Autors Tēma: Kovida liegumi  (Lasīts 7014 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Mangusts

Atb: Kovida liegumi
« Atbilde #465 : 2021. gada 04. marts, 14:20:32 »
Beidziet... profesionāļus...
Padomājiet paši - nu kurš labs savas jomas speciālists līdīs politikā? Kam viņam tas? Ja nu tikai viņam ir misijas apziņa. Tā nu tur lielākoties salien karjeristi, lietu bīdītāji un muldoņas, kam pilnā nopietnībā šķiet, ka triviālu ideju bārstīšana bez kāda to realizēšanas plāna, ir baigais darbs...  :f-palm:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #466 : 2021. gada 04. marts, 14:21:46 »
Nu kaut vai kalniete  :sarcasm:  (ja reiz nav parastā mirstīgā) Sprūde, kura takš no deputāta krēsla pati nepratīsies notīties. Cerams, ka palūgs.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #467 : 2021. gada 04. marts, 14:26:51 »
Beidziet... profesionāļus...
Padomājiet paši - nu kurš labs savas jomas speciālists līdīs politikā? Kam viņam tas? Ja nu tikai viņam ir misijas apziņa.
pag, pag....cik saprotu, tad no ES dotajiem 3 miljardiem ir iztērēti viens...vēl ir 2 miljardi ambīciju apmierināšanai....neticu, ka nav spējīgu cilvēku no profiem, kuri neietu pie 2 miljardiem...parasti visi sūdzas, ka mērķi grandiozi, bet nav finansējuma....te ir! :)

Atslēdzies tuk

« Atbilde #468 : 2021. gada 04. marts, 14:30:20 »
domā ka Ventspils domē ierēdņi arī tā spriež? :mrgr:

Miestos ir - ciše budzeš, daļše jedzeš... ;)

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #469 : 2021. gada 04. marts, 14:54:26 »
Tas covid paradīze zemes virsū. Naudu met pakaļ, jastrāda nav. Es jau valsts darbinieks, man nekas dzīvē nemainās, bet citiem tādu dīkstāvi maksā...tādus cirkus apkārt redzu. Tikai prasīt vajag. Man zināms cilvēks strādā un pelna ap 2tk, bet otra darbā nav peļņas un vid piešķir dīkstāvi. Es šokā  :rofl:  Daži varbūt par to pat neiedomājas paprasīt tādā gadījumā  :rofl:
Tāpat kaimiņiene, kas tirgū strādā abi ar vīru, drēbes tirgo. Laimīga - jāstrādā nav, katrs saņem 500eiro, kas esot vairāk nekā ziemas mēneßos tirgū.
Es tiešām nezinu nevienu, kam naudas ziņā posts būtu..Vrb cilveki neprot prasīt.

Atslēdzies reno

« Atbilde #470 : 2021. gada 04. marts, 14:56:46 »

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #471 : 2021. gada 15. marts, 09:20:23 »
Nesapratu, kur lai ieraksta, bet covid darbs no mājām 2 (!!!) man pazīstamiem cilvēkiem aktivizējis alkolietošanas netikumu līdz tādai pakāpei, ka vienam jūk ģimene, otrs dodas Minesotas programmā.
Tomēr darbs satur cilvēku rāmī, bet tagad, kad var vīnu dzert kaut visu dienu...mja  :?:

Atslēdzies Minne

« Atbilde #472 : 2021. gada 15. marts, 10:54:24 »
Vardarbība un šķiršanās arī augusi

Atslēdzies daddy

« Atbilde #473 : 2021. gada 15. marts, 12:01:37 »
Nesapratu, kur lai ieraksta, bet covid darbs no mājām 2 (!!!) man pazīstamiem cilvēkiem aktivizējis alkolietošanas netikumu līdz tādai pakāpei, ka vienam jūk ģimene, otrs dodas Minesotas programmā.
Tomēr darbs satur cilvēku rāmī, bet tagad, kad var vīnu dzert kaut visu dienu...mja  :?:

man arī šmiga aiziet 2x vairāk... ja agrāk nedēļā ar vienu null komā zīben pietika, tad tagad vairs ne... panēmu atvaļinājumu, mēģināšu restartēties

Atslēdzies Camma

« Atbilde #474 : 2021. gada 18. marts, 23:00:05 »
Man domāt, valdība ir, maigi izsakoties, naiva.
Tie liegumi, kuri štengri darbojas Austrijā, Vācijā, Portugālē utt. utjp. vietās, nemūžam nedarbosies Krievijā, Latvijā, Lietuvā. Skaidrojums vienkāršs - pārāk nesenas atmiņas par padomiju, kur bija jāprot izdzīvot. Tā teikt, ''goļ na vidumki hitra''.
Piemērs - iepirkšanās internetā. Kad pasūtījumu veikalā pie kases noformē kā interneta pasūtījumu, kuru turpat arī kasē apmaksā....
Visus sakost!

Atslēdzies tuk

« Atbilde #475 : 2021. gada 18. marts, 23:06:24 »
...nu... tie azliegto un atļauto preču saraksti ir vairāk kā dīvaini.
Varbūt citur tie loģiskāki  :?:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #476 : 2021. gada 19. marts, 00:10:27 »
Dzīvot gribēsi, iemācīsies grozīties. Mellene taču stāstīja, ka briti arī uzrāda izdzīvošanas iemaņas - mazbodītēs saveduši kartupeļus - ir pārtika, ir veikals  :mrgr:
A ko darīt? Kāds slimais prāts ir izdomājis mēnešiem ilgi turēt ciet veikalus?! Visiem jādzīvo. Cilvēkiem vajag preces, tirgotājiem vajag apgrozījumu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #477 : 2021. gada 19. marts, 18:19:09 »

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #478 : 2021. gada 21. marts, 11:29:08 »
Ne tikai pie mums ir neloģiski covid liegumi.
Zviedrijà, piem., IKEA ir vaļā un ikeas kafejnīca arī, bet drīkst sēdēt tikai 1 pie galdiņa, arī tad, ja esat kopā atnākuši un no vienas ģimenes  :rat:
Izņēmums- ar bērnu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #479 : 2021. gada 07. aprīlis, 09:00:30 »
Līdz ar to no 7. aprīļa tirdzniecības centros vairs klātienes tirdzniecībai nevar darboties tie veikali, kuru sortimentā ir preču sarakstos iekļautās preču grupas.

neko nesaprotu, vai tur šmigā nav rakstījuši. Tātad dažiem ir kaut kādi jauni ierobežojumi?

Bet labi, ka mazie veikali sāks strādāt. Interesanti, kā Outletā to traktēs, tur labs apavu veikals