejūtos ierobežota.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 23. janvāris, 22:01:45
Norvēģijā lokāli varēs arī lemt par klātienes mācību pārtraukšanu un darbu no mājām saistībā ar tā vīrusa jaunā britu paveida izplatību kādā miestā. Krogos paiku vienīgi līdznešanai.
Mums jau tas labu laiku un vēl komandantstundas nedēļu nogalēs. Bet alko mums ir. Pagaidām. Briti arī gatavojoties stingrākiem ierobežojumiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 23. janvāris, 22:24:37
Tiešām laikam cilvēks pierod, jo es īsti pat uzreiz nevaru atsaukt prātā, kas tad man tagad pietrūkst un kas tad ir ierobežots  :scratch: Nopietni.

Ja nebūtu skolas vecuma bērnu, kam attālinātā skola (uz mana kakla, protams), tad mani arī maz kas uztrauktu. Būvmateriālu veikali ļoti apgrūtināti, tas vienīgais.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 24. janvāris, 08:57:48
Jāpalielās, kam gaužāk?  :taunt:
Mums sen kopš novembra (ar Ziemassvētku pauzi), viss ciet, skolas ciet, darbs max attālināts, komandantstunda, turklāt jau no 20 un līdz 6.

Nāra, vai pirms nedēļas Tev vēl netrūka baseina?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 24. janvāris, 09:53:53
Minn, kas tik nav trūcis  :?:
Bet tiešām pie visa pierod. Netrūkst nekas  :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. janvāris, 18:23:21
Nīderladē protesti pret komandantstundas ieviešanu...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 26. janvāris, 19:57:30
Pēc būtības uzskatu, ka nekādus papildus ierobežojumus nevajag - pietiek ar attālinātu darbu un mācībām. Vai tiešām tas, ka nevar nopirkt pāris skrūves, virtuves skapīti, bērnam rotaļlietu, kaut kā ietekmē saslimstību? Varbūt dzīvoju citā pasaulē, bet neredzu baigo drūzmu apavu un drēbju veikalos jau vairākus gadus - veikalu uz iedzīvotāju skaitu ir pietiekami, mums jau tāpat ir kupi-prodai ekonomika.

Jā, stulbās sporta zāles gan var turēt ciet - tur veselību neiegūst. Žēl teātrus un koncertzāles, bet tur ierobežojumi ir attaisnojami. Vislielākā muļķība ir aizliegt pogu un apeņu tirdzniecību. Un kāda gan atšķirība, vai cilvēks nopērk grāmatu, vai paņem bibliotēkā? Pa manam, veikala grāmatas ir tīrākas, jo desmitiem reižu lasītās katrā lapā glabā baciļu miljardus. 

Ja cilvēkiem liedz komunikāciju, vismaz atstātu iespēju kaut cik saturīgi pavadīt brīvo laiku.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 26. janvāris, 20:02:43
Nīderladē protesti pret komandantstundas ieviešanu...

Vai tik viņiem zāles pīpēšanu kafuškās pirms tam neaizliedza?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 26. janvāris, 20:20:30
reno, daudzviet protestē, un bez zālītes iemesla
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 26. janvāris, 22:35:46
Jums jau tagad (5dien ) vairāk kā 2x zemāki divnedēļu cipari nekā mums :thinking:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 26. janvāris, 22:40:55
Jums jau tagad (5dien ) vairāk kā 2x zemāki divnedēļu cipari nekā mums :thinking:

Ja Tu par mani, tad, godīgi sakot, pilnīgi nesekoju vairs līdzi.
Bet nebūtu brīnums, jo mēs kopš kuratur novembra esam stingrajā režīmā, kaut kad jau būtu rezultātiem jābūt
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 27. janvāris, 19:14:33
Somi aizliedz iebraukšanu valstī.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 27. janvāris, 21:22:38
vispār?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 27. janvāris, 21:31:12
Šonakt 00 pastiprina robežapsardzi, iebraukt vien ar nozīmīgiem iemesliem, bez kuriem valsts nevar iztikt. Tas lai neievazā to jauno vīrusa formu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 29. janvāris, 10:36:56
Izrādās, ka reāli nevar apenes nopirkt lielveikalā - māsa sūdzējās. Zeķes varot, apenes ne. Es ieteicu viņai no vairākām zeķēm vienas apenes sameistarot  :mrgr: 
Seriously, nu kuram idiotam var ienākt prātā mēnešiem aizliegt apeņu tirdzniecību. Labi, reti kuram ir tikai viens vienīgs apeņu pāris, bet ar ko apenes kaitīgākas/mazāk higiēniski nepieciešamas nekā zeķes  :faint: [size=78%]  [/size]
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 29. janvāris, 10:41:36
Izrādās, ka reāli nevar apenes nopirkt lielveikalā - māsa sūdzējās. Zeķes varot, apenes ne. Es ieteicu viņai no vairākām zeķēm vienas apenes sameistarot  :mrgr: 
Seriously, nu kuram idiotam var ienākt prātā mēnešiem aizliegt apeņu tirdzniecību. Labi, reti kuram ir tikai viens vienīgs apeņu pāris, bet ar ko apenes kaitīgākas/mazāk higiēniski nepieciešamas nekā zeķes  :faint: [size=78%]  [/size]


apenes arī vajadzēja atļaut pirkt dēļ nozīmīgiem iemesliem - nu tur kāzas utt., tiešām nav tak, ka 1 vien apenes mājā... nu uz kāzām var atļaut nopirkt vēl 1, lai partnerim prieks novilkt... :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 29. janvāris, 10:54:23
Tēvs žēlojās, ka Drogās nav pārdevuši viņa iecienīto roku krēmu. Neizpratne saprotama - rokas aicina mazgāt bieži, ik pa brīdim visādus dezinfekcijas līdzekļus smērēt, pūst, un āda kļūst arvien sausāka, ar laiku var sākt sprēgāt... jauniem infekciju ceļiem vieta.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 29. janvāris, 11:05:45
Nākamās nedēļas laikā sola ierobežojumus pārskatīt. Nu, cerēsim...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 29. janvāris, 11:12:39
Tēvs žēlojās, ka Drogās nav pārdevuši viņa iecienīto roku krēmu. Neizpratne saprotama - rokas aicina mazgāt bieži, ik pa brīdim visādus dezinfekcijas līdzekļus smērēt, pūst, un āda kļūst arvien sausāka, ar laiku var sākt sprēgāt... jauniem infekciju ceļiem vieta.

Vajag uz citu veikalu aiziet, baigi atšķiras, ko katrs uzskata par neatliekamu preci. Galu galā -to visu var nopirkt arī aptiekā
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 29. janvāris, 11:14:30
Vajag uz citu veikalu aiziet, baigi atšķiras, ko katrs uzskata par neatliekamu preci. Galu galā -to visu var nopirkt arī aptiekā


domā - prezīšus?? ar stabilu, vecu partneri - nav aktuāli... :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 29. janvāris, 11:19:56
Tēvs žēlojās, ka Drogās nav pārdevuši viņa iecienīto roku krēmu. Neizpratne saprotama - rokas aicina mazgāt bieži, ik pa brīdim visādus dezinfekcijas līdzekļus smērēt, pūst, un āda kļūst arvien sausāka, ar laiku var sākt sprēgāt... jauniem infekciju ceļiem vieta.
tagad tak tā fīča, ka visu oficiāli, neko nepārkāpjot, var pasūtīt pa telefonu ...tur pat uz vietas...re, daddy vajag prezīšus, bet nedod!...tad uz vietas, esot veikalā, piezvani uz šī veikala telefonu un izdari pasūtījumu - man vajag kg prežu!...un ok, ej pie kases un maksā, ņem ciet!  :mrgr:
Veikals visu drīkst pārdot ar pasūtījumu pa telefonu! 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 29. janvāris, 11:22:35
Citāts
to visu var nopirkt arī aptiekā
Ai, nē - viņa 80+ gados vajag vienu konkrētu. Teicu, lai pasaka man - pasūtīšu internetā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 29. janvāris, 20:56:56
Seriously, nu kuram idiotam var ienākt prātā mēnešiem aizliegt apeņu tirdzniecību. Labi, reti kuram ir tikai viens vienīgs apeņu pāris, bet ar ko apenes kaitīgākas/mazāk higiēniski nepieciešamas nekā zeķes  :faint: [size=78%]  [/size]

Valdība rūpējas par dzimstību
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 29. janvāris, 21:43:58
Valdība rūpējas par dzimstību

Ziemā???  :fp:  Tā tikai urīnceļu slimībās var iedzīvoties  :faint:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broms 2021. gada 29. janvāris, 22:30:48
Rimi šodien lenta pāri bija atstarotājiem. Diezgan loģiski šajā gadalaikā...
Prežus gan varēja nopirkt.
Sieva teica, ka viss pareizi - nav ko vazāties apkārt, jāsipās pa māju.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 30. janvāris, 10:34:01
Čehija arī aizliedz ārzamnieku iebraukšanu valstī.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Leonora 2021. gada 30. janvāris, 12:21:05
Toties Igaunijai visu laiku bija vaļā restorāni un kafejnīcas, arī tagad ir, tikai nupat mazliet vairāk ierobežo cilvēku skaitu pie galdiņa utt. Mēs jau daudz ko zinām tikai no vietējās info, ja palasa reālos stāstus, tad ir pilnāka aina. Arī Melleni, piemēram.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 30. janvāris, 16:40:46
Tā padomāju un sapratu, ka gaužā raudāšanu par grāmatām Kilbokas vadībā mani galīgi neskar. Nepērku un nepirkšu ( nu labi, 3 gab. pēdējā laikā esmu nopirkusi). Tas pat nav ar cenām saistīts, jo izlasīt un piekrāmēt plauktus? Ar pārdošanu nenoņemšos, un otrreiz noteikti nelasīšu. Bibliotēkā paņemu praktiski svaigas, bieži esmu pati pirmā, un mani neko neuztrauc tas, ka pirms manis kāds tās lapas šķīris.

Protams, tas ir smieklīgi, ka grāmatveikalā blociņu var nopirkt, bet grāmatu nē. Bet tas jau cits, birokrātisko stulbeņu stāsts
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 30. janvāris, 18:48:39
... un mani neko neuztrauc tas, ka pirms manis kāds tās lapas šķīris.
Man pret bibliotēkas grāmatām ir viens liels mīnus. Ir gadījies, ka grāmata pabijusi smēķētāja rokās. Tādu nudien nespēju izlasīt. Tā pretīgā smaka.  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 30. janvāris, 19:05:26
Un, ja ēšanas/dzeršanas pēdas  :veee:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 30. janvāris, 19:59:04
man nekad tā nav gadījies, jo ņemu tikai pavisam svaigas grāmatas.
Bet ir viena lasītāja, kas ar zīmuli ieliek punktiņu, no kuras vietas jāturpina lasīt, bieži lappuses vidū rindkopa. Tas man liekas tik smieklīgi, pat atšifrējām, kura tā ir. Piesēdētāja tiesā, droši vien lasa zem galda :taunt: :rofl:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 30. janvāris, 20:49:23
Ir, kuri lasa tualetē  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 30. janvāris, 21:29:54
Tie, kuri maz lasa, var pirkt. Daudzlasītāji būtu bankrotā  :rofl:
Man pret bibliotēkas grāmatām ir viens liels mīnus. Ir gadījies, ka grāmata pabijusi smēķētāja rokās. Tādu nudien nespēju izlasīt. Tā pretīgā smaka.  :rat:


Man reizem gadās pretīgi sasmaržotas  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 30. janvāris, 21:47:50
eu, kā tur ira - spuldzītes tagad var nopirkt? :scratch:  Nupat dabūju virtuvē nomainīt un sapratu, ka krājumi iet uz beigām.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 30. janvāris, 22:03:18
eu, kā tur ira - spuldzītes tagad var nopirkt? :scratch:  Nupat dabūju virtuvē nomainīt un sapratu, ka krājumi iet uz beigām.
Var. Brīvi
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 02. februāris, 22:23:14
Nu ko, apsveicam visus ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim  :rat:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 02. februāris, 22:42:48
 :rat: :rat: :rat: :wtf: :banhead: :fp:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 02. februāris, 22:50:35
Vai kāds cerēja, ka pateiks, ka pirmdien viss beidzies? Tiešām?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 02. februāris, 22:53:14
Nu ko, apsveicam visus ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim  :rat:

Kāds jūtas par to pārsteigts? Es nebrīnīšos ne mirkli, ja pēc tam pagarinās līdz 6. maijam (lai tauta pa svētkiem nesatusē).
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 02. februāris, 23:08:56
Kāds jūtas par to pārsteigts? Es nebrīnīšos ne mirkli, ja pēc tam pagarinās līdz 6. maijam (lai tauta pa svētkiem nesatusē).

Un 9.atvērs  :ng:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 02. februāris, 23:09:49
a ber bet Jāņi? Man ir priekšnojauta, ka Jāņus katrs svinēs uz savas lodžijas kur  visi viens otru apdziedās pēc itāļu modes...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 02. februāris, 23:18:12
a ber bet Jāņi? Man ir priekšnojauta, ka Jāņus katrs svinēs uz savas lodžijas kur  visi viens otru apdziedās pēc itāļu modes...

Jānissimo, Jānissimo?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 03. februāris, 00:31:33
Tā haotiskā mētāšanās ar ierobežojumiem ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Izlēkāšana līdzi viņu iknedēļas jaunievedumiem prasa ne tikai nervus, bet arī naudas ieguldījumus ne mazos. Manā dzimtā tikko tika izgrūsts gandrīz 1000, apgādājot ar datoru un atsevišķu galdu otrklasnieci, lai nodrošinātu tiešsaistes mācības vienlaicīgi ar vecāku attālināto darbu. Še tev, kaķim zem astes, tagad atkal varēs doties uz skolu, pietiks ar uzpurni...  :angry:   Protams, var jau sevi mierināt ar to, ka noderēs, kad atkal nākamreiz skolas slēgs....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 03. februāris, 00:39:31
Kašmars!!!!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 03. februāris, 08:11:59
Ierobežojumi ir - tauta bļauj, ierobežojumus maina, kaut ko atceļ, saprotot, ka jāmaina - tauta bļauj, ierobežojumu vairs nebūs - tauta turpinās bļaut. Tā laikam iekārtota cilvēka daba.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 03. februāris, 08:27:53
Es jau pie visa pieradu, nekas pat neuztrauc un netrūkst. Esmu dzīvojusi padomju laikos. Skats pa logu katru ritu tas pats. Dzīve kā dzīve  :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. februāris, 08:49:23
Es jau pie visa pieradu, nekas pat neuztrauc un netrūkst. Esmu dzīvojusi padomju laikos. Skats pa logu katru ritu tas pats. Dzīve kā dzīve  :?:


Nār, kad izdosi Covid aforismus, šo neaizmirsti, BAIGIIII LAPS :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. februāris, 08:53:14
Ierobežojumi ir - tauta bļauj, ierobežojumus maina, kaut ko atceļ, saprotot, ka jāmaina - tauta bļauj, ierobežojumu vairs nebūs - tauta turpinās bļaut. Tā laikam iekārtota cilvēka daba.


Neko jau neatcēla, pamainīja tika, bet atkal bez kādas sajēgas.


Izdevēja solīja uz ST skriet - grāmatnīcas atvēra... varbūt citiem arī tā vajag darīt?? Lai Kariņš pamato tiesā, kāpēc rīves & pannas nedrīkst tirgot?! Tad 3x padomās, pirms kautko ierobežot...  :evil: 

PS. man arī nekā netrūkst, pat vecas mantas ārā sviežu!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 03. februāris, 09:13:04
Iesi uz RImi un Maximu - varēsi arī tikt pie pannām tagad. Tā es sapratu, ka laikam lielajās bodēs nebūs to preču ierobežojumu (bet jāgaida ceturtdiena, kad apstiprinās).
Tagad visi pensionāri un lauku ļaudis ies uz grāmatnīcām, jo tieši viņi esot tie, kas netiek pēc jaunām grāmatām - tā lielākā daļa rakstīja. Jaunie, tie jau mākot rīkoties un tiem ir internets. Ar to, pasarg dievs, negribu teikt, ka dikti forši, ērti un labi, ka grāmatnīcas un citi veikali ciet.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 03. februāris, 09:15:20

Reāli man traucē tikai tas, ka ir ziema.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 03. februāris, 09:26:14
Mans vīliens - izmēģināju 3td. It kā doma laba, bet lasītājā dabūt grāmatu nevar, tik no datora, planšetes, mobilā var lasīt. Nu, labi, mobilais vienmēr līdzi, it kā ērti, taču tie burti... nekādi nevarēju pieregulēt izmēru - vai nu burti, vai burti
Nu, lūk, ir par ko pabrēkt
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 03. februāris, 09:39:48
Grāmatnīcas atvēra, lai nebūtu jātiesājas ST. Novēlu arī citiem tirgotājiem būt tikpat apņēmīgiem, lai ietu līdz tiesai. Mēbeļniekiem, piemēram. Viņu salonos jau nebūtu nekādu problēmu ieturēt ne distanci, ne 25, ne 50 km uz cilvēku.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 03. februāris, 10:24:27
Mans vīliens - izmēģināju 3td. It kā doma laba, bet lasītājā dabūt grāmatu nevar, tik no datora, planšetes, mobilā var lasīt. Nu, labi, mobilais vienmēr līdzi, it kā ērti, taču tie burti... nekādi nevarēju pieregulēt izmēru - vai nu burti, vai burti
Nu, lūk, ir par ko pabrēkt
Nu tā tomēr ir bibliotēka, nevis tu iegūsti grāmatas savā īpašumā. Bet burtus es varu regulēt, kā man tīk, nav tikai mini vai maxi iespējas. Ir arī visas iespējas pa vidu. Ja kaut kas nestrādā, kā vajadzētu vai citi jautājumi, tur droši var rakstīt un jautāt - kad man bija jautājumi, veikli atbildēja.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 03. februāris, 10:54:02
Tā haotiskā mētāšanās ar ierobežojumiem ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Izlēkāšana līdzi viņu iknedēļas jaunievedumiem prasa ne tikai nervus, bet arī naudas ieguldījumus ne mazos. Manā dzimtā tikko tika izgrūsts gandrīz 1000, apgādājot ar datoru un atsevišķu galdu otrklasnieci, lai nodrošinātu tiešsaistes mācības vienlaicīgi ar vecāku attālināto darbu. Še tev, kaķim zem astes, tagad atkal varēs doties uz skolu, pietiks ar uzpurni...  :angry:   Protams, var jau sevi mierināt ar to, ka noderēs, kad atkal nākamreiz skolas slēgs....

Gandrīz tā kā off-topiks -- vienā ziņu portālā nesen bija raksts par vientuļo māti, kura nevar atļauties savam bērnam mājās atsevišķu datoru skolai, skolotāji rausta plecus par tiem datoriem, kas it kā bijuši piešķirti tieši šādiem gadījumiem, bet pats trakākais bija komentāri - tā vietā, lai vismaz beidzot pelnīti zākātu valdību, tika ar dubļiem nolieta pati sieviete - lūzere, nejēga, paņem uz nomaksu...    Vai nu pēkšņi visi komentētāji tik bagāti, vai galīgi empātiju pazaudējuši (kaut viņiem laikam tāda nekad nemaz nav bijusi).
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 03. februāris, 11:05:50
Varēja tas potēšanas birojs katru mēnesi no savas dāsnās algas vienam bērnam datoru nopirkt
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 03. februāris, 11:11:27
Komentāri pie jebkura raksta pārsvarā pīīī, par jebkuru tēmu.
Iespaids, ka visos portālos komentē vieni un tie paši komentētāji. Tie viedokļi atspoguļo komentētāju labīlo psihisko stāvokli, tas arī viss.
Ja DD jānodrošina viss darbam mājās, tad attiecīgi arī skolai. Nav taču tāda likuma, ka katrā mājsaimniecībā vispār jābūt datoram.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 03. februāris, 11:58:39
Škrobe jau ir par to, ka haotisko ierobežojumu pieņēmēji absolūti nerēķinās ar to, ka viņu fantāzijas lidojumu realizēšana dzīvē prasa no izpildītājiem resursus - laiku, darbu, naudu. Var šovakar vēlā vakarā izziņot, ka rīt no rīta nedrīkst tirgot pusi preču, un pofig par to, kā nakts laikā saprogrammēt kases un norobežot piekļuvi.  Darbadienās tirgojam, brīvdienās netirgojam. Nē, tirgojam visu nedēļu, bet tikai lielajos veikalos, mazos - ciet. Utt., uttt. Nē, davai visus vaļā, tikai tirgot gandrīz neko nedrīkst... Uz cilvēku n m2!  Nē, 2n m2! Vieglāk pakārties, nekā šādos apstākļos darbinieku darba grafiku sabīdīt. Zeķes var, apenes nevar. Nē, tagad var arī apenes, ja turpat tirgo arī pārtiku...
Jūs tajā visā saskatāt kādu loģiku??!!
Ta bērni klātienē, te neklātienē. Da ja zinātu, ka tā neklātiene tikai uz divām nedēļām, iztiktu šobrīd bez papildus datora pirkšanas.

Uz tā visa fona mani 3,50 eur par šobrīd par nederīgu atzīto sejas vairogu ir pilnīgas pupu mizas, protams.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 03. februāris, 12:04:49
Toties Mēness aptiekas sāk tirgot siekalu testus pa 27 eiro, kuru rezultāti nebūs derīgi, ja plānots vērsties kādā ārstniecības iestādē. Kādēļ gan nepārbaudīties, nu tā, ponta pēc  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 03. februāris, 20:02:01
Kādi 2 metri!? Ja to nav iespējams ievērot VISUR, tad neredzu nekādu jēgu ne metriem, ne veikalu slēgšanai, ne visai šai histērijai ar ārkārtas stāvokli.
Braucot ar sabiedrisko nekādi 2m nav. Un vairums pasažieru šādi kontaktējas ilgāk par 15 min. Un katru dienu. Kā minimums 2x dienā. Un daļai no braucējiem varbūt ir pozitīvs kovids.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 03. februāris, 20:15:42
Gandrīz tā kā off-topiks -- vienā ziņu portālā nesen bija raksts par vientuļo māti, kura nevar atļauties savam bērnam mājās atsevišķu datoru skolai, skolotāji rausta plecus par tiem datoriem, kas it kā bijuši piešķirti tieši šādiem gadījumiem, bet pats trakākais bija komentāri - tā vietā, lai vismaz beidzot pelnīti zākātu valdību, tika ar dubļiem nolieta pati sieviete - lūzere, nejēga, paņem uz nomaksu...    Vai nu pēkšņi visi komentētāji tik bagāti, vai galīgi empātiju pazaudējuši (kaut viņiem laikam tāda nekad nemaz nav bijusi).


Man bērna skolā iedeva planšeti. Vispār skolas apzināja jau pavasarī, kam kas nav. Tad pasūtīja vajadzīgo. Un tika piešķirtas visādas ierīces - telefoni, planšetes, portatīvie datori skolām, otrajā vilnī jau vajadzēja visam būt. Skolotājiem jau arī nav, tad no skolas varēja dabūt.
Es arī neuzskatu, ka kādam pašam speciāli jāpērk.. Tās ierīces pēc tam jāatdod atpakaļ. Man arī ir līgums, pēc attālinātajām mācībām ierīce jāatdod.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 03. februāris, 20:49:50
interesanti,kur tad liks tās lietotās ierīces???  gaidīs nākamo vīrusu?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 03. februāris, 20:56:41
Noderēs.
Kad šis viss beigsies pavisam, ja vispār beigsies, tad var arī atdāvināt, kam vajag.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 03. februāris, 21:18:11
pag Broņ..tu zini gadījumu ,kad kkas kkam ir atdāvināts(es tagad par valstiskām un bezpersoniskām lietām )..kam atdāvinās tava bērna lietoto datoru??
es nevaru iedomāties tādu precedentu LV.Zin kā, likvidēja mana miesta skolu,kurai bija jau teju 100gadi.. tad nu..skola likvidējās..viss inventārs gāja kur?? ak jā... nu uzgunskurā.
ne viena burta ,ka varētu atdot kādai organizācijai, vai tiem pašiem pagasta cilvēkiem, bērniem.. nekā ,...viss milzīgās ēkas ekipējums... tutuuu

tagad, pagāja kkāds laiks  skolā mitina iekšā kkādus tur zemeņu sargaus...un kas notiek ? vecais draugs -iepirkums..par nezin cik štukām jāperk galdi un beņķi tādi pat, kādi jau pirms laika nosvilināti.  :evil: un tas ir tas kas mani nenormāli besiii...es to izteikt nevaru, kā besii
arii vakcinācijas birojam vajag savus beņķus,kurus pēc vakcinācijas norakstiis ...jo laikam jau nabadziņi sēstas plikā vietā...brīnums ka jaunu ēku necēla, bet atrada kur nabadzinus iespiest. :banhead:

ja mani mulsina ,tas ,ka lv daudzkas pazūd ,kā melnajā caurumā....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 03. februāris, 21:37:14
Tas jā. Bet, man liekas, tādi gadžeti jau nevar pazust, paliks skolas rīcībā, tak izmantos pēc vajadzības. Nedomāju, ka visas planšetes un datorus no skolām izvāks un nogrūdīs melnajā caurumā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 03. februāris, 21:38:33
ak naivums  :m:
tas kā reiz visātrāk ielido caurumā  :smile:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 03. februāris, 23:52:02
Lasīju, Šuplinska teica, ja učukiem mājās nav, lai dur uz skolu kur jābūt  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. februāris, 09:21:30
vakar noskatījos Netīrā zona - dokumentāla filma par Stradiņu Covid nodaļu... smaigi un varu tikai ārstus apbrīnot...
 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 11:29:02
Negribu strīdēties par to ko īsti neesmu lietas kursā. Tāpēc jautāju: Te Kvadra rakstīja, ka ap 1000 iztērēti bērna datoram..Vai tad skola nenodrošina? (es tā baigi naiva esmu)... Ir taču pabeigts tas datoru iepirkums (decembrī lasīju)...Ja nav tā datora bērnam..Ko skola saka? Vai vispirms nav jāprasa atbildība no konkrētās skolas vadības? Kāpēc nav apzināti visi bērni, kuriem nepieciešams? Utt..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 04. februāris, 11:30:50
Cik zinu, tad ne tuvu nav visi nodrošināti. Bet tiešām 1000 eiro par datoru+galdu bērnam? Tādas cenas tagad datortehnikai?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 11:38:07
Paldies Dievam, ka no skolas lietām esmu tālu...bet ja manam bērnam nebūtu datora, jo es to nevarētu atļauties, vispirms prasītu skolai (atsaucoties uz IZM informāciju, ka datori ir iepirkti)..un tad rakstītu iesniegumu ministrijai, ka tāda un tāda skola nepilda valdības noteikto...
...vai tik te nav "lielā bļaušana"...skola nedeva, jo es neprasīju! Pirku pati, bet valdība vainīga...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 11:43:58
Negribu strīdēties par to ko īsti neesmu lietas kursā. Tāpēc jautāju: Te Kvadra rakstīja, ka ap 1000 iztērēti bērna datoram..Vai tad skola nenodrošina? (es tā baigi naiva esmu)... Ir taču pabeigts tas datoru iepirkums (decembrī lasīju)...Ja nav tā datora bērnam..Ko skola saka? Vai vispirms nav jāprasa atbildība no konkrētās skolas vadības? Kāpēc nav apzināti visi bērni, kuriem nepieciešams? Utt..


Gan jau visi vecāki neuzrakstīja, neaizpildīja anketas. Tas viens. Vai arī tobrīd likās, ka nevajag. Viens dators ir, gan iztiks.. a bērnu varbūt daudz, tiešsaistes visiem tagad. Kad attapās, tad jau vairs nebija skolā neviena lieka gadžeta.
Otrkārt, uz skolu varbūt arī kādu noteiktu daudzumu tikai atsūta. Bet skolas dažādas, citur nepietiek, citur varbūt pat pāri paliek..
Mana bērna skolā laikam bija, ko dot, jo direktore vēl vēstuli atsūtīja, ka, lai prasa, ja, ko vajag. Es uzrakstīju, un man uzreiz atbildēja, lai nāku pakaļ ierīcei, tātad bija, ko dot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. februāris, 11:45:12
Manuprāt, ka skolas lietām dators tik daudz nevarētu maksāt, ja nu tikai uz Macbook orientējas, vai PC analogu ar diezgan augstiem parametriem. Cits jautājums par programmatūru, ko prasa mācībām. Pieņemu, ka ir skolotāji/skolas, kas izvēlas maksas programmatūru, līdz ar to tie būs papildu izdevumi.

Un galdi arī dažādi... ar regulējamu augstumu ap 300 Eu, taču tas ir ērti un pielāgojams dažādiem vecumiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 11:47:37
Datori ar visu galdu gan nav. Neesmu dzirdējusi. Mums iedeva planšeti. Un labi.. noder.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 11:53:28
Galvenais, lai var pieslēgties tiešsaistei, nofotografēt un aizsūtīt mājas darbu. Skolotāji tak nav tik stulbi, lai nez kādas programmatūras prasītu un vēl nez ko. Vismaz parastajās skolās. Vajag tak skatīties reāli. Es arī no tām tehnoloģijām un ierīcēm neko nesaprotu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. februāris, 11:57:09
ooops, kur Tu dzīvo?? man nevienam bērnam (3) un nevienam mazbērnam (8) skola neko nav nodrošinājusi...telefoni, datori, planšetes tiek pirkti, lauzti, mesti ārā, pirkti jauni...


Man bik dīvaini šķiet, ka 1000eur par vienkāršu datoru... es rudenī ļoti labu HP notbuku ar visu W10 pa ~500 nopirku... nu varbūt cenas uzlekušas
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. februāris, 12:01:23
Cik saprotu, runa par covid gadu, kad attālinātās mācības sākās. Līdz tam katrs darīja pēc savām iespējām.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 12:01:40
...ooops, kur Tu dzīvo?? man nevienam bērnam (3) un nevienam mazbērnam (8) skola neko nav nodrošinājusi...telefoni, datori, planšetes tiek pirkti, lauzti, mesti ārā, pirkti jauni...

...Nejauc lietu būtību!!! Nav runa par bērnu apgādi ar gadžetiem vispār...Te es domāju tieši Covida laiku un Covida prasības. Un tos vecākus, kuri tiešām nevar atļauties iegādāties datorus, lai bērns var mācīties attālināti....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 12:04:14
Daddy, vai vecāki skolai prasīja? Vai anketās ierakstīja, ka mājās nav ne datora, ne planšetes? Nu, ja sarakstīja, ka māja pilna ar gadžetiem.. Ir citi cilvēki, kam nav nekā. Man pavasarī bērns tikai ar telefonu iztika.. dators uz to brīdi bija salūzis..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. februāris, 12:06:28
ko var muldēt...
Lietojams notbuks ar beigtu bateriju (strādāšanai no mājām, no tīkla) maksā ap 50-60eur (ss.com). ja to bērnam nevar atļauties, tad nevajag bērnus taisīt...


Broņ, nezinu vai prasīja... tas HP, ko minēju, bija dāvana uz 15g, ar domu, ka lietos arī skolai.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. februāris, 12:10:29
Daudzi ir zaudējuši darbu un ienākumus šajā laikā. Un ko, ja tie bērni uztaisīti, kad covids pat sapņos nerādījās?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 12:10:37
Un kāpēc pirkt? Es, piemēram, principā nepirku nekādus gadžetus bērnam. Un tā dara daudzi vecāki. Ir ģimenes, kas dzīvo bez gadžetiem un interneta. Tagad uzbruka tas kovids un nākas piespiedu kārtā šīs ierīces izmantot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. februāris, 12:22:31
Un kāpēc pirkt? Es, piemēram, principā nepirku nekādus gadžetus bērnam. Un tā dara daudzi vecāki. Ir ģimenes, kas dzīvo bez gadžetiem un interneta. Tagad uzbruka tas kovids un nākas piespiedu kārtā šīs ierīces izmantot.


Nu i jums principi... apavus pērc bērnam? :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 12:24:20
Nē, mēs klūgu vīzes pinam.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: lumbergs 2021. gada 04. februāris, 12:30:37
Vīzes senlaikos pina no lūkiem- liepas mizām, no klūgām pina grozus, acīmredzot, mūsdienās viss mainījies.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 12:33:19
Man pat horoskopā rakstīts, ka nevajag iesaistīties strīdos.. :taunt: ...un tomēr....


...."telefoni, planšetes, pirkti, lauzti, mesti ārā ...."...Bagātais dara kā grib.....un būtu labi, ja vēl skola (valsts) ko iedotu :sarcasm:

[/size]
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 12:38:31
Ziemā, lai kājas neslīd, Lumberg..  :rofl:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 04. februāris, 12:56:24
Skolotāji tak nav tik stulbi, lai nez kādas programmatūras prasītu un vēl nez ko. Vismaz parastajās skolās.

Datorika, 3. klase. Teksta formatēšana Wordā. Google mākoņu redaktors never vaļā skolotājas atsutīto .docx. Nerunājot par, to, ka tā mākoņu programma neizskatās tāpat, t.i., bērns bez pieredzes dažādu programmu apgūšanā nevar izpildīt skolotājas norādījumus. Tā kā es spiestā kārtā asistēju savējiem (t.i., sēžu klāt un trenkāju, lai mācās, risinu tehnikas problēmas un pārējo), tad, dzirdot pirmo pīkstienu, ka neatveras... pagrūdu zem deguna savu datoru, kur words ir. Pusklase palika pīkstot, ka nevar atvērt. Nu tie lai paskatoties tāpat.

Mums skola savus gadžetus izdalīja tiem, kas pieteicās, visiem gan nepietika. Zinu, ka pavasarī aptaujā cilvēki atzīmēja, ka mājās dators ir, bet viņiem tad nebija zināms, ka datoru/planšeti vajadzēs KATRAM bērnam, turklāt vienlaikus.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 13:03:03
Labi, ka man te tie skolotāji nav tik advancēti, lai sarežģītu lietas.. Un es pati arī nesaprotu.
Es arī savus dokumentus neprotu atvērt uz sava jaunā datora, laikam kaut ko ne tā esmu saspiedusi. Uz vecā viss automāiski atleca vaļā. Tagad atveru dokumentus uz tās bērna skolas dotās planšetes, tur viss veras..  :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. februāris, 13:38:30
Diemžēl laikam skolotāja arī nav gana advancēta un tas ir sliktāk nekā ļoti advancēta - vai nevar pārglabāt failu vecākā Word versijā?

Zinot, kāda ķēpa darbā reizēm bijusi ar failiem no dažādiem datoriem, varu iedomāties problēmas, kādas var rasties attālinātajās mācībās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. februāris, 14:58:38
ārkārtas situācija, tuva karam, bet jūs prasāt, lai viss visiem būtu...  :f-palm:
šodien pat  -  3 skolnieki, 3 zoomi vienlaikus, ta ko skolai 3 izolētu istabu dzīvoklis arī jānodrošina??


vai skolotājai - sasūta 60 darbus... no tiem 1/3 neverās ar parastiem līdzekļiem (pat es tādus failu formātus internetā meklēju wtf...) tāda ir dzīve
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 15:23:05
Daddy....es jau tieši par to pašu..., ka ārkārtas situācijā prasīt visu ir, maigi izsakoties, neprāts...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 04. februāris, 15:39:08
Ja par datoru atdošanu, kad iestādes noraksta...Mellene pareizi teica. Neko nevienam neatdod, neziedo, vnk noraksta un ved uz ekolaukumu. Par to vnm brīnos, ka ap 100 datorus vnk izmet, jo nedrīkst neko citu ar tiem darīt  :?:
Tas nav par skolām, tas par valsts iestādi.
Tāpat labu labos rakstāmgaldus, datorkrēslus. Agrāk vismaz varēja norakstīto atnest mājās...gadus 20 atpakaļ...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. februāris, 15:42:08
ārkārtas situācija, tuva karam, bet jūs prasāt, lai viss visiem būtu...  :f-palm:
šodien pat  -  3 skolnieki, 3 zoomi vienlaikus, ta ko skolai 3 izolētu istabu dzīvoklis arī jānodrošina??
 
Ai, beidz... šūme tai sievietei par to, ka valdība teica, ka arī mazās klases mācīsies attālināti, tika nopirkts bērnam nepieciešamais darbam 1000 apmērā, un nē, izrādā nevajag, sīči velk maskas un cilpo uz skolu. Par to nekonsekvenci lēmumos.


Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 04. februāris, 15:51:12
Pati strādāju valsts  iestādē. Nedomāju, ka tā vnk "noraksta"...mums bija dota iespēja par nedaudz lētākām naudiņām atpirkt lietotus datorus....likumīgi noformētus grāmatvedībā...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 15:51:40
Tak mēnesi mācījās. Ko tad domāja, ka visu mūžu tā būs.
Un nav jau teikts, ka situācija nepasliktināsies atkal.. Trešais vilnis tiek pieminēts.. Ja ne pavasarī, tad rudenī viss var atkārtoties.
Un mums jau vakcinēšana nenotiek.. tā kā tas arī neko neuzlabos tuvākajā laikā..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. februāris, 16:32:12
Kā sanāk mēnesis, ja 1-4 klasei brīvlaiku pagarināja līdz 25. janvārim  :scratch:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 04. februāris, 22:08:54
Mēnesis nesanāca. Divas nedēļas. Vai man tagad, ko, taisnoties, kāpēc tik dārgi sanāca?
Jā, neprasīja skolai. Jo godīgi izvērtēja, ka nav tik mazturīgi, atstājot šo iespēju reāli trūcīgām ģimenēm. Jā, nepirka kkādu sagrabējušu planšeti par 50 eur, pilnīgi pamatoti, manuprāt, uzskatot, ka darbam/mācībām vajadzīgs dators ar klaviatūru un normāla izmēra monitoru. Tāpēc iegādāja mammai citu/jaunāku datoru, bērnam atvēlot esošo. Pārkrāva informāciju, ielādēja vajadzīgās programmas. Nopirka piemērotu galdu. Ierīkoja tajā vietā papildu apgaismojumu.
Kopējais rēķins saskrēja, kāds nu saskrēja.
Jā, protams, tas jau nav tagad ārā jāmet, viss noderēs, vienalga, attālinātām mācībām vai normālām. Ieguldījums nākotnē, tā teikt. Tikai sanāca tā - neplānoti un spiestā kārtā. Turklāt, izrādās, ka šobrīd bez tā varēja arī iztikt.
Jā, par nekonsekvenci škrobe.Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 04. februāris, 22:12:55
Jā, nekonsekvents tas vīruss.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 04. februāris, 22:40:59
Ko var muldēt kā pa ķešu!? Viss ir konsekvents un paredzams - ja savulaik kaut cik kaut kas lasīts/studēts medicīnas vēsturē+infektoloģijas kursā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 04. februāris, 22:45:44
Vīruss jau konsekvents, apkarošanpasākumlēmēji ne visai  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 04. februāris, 22:54:03
Man ir spalvaina ideja!

Kā būtu ar pagaidu biedrības dibināšanu kovidu izslimojušajiem?

Varētu rīkot saietus un teātra izrādes bez ierobežojumiem, iesniegt petīciju ES Briseļos par tiesību piekāsšanu - PCR pozitīvs, a ceļot gribās/vajag, darbam un roģinai ģeldīgs, bet ceļot nez kāpēc nevar.

80 tūkstoši biedru šobrīd - smuka biedrībiņa....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. februāris, 23:17:15
Pārslimojušos arī vakcinēs, lai neslimo ar citiem vīrusa celmiem. Nesaceries. :D

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 05. februāris, 08:42:56
80 tūkstoši biedru šobrīd - smuka biedrībiņa....


Pilnīgi PARTIJA sanāk, Covid 2030, lai ar perspektīvu :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 05. februāris, 22:07:31
Tak nebija nekāda lēmuma par to, Šuplinska kaut ko tādu izmuldējās, žurnālisti jau paspēja salikt virsrakstus portālos.
Es jau nošausminājos, vai tiešām tā.. jo nekāda pamata tam nav, situācija nav kļuvusi labāka, lai skolu palaistu vaļā kaut vai tikai mazajiem.. paldies Dievam, valdība nav galīgi jukusi..
Bet Šuplinska šūpojas līdzi māmuļām, kas brēca un vāca parakstus.. bet nu jau arī māmuļas norimušas, jo nu jau galdi un datori iepirkti ..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 06. februāris, 07:50:48
Man šajā sakarā viens sakāmais. Vai tiešām valdība nevar visu nolemt vienā dienā! Un tikai PĒC TAM informēt cilvēkus un žurnālistus. Nevis visu nedēļu sniedz informāciju par to, ko plāno nolemt, bet galīgo lēmumu pieņem piektdienas vakarā!  :rat: Taču vienojieties savā starpā, tikai tad informējiet sabiedrību!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Krimsons 2021. gada 06. februāris, 08:17:28
Mīļie un mīļās!
Neviens neko valstī nelemj bez ASV vēstniecības rīkojuma!
Būsim saprātīgi un iecietīgi gan viens pret otru, gan pret (apmaksātiem) vergiem mūsu valdībā!
(īpaši ar jauno ASV valdību)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 06. februāris, 08:27:54
ASV vēstniecībai vajadzētu būt pilnīgi pie kājas mūsu sīkās ķezas. Ja arī viņiem ir kādi nejauki plāni, tad ne jau tik dīvainās detaļās :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. februāris, 08:51:18
Kā gan valdība demonstrēs sūro darbošanos tautas labā, ja paziņos vien pēc lēmuma pieņemšanas. Tauta neticēs, ka visu nedēļu strādājuši. Bet tā - tādas domas mums un vēl šādas... un tad uzrodas INFEKTOLOGS un saka - nnnē, būs citādi. Kas valdībai atliek, pat žēl klūst, tā "rāvušies" visu nedēļu  :sarcasm:  (pielieku, lai kāds atkal nesašūmējas)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 06. februāris, 10:44:04
Ja būtu uzmanīgāk sekojuši, tad jau pāris dienas iepriekš ziņās parādījās šaubas par 1.-2. klasi, ka infktologi iebilst un galīgais lēmums būs piektdien.
Tas , ka sīkie pašlaik ir pārnēsātāji, ir reāls fakts - no rīta veselu atved uz b/d, pēcpusdienā  t 38, nākošā dienā, kā nekas nebūtu bijis, bet vecāki un vecākie bērni saslimst un  jau tā nopietnāk
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 06. februāris, 11:31:40
Ai, nu sekojuši... tik vien darba kā sekot. Murgains, manuprāt, tas darba stils. Zeķes te drīkst, te nedrīkst pārdot, zābakus nedrīkst ziemas laikā, grāmatas kā sola sūdzēties, drīkst... da nu...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 06. februāris, 12:27:10
Ja būtu uzmanīgāk sekojuši, tad jau pāris dienas iepriekš ziņās parādījās šaubas par 1.-2. klasi, ka infktologi iebilst un galīgais lēmums būs piektdien.
Tas , ka sīkie pašlaik ir pārnēsātāji, ir reāls fakts - no rīta veselu atved uz b/d, pēcpusdienā  t 38, nākošā dienā, kā nekas nebūtu bijis, bet vecāki un vecākie bērni saslimst un  jau tā nopietnāk
Labi, bet ko tad darīt skolām. Ja trešdien ministre paziņo, ka plānojas klātiene, bet ceturtdien sākas runas, ka var būt citādi, piektdien pieņem, ka tomēr attālināti...  Ar pārējiem jautājumiem līdzīgi. Ja neko par saviem nerealizētajiem plāniem nerunātu, tad vismaz varētu pieņemt, ka viss tiks pagarināts...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 06. februāris, 12:31:16
Jā, tos nakts murgus Šuplinska un citi varētu paturēt pie sevis.. Bet tak tvitero un ņemas.. un žurnālisti uzreiz ar saviem skaļajiem virsrakstiem, bet zem tā virsraksta parasti nekā sakarīga, nav.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 07. februāris, 10:25:08
Nu vot, man arī piemetās "vajadzētu, bet nevar". Puikas samācījušies cept olas. Tātad katru rītu vismaz pa divām uz deguna. Un pa kādai vakarā. Mums ir vienas olas lieluma panniņa, kamēr sacep, vakars pienāk. Vecā padlaiku alumīnija olu panna nenormāli rauj klāt (kā ar šito cīnīties?), uz lielās - negrib, nav tas smukums un foršums (jā, atkal man vajag, lai viņi iemācās pa virtuvi šiverēt un dara to labprātīgi...).

Domāju - paskatīšos, ko dod "iepērcieties internetā! Tas ir izdevīgi un lēti". Paskatījos. 220. Panna (ne aptaustīt, ne normāli apskatīties, izmēru var saskatīt tikai attēlā uz pannas etiķetes), 6,49. Nu tik daudz varu arī atrast, bildē izskatās pat tā nekas.

"Atgādinam, ka minimālā pasūtījuma summa (https://220.lv/lv/t/minimalais-grozs-220lv) ir € 9,99, ja svars ir līdz 1 kg un € 12,99, ja svars ir lielāks par 1 kg."

Ha. Man nevajag neko vairāk. Tikai Pannu. Vienu.
Ha 2. Kā es šaipus ekrānam varu zināt, cik tā panna sver? Pat materiāls nav norādīts - man mājās ir skārda pannele, ko pirdiens no plīts nopūš, un ir čuguna panna, ko ar abām rokām jāceļ. Bet cik sver tas, ko nevar pat pacilāt?

Nu labi, paskatīsimies kaut ko normālāku, kaķis maisā pa lēto diez vai būs lietojams. 23,50. Ja paši brauksiet pakaļ (50 km līdz Rīgai un vēl cauri pilsētai, pēc tam atpakaļ), dabūsiet pēc nedēļas. Ja uz pakomātu, tad 11 dienas.

Laikam man tik ļoti nevajag. Lai cep pa vienai.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 07. februāris, 10:35:21
nākošnedēļ jau varēs ļepatot uz rimjiem-maksimām pēc pannām
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 07. februāris, 10:35:51
Sapratu, ka no 8.02. Lielveikalos visas preces varēs nopirkt.
Varbūt der kāda no tur esošajām pannām?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 07. februāris, 10:46:04
Nu mums "lielveikals" ir tāds ļoti viduvēji "liels". Te nav Rīga ar Alfu, Akropoli un pārējiem puspilsētas izmēra dižveikaliem. Kaut kādas pannas bija, bet kādas?...
Kaut kā neuzrunā ideja pēcpusdienā (rītos jāasistē skolniekiem) braukt uz veikalu ar nezināmu rezultātu...

Labi, pannu tēma slēgta, risināsim problēmas to ienākšanās kārtībā. Šī pagaidām kancelēta.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 07. februāris, 10:55:03
Nu internetveikalos pērkot jau arī neesi 100% drošs vai derēs vai ne. Ne vien panna... tāpat rezultāts nezināms.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 07. februāris, 10:59:30
Tāpēc arī man nepatīk iepirkties internetā. Izņemot lietas, kam nekādi nevar nesaprast, kas tas tāds un kāds tas ir. Apģērbs, apavi - nē, paldies. Man jau ir bikses, kas slīd nost no pakaļas. :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 07. februāris, 11:18:12
Vēl pēdējā piebilde -gan jau arī vidēja izmēra veikalā atradīsies normāla pannele, vēl Viadai ir smukas akcijas pannas. Bet tu jau tūlīt iekliegsies, ka Viada arī tev tālu.
Nevar ar kādu sarunāt, lai nopērk un iesviež pāri žogam?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 07. februāris, 11:47:47
Nez, kā padomju laikos izdzīvojām? Un arī tagad laukos, tālu no pilsētām, kur autobuss iet pāris reizes nedēļā?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 07. februāris, 12:07:07
Nu, pannu vulgaris jau rīt varēs klātienē nopirkt kurā katrâ veikalā,  bet, ja gribās pa smuko apaļas olas, tad to īpašo olu pannu gan var nākties kkur pameklē kādâ lielākā mājsaimniecības veikalā.

IZdxīvot jau IZdzīvosim, tas mums, kā saka, ņe privikatj...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 07. februāris, 12:55:15

Goda vārds, man likās, ka es māku uzrakstīt. Rādās, ka ne visi māk izlasīt.
Es taču skaidri un gaiši uzrakstīju! Ne jau pannu vulgaris, bet pannu ar iedobītēm priekš olām. Lai apaļas, nevis izplūdušas pa pannu pļeckas. Jo man vajag, lai sīkie ar prieku gatavo paši sev. Un līdz šim neesmu pievērsusi uzmanību, vai tādas mums veikalā mēdz būt - nebija vajadzības.
Un pierakstīju, ka lēti šādu štruntu nevar dabūt, un ātri arī ne, līdz ar to šo ideju atmetu. Bet nē, vajag te sākt dirsties, ka man vajag, lai klāt pieved.

Nez, kā padomju laikos izdzīvojām? Un arī tagad laukos, tālu no pilsētām, kur autobuss iet pāris reizes nedēļā?
Es ne tā vien izdzīvoju un ne tikai padomju laikos. Kur autobuss neiet vispār un līdz ielai jārokas 100+ metri pa sniegu. Vai vairāk, jo pagasts ielu netīra. Runa ir par to izslavēto "interneta iepirkšanās ērtumu un lētumu", kas īstenībā nav ne lēti, ne ērti, ne ātri, nevis par to, ka man bez olu pannas jāizlaiž dvēsele.

Vēl pēdējā piebilde -gan jau arī vidēja izmēra veikalā atradīsies normāla pannele, vēl Viadai ir smukas akcijas pannas. Bet tu jau tūlīt iekliegsies, ka Viada arī tev tālu.
Nevar ar kādu sarunāt, lai nopērk un iesviež pāri žogam?

Nesapratu uzbraucienu. Es tev lūdzu man kaut ko pievest klāt?
Un jā, Viadas pannas nav lētas, un jā, ja man tikai vienas pannas dēļ speciāli tāpēc ir jābrauc, tas piepluso cenai savu cipariņu. Turklāt paskatījos - Viadā vispār olu pannu nav. Par ko tu man uzkasījies?


Bļin, toč kovids tautai ir iznesis smadzenes. No tevis, reno, es tiešām negaidīju šādu uzbraucienu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 07. februāris, 13:03:02
Katrai paaudzei savs krusts. Paldies Dievam, mums paveicies līdz šim, nav bijis reāls karš jāpiedzīvo. Tad nu ņaud daži, ka nagu vīli vai zāģi nevar laicīgi nopirkt. Katlā un uz pannas pagaiām ir, ko likt. Vēl rauc degunus par no skolas saņemtajām pārtikas pakām.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 07. februāris, 13:08:48
Trix, ja tu bišķi nomierinātos, tad varbūt būti izlasījusi savu otru pannu tēmu, kur es rakstu:

<Tā ir tāda, ar dobuļiem?
Ja tāda, tad varbūt katrā dobulī ieliec  sviestainu cepampapīru?  Tikai ideja :scratch: >

Vēl kā variantu piedāvā dobulī ielikt mafinu cepampapīrforminņu, bet to pat bail piedāvāt, jo "tādas jau arī tikai Alfā var nopirkt"
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 07. februāris, 13:10:18
Kuš, Trix, viss ir labi, nesatraucies  :m:
Manuprāt, veikalā ir jābūt nepiedegošā pārklājuma pannai ar 4 iedobēm olu cepšanai. Nav bijusi vajadzība pēc tādas, tāpēc pamanīju, bet uzmanību nepievērsu.
Vēl variants ir cept uz parastas pannas, bet katru olu iesist metāla aplī. Variācijas - paprikas gredzens vai maizes šķēle bez vidus. Galvenais, lai ola neizplūst.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 07. februāris, 13:25:31
Man jau arī šķiet, ka var radoši atrisināt to olu cepšanu, lai nav uz karstām pēdām jāskrien spešel pēc pannas. :)
Man mūžam tāda pankūku, olu panna nav bijusi un laikam arī nebūs...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 07. februāris, 14:43:54
Nekad nebiju iedomājusies, ka ceptai olai jabūt smukai  :scratch:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 07. februāris, 14:49:39
Cepta ola ir "smuka" :D  Tajā olu pannā sanāk visas vienādi "smukas". ;)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 07. februāris, 15:27:34
Kādas lielās metāla piparkūku formiņas nav mājās? Tās arī labi var izmantot uz parastās pannas.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 07. februāris, 17:36:51
Ja olu iesit lēni, uz uz ļoti labi sakarsētais pannas, tad nekur viņa neizplūst. Nebūs ģeometriski apaļa, bet arī ne "izplūdusi pļecka".
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 07. februāris, 20:28:38
Nu vēl atkarīgs no svaiguma. Pavisam svaiga ola ir kompaktāka.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 10. februāris, 19:56:39
Nēēē, es ģībstu  :rat: . Veselības ministers paziņo, ka atbalsta frizieru darbu mežā... Nnnopietni??? Šajos laikapstākļos??? Mazgājam, krāsojam, griežam, veidojam.... Nuja, covids nebūs, bet meningīts jau ministeru neinteresē.
Tai frizierei kura to ideju izmisumā pameta, tak prātā nenāca, ka to apsveiks ar applausiem un pasludinās par Jauno Normālo.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 10. februāris, 20:02:30
Nu tas jau būs Brantes mežfrizēšanās dēļ. Ja VM atbalsta, tad šo vismaz nenoštrāfēs par neatļauto frizēšanos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 10. februāris, 20:06:17
Jūs ko, ticiet, ka frizieri, manikīres u.c. kūko un badā sēž? Protams, ka viss notiek. Atcels ārkārtas stāvokli, bet pagrīdē nogājušie tā arī paliks pagrīdē.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 10. februāris, 20:11:06
Dzīvei jāpieiet radoši. Sniegotā mežā frizēšanās.. romantiski. Visi liks bildes, te zem egles, te priedes..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 10. februāris, 20:15:13
Jūs ko, ticiet, ka frizieri, manikīres u.c. kūko un badā sēž? Protams, ka viss notiek. Atcels ārkārtas stāvokli, bet pagrīdē nogājušie tā arī paliks pagrīdē.
Nu vismaz liela daļa noteikti. Un es viņus par to nenosodu. Cilvēkiem vajag pakalpojumu, skaistumkopējiem vajag ēst un rēķinus maksāt. Un, ja reiz viņiem to neļauj darīt salonos, kas jau bija samērīti un plastikātiem nodalīti, tad kas viņiem cits atliek kā nolīst dzīvokļos, kur ar to "epidemioloģisko drošību" ir, kā nu ir. Jā, daļa no dzīvokļiem vairs neiznāks...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 10. februāris, 20:32:36
Vai tad frizieri kādreiz ir devuši čekus?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 10. februāris, 20:47:56
Vai tad frizieri kādreiz ir devuši čekus?

Jā, vienreiz, kad netiku pie savējās un frizējos, kur tiku :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 10. februāris, 23:52:08
Ir gadījies
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 11. februāris, 10:07:11
Citāts
Veselības ministers paziņo, ka atbalsta frizieru darbu mežā... Nnnopietni??? Šajos laikapstākļos???
Nu, Veselības ministram pašam ko frizēt nav - nesaprot  :sarcasm:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 11. februāris, 12:44:03
Es tikai salīdzinājumam.
No http://baltic-ireland.ie/2021/02/48763/ citēju.
Publiskotie statistikas dati pa dienām ir šādi:
* pirmdien, 8. februārī, reģistrēti 556 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, miruši 68 koronavīrusa slimnieki.
* otrdien, 9. februārī, reģistrēti 1006 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, miruši 54 koronavīrusa slimnieki.
Īrijas kumulatīvā incidence jeb 14 dienu periodā reģistrētu jaunu Covid-19 gadījumu skaits uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju pašlaik ir 312,1.
Slimnīcās ārstējas 1032 slimnieki, no tiem 173 atrodas intensīvās aprūpes nodaļās, bet pēdējo 24 stundu laikā ir hospitalizēti 40 cilvēki.

Premjerministrs Micheál Martin ir paziņojis, ka soda naudas apmērs par ceļošanu uz ārzemēm nebūtisku iemeslu dēļ ir jāpalielina no 500 € līdz 2000 €, ziņo RTE. Valdības neuzskata, ka 500 eiro naudassods ir pietiekams, lai atturētu cilvēkus no ceļošanas uz ārzemēm.
Statistika liecina, ka vairāk nekā puse no pasažieriem, kas ierodas valstī, ir Īrijas iedzīvotāji, un divas trešdaļas no tiem atgriežas no atpūtas ceļojumiem. Nebūtiski ceļojumi uz ārzemēm ir 5. līmeņa ierobežojumu pārkāpums, uzskata valdība.
Nākamajā nedēļā Ministru kabinets plāno pieņemt tiesību aktus par obligātu karantīnu viesnīcā personām no konkrētām valstīm un personām, kuras ierodas valstī bez negatīva PCR testa.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 11. februāris, 12:46:44
Un Latvijā, kur 3x mazāk iedzīvotāju.

Aizvadītajā diennaktī veikti 12 340 Covid-19 testi, reģistrēti 842 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Saņemti ziņojumi par 21 mirušo: divi cilvēki 45-55 gadu vecumā, trīs 55-65 gadu vecumā, astoņi 65-75 gadu vecumā, četri 75-85 gadu vecumā, četri 85-95 gadu vecumā.

Iepriekšējā diennaktī pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bija 6,8%.

14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju: 561,4.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 12. februāris, 10:27:07
Malači! Tikai tā var panākt iespēju strādāt. Kā grāmatnīcas panāca.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/izjutot-netaisnigu-attieksmi-covid-19-laika-skaistumkopsanas-nozare-versisies-satversmes-tiesa.d?id=52927663 (https://www.delfi.lv/news/national/politics/izjutot-netaisnigu-attieksmi-covid-19-laika-skaistumkopsanas-nozare-versisies-satversmes-tiesa.d?id=52927663)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 12. februāris, 10:29:20
Malači! Tikai tā var panākt iespēju strādāt. Kā grāmatnīcas panāca.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/izjutot-netaisnigu-attieksmi-covid-19-laika-skaistumkopsanas-nozare-versisies-satversmes-tiesa.d?id=52927663 (https://www.delfi.lv/news/national/politics/izjutot-netaisnigu-attieksmi-covid-19-laika-skaistumkopsanas-nozare-versisies-satversmes-tiesa.d?id=52927663)


viss pareizi...es tik nesaprotu, kur vērsīsies pati Satversmes tiesa?? jeb viņiem tas nav aktuāli, viņi ir "carj zverei"?? :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: lumbergs 2021. gada 12. februāris, 11:03:53
A kas viņiem? Strādā no mājām, klientus zoomā satiek, kur problēma?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 12. februāris, 12:13:50
Vida priekšniece intervijā gan tā nosmīnēja, skatoties nodokļu nomaksas skaistumkopšanas speciālistes gadiem iztiek ar 50 eur mēnesī
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 12. februāris, 12:33:45
Vid priekśniecei svaigas uzacis un prićene.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 12. februāris, 13:06:25
VID priekšniecei, kā izrādās, ir tikai 49 gadi, bet man izskatās uz visiem 60.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 12. februāris, 14:20:11
Jā, ļoti īpatnēji sejas panti. Senākos foto pat izskatās kā vīrietis.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: e518 2021. gada 12. februāris, 14:48:37
Jā, ļoti īpatnēji sejas panti. Senākos foto pat izskatās kā vīrietis.
Ko tu zin ? Tagad jau tas moderni !  :evil:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 12. februāris, 15:16:55
Wow, a es šodien Depo biju - bērnam lētās slēpes nopirkt! Jo vajag. Jo iepriekšējās izbeidzās. Jo nevaru atļauties pirkt slēpes par simtiem no SS vai sūtīt no specveikaliem par vēl vairāk simtiem ar kurjeru.

Tā vietā, lai 10 minūtēs aizietu, savāktu, pa ceļam pagrābtu dažas vajadzīgas lietas (tipa sniega lāpstu, lai varam ar bērniem reizē tīrīt ielu, nevis uz maiņām) un aizvāktos no tā veikala maksimāli tālu, pavadīju krietni vairāk nekā stundu, lai noorientētos aizstriķotajos labirintos, atrastu, kur tas viss tagad atrodas, un 3 piegājienos dažādās kasēs tos štrunta šļūcamklučus beidzot dabūtu, pa ceļam nokaujot kādu kilogramu nervu šūnu. Sīkāk nerakstīšu, jo neesmu pārliecināta, ka tas, kā es tās slēpes beigās dabūju, vispār ir legāli, - ka pārdevējs nenoraujas sodu par labdarību.

Un tas pie tā, ka veikalā agrā rītā max 15 cilvēki ganījās, un ne pie kases rindas, ne ārā pēc ratiem. 10 minūšu vietā vairāk nekā stunda - tas ir domāts, lai samazinātu cilvēku uzturēšanās laiku veikalā? Idioti un kretīni. Varētu domāt, ka šie ierobežojumi kādam traucē stundu izvēlēties tepiķa krāsu un izmēru, ja ir vēlme tur stāvēt un kasīt olas.

Neesmu ļauna, bet šoreiz no sirds nosūtīju visļaunākos un vismelnākos lāstus, ko vien varēju izdomāt, tiem, kas ieviesa absurdo preču šķirošanu. Žēl, ka nezinu precīzus uzvārdus, būtu pieminējusi "lūgšanā" personiski.

Olu pannu nopirkt nebija atļauts. Tas tā, pie viena būtu pagrābusi (nenopētīju gan, vai ir kaut kas lietojams, vienu kaut kādu pamanīju, bet tā kā striķi priekšā, tad neapstājos).
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 12. februāris, 15:33:27
Nesaprotu, tur neviena pārdevēja nebija? Es tādos labirintos nekad neesmu bijusi spējīga orientēties. Ja ir laiks un nekas nekaitina, tad jau var lēnā pastaigas solī meklēt vajadzīgo.. un tādā Depo man vienmēr bijuši mūža meži, tas pirmskovida ērā (domāju, ka stunda tur paiet nemanot), bet parasti prasu darbiniekiem uzreiz, kur ir tas un tas. Reizēm pēc ilgas maldīšanās.. Vispār tādā Depo kādas reizes 4 mūžā esmu bijusi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Kundalini 2021. gada 12. februāris, 15:37:40
Iemetīšu es arī savu vārdu, celtniecības veikali man aktuāli, tagad bez maz vai jātur noslepumā IEEJAS, kur var ko dabūt pa blatu, kā padumjajos laikos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 12. februāris, 15:51:43
Es, izņemot tuvāko paikas bodi, nevienā citā neesmu bijusi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 12. februāris, 15:58:06
Nesaprotu, tur neviena pārdevēja nebija? Es tādos labirintos nekad neesmu bijusi spējīga orientēties. Ja ir laiks un nekas nekaitina, tad jau var lēnā pastaigas solī meklēt vajadzīgo.. un tādā Depo man vienmēr bijuši mūža meži, tas pirmskovida ērā (domāju, ka stunda tur paiet nemanot), bet parasti prasu darbiniekiem uzreiz, kur ir tas un tas. Reizēm pēc ilgas maldīšanās.. Vispār tādā Depo kādas reizes 4 mūžā esmu bijusi.

Tajā Depo normālajā dzīvē es orientējos ar aizvērtām acīm. Tagad viss aizšņorēts tā, ka nekur iet nedrīkst, tikai pa dažām takām. Ej pareizajā virzienā, bet nonāc tur, kur tev nevajag, jo tur, kur vajag, nedrīkst (bet pāri veikalam var redzēt, ka cilvēki tur staigā). Pārdevēju es atradu un gaidīju, līdz atbrīvosies. Un pēc tam izrādījās, ka bērnu slēpes un uz-dibena-no-kalna-šļūcamos paliktņus var nopirkt tikai juridiskas personas (vispār WTF!). Utt.

Tāpēc es saku, ka viss ir sadirsts bezjēgā, turklāt realitātē šis sadirsums nekādi nepalīdz ierobežot vīrusu izplatību, tieši otrādi - palīdz izplatīt. Jācer, ka es tur neko nesaostīju, apkārt vazādamās un ar visiem rūpīgi runādama. Normāli es no Depo izeju, muti atverot tikai pie kases "labdien, paldies, lūdzu un uz redzēšanos".

Es pēdējo reizi biju veikalā (pēc paikas) decembra vidū. Un nākamreiz būšu labākajā gadījumā maijā. Bet šoreiz vajadzēja.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 12. februāris, 16:00:39
Un paikas bodē arī reizēm nevaru kaut ko atrast, riņķoju kā aptrakusi, kamēr nonāku pie tā, ka jāprasa pārdevējai.
Tādā milzu steliņģī kā Depo man pat domas nebūtu, ka es pati varētu atrast nieka bērnu slēpītes. Sevišķi, ja būtu nolemts to izdarīt ātri, īsā laikā. Uzreiz jau prasītu virzienu, visticamāk, ka pa ceļam tāpat nomaldītos, un prasītu vēlreiz.. Ar vienu stundu tur ir labi tikts galā.. Tur jau no viena gala uz otru aiziet ir bezmaz pusstunda..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 12. februāris, 16:05:24
Tas palīdz neizplatīt tādā veidā, ka tādas "slēpes" nemaz neiet pirkt, jo vispirms painteresējas.. kur nu tur to dara, un uz veikalu no lieka neiet. Ja man tagad kaut ko vajadzētu, no mājas neietu ārā, kamēr nenoskaidrotu, vai to var pašlaik iegādāties. Kam man vēl vilkties uz veikalu, lai uzzinātu, ka to nemaz nepārdod?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 12. februāris, 16:05:37

Tas palīdz neizplatīt tādā veidā, ka tādas "slēpes" nemaz neiet pirkt, jo vispirms painteresējas.. kur nu tur to dara, un uz veikalu no lieka neiet. Ja man tagad kaut ko vajadzētu, no mājas neietu ārā, kamēr nenoskaidrotu, vai to var pašlaik iegādāties. Kam man vēl vilkties uz veikalu, lai uzzinātu, ka to nemaz nepārdod?

Broņ, nu es esmu apdauzīta, bet neesmu pilnīgi glupa... :D Es speciāli zvanīju par tām slēpēm. - Jā, lūdzu, protams, var!

Nu tak es tajā Depo kopš viņa atvēršanas esmu pusmāju nopirkusi. :D
Vietējā Rimi reizēm var labāk apmaldīties nekā tajā šķūnī. :D

Garāmskrienot - apenēm šņore priekšā, bet blakus zeķes drīkstot pirkt. :D Taču pannas un krūzētes tomēr nedrīkst.
Sēklas drīkst, bet sīkāk nepētīju.
Koroče - [cenzēts, cenzēts, cenzēts, cenzēts].
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 12. februāris, 16:13:43
Bez šņorēm viss ir veikalos, kur paika 70% no sortimenta, tā šķiet tagad. Mūsu rimčikā nekādas šņores, ne pannām, ne apenēm, nekam...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 12. februāris, 16:59:37
Bez šņorēm viss ir veikalos, kur paika 70% no sortimenta, tā šķiet tagad. Mūsu rimčikā nekādas šņores, ne pannām, ne apenēm, nekam...

Iespējams. Man slēpes vajadzēja. Mūsu Rimi un TOPā slēpju nav.
Sīči tagad laimīgi - iznēsājās gandrīz 2 stundas pa āru ar slēpēm. Kad atradīšu trešos zābakus, vilksimies slēpot visi. Tagad sanāk uz maiņām. :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 12. februāris, 18:51:19
Pēdējo  reizi decembra vidū pec paikas, Trix  :rat: Es pat 2 dienam neprotu iepirkties. Visu cieņu..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Krimsons 2021. gada 12. februāris, 18:56:02
Nāra, Tev steigšus jāpārorientējas Jaunajai Pasaules Kārtībai!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broms 2021. gada 13. februāris, 00:33:09
Kovida tēmu čupām un kur iederas mans monologs - h un v vz.
Es arvien vairāk viļos cilvēkos.
Noturējos, bet gandrīz ar mammu satrīdējos. Ir taču diplomēta/pensijā/ ķīmiķe. It kā seko un filtrē...
Man stāsta, ka viņas paziņa, mediķe, kura strādājot Valkā, iekš fb stāstījusi, ka Igaunijā masku lietošana esot gandrīz pēc brīvprātības principa.
2 klik un reku Tev Igaunijas AM lapa.
Saku, ka tā paziņa melo.
MELO? Kāda jēga viņai melot?!
Nezinu, bet meli tak pierādīti.
Dēls, kas ir patiesība?
Mamm, man nāk miegs, iešu gulēt.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 13. februāris, 07:09:59
Dēls, kas ir patiesība?
Mamm, man nāk miegs, iešu gulēt.

Patiesība ir tur ārā (c) tX-f  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broņa 2021. gada 13. februāris, 21:05:06
Man patīk tas virsraksts..
https://www.la.lv/sikstula-ciesanas
Bet, ja, bija interesanti izteikumi un domugājieni ministriem par šo vienreizējo nieka pabalstu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 14. februāris, 11:46:31
Brom, saprotu Tavu mammu un ticu viņas paziņai :) Vai kaut kur raksta, ka Igaunijā ir vaļā kafejnīcas, spa, interešu izglītība, naktsklubi līdz 21? Tallinā kkas stingrāk, bet āspus viss bumbās. Protams, ir distance un noteikumi, bet strādā. Neraksta. Bet es kaimiņos, es zinu. Par Zviedriju - nupat znots bija atbraucis, nu, tur jau visi zina - dzīvo kā cilvēki, nekādu masku.
 Ta es ne jau par to, ka vajag vai nevajag, bet ticēt tagad kkādām oficiālajām lapām...nu nezinu. Reāls cilvēks reālā vietā - tam ticu.
Tāpat kā visa skaistumkopšana ciet. Varbūt Rīgā. Mūsus meistares(protams, ar izņēmumiem) strādā un vēl atsaka gribētājiem. Un ne jau dzīvokļos pieņem, turpat savos saloniņos, tikai aizslēdz durvis :). Protams, Rīgā lielie saloni to nevar atļauties.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 14. februāris, 12:48:45
Man patīk tas virsraksts..
https://www.la.lv/sikstula-ciesanas
Bet, ja, bija interesanti izteikumi un domugājieni ministriem par šo vienreizējo nieka pabalstu.
Domugājiens tipisks Latvijai.
Princips Nr.1 - Nevar visiem kaut ko sadalīt vienlīdzīgi (izņemot deputātu un ministru algas). Vajag komisiju komisijas galā, kas izvērtē, cik katram pienākas!
Princips Nr.2 - Princips 80/20 darbībā. Tā kā pastāv varbūtība, ka kaut ko sadalot "uz galviņām", 20% saņēmēju, tas nepienāktos, viņi nepratīs to izlietot utt., tad 80% no sadalāmās summas izlietojam tās administrēšana (komisijas, biroju utt.), lai atlasītu tos 20%, kam tad piešķirt pabalstu (algas pielikumu utt.)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: lumbergs 2021. gada 15. februāris, 10:10:57
UK no marta visas skolas vaļā,āra kafejnīcas drīkstēs darboties, palēnām sāk skaidroties. Līdz maijam prognozē puslīdz normālas dzīves atsākšanos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 15. februāris, 19:18:34
UK no marta visas skolas vaļā,āra kafejnīcas drīkstēs darboties, palēnām sāk skaidroties. Līdz maijam prognozē puslīdz normālas dzīves atsākšanos.


cilvēkiem dzirdot labas ziņs, labāk paliek... man kalendārs rāda tik 15. februāri, pa 2 nedēļām viss kas var notikt :)  uznāks tāds lockdown, ka nopirsties nevarēsiet...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 16. februāris, 14:22:10
Kā jums vakar Aizliegtais paņēmiens?
Igaunijā saslimstība līdzīga, bet viss darbojas, protams, ar ierobežojumiem. Skaistumkopšana nekad nav bijusi ciet. Teātri, bāri, skolas. Un maskas skolā liek pēc izvēles.
Igauņi vismaz saprot, kā dzīvot.
No Igaunijas un Lietuvas tūrfirmas lido uz Ēģipti, no Latvijas jau gadu aizliegts.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 16. februāris, 15:01:05
Tikai igauņi stipri velk uz to, ka visu drīz vērs ciet - cipari šiem nav labi. Tikmēr Lietuvā pēc stingrajiem ierobežojumiem tagad sāk vērt šo un to vaļā. Laikam jau nav vienas pareizās un vispareizākās metodes.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mary 2021. gada 16. februāris, 15:44:42
Kā tur ar nebūtu, mūsu valdība līdz šim ar ierobežošanu ir totāli pārspīlējusi. Kāpēc nevarētu darboties lielie veikali ar savām plašajām telpām? Un vai viņi nesaprot, ka jo ilgāk viss būs slēgts, jo vairāk visi gāzīsies gāzīsies tajos veikalos iekšā. Vajadzēja atvērt jau vismaz janvāra vidū. Un tie 25 kvadrātmetri uz cilvēku  :fubar: . Vienvārdsakot, apnicis un dusmas! :angry:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 16. februāris, 15:56:07
Nu tie šībrīža 25 m2 ir pilnīgs pī. Cilvēki nosaluši stāv salā ārā pie veikala. Mazajiem veikaliņiem vispār vāks, kurš tur ies, ja vairāk par vienu cilvēku nevar iekšā laist. Pofig par saaukstēšanos vulgaris, vai ne...
Tajā pašā laikā kāpēc nevar strādāt Mēbeļu nams, piemēram. Cik cilvēku tajā milzu šķūnī vielaicīgi pastaigājas? Daži pa visu stāvu. Bet kaut kas vismaz kustētos, kāds kādu virtuvi pasūtītu vai dīvănu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 16. februāris, 18:46:24
Es šodien ar pastāvēju ārā. Nosalt nepaguvu, tikai pāris penši bija priekšā. Toties iekšā kādi 2m (mazā Maxima, tur požizņi nekad 2 m nevienā virzienā nav bijuši brīvi)  :rat:
Un pie kases - kamēr es kravāju savus pirkumus, blakus renītē (katrai kasei ir divas tādas, jūs tak zināt) sakrīt jau nākošie pirkumi un 2 sievišķi plus 7 gadīgs meitēns, savējos pakodami, riktīgi trinās gar mani, nekādas distances tur nebija. Vot i jautājums, nafiga man ārā bija jāsalst? 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Leonora 2021. gada 16. februāris, 20:15:10
Salsti par Latvijas valsti  :rofl: Dzeja
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 16. februāris, 20:28:38
Manā Maximā ātrāk nesāka nākošo apkalpot, kamēr iepriekšējais nebija savas paunas savācis
Sestdien nekādas rindas laukā nebija
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 16. februāris, 21:35:46
Man tuvākā ir XX Maxima, ja veidojas rinda, ārā uz ielas nav jāstāv, iekšā ir gana garš gaitenis. Bet ziniet, kas bišķi besī - katram jāņem rati. Ja atnāk ģimene, iekšā laiž tikai, ja katram ir savi rati. Šie ieiet, pirkumus krāmē vienos ratos, bet liekie tiek pamesti kur pagadās. Toties veikalā cieša tuvība neveidojas, jāmanevrē ar ratiem starp citiem ratiem. :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 09:13:10
Agdies, nu vispār es esmu diezgan likumpaklausīgs pilsonis. Līdz punktam, kad likumi ir klaji stulbi un kaitnieciski. Nav jābrīnās, ka pofigistiskāki pilsoņi vispār liek mīksto uz debiliem ierobežojumiem, pie viena piekāšot arī dažus saprātīgos.

Vīrs brauca uz pilsētu, palūdzu, lai ieiet pa ceļam paskatās sīkam burtnīcu skolai - pietiekami vienkāršu, lai būtu nopērkama pārtikas veikalā, pietiekami specifisku, lai mājās nebūtu krājumos. Rimi - nav. Jau biju gatava sadrukāt lapas un saskavot pati. Pa ceļam iebraucis vietējā būvmateriālu bodē – kas nu rīta agrumā ir vaļā, jo grāmatnīca toč ir ciet –, tur ir. Piezvanīja, noprecizējām, kura ir īstā. Pie kases, protams, atklājas, ka šo preci jūs nevarat nopirkt, jāpasūta blablabla. A uzlikt pie plaukta kaut kādas atzīmes, lai cilvēki zina, kam netērēt laiku? Es nemācos un nemācīšos no galvas ik nedēļu mainošos preču sarakstu, lai varbūt vienreiz man šī informācija noderētu. Atstāja visu un aizgāja.

Blakus veikalā nopirka brīvi.

Nu nestāstiet man, ka šis murgs ar ierobežotajām precēm ir kovida apkarošanai. Tā ir tikai un vienīgi tautas dirsināšana ar vāji saprotamu jēgu. Baidos, ka Kvadras viedoklis par kovidu un valdības rīcību, kaut gan aplamāts par stulbu sazvērestības teoriju, ir vistuvāk patiesībai - tā ir daļa no smalka plāna, citādi tas nav izskaidrojams. Kaut gan mans viedoklis par Latvijas valdību nav pārāk glaimojošs, bet par TIK stulbiem, lai neredzētu, kas notiek, pat man negribas viņus uzskatīt.


Statistikai - kopš 18. decembra es veikalā esmu bijusi tieši 2 reizes. Tas tā, lai nesāktos basņas par tiem, kam pa veikaliem jāvazājas katru dienu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 26. februāris, 09:30:41
Nu nestāstiet man, ka šis murgs ar ierobežotajām precēm ir kovida apkarošanai. Tā ir tikai un vienīgi tautas dirsināšana ar vāji saprotamu jēgu. Baidos, ka Kvadras viedoklis par kovidu un valdības rīcību, kaut gan aplamāts par stulbu sazvērestības teoriju, ir vistuvāk patiesībai - tā ir daļa no smalka plāna, citādi tas nav izskaidrojams. Kaut gan mans viedoklis par Latvijas valdību nav pārāk glaimojošs, bet par TIK stulbiem, lai neredzētu, kas notiek, pat man negribas viņus uzskatīt.Nē, es tam gan es neticu, ka mūs SPECIĀL dirsina... stulbi, apjukuši, nekoordinēti - tam es piekrītu, bet sazvērestības, nē, neizskatās viņi TIK gudri...sazvērestībai taču jāplāno 3 gājieni uz priekšu... pie mums nākmais solis nav zināms :)  :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 26. februāris, 09:34:41
Mans viedoklis par sazvērestības teoriju vai totālu valdības stulbumu ir 50:50  :rat: . Pagaidām nezinu, kurā pusē nosvērties.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 09:35:55

Nē, es tam gan es neticu, ka mūs SPECIĀL dirsina... stulbi, apjukuši, nekoordinēti - tam es piekrītu, bet sazvērestības, nē, neizskatās viņi TIK gudri...sazvērestībai taču jāplāno 3 gājieni uz priekšu... pie mums nākmais solis nav zināms :) :)

Ne jau mūsējie to kopējo procesu izdomā. Tam viņi tiešām ir par glupu. Bet briseleidirsālīšanas gēni gan ir visiem, kas ir tikuši līdz lēmumu pieņemšanai.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 26. februāris, 09:40:06
Citāts: Trix
tā ir daļa no smalka plāna, citādi tas nav izskaidrojams. Kaut gan mans viedoklis par Latvijas valdību nav pārāk glaimojošs, bet par TIK stulbiem, lai neredzētu, kas notiek, pat man negribas viņus uzskatīt.
Citāts: daddy
Nē, es tam gan es neticu, ka mūs SPECIĀL dirsina... stulbi, apjukuši, nekoordinēti - tam es piekrītu, bet sazvērestības, nē, neizskatās viņi TIK gudri...sazvērestībai taču jāplāno 3 gājieni uz priekšu... pie mums nākmais solis nav zināms :)  :)
Teorija par vispasaules sazvērestību neiztur kritiku. Palūkojamies vēsturē, kādi paņēmieni tikuši lietoti, lai ietekmētu tautas masas, lai tās ierobežotu, pakļautu, neļautu patstāvīgi domāt utt.
Totalitāri, masveidīgi, vienveidīgi, tipiski, cieši kontrolēti, konsekventi.
Kas mums ir dots? Atšķirīga pieeja ne vien katrā valstī, bet arī štatos, reģionos. Vāja kontrole.
Par sazvērestību atsevišķi Latvijā - nu nesmīdiniet manas rozā čībiņas.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Amālija 2021. gada 26. februāris, 09:45:53
Tas ir haoss vienkārśais. Augśas nesaprot, apakśas nesaprot. Katrs dara pêc savas pārliecības.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 09:47:01
Vēsturē nebija interneta un ātras cilvēku saziņas, līdz ar to ierobežota iespēja izpaust un uzzināt informāciju. Tas krietni maina spēles galdiņu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 26. februāris, 09:54:27
Vēsturē nebija interneta un ātras cilvēku saziņas, līdz ar to ierobežota iespēja izpaust un uzzināt informāciju. Tas krietni maina spēles galdiņu.
Ko maina internets Tevis aprakstītajā situācijā, kad vienā veikalā burtnīcas pārdod, otrā ne?
Tā nav sistēma, kas būtu mērķtiecīgas sazvērestības gadījumā, tas ir vnk bardaks.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 10:00:56
Bardaks ar aizliegumiem un atļāvumiem, protams, vietējais.
Bet mani vēl joprojām mulsina pērnajā pavasarī uz karstām pēdām LTV1 demonstrētā biedējošā filma par covidu Uhaņā ar durvju metināšanu, kliegšanu... kas tas bija? Iebiedēšana? Tā laicīgi?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 26. februāris, 10:04:05
Bardaks ar aizliegumiem un atļāvumiem, protams, vietējais.
Bet mani vēl joprojām mulsina pērnajā pavasarī uz karstām pēdām LTV1 demonstrētā biedējošā filma par covidu Uhaņā ar durvju metināšanu, kliegšanu... kas tas bija? Iebiedēšana? Tā laicīgi?
Tā bija realitāte Uhaņā


Un vēl atceries, ka žurnalistika nav mirusi un tieksme radīt sensācijas ne tik. Sazvērestības teoriju radīšana ir žurnalistikas nopelns, veiksme un triumfs - tas nes viņiem naudu. Lielu.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 10:08:15
Tas jau skaidrs, vēl par kādām "realitātēm" tā uz šāvienu mūs ar dokfilmām aplaimo?


Tā jau nebija nekāda sazvērestības teorija...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:08:39
Viens no vislabākajiem cilvēku psihes ietekmēšanas līdzekļiem cietumos un koncentrācijas nometnēs - tu nekad nezini, kas būs rīt. Vai kas būs vakarā. Vai pat kas būs pēc stundas. Kad tu ne mirkli nevari būt drošs, ka tevi kaut kur neaizdzīs. Vai izvedīs nošaut, vai liks smiltis rakt. Vai piecels naktī uz pratināšanu. Un pēc stundas atkal, un atkal, un atkal. Un nākamajā naktī atkal. Līdz pēc tādas nedēļas tu jūc prātā, gaidot, kad atkal pēc tevis nāks. Taču tad neviens nenāk, bet tu nespēj gulēt, jo gaidi, kad nāks. Tev "uztverošajā galā" šķiet, ka ts ir murgaina, haotiska rīcība, bet tas viss ir pēc plāna - lai tev liktos, ka rīcība ir haotiska, kurā nav sistēmas, un ko nevar saprast ar loģiku.

Šodien tas būtu - vai rīt varēsi strādāt savā frizētavā, vai šodien teiks, ka vari, rīt - ka nedrīksti. Vai šodien tu vari nopirkt čības, bet rīt nevarēsi. Vai varbūt varēsi. Vai varbūt varēsi, bet iepriekš pasūtot un apmaksājot rēķinu. Vai šodien likums ļauj darīt kaut ko, rīt par to pašu jau ir sods. Turklāt dažus soda, bet citus par to pašu nesoda.

Pēc vairāk nekā gada šādu murgu tu jau gaidi, kas būs nākamais murgs.

Tas no ķīniešu spīdzināšanas ar ūdeni, ko pilina uz galvas. Pēc īsa brīža tu jau sāc ar bailēm gaidīt nākamo pilienu, un visbriesmīgākais ir nevis piliens, bet tā gaidīšana. Tāds jauks paņēmiens, kā cilvēku padarīt ārprātīgu.

Nav jau runa par konkrētu burtnīcu konkrētā valstī, bat par acīmredzamu pusglobālu haosu un nestabilitāti visur. Tas, ka citur var nopirkt burtnīcu, bet nevar kaut ko citu, kāreiz jauki ierakstās tīša haosa rūtiņās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 26. februāris, 10:11:22
Vai vispasaules "sazvērestība" ğenerālās līnijās izslēdz bardaku sīkumos? Kaut gan es to saprotu tā - kopīgā vadlīnija nosaka cilvēkus dirsināt un besīt, lai davestu tiktāl, ka piekrīt jebkam, lai tikai dirsināšanu izbeigtu. Kā tieši dirsināt - apenes vai burtnīcas netirgot, atstāt bez frizieriem, aizliegt šļūkt uz kameras no kalna, komandantstundu noteikt....,  tas atstāts vietējo sīkgariņu ziņā, lai izpaužas, cik fantāzijas lidojums atļauj.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:12:17
Bardaks ar aizliegumiem un atļāvumiem, protams, vietējais.
Bet mani vēl joprojām mulsina pērnajā pavasarī uz karstām pēdām LTV1 demonstrētā biedējošā filma par covidu Uhaņā ar durvju metināšanu, kliegšanu... kas tas bija? Iebiedēšana? Tā laicīgi?

Tā bija realitāte Uhaņā

Un vēl atceries, ka žurnalistika nav mirusi un tieksme radīt sensācijas ne tik. Sazvērestības teoriju radīšana ir žurnalistikas nopelns, veiksme un triumfs - tas nes viņiem naudu. Lielu.

Sīrijā (vai kur tur) karo, tur ne tādi vien skati būtu parādāmi. Un visādi citādi pasaulē esoši skarbi notikumi. Ja paskatās apkārt, tur žurnālistikai būtu melnās krāsas un baiļu spainis gadam uz priekšu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 26. februāris, 10:14:45
kuram rūp kaut kāda Sīrija. Tas ir lokāli un uz citiem neattiecas. A infekcija reāla. Līdz ar ko labs materiāls šausmu publicitātei
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:15:08
Ķīna ir tikpat tālu un sveša kā Sīrija.

Tad, kad rādīja to durvju metināšanu, vīruss vēl nebija Eiropā. Tas bija kaut kur tur pie ķīniešiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 26. februāris, 10:16:32
Bet infekcijas pārnese ir reāls drauds. Jeb ja Tu to arī noliedz, tad es necīnīšos, lai kādam pierādītu, ka zeme ir apaļa
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 26. februāris, 10:21:55
Citāts: Trix
Viens no vislabākajiem cilvēku psihes ietekmēšanas līdzekļiem cietumos un koncentrācijas nometnēs - tu nekad nezini, kas būs rīt.
Lai līdz šim nonāktu, vispirms ir jābūt totalitārisma stadijai.
Cilvēka psihe ir diezgan lokana.
Es nepiekrītu kvadrai, ka būtu jēga "cilvēkus dirsināt un besīt, lai davestu tiktāl, ka piekrīt jebkam, lai tikai dirsināšanu izbeigtu. "
Kurš no mums ir stadijā "piekrist jebkam"?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 10:24:36
Bet infekcijas pārnese ir reāls drauds. Jeb ja Tu to arī noliedz, tad es necīnīšos, lai kādam pierādītu, ka zeme ir apaļa

Kā neatceros valsts televīzijā filmu pie Ebola un vēl visādu citādu "draudu" vīrusu parādīšanās...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:25:48
Kā bija "drauds" ebola, putnu gripa, Zikas vīruss un pārējie pēdējos padsmit gados parādījušies vīrusi (kas ātri vien pazuda), tā arī šis ne ar ko citu sākumā neatšķīrās. Tieši tāpat uztverams kā "nu ir, vīruss, atnāks, aizies". Iepriekšējā "briesmīgo" vīrusu pieredze nedeva pamatu, lai uzskatītu, ka šis būs savādāks. Par to es runāju, nevis par vīrusu pārnesi. Ka sākumā, kad šis ne ar ko neatšķīrās no agrāk bijušās cūku un putnu gripas, jau panesās filmas par aizmetinātām durvīm un baiso karantīnu. Es neko tādu neatceros nevienā no iepriekšējiem vīrusu uzliesmojumiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:26:40
Es nepiekrītu kvadrai, ka būtu jēga "cilvēkus dirsināt un besīt, lai davestu tiktāl, ka piekrīt jebkam, lai tikai dirsināšanu izbeigtu. "
Kurš no mums ir stadijā "piekrist jebkam"?

Daudzi. Palasi Cāli kaut vai. Tur ļoti biežs viedoklis ir "es potēšos, lai tikai tas viss beidzas". Turklāt bieži ar piebildi, ka domas par piesardzību pret vakcīnu vai nevēlēšanos potēties ir mainījušās, lai tikai varētu normāli dzīvot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 26. februāris, 10:30:47
Citāts: Trix
ļoti biežs viedoklis ir "es potēšos, lai tikai tas viss beidzas".
Mēs pārejam uz tēmu, ka vakcīnā ir 5G čipi? Potēšanās nav gluži "piekrišana jebkam".
Bet, ja nu cilvēce tiešām būtu tik viegli manipulējama, tad neko labu arī nebūtu pelnījusi. :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:33:42
Mēs pārejam uz tēmu, ka vakcīnā ir 5G čipi? Potēšanās nav gluži "piekrišana jebkam".
Bet, ja nu cilvēce tiešām būtu tik viegli manipulējama, tad neko labu arī nebūtu pelnījusi. :mrgr:


Tas bija viens piemērs par to, kā cilvēki maina savu viedokli, lai tiktu atpakaļ pie normālas dzīves. Neskatoties un vakcīnas straujo izstrādāšanu, puspabeigtajiem klīniskajiem pētījumiem, runām par blaknēm, haosu vakcīnu iepirkumos utt. Maina viedokli un ir gatavi pieņemt to, ko iepriekš negribēja pieņemt.

Čipu un 5G līniju es šeit neattīstīšu.


Cilvēce IR viegli manipulējama.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 26. februāris, 10:37:00
Palasi Cāli kaut vai.


Dienas citāts.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 26. februāris, 10:38:31
Jo ilgāk un vairāk saskaros ar citiem mediķiem, tik negantākas domas nāk prātā. Trakākais, ka visādas vadlīnijas un priekšrakstus izstrādā tieši prātā apdalītie darboņi.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 10:39:05

Dienas citāts.

Tāda pati vietne kā šī, kur tauta _ilgstoši_ dalās ar viedokļiem.
Ar tādiem pašiem panākumiem varat palasīt feisbuku vai draugus. Vienkārši tautas viedokļu sakopojums.


Es runāju par tautas viedokli, nevis par žurnālistu [apmaksātajām] publikācijām.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 26. februāris, 10:44:13
Cilvēce IR viegli manipulējama.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Broms 2021. gada 26. februāris, 10:47:05
Ja jau dirsināt, tad tā nopietni.
A kurš tur tups vai viltīgs - vvz :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 10:52:55
Pāris dienas iepriekš kkur lasīju, ka nav reģistrēts neviens gripas gadījums šogad.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 26. februāris, 10:57:09
Brom, šādi jau vieglāk radīt iespaidu par darba procesu, nekā izmeklēt krimināllietas, kas blāķos guļ seifā un arhīvā :)


Bet vispār  :scratch:  nav pateikts, kas tas par pagarinātāju  :rofl:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 26. februāris, 10:58:31
Gripa apprecējās ar covidu un pārgāja vīra uzvārdā  :mrgr: :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 26. februāris, 11:00:29
tas tiešam izskatās pēc attiecību kārtošanas...galvenais, ka vienai pusei ir vara un pagoni! :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 26. februāris, 11:11:04
Par gripu elementāri, Vatson: ierobežojumi, higiēnas pasākumi iedarbojas uz visiem vīrusiem, arī gripu, kura, turklāt, ir mazāk lipīga nekā covids.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 26. februāris, 11:14:24
Gripa apprecējās ar covidu un pārgāja vīra uzvārdā  :mrgr: :mrgr:

Pērn bija tāds jociņš, ka kovida vīrusam vajag sievusu, kas neļauj vazāties apkārt. Skatos, ka Gripa tāds sūdīgs sievuss, Kovids tik un tā blandās pa tusiņiem. :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 26. februāris, 11:19:49
Par gripu elementāri, Vatson: ierobežojumi, higiēnas pasākumi iedarbojas uz visiem vīrusiem, arī gripu, kura, turklāt, ir mazāk lipīga nekā covids.
Par šito nupat ar kolēği diskutējām.
- Vot, higiēna, maskas...
- Bet kāpēc tad tās maskas pret covidu nepalīdz? Tieši otrādi, kā rudenī sākām lietot, skaitļi debesīs saskrēja.
- Abet nepareizi tās maskas nēsā, velk zem deguna, nemaina..
- Bet kā tad tās nepareizi nēsātās maskas pret gripu sargā?
-....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 11:22:40
Par gripu elementāri, Vatson: ierobežojumi, higiēnas pasākumi iedarbojas uz visiem vīrusiem, arī gripu, kura, turklāt, ir mazāk lipīga nekā covids.

Nu jā, mazāk tusē arī. Un tomēr tas "neviens" nedaudz mulsina...
Bet adenovīrusiem u.c. respiratorajiem roku mazgāšana un maskas netraucē.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 26. februāris, 11:30:34
Apgalvot, ka gripa nevienam nav atklāta ir maldinoša informācija.
Skatīt SPKc mājas lapā ievietoto informāciju
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: ...(cita) 2021. gada 26. februāris, 11:34:46
Daži. Bet relatīvi - tikpat kā neviens...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 26. februāris, 11:41:35
 :rat: baigais brīnums...Cilvēki liek maskas, mazgā rokas, netusējas, puņķaini un klepaini nevelkas uz darbu, jo tas tagad ir aizliegts..un brīnās kāpēc tik maz ar gripu slimo. Tā pilnīgi noteikti ir sazvērestība!!! :sarcasm:  Ar cilvēci tiek manipulēts, jo visi ir tik manipulējami :sarcasm:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 11:46:36
:rat: baigais brīnums...Cilvēki liek maskas, mazgā rokas, netusējas, puņķaini un klepaini nevelkas uz darbu...

Par to arī brīnos, kur tos punķu/klepu vīrusus ar maskām un tīrām rokām bez tusēšanas saķer, bet gripu nē... :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 26. februāris, 11:58:22
gripa nav tik lipīga
Tagad kaut kāds jauns šausmonis esot samutējies Kalifornijā
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: vecinja 2021. gada 26. februāris, 12:32:30
Jā - un putnu gripa diemžēl IR LATVIJĀ! Neko neesat dzirdējuši par beigtajiem gulbjiem u.c. savvaļas putniem, kuri no putnu gripas nobeigušies?Un ka visiem mājputnu audzētājiem aizliegts putnus laist ārā?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 26. februāris, 12:41:13
Putnu gripa pārnesas starp cilvēkiem? Domāju, var inficēties no putniem, bet ne cilvēks no cilvēka. Nu varbūt kļūdos... :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 26. februāris, 16:22:29
Jā - un putnu gripa diemžēl IR LATVIJĀ! Neko neesat dzirdējuši par beigtajiem gulbjiem u.c. savvaļas putniem, kuri no putnu gripas nobeigušies?Un ka visiem mājputnu audzētājiem aizliegts putnus laist ārā?
Esmu gan dzirdējusi. Visu nedēļu ar to vien nodarbojos, ka velku sietus un pārvietoju putnus. Visus iepriekšējos gadus mocījām putnus pa telpām, jo putnu gripa VARĒTU atnäkt līdz Latvijai, šogad it kā esot atnākusi.Ir tā vai nav, kas to zina, bet putniem jāmocās telpās. Ne visi to pārdzīvo...

P.S. Nepērciet nekādas  ''bio'' olas, nav vērts, bio pie mums nav pašlaik iespējams pēc definīcijas. Ja nu vienīgi kaut kur dzìļi paslēpts no svešām acīm...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 26. februāris, 17:24:03
Citāts: Trix
Tāda pati vietne kā šī, kur tauta _ilgstoši_ dalās ar viedokļiem.
Ar tādiem pašiem panākumiem varat palasīt feisbuku vai draugus. Vienkārši tautas viedokļu sakopojums.


Es runāju par tautas viedokli, nevis par žurnālistu [apmaksātajām] publikācijām.

Atceries to momentu 3 musketieros, kur kardināls piedāvā d'Artanjanam dienēt savā gvardē? Viņš atbild:
"[..] visi mani draugi ir musketieru un karaļa gvardistu vidū, turpretī mani ienaidnieki, tā nu nejauši sagadījies, kalpo jūsu eminences gvardē."

Es to ne par draugiem vai ienaidniekiem.
Bet tā nu nejauši ir sagadījies, ka mani draugi un vnk random FB cilvēki, kuru viedokli esmu novērtējusi pirms visas šīs šļuras, domā aptuveni kā es. Un nebūt nav " gatavi piekrist jebkam".
Savukārt, tie, kurus vienmēr esmu uzskatījusi par bezsmadzeņu idiotiem vai nejauceņiem... nu jā, jūs sapratāt.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 27. februāris, 00:19:49
Apdomāju - manā lokā labticīgie pret ķeceriem ir apmēram attiecībā 40:60.
Un diemžēl ir viens otrs cilvēks kurā jūtos vīlusies...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 14:40:08
Absurda teātris.
Veikaliņā drīkst būt tikai 1 pircējs. Veikaliņš savi 10m garumā un pircējs varētu pārvietoties uz kases pusi, mierīgi maksāt, kamēr nākamais nāk iekšā un sāk sirot pa plauktiem. Tas, kas pie kases, turpat pa otrām durvīm iet ārā. Nē! Tā nedrīkst. Toties drīkst jauki viens otram blakus labi ja metra attālumā drūzmēties šaurajā koridorā pie ieejas veikalā....
Uzdevums. Dots: 500m2 veikals, uz katru pircēju 25m2, veikalā 20 pircēji. Jautājums: cik pircēju uz 10m2 būs piena nodaļā? Cik - pie dārzeņu stendiem? Cik - rakājas pa šampūnu un zeķu nodaļām? Tiem, kuri kaut ko murmuļo par puscilvēkiem vai trīsceturtdaļcilvēkiem - jūs noteikti strādājat policijā vai kādā no idiotu pārņemtajām ministrijām.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 27. februāris, 14:44:36
Jā, man vnm jādomā par 25m2, 1-2m distances un pārbāztu busu kopsakarībām. Neesmu vēl atradusi
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 14:51:53
Jā, var ķengāties par Krieviju, viņu bardaku, sputņiku un citām lietām. Bet. Paskatieties vorldometra datus tur, kur rāda stabiņgrafikus. VISĀM valstīm ir zobaini grafiki ar zemiem stabiņiem svētdien, pirmdien, maksimumu otrdienā un tad kritumu nākamajās nedēļas dienās. Vienīgie, kam grafikā stabiņu augstums ir nolīdzināts, bez robiem - Krievija. Man secinājums ir viens - dienesti strādā visas dienas nedēļā. Pie viena var ''ievērtēt" arī saslimstības līknes tendences. Nu tā, kaukā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 14:57:41
Man vienmēr jādomā, kāpēc es varu aiziet nodot analīzes - čuras, kakas, asinis jebkurā laikā un jebkurā vietā un nevienam ne mazākais iešķis neiemetas, toties kovidtestu jānodod barakā pie citplanētiešiem. Starp citu, kakās (nu atttvainojiet - fēcēs!) vīruss ir lielākā koncentrācijā kā siekalās vai puņķos un tie, kuri taisa kaku analīzes ir vairāk pakļauti antigēna ekspozīcijai, kā tie, kuri ņem iztriepes no deguna.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 27. februāris, 14:58:11
Kādā brīdī jau "atbildīgajiem" vajadzētu atzīt, ka nav pareizi sablīvēt cilvēkus laikā un telpā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 15:03:14
Spārka, nu beidz! Aizliegs iet uz veikalu un basta.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 27. februāris, 15:06:27
Kādā brīdī jau "atbildīgajiem" vajadzētu atzīt, ka nav pareizi sablīvēt cilvēkus laikā un telpā.

Un kur šādās lietās pazūd "eksperti", uz kuru viedokļiem parasti atsaucas "atbildīgie"?  :sarcasm:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 27. februāris, 15:10:47
Jā, var ķengāties par Krieviju, viņu bardaku, sputņiku un citām lietām. Bet. Paskatieties vorldometra datus tur, kur rāda stabiņgrafikus. VISĀM valstīm ir zobaini grafiki ar zemiem stabiņiem svētdien, pirmdien, maksimumu otrdienā un tad kritumu nākamajās nedēļas dienās. Vienīgie, kam grafikā stabiņu augstums ir nolīdzināts, bez robiem - Krievija. Man secinājums ir viens - dienesti strādā visas dienas nedēļā. Pie viena var ''ievērtēt" arī saslimstības līknes tendences. Nu tā, kaukā.
Ir vēl pasaulē cilvēki, kas tic Krievijas datiem  :talking: :clap: :smej:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 15:11:34
Par ekspertiem man arī ir viedoklis. Tas - pirmkārt. Otrkārt - kādi, sūds, eksperti, ja jālobē konkrētus ražotājus, brendus vai ''spalvainās roķeles''?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 27. februāris, 15:12:31
Ekspertu un "ekspertu" viedokļi arī mainās. Nezinu, ko mūsējie, bet ārzemnieki tagad uzsver, ka svarīgāk nekā 2 metri, maskas, roku un priekšmetu dezinfekcija ir vēdināšana, svaigs gaiss.
Nez, vai šamā vadlīnija ir līdz mūsējiem atceļojusi:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 15:14:17
Nosauc man taksometru firmu, kura tagad būtu slēgta vai ņemtu pasažierus tikai īpaši nodalītā pakaļējā sēdeklī. Secinājums - laikam jau ''atbildīgie'' bieži izmanto šo pakalpojumu. Jo no mana skatu punkta taksometra šoferis ir tāds pats frizieris vai manikīrmeistars.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 15:18:13
Ā, mācību autiņi gan vairs acīs nekrīt, laikam tie nozavēti.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 27. februāris, 15:22:31
Darbā esmu vēdināšanas fane, bet kolēgi slepus drebinās, tīstās jakās, lai gan neko nesaka, bet priekšniecība staigā pa pēdām un visu logus atkal aizbūķē un aizrāda
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 15:26:49
Bobi, vari ņirgt, cik tīk, bet man ir tas gods strādāt ar krievu kolēģiem un es darbojos, tā teikt, pēc krievu skolas savā specialitātē. Man ar rietumniekiem ik pa laikam sanāk lieli vai mazāk lieli mēsli, kurus risina ''i am on business trip, not available'' stilā, kamēr krievus varu dabūt rokā kaut nakts vidū. Nu, ja vispār tāda vajadzība sanāk. Un medicīnā viņu viedoklim (jā, jāzina savu lauciņu, ne ''tv spečukus'') uzticos daudz vairāk kā googles ārstiem rietumos.
Jā, īpaši daudz pēdējā laikā sanāk sadarboties tieši kovid tēmā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 27. februāris, 15:27:10
Ā, mācību autiņi gan vairs acīs nekrīt, laikam tie nozavēti.
Bija nozavēti, bet tūlīt atļaušot.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 27. februāris, 15:39:05
Ekspertu un "ekspertu" viedokļi arī mainās. Nezinu, ko mūsējie, bet ārzemnieki tagad uzsver, ka svarīgāk nekā 2 metri, maskas, roku un priekšmetu dezinfekcija ir vēdināšana, svaigs gaiss.
Nez, vai šamā vadlīnija ir līdz mūsējiem atceļojusi:

Ja jau aizliedz tuvās distances pakalpojumu sniegšanu, iedala uz galviņu 25m2 (lai gan 2m distances labad neprasītos tik daudz), aizliedz cik tur mājsaimniecību pulcēšanos utml., tad jau, tipa, pietiekami gudri. Bet paradoksālā kārtā nepietiekami gudri (vai pietiekami ieinteresēti vai neieinteresēti mums nezināmu iemeslu dēļ), lai iedomātos par sabiedrisko transportu slēgto vidi, mājsaimniecību skaitu tajos un tajā mucā pavadīto laiku, teiksim, šķērsojot visu Rīgu. Nejaušība? Neprofesionalitāte? Ļaunprātība? Savtīgas intereses kāda uzdevumā?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 27. februāris, 15:49:58
Citāts: Minne
Nejaušība? Neprofesionalitāte? Ļaunprātība? Savtīgas intereses kāda uzdevumā?
Man šķiet, visu laiku notiek tāda bailīga raustīšanās. Pavisam bez sabiedriskā transporta? Aizvērt bērnudārzus? Nu, tauta var arī iziet ielās...
Mans nepopulārais viedoklis ir, ka stingrs, ciets lokdauns īsā vai ne tik īsā laikā būtu palīdzējis. Un pēc tam karantīna iebraucējiem. Joprojām pozitīvi skatos uz Austrāliju, Jaunzēlandi un citām valstīm, kam tas izdevās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 27. februāris, 15:57:25
Man šķiet, visu laiku notiek tāda bailīga raustīšanās. Pavisam bez sabiedriskā transporta? Aizvērt bērnudārzus? Nu, tauta var arī iziet ielās...
Mans nepopulārais viedoklis ir, ka stingrs, ciets lokdauns īsā vai ne tik īsā laikā būtu palīdzējis. Un pēc tam karantīna iebraucējiem. Joprojām pozitīvi skatos uz Austrāliju, Jaunzēlandi un citām valstīm, kam tas izdevās.

Un kādēļ Tev tas ir ienācis prātā, bet speciālistiem ne? Papētīt dažādas pieredzes, pieslēgt loģiku, pamodelēt? Par transportu - vrb pīķa stundās kkā pavariēt ar transportlīdzekļu sarakstiem, "padot" transportu biežāk?

Ok...iespējams, tas vnk kārtējo reizi nozīmē, ka tukša muca tālu skan, ka speci ir samozvanci ar uzpūstu ego, un ka esam ievēlējuši viduvējības
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 27. februāris, 16:02:00
Nosauc man taksometru firmu, kura tagad būtu slēgta vai ņemtu pasažierus tikai īpaši nodalītā pakaļējā sēdeklī. Secinājums - laikam jau ''atbildīgie'' bieži izmanto šo pakalpojumu. Jo no mana skatu punkta taksometra šoferis ir tāds pats frizieris vai manikīrmeistars.

Boltam ir starpsienas un drīkst sēdēt tikai aizmugurē.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 27. februāris, 23:11:41
Camma..  :fp:  Ne jau ārsti valstī datus apkopo un PVO nosūta
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 27. februāris, 23:21:00
Ja? un es nez kāpēc iedomājos, ka SPKC ir pilnīgi lohi, jo pieprasa datus KATRU DIENU - arī svētdienās. :) Maitas, slēpj līdz otrdienai.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 01. marts, 09:27:56
Hm, interesanti gan. Izrādās mūsu seniori daudz vairāk draudzējas ar internetu un internetveikaliem nekā jaunieši...

Vienlaikus 16% iedzīvotāju klātienes tirdzniecības ierobežojumu laikā nepietrūkst nekas, jo jau pirms tam viņi ir iepirkušies un plāno turpināt iepirkties internetā. Šādu atbildi visvairāk sniedza seniori vecumā virs 60 gadiem (20%), bet visretāk - jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem.
https://www.tvnet.lv/7190236/aptauja-56-latvijas-iedzivotajiem-pietrukst-iespeja-klatiene-iegadaties-apgerbus-un-apavus (https://www.tvnet.lv/7190236/aptauja-56-latvijas-iedzivotajiem-pietrukst-iespeja-klatiene-iegadaties-apgerbus-un-apavus)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 02. marts, 20:55:45
Oi, nevaru...
Panorāmā Dienas jautājumā jautā un jautā Dūrītim, vai runa par pilnīgu lokdaunu, bet šis tik vērpj un vērpj atbildi, nesakot ne jā ne nē...  :f-palm:
Nav manai pacietībai.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 02. marts, 21:45:10
Jā, mani arī izbesīja. Bet patiesībā tā ir apskaužama prasme - runāt, runāt un runāt, daudz un dikti, riņķī un apkārt, un nepasacīt būtībā neko. Nekad neesmu tā pratusi.  :sad_smiley:

Bet s@di/lokdauni būs. Neņemšos te tagad vētīt, cik epidemioloģiski pamatoti, cik politiski, bet būs. Centīšos šonedēļ apskriet visas tālākās darīšanas, jo kas zina, cik tālu turpmāk drīkstēs iziet no mājas...  :n-:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Leonora 2021. gada 03. marts, 07:25:22
Jo visu laiku uzsvrr- GAIDāM 3. vilni. Gaidām  :rofl:  Tad jau skaidrs, ka būs, jo gaidām  :rofl: Kretīniska baidīšana un zombēšana  :rat:
Aizliegtajā paņemiena bija par ceļošanu labs. LV vienīga valsts, kur nelido lidmašīnas uz 3.valstīm un vsp maz lido. Tad nu rādīja, ka bez problēmām lido caur Viļņu un Tallinu  :rat: Tūrfirmas darbojas. Nu kas ir ar to mūsu valsti??? Kovidhistērija bez jebkāda pamata.
 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 03. marts, 08:24:24
Šobrīd histērija uzņem apgriezienus. Āāāāā, nāk trešais vilnis!  :mrgr:  Ja jau tā sola, tad būs jāatnak/jāuzrīko, citādi tie panikotāji muļķīgi izskatīsies.
Interesanti ir vērot cilvēkus, kā mainās viņu attieksme un reakcijas. Zinu vienu otru, kas nervozi dīdās un bāžas visās iespējamās vietās, lai tikai ātrāk tiktu pie glābējvakcīnas. Un ir otra daļa, kas, sākotnēji piesardzīgi, šobrīd, tieši otrādi, kļūst ar katru dienu skeptiskāki un noliedzošāki. Varbūt tas ir iestagnējušā vakcinācijas procesa pozitīvais efekts, ka daudzi cilvēki pagūst tomēr apdomāties, nākt pie prāta un nospriest, ka nafik viņiem riskēt ar savu veselību, potējot sev iekšā hvz ko.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 03. marts, 08:28:51
Un tad mēs brīnāmies -ak, ak, no kurienes mums tas angļu paveids?! Nu caur  Viļņu atbrauca un kretīns visu savu rodņu metās sabučot
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. marts, 08:56:34
Bet s@di/lokdauni būs. Neņemšos te tagad vētīt, cik epidemioloģiski pamatoti, cik politiski, bet būs. Centīšos šonedēļ apskriet visas tālākās darīšanas, jo kas zina, cik tālu turpmāk drīkstēs iziet no mājas...  :n-:


gluži manas sajūtas, perina kaut ko... neko jau daudz aizliegt vairs nevar, bet var ierobežot pārvietošanos ārpus sava novada.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 03. marts, 09:23:08

gluži manas sajūtas, perina kaut ko... neko jau daudz aizliegt vairs nevar, bet var ierobežot pārvietošanos ārpus sava novada.
Ha-ha-ha! Iespējams, pat puse no iedzīvotājiem dzīvo vienā, bet dodas strādāt uz citu novadu, tad kāda te var būt aizliegšana?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. marts, 09:26:18

Ha-ha-ha! Iespējams, pat puse no iedzīvotājiem dzīvo vienā, bet dodas strādāt uz citu novadu, tad kāda te var būt aizliegšana?nūu... no vienas puses pateikts - strādāt no mājām! nu ja baigais process, piem. slaucējām -  lai darba devējs raksta zīmi!
 
Ja skatās plašāk - covida izplatības gadījumā ekonomikai tāpat PSC būs, nebūs ne pircēju, ne pārdevēju, ne ēdāju... to pienu varēs liet grāvī...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 03. marts, 09:31:02
Uz darbu varēs doties, bet ne klenderēt tāpat vien :( Kā Lietuvā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 03. marts, 10:28:06
Visi pārtikas veikali vaļā, bērnudārzi strādā, sabiedriskajā transportā tāpat visi ir 0,5-0,7 m attālumā, tur arī vislielākā iespēja saslimt.
Nekādi papildu ierobežojumi to nemainīs un iespājas saslimt paliek tādas pašas kā šobrīd. Staigājot pa ielām vīrusu nenoķersi, tā aizliegšana nav adekvāta.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 03. marts, 10:37:58
...nu, es ieteiktu sabtransportā atļaut iekāpt tikai ar FFP2...man tādas nav un neesmu pat interesējies, kur to šodien var nopirkt..
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. marts, 10:42:07
...nu, es ieteiktu sabtransportā atļaut iekāpt tikai ar FFP2...man tādas nav un neesmu pat interesējies, kur to šodien var nopirkt..


Āpši.
e-talonā vajag iestrādāt kovid vakcinēšanas pases funkcionalitāti. neesi vakcinēts - kāp ārā! :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 03. marts, 10:46:13
...nu, es ieteiktu sabtransportā atļaut iekāpt tikai ar FFP2...man tādas nav un neesmu pat interesējies, kur to šodien var nopirkt..
Nē, rekomendēju uzreiz skafandru. Ko tur niekoties ar FFP2.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 03. marts, 10:46:40

Āpši.
e-talonā vajag iestrādāt kovid vakcinēšanas pases funkcionalitāti. neesi vakcinēts - kāp ārā! :)
gan jau jaunajā rīdzinieka kartē to iestrādās....ko darīt ar zaķiem?....to uzraudzību nodrošināt var tikai vecā, labā kasiere-kontroliere... :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 03. marts, 10:47:53
Nē, rekomendēju uzreiz skafandru. Ko tur niekoties ar FFP2.
nu, nevajag muldēt...FFP2 ir diezgan reāli...cena no 1 eiro
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 03. marts, 10:49:23
gan jau jaunajā rīdzinieka kartē to iestrādās....ko darīt ar zaķiem?....to uzraudzību nodrošināt var tikai vecā, labā kasiere-kontroliere... :mrgr:


zaķus uz analīzēm (rektāli), negatīva testa rezultātā sāpīgi potēt, pozitīva testa gadījumā - piespiedu darbs veselības aprūpē par sanitāriem pie Covidniekiem.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 03. marts, 10:58:40
Ko tur niekoties, uzreiz FFP3...
Viena plauktā stāv
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 03. marts, 11:55:28
Ka tik spētu to liegumu izpildi arī izkontrolēt... citādi kā tagad ar silto laiku, vakaros skvēros, parķeļos jauniešu tusoni, neskatoties uz visiem tiem pulcēšanās aizliegumiem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 03. marts, 12:06:57
Uz darbu varēs doties, bet ne klenderēt tāpat vien :( Kā Lietuvā.

Mēs aŗī staigājam ar darbavietas izdotu izziņu par to, ka dŗīkstam staigāt un arī komandantstundas laikā.

Bet vispār....skaistās dienās sajūta, ka nekāda Covid nav, cilvēki izcietušies pēc pastaigām, satikšanām, lustēm. Ielas pilnas, parki pilni, nekādu distanču un mājsaimniecību skaitīšanu. Policija dūšīgi patrulē, bet nepiesienas, liek cilvēkus mierā.

Un jau kādu laiku atļautas tikai FFP2
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 04. marts, 00:32:42
Šodien kopā ar algas lapu aploksnē saņēmām aŗī informācijas lapu, kurā minēts, ka jebkura valsts ir bīstama Covid sakarā, un nav ieteicams ceļot un apmeklēt ārvalstis. Šo lai uzskatot par brīdinājumu un, ja gadījumā tomēr esi izbraucis no AT un noķēris Covid, tad darbadevējs patur sev tiesības neapmaksāt slimības lapu.

Pieļauju, ka ne šeit vien kas tāds....nu, kurš skaidrā prātā skries apmeklēt savus mīļos? Tāpat, ja katrā galā pa 10 karantīnas dienām... kurš tad to var atļauties? Tas tā - Lilith aizstāvībai
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 04. marts, 08:51:53
 :scratch: kā var neapmaksāt slimības lapu, ir taču Darba likums. Vienīgais, ja to mājas sēdi noformēt, kā bezalgas atvaļinājumu, jo katram ir tiesības tādu pieprasīt. Tā ir cita lieta. Bet nu te tos likumus groza mērkaķu ātruma...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Bobs 2021. gada 04. marts, 09:00:13
ienāca prātā - ir slimība - alkoholisms. Nemeklēšu tagad darba likumu, bet šķiet, ka par to slimības lapu nedod un neapmaksā
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 04. marts, 09:07:49
droši vien tāpēc, ka nevienam nav ienācis prātā tādu pieprasīt ...  :thinking:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Leonora 2021. gada 04. marts, 09:09:15
Minn, skries un skrien apciemot radus un atpūsties, ja ir laiks izolēties. Lielākā daļa strādā no majām un var visu to darīt. Kā arī sen neviens nekontrolē, vai kāds arzemietis izolejas, tāpēc reali reti kurš arī izolējas.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 04. marts, 09:12:17
Man šķiet, ka ārkārtas situācija atraisa rokas jebkādu likumu neievērošanai tāpat kā jebkādu noteikumu pieņemšanai.  Komandantstunda vispār nav cilvēcisko brīvību atņemšana? Bet mums bija. Drīz no sava novada nedrīkstēsi izbraukt kā tāds dzimtcilvēks. Dzimtbūšana mums ir atcelta 18.... kurā gadā? A neko, var ieviest. Tad ko te runāt par tādu sīkumu kā darba likumdošana.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 04. marts, 09:13:31
Minne gan dzīvo Austrijā, tā ka turienes likumi jāskata.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 04. marts, 09:15:58
Vai Austrijā nav ārkārtas stāvoklis?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 04. marts, 09:37:29
Un kur varēs sūdzēties, ka tāds, no ārzemijām atvilcies, izolāciju ignorējošs un inficēts,  aplaiž apkārtējos ar vīrusu?  Cilvēciskās brīvības :wtf:
Man ir aizdomas, ka ir valstis, kur noteikumus patiešām ievēroja, un tagad mēģina palaist vaļīgāk. Salīdzini Lietuvu un kas tagad notiek Igaunijā. Stingri lokdauni ir daudzās valstīs, daudz niknāki, nekā pie mums
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 10:53:33
Man šķiet, ka ārkārtas situācija atraisa rokas jebkādu likumu neievērošanai tāpat kā jebkādu noteikumu pieņemšanai.  Komandantstunda vispār nav cilvēcisko brīvību atņemšana? Bet mums bija. Drīz no sava novada nedrīkstēsi izbraukt kā tāds dzimtcilvēks.
UKijā meita teica, ka patreiz ir likums, kas liedz atrasties tālāk par 8 jūdzēm no dzīves vietas...arī dzimtbūšana?  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 04. marts, 10:56:13
Es jau vien par to, kas man te, AT dzīvojošai, eventuāli draudētu, ja nu kas.

Un mums aŗī bijušas slēgtas, izolētas pašvaldības, no kurām nedrīkst izbraukt, Tirolē.

Bet ir kkā tā, ka sākumā ieteikumu formā pieņemtie ierobežojumi vai pasākumi plavno pārgājuši tā kā obligātos. Nu jau brīvprātīgā testēšanās kļūst obligāta. Ja sākumā darbā testēja reizi 2 nedēļās, tad vēlāk reizi nedēļā, un vakar bija jau pārstāvis no aptiekas, kas testēja "oficiāli", un ierašanās bija vēlami obligāta. Man nebija maiņa tajā stundā, tādēļ novērtēju savu brīvo laiku un negāju.

Paziņai pirms kāda mēneša bija lielas problēmas, jo viņa ir no principiālajām - ja reiz brīvprātīgi, tad viņa izvēlējās netestēties. Darbā nonāca tik tālu, ka tika sasauktas komisijas un viņa - uz paklāja. 3 mēnešus nelaiž pie darba, bet tad draud atlaišana. Tad gan gāja un testējās, bet nu - kā kaujama aita.
Tas bija tas Overtona logs, ja?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 04. marts, 11:00:12
Te laikam ir kaut kas, kas manā doomu gājienā neierakstās - par testēšanos tiem ļaudīm, kas ikdienā ar cilvēkiem strādā (slimnīcās, skolās utt.). Netestēsies, jo... netestēsies. Labāk tad būs asimptomātikais nēsātājs un aplaidīs čupiņu citu ļaužu?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 04. marts, 11:01:05
Tas bija tas Overtona logs, ja?

Laikam vardes, kuras uzvāra. No karsta ūdens šīs lecot ārā, bet ja karsē pamazām, tad šīs mierīgi pierod un izlaiž garu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 11:03:16
Minne, kas, jums arī trūkst vakcīnas? Vakar lasīju, ka jums, čehiem un vēl kam aizņemsies no Lietuvas pasūtītajām, jo viņiem pagaidām pietiek, vēlāk atkal piegādās.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 04. marts, 11:37:18
fiasko, es jau testējos, bet brīvajā laikā speciāli uz darbu neskriešu, no no no.
Turklāt, kopš marta katrs (nezinu, vai visā AT, bet manā zemē) iedzīvotājs aptiekā saņem 5 bezmaksas testus mēnesī. Paņemšu savus, aizstiepšu uz darbu, lai tad priekšniecība bagarē mani degunu.
Bet paziņa nestrādā ar cilvēkiem, ko tieši var apdraudēt (nu, jā...apdraudēt var arī busā blakussēdētāju).

tuk, jā, aŗī bija problēmas ar piegādēm, un tāpat ir prioritārās grupas, kā visur citur.

FFP2 sakarā vakar redzēju sižetu, kur mūsu premjers Kurcs parādīts ciešās interesēs ar masku ražotāju firmu jautājumā par to, kādēļ tagad priekšroka tieši šīm maskām
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 04. marts, 11:46:51
Minne, es ne par tavu paziņu, bet ir šie domu gājienu gana daudz dzirdēti arī no dažiem maniem paziņām, ka ļautiņi kaut kādu savu brīvprātības principu dēļ netestēsies. Baigi smalkā tā līnija starp manu individuālo un kolektīvo atbildibu, manu brīvprātību un to, cik mana brīvprātīgā izvēle var skart citus.

Par maskām un citām lietām, jā, tas tik rāda, ka nu nav jau viss citur Eiropā tik ideāli un skaisti, kā mēdz rakstīt: Eiropā jau tā nav, Eiropā jau tā nenotiek, Latvija ir vienīgā valsts, kur viss greizi...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 04. marts, 11:53:46
Nu bet tad nevajag deklarēt, ka šis vai tas ir brīvprātīgs. Ja obligāti, tad tā arī sakiet, ka obligāti, jo tur "pienākums pret citiem" utt. Tieši tas besī, šitā liekulīgā brīvprātības fasāde, aiz kuras de facto vienalga ir obligātā piespiešana visādos veidos.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 12:12:47
Nu bet tad nevajag deklarēt, ka šis vai tas ir brīvprātīgs. Ja obligāti, tad tā arī sakiet, ka obligāti, jo tur "pienākums pret citiem" utt. Tieši tas besī, šitā liekulīgā brīvprātības fasāde, aiz kuras de facto vienalga ir obligātā piespiešana visādos veidos.
Šeit es kvadrai piekrītu par 100%...pietiks tēlot muļķīgu demokrātiju! ...kara apstākļos neviens neprasa, bet liek izpildīt pavēles!
p.s.   
beidzot ari LR atskan balsis (Vidzemes profesors G.Krūmiņš), ka jāmaina Kariņš, kurš izklausās noguris...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 12:15:49
Diez nogurušos mediķus ar kāds taisās nomainīt  :mrgr:  jeb tie lai rukā kamēr krīt...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 12:19:35
Diez nogurušos mediķus ar kāds taisās nomainīt  :mrgr:  jeb tie lai rukā kamēr krīt...
tuk, beidz dzīt demagoģiju...lai katrs mediķis atbild par sevi, tev nav jābūt par korķi visām pudelēm...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 12:30:31
Es tik domāju, no kā ta viņš tā noguris, vesels vakcinācijas kantoris uzorganizēts... :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. marts, 12:34:38
Kas tad vietā gatavs nākt? Kariņš, manuprāt, ne tik daudz noguris, cik pēc būtības bezzobains.
Normālā situācijā pieņemams premjers, bet pašreizējā - ne rakstura, ne harizmas.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 12:42:39
Kas bija vēl kadidāti pēc vēlēšanām, Bordāns un Gobzems? Jau piemirsies...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 12:43:57
Kas tad vietā gatavs nākt? Kariņš, manuprāt, ne tik daudz noguris, cik pēc būtības bezzobains.
Normālā situācijā pieņemams premjers, bet pašreizējā - ne rakstura, ne harizmas.
G.Krūmiņam izskanēja, ka politiķus vajag nomainīt ar profesionāļiem...es ieteiktu no "tet" atbrīvotu Gulbi!  :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 12:46:30
 :smej:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 04. marts, 12:58:40
jautājums - kādiem profesionāļiem??
Nozares? visticamāk, ka ne - mediķis visus slimnīcās/karantīnās sadzīs, ekonomists nafig visas naudas "iekonomēs", zaļais vides ministrs vispār liks zaļu ēst un zaļu kakāt un zemnīcās dzīvot, jo tā ir "zaļi"...


vajadzētu likt profesionālu menedžeri... bet no Šķēles u.c. profiem esam izcietušies... varētu likt profesionālu demagogu, atvainojos komunikatoru, kurš katru lēmumu izskaidros :) tad tauta būtu laimīga, labi ka tā vēl...pa vieglo tikām cauri :) 
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Spārka 2021. gada 04. marts, 13:04:45
Citāts: daddy
katru lēmumu izskaidros :) tad tauta būtu laimīga, labi ka tā vēl...pa vieglo tikām cauri :) 
Labi izskaidrot sūdīgus lēmumus? Tev to vajag? :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 13:07:33

vajadzētu likt profesionālu menedžeri... bet no Šķēles u.c. profiem esam izcietušies... 
šodien Šķēlem nebūtu ne vainas...būtu gan vakcīnas, visi staigātu ka stīgas....lēmumus pieņemtu ātri un tos pildītu...zagtu?...tak gan jau tagad ar viņš dabū no tiem ES dotajiem miljardiem, tikai mēs to nedzirdam...un naivi domāt, ka pašreizējie nebāž kabatās...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 13:16:36
Aha, kur jau izskanēja teksts, ka Lembergu nevis cietumā, bet par premjeru jāliek, būs visi sapotēti un viss darbosies  :mrgr: 


Premjeram tak ir padomnieku birojs ar profiem...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 13:24:55
Aha, kur jau izskanēja teksts, ka Lembergu nevis cietumā, bet par premjeru jāliek, būs visi sapotēti un viss darbosies  :mrgr:
bet tā ir...par Lembergu teica Lato Lapsa, kurš uzreiz piebilda, ka nav viņa fans, bet novērtē organizatora spējas...man arī skaidrs, ka, protams, nevar šos vecos āžus vilkt laukā...vajag jaunus...pat Pūce būtu labāks premjers par Kariņu šobrīd, jo kā tanks gāja uz mērķi...nu, dodiet priekšlikumus un man pat šķiet, ka vajag dāmu ar pautiem!..nu, tādu kā Znotiņa...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 13:42:39
Nebūs populāri, bet tā redzamā izkārtne, premjers, ministri... bet ierēdniecībai suņi var riet, a mēs sēžam... premjeri var nākt un iet...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 04. marts, 13:47:26
UKijā meita teica, ka patreiz ir likums, kas liedz atrasties tālāk par 8 jūdzēm no dzīves vietas...arī dzimtbūšana?  :mrgr:
Īrijā jau kopš pagājušā pavasara nedrīkst atrasties tālāk par 5 km no dzīvesvietas. Ar izņēmumiem, protams.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 13:49:42
Nebūs populāri, bet tā redzamā izkārtne, premjers, ministri... bet ierēdniecībai suņi var riet, a mēs sēžam... premjeri var nākt un iet...
domā ka Ventspils domē ierēdņi arī tā spriež? :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. marts, 14:20:32
Beidziet... profesionāļus...
Padomājiet paši - nu kurš labs savas jomas speciālists līdīs politikā? Kam viņam tas? Ja nu tikai viņam ir misijas apziņa. Tā nu tur lielākoties salien karjeristi, lietu bīdītāji un muldoņas, kam pilnā nopietnībā šķiet, ka triviālu ideju bārstīšana bez kāda to realizēšanas plāna, ir baigais darbs...  :f-palm:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Mangusts 2021. gada 04. marts, 14:21:46
Nu kaut vai kalniete  :sarcasm:  (ja reiz nav parastā mirstīgā) Sprūde, kura takš no deputāta krēsla pati nepratīsies notīties. Cerams, ka palūgs.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 04. marts, 14:26:51
Beidziet... profesionāļus...
Padomājiet paši - nu kurš labs savas jomas speciālists līdīs politikā? Kam viņam tas? Ja nu tikai viņam ir misijas apziņa.
pag, pag....cik saprotu, tad no ES dotajiem 3 miljardiem ir iztērēti viens...vēl ir 2 miljardi ambīciju apmierināšanai....neticu, ka nav spējīgu cilvēku no profiem, kuri neietu pie 2 miljardiem...parasti visi sūdzas, ka mērķi grandiozi, bet nav finansējuma....te ir! :)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 04. marts, 14:30:20
domā ka Ventspils domē ierēdņi arī tā spriež? :mrgr:

Miestos ir - ciše budzeš, daļše jedzeš... ;)
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Leonora 2021. gada 04. marts, 14:54:26
Tas covid paradīze zemes virsū. Naudu met pakaļ, jastrāda nav. Es jau valsts darbinieks, man nekas dzīvē nemainās, bet citiem tādu dīkstāvi maksā...tādus cirkus apkārt redzu. Tikai prasīt vajag. Man zināms cilvēks strādā un pelna ap 2tk, bet otra darbā nav peļņas un vid piešķir dīkstāvi. Es šokā  :rofl:  Daži varbūt par to pat neiedomājas paprasīt tādā gadījumā  :rofl:
Tāpat kaimiņiene, kas tirgū strādā abi ar vīru, drēbes tirgo. Laimīga - jāstrādā nav, katrs saņem 500eiro, kas esot vairāk nekā ziemas mēneßos tirgū.
Es tiešām nezinu nevienu, kam naudas ziņā posts būtu..Vrb cilveki neprot prasīt.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 04. marts, 14:56:46
https://benedictingibjorg.wordpress.com/2021/03/04/sv-gertrudes-glorificesana/ (https://benedictingibjorg.wordpress.com/2021/03/04/sv-gertrudes-glorificesana/)

ielikšu te arī, par viedokļu komunikatoriem
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 15. marts, 09:20:23
Nesapratu, kur lai ieraksta, bet covid darbs no mājām 2 (!!!) man pazīstamiem cilvēkiem aktivizējis alkolietošanas netikumu līdz tādai pakāpei, ka vienam jūk ģimene, otrs dodas Minesotas programmā.
Tomēr darbs satur cilvēku rāmī, bet tagad, kad var vīnu dzert kaut visu dienu...mja  :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Minne 2021. gada 15. marts, 10:54:24
Vardarbība un šķiršanās arī augusi
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 15. marts, 12:01:37
Nesapratu, kur lai ieraksta, bet covid darbs no mājām 2 (!!!) man pazīstamiem cilvēkiem aktivizējis alkolietošanas netikumu līdz tādai pakāpei, ka vienam jūk ģimene, otrs dodas Minesotas programmā.
Tomēr darbs satur cilvēku rāmī, bet tagad, kad var vīnu dzert kaut visu dienu...mja  :?:


man arī šmiga aiziet 2x vairāk... ja agrāk nedēļā ar vienu null komā zīben pietika, tad tagad vairs ne... panēmu atvaļinājumu, mēģināšu restartēties
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 18. marts, 23:00:05
Man domāt, valdība ir, maigi izsakoties, naiva.
Tie liegumi, kuri štengri darbojas Austrijā, Vācijā, Portugālē utt. utjp. vietās, nemūžam nedarbosies Krievijā, Latvijā, Lietuvā. Skaidrojums vienkāršs - pārāk nesenas atmiņas par padomiju, kur bija jāprot izdzīvot. Tā teikt, ''goļ na vidumki hitra''.
Piemērs - iepirkšanās internetā. Kad pasūtījumu veikalā pie kases noformē kā interneta pasūtījumu, kuru turpat arī kasē apmaksā....
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: tuk 2021. gada 18. marts, 23:06:24
...nu... tie azliegto un atļauto preču saraksti ir vairāk kā dīvaini.
Varbūt citur tie loģiskāki  :?:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 19. marts, 00:10:27
Dzīvot gribēsi, iemācīsies grozīties. Mellene taču stāstīja, ka briti arī uzrāda izdzīvošanas iemaņas - mazbodītēs saveduši kartupeļus - ir pārtika, ir veikals  :mrgr:
A ko darīt? Kāds slimais prāts ir izdomājis mēnešiem ilgi turēt ciet veikalus?! Visiem jādzīvo. Cilvēkiem vajag preces, tirgotājiem vajag apgrozījumu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 19. marts, 18:19:09
https://jauns.lv/raksts/arzemes/434104-kadel-igauni-ta-zaude-cina-ar-covid-19?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Lai kā te daži slavēja igauņus, bet labi pašlaik pie viņiem nav
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 21. marts, 11:29:08
Ne tikai pie mums ir neloģiski covid liegumi.
Zviedrijà, piem., IKEA ir vaļā un ikeas kafejnīca arī, bet drīkst sēdēt tikai 1 pie galdiņa, arī tad, ja esat kopā atnākuši un no vienas ģimenes  :rat:
Izņēmums- ar bērnu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 07. aprīlis, 09:00:30
Līdz ar to no 7. aprīļa tirdzniecības centros vairs klātienes tirdzniecībai nevar darboties tie veikali, kuru sortimentā ir preču sarakstos iekļautās preču grupas.

neko nesaprotu, vai tur šmigā nav rakstījuši. Tātad dažiem ir kaut kādi jauni ierobežojumi?


Bet labi, ka mazie veikali sāks strādāt. Interesanti, kā Outletā to traktēs, tur labs apavu veikals
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 07. aprīlis, 10:49:52
Līdz ar to no 7. aprīļa tirdzniecības centros vairs klātienes tirdzniecībai nevar darboties tie veikali, kuru sortimentā ir preču sarakstos iekļautās preču grupas.

neko nesaprotu, vai tur šmigā nav rakstījuši. Tātad dažiem ir kaut kādi jauni ierobežojumi?


Bet labi, ka mazie veikali sāks strādāt. Interesanti, kā Outletā to traktēs, tur labs apavu veikals


Kur Tu tādus murgus izlasīji? Varbūt nevajag izplatīt maldinošu informāciju. Visos resursos, kurus lasu, nekās no Tevis minētā nav rakstīts.

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 07. aprīlis, 11:19:05
Kur, kur. Delfos, melns uz balta
https://www.delfi.lv/news/national/politics/uzzina-beidzas-arkarteja-situacija-kadi-ierobezojumi-speka-no-7-aprila.d?id=53083457 (https://www.delfi.lv/news/national/politics/uzzina-beidzas-arkarteja-situacija-kadi-ierobezojumi-speka-no-7-aprila.d?id=53083457)
Man arī pie ši smadzene uzkārās, tad nospriedu, ka žurnaļugas atkal kaut ko samurgojuši.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 07. aprīlis, 11:27:06
Par mazajiem veikaliem. No vienas puses labi, no otras - pilnīgs sviests... Ja piemēram, mazā apavu veikaliņā agrāk 3 pircēji apavus mērīja, 1 maksāja, tad tagad, pie 25m prasības, ieiet varēs tikai tas viens. Kurš pusstundu utosies, apavus cilādams, pusstundu mērīdams... Un, ja vēl aizies nenopircis... A citi, ko, ārā tikām stāvēs? Nestāvēs, nospļausies un aizies. I ko tas veikaliņš nopelnīs?!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Pifs 2021. gada 07. aprīlis, 11:35:28
Nja...izlasīju..vismaz 10x  un arī nesapratu...


Toties Apollo: Pēc Lieldienām varēs darboties visi veikali ārpus tirdzniecības centriem
No 7. aprīļa varēs darboties visi veikali ārpus tirdzniecības centriem, kuru platība ir virs 7000 kvadrātmetru.
Tāpat klātienē varēs tiks organizēta ielu tirdzniecība, kā arī darboties varēs veikali tādos tirdzniecības centros, kuru kopējā tirdzniecībai atvēlētā platība ir zem 7000 kvadrātmetriem.
Vienlaikus arī turpmāk tirdzniecības centros ar platību virs 7000 kvadrātmetriem strādās tikai pārtikas, higiēnas, dzīvnieku barības, optikas, preču veikali, aptiekas, grāmatnīcas un pakalpojumu sniegšanas vietas.
Ekonomikas ministrijā aģentūrai LETA skaidroja, ka atsevišķi veikali nevarēs strādāt tajos tirdzniecības centros, kuri ir vismaz 7000 kvadrātmetrus lieli un tajos ir vismaz pieci dažādi tirgotāji. Tādējādi no tā izriet, ka tādi veikali kā, piemēram, "Depo" un "Ikea" no 7. aprīļa drīkstēs strādāt.
Pēc Ekonomikas ministrijas aplēsēm atbilstoši drošajam tirdzniecības protokolam darbu varētu atsākt līdz 9000 tirdzniecības vietām.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Luīze 2021. gada 07. aprīlis, 11:54:47
Kas gan te nav saprotams? No šodienas IKEA būs vaļā! :D
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 07. aprīlis, 11:57:22
Bija, bija samuhļīts ziņās viss kopā par virs un zem 7000 kvadrātmetriem.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: olgucis 2021. gada 07. aprīlis, 12:30:23
Tikko zvanīju paziņai, viņa lielveikalā īrē nelielu telpu, sieviešu kleitas tirgo. Teica, ka vēl neļauj tirgot, bet  pēc pāris nedēļām it kā tiks atļauts. Apsolījos šamas tirdzniecību atbalstīt, gribos ko svaigu sezonai iegādāties. Gadu gaidījām, nu pāris nedēļas tā ir špicka. :ng:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Trix 2021. gada 07. aprīlis, 12:44:21
"No 7. aprīļa varēs darboties visi veikali ārpus tirdzniecības centriem, kuru platība ir virs 7000 kvadrātmetru."

Lasu, lasu, bet tā arī nesaprotu, uz kuru teikuma locekli attiecas palīgteikums - veikali, kuru platība... vai tirdzniecības centri, kuru platība...

Ir tak jāmāk sarežģīt tik ļoti, ka normāli nav saprotams, kas tad īsti varēs un kas nevarēs strādāt.
Un ja vietējais būvmateriālu dižveikals ar hrens zina, kādu platību (man jāmēra, vai?) līdz šim pārdeva trešdaļu sortimenta, tagad pārdos visu? Vai turpinās dirsināt cilvēkus, liekot pieteikties watsapā veikala vidū, un, stāvot turpat, apmaksāt rēķinu internetbankā, lai pēc tam ar savu preci un apmaksāto pavadzīmi vēl stāvētu pie kases rindā, lai šo pavadzīmi un preci uzrādītu.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Camma 2021. gada 07. aprīlis, 13:46:43
Man kas cits nav skaidrs. 6999 kvadrātmetri ir OK, bet 7002 vairs nav. Kāpēc tādi ierobežojumi? Loģika? Kāds īpašs ļaunums no lieliem metriem?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 07. aprīlis, 14:52:05
Ar metriem, eiro un kilogramiem jau vienmēr  -0,99 der, 1, 01 vairs nē
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 08. aprīlis, 17:19:45
Likumi. lv :
Citāts
24.18 Tirdzniecības centrā, kura kopējā tirdzniecībai atvēlētā platība ir lielāka par 7000 m2, darbojas tikai:

24.18 1. veikali, kuros tirgo pārtiku ne mazāk kā 70 % apmērā no preču sortimenta;

24.18 2. veikali, kuros tirgo higiēnas preces ne mazāk kā 70 % apmērā no preču sortimenta;

24.18 3. aptiekas (tai skaitā veterinārās aptiekas);

24.18 4. optikas preču veikali;

24.18 5. dzīvnieku barības veikali;

24.18 6. ziedu veikali;

24.18 7. grāmatnīcas;

24.18 8. preses tirdzniecības vietas.

kas nav aizliegts tas ir atļauts
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Samotrākes Nīke 2021. gada 10. aprīlis, 16:20:57
Tobiš, sanāk, ka man nav cerību apmeklēt Lindex, piemēram, Spicē, ja? Kas tas par sviestu? Atzīšos, man beidzot arī ir pienācis tas brīdis, kad jaunas apenes vajadzētu iegādāties - tātad jāsāk pētīt internetveikals...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: reno 2021. gada 10. aprīlis, 17:05:15
gan jau Lindex izkrāmēsies laukā -ielu tirzniecība atļauta
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 12. aprīlis, 16:33:04
Tobiš, sanāk, ka man nav cerību apmeklēt Lindex, piemēram, Spicē, ja?
Uz Jelgavu jau negribēsi braukt ..  Raf centram Tirdzniecības platība ir 6177 kv.m , tur Lindex laikam strādā
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 12. aprīlis, 17:16:37
Pie mums Sportland strādā teltī pie lielveikala...ja jau iekšā nedrīkst
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 12. aprīlis, 17:29:01
vai man vienai tas liekas stulbi???
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 12. aprīlis, 17:32:01
Vai Tu vēl meklē tajos ierobežojumos kādu loģiku?  :mrgr: :mrgr: :mrgr:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 12. aprīlis, 17:33:26
tak palasiet Bendika blogu, ko jums piedāvāja reno...par sv.Ģertrūdi 44a
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: mellene88 2021. gada 12. aprīlis, 17:38:56
nakat- tak aizej vienreiz atpūtā, līdz mēneša beigām ..kā tada veca plate ...
un nē, neko neskatīšos un nelasīšu,ja tas ir nakata ieteikums :smoker:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 12. aprīlis, 17:41:19
nakat- tak aizej vienreiz atpūtā, līdz mēneša beigām ..kā tada veca plate ...
un nē, neko neskatīšos un nelasīšu,ja tas ir nakata ieteikums :smoker:
lasīt proti?....tas ir reno ieteikums!
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Aste Risks 2021. gada 12. aprīlis, 17:42:31
vai man vienai tas liekas stulbi???
nu zināma loģika ju tur apakšā ir , lai netusē pa TC
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2021. gada 15. aprīlis, 22:11:19
FI arī regulāri izceļas ar valdības lēmumiem kovida sakarā. ar pirmdienu pēc 3ned tikai "take away" iespējas, drīkst atvērt bārus, restorānus, vārdu sakot ēstuves, taču alkohola pasniegšana jāizbeidz plkst 17, jāveras ciet plkst 18. nu kāda jēga vispār vērt vaļā, piem. bāru? nav jau tā, ka nebūs apmeklētāju, it sevišķi tagad, kad terases vaļā jau, bet lielākais apmeklētāju skaits parasti tomēr vakaros. tālāk tusēs kāda dzīvesvietā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2021. gada 16. aprīlis, 11:38:10
aizmirsu piebilst, ka karaoke un dejošana aizliegta. šodien tika precizēti darbalaiki, bāriem no 5- 18, restorāniem mazliet pagarināts darbalaiks līdz 19, savukārt alko tirdzniecība atļauta tikai no 7-17 abās iestādēs. no 5 līdz 7 dzersim kafiju/tēju bāros.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 16. aprīlis, 11:40:38
kāds FI tas kumulatīvais 14 dienu rādītājs?
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2021. gada 16. aprīlis, 12:20:16
kāds FI tas kumulatīvais 14 dienu rādītājs?

tik smalki es vairs nesekoju līdzi, izlasu tik virsrakstā, cik pa dienu jauni pozītīvie un ik pa laikam paskatos, cik slimnīcās ārstējas, piem. šodien pozitīvo 380, vakar bija 289 . speciāli tagad paskatījos, visā FI 95,1/100 000/14d, vēl te sadala pa reģioniem saslimstību, Helsinki 176,2. liegumi arī ir dažādi, atkarībā no koronas izplatības reģionā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 16. aprīlis, 12:51:02
tik smalki es vairs nesekoju līdzi, izlasu tik virsrakstā, cik pa dienu jauni pozītīvie un ik pa laikam paskatos, cik slimnīcās ārstējas, piem. šodien pozitīvo 380, vakar bija 289 . speciāli tagad paskatījos, visā FI 95,1/100 000/14d, vēl te sadala pa reģioniem saslimstību, Helsinki 176,2. liegumi arī ir dažādi, atkarībā no koronas izplatības reģionā.
176,2....Latvijā divreiz lielāks...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: nakata kngs 2021. gada 16. aprīlis, 14:01:35
šķiet...kaut kad pasen tie mūsu epidemilogi teica, ka kaut kādu lielāku brīvību var dot pie šī rādītāja - 200...nu, somi apmēram to dara
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: true detective 2021. gada 16. aprīlis, 15:43:27
šķiet...kaut kad pasen tie mūsu epidemilogi teica, ka kaut kādu lielāku brīvību var dot pie šī rādītāja - 200...nu, somi apmēram to dara

te samērā liela brīvība ir bijusi visu laiku, salīdzinot ar citām valstīm, visi veikali vaļā, pag.pavasari bija ciet kādu laiku. te, lai kaut ko aizvērtu, jāmaina simtiem likumu, tad notiek debates un pārrunas, kasīšanās partiju starpā un tad balsojums. no vienas puses diezgan pinķerīga padarīšana, ja runa par ārkārtējo situāciju, tad dienām lemj un prāto un kasās, bet no otras puses varbūt arī tā labāk, ka premjerministrs ar pāris ministriem uz sitienu nevar izlemj un pieņemt tādus lēmumus. masku nēsāšana vēl aizvien ir brīvprātīga, ir tikai ieteikums nēsāt, izņemot sab.transportu, kur to ieviesa kā obligātu tikai 3ned atpakaļ, bet arī tur neviens ārā nemetīs un iekšā tiek. veikalos pilns ar "bezmaskiniekiem", vakar biju igauņu produktu veikalā, tur pat pārdevējām masku nav.
muzeji, sporta nod., kinoteātri, bibliotēkas vēl aizvien ciet, toties bāri būs vaļā.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Nāra 2021. gada 16. aprīlis, 16:40:23
bet pie mums tikai turpina mērkaķoties  :fp:
Un jēga 0  :alt:
Brīnos, ka daudz kur, arī tipa normālās valstīs,  sports ciet :wtf:
Zviedrija sports ir vaļā, bet baseini ciet  :wtf:
Visvairāk uzjautrinoši ir slēgtie solāriji :D :D :D Tur tu esi viens kā zārkā :rofl:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: fiasko 2021. gada 16. aprīlis, 17:03:57
Jocīgi, daudz kur, arī normālas valstīs, pat joprojām ir karantīnas. Kādi gan mēs te esam nejēgas.

Man jau gan liekas, ka drīz arī pie mums vasaras terases un muzeji un izstāžu zāles būs vaļā. Sportot var miera vējos, kas grib. Manā miestelī dāmu grupa ar treneri visu ziemu laukā itin nopietni ņēmās, laikam tikai ne tajās dažās dienās, kad bija -20.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 29. aprīlis, 15:42:39
Oj, cirks! Izrādās, mums valstī ir divas varas - valdība un Saeima! Par spīti valdībai, kas lēmusi drīzāk nonīdēt sabiedrisko ēdināšanu, nekā kaut drusku atslābināt savus žņaugus, Saeima pieņēmusi lēmumu atļaut āra terašu darbību!
Un lielākā hohma - valdībai uzlikts par pienākumu likvidēt valsts šī brīža nozīmīgāko institūciju - vakcinācijas biroju! Kā mēs bez tā??!!  :smej:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: Milka 2021. gada 29. aprīlis, 18:12:37
Oj, cirks! Izrādās, mums valstī ir divas varas - valdība un Saeima! Par spīti valdībai, kas lēmusi drīzāk nonīdēt sabiedrisko ēdināšanu, nekā kaut drusku atslābināt savus žņaugus, Saeima pieņēmusi lēmumu atļaut āra terašu darbību!
Valdība ir Ministru kabinets (izpildvara), bet Saeima ir mūsu parlaments (lēmējvara).
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 29. aprīlis, 18:30:05
Oj, cirks! Izrādās, mums valstī ir divas varas - valdība un Saeima! Par spīti valdībai, kas lēmusi drīzāk nonīdēt sabiedrisko ēdināšanu, nekā kaut drusku atslābināt savus žņaugus, Saeima pieņēmusi lēmumu atļaut āra terašu darbību!
Un lielākā hohma - valdībai uzlikts par pienākumu likvidēt valsts šī brīža nozīmīgāko institūciju - vakcinācijas biroju! Kā mēs bez tā??!!  :smej:


Ļoti dīvaini, ka tik nu Krišjāņa kabinemtam nebūtu ejamais laiks pienācis... varbūt dažus ministrus norotēs, varbūt visus...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 29. aprīlis, 19:42:30
Valdība ir Ministru kabinets (izpildvara), bet Saeima ir mūsu parlaments (lēmējvara).
Nu tik daudz jau es arī no skolas laikiem atceros :mrgr:
Prikols par to, ka šīs divas "varas" šobrīd pieņem pretējus likumus un lēmumus.
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 29. aprīlis, 19:43:35

Ļoti dīvaini, ka tik nu Krišjāņa kabinemtam nebūtu ejamais laiks pienācis... varbūt dažus ministrus norotēs, varbūt visus...
Es par to nudien neraudātu. Varbūt tas būtu glābiņš uzņēmējdarbībai. Īpaši pēc pēdējā laika paziņojumiem, ka uzņēmējiem pabalsti jānogrieź, bet strādāt arī nevar ļaut. Vārdu sakot, "naudas nav, bet jūs turieties!"   :banhead:
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 30. aprīlis, 08:16:35
Es par to nudien neraudātu. Varbūt tas būtu glābiņš uzņēmējdarbībai. Īpaši pēc pēdējā laika paziņojumiem, ka uzņēmējiem pabalsti jānogrieź, bet strādāt arī nevar ļaut. Vārdu sakot, "naudas nav, bet jūs turieties!"   :banhead:


mhm...un Tu tici, ka nākamās "mušas" būs labākas-gudrākas-sātīgākas??  :f-palm: :f-palm:


Eiropas Savienotās Valstis mūs izglābs - cieša integrācija un federalizācija...nu nevar viena kāpņu telpa sakarīgus lēmumus par visu universu pieņemt... ja nemācēsim, tad pēc 50 gadiem staigāsim ierindā (strojem) pēc ķīniešu svilpes...
Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: kvadra 2021. gada 30. aprīlis, 12:10:52
Ui,  nezinu, nezinu, pēc kuras svilpes būtu labāk... Pēc dīķotrpuses man arī kkā negribas... Vienīgais mierinājums, ka pēc 50 gadiem diez vairs vairs stāvus stāvēšu, par strojem maršēšanu i nerunājot  :mrgr: 
A vietējā vara, figviņzin, labāka ne labāka...  A vdrug paveicas? Cerība jau pēdējā mirst, kā zināms  :mrgr:

Virsraksts: Atb: Kovida liegumi
Rakstīja: daddy 2021. gada 30. aprīlis, 13:18:36
Ui,  nezinu, nezinu, pēc kuras svilpes būtu labāk... Pēc dīķotrpuses man arī kkā negribas... Vienīgais mierinājums, ka pēc 50 gadiem diez vairs vairs stāvus stāvēšu, par strojem maršēšanu i nerunājot  :mrgr: 
A vietējā vara, figviņzin, labāka ne labāka...  A vdrug paveicas? Cerība jau pēdējā mirst, kā zināms  :mrgr:


Ticība, cerība un mīlestība pāri visam, Āmen! :)