Autors Tēma: BITE GO3  (Lasīts 2111 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

BITE GO3
« : 2021. gada 14. aprīlis, 11:47:42 »
Tā kā esmu Biti pieslēgusi, šie tagad aģitē mani pieslēgt savu Go3 ar mājas internetu. Kārdinoši šķiet tas, ka nav jāvelk vadi pa visu māju, uzliec rūteri un viss. Bet vai tāds bezvadu pakalpojums "nekārsies"? Vai kādam ir kāda pieredze?

Atslēdzies Aste Risks

Atb: BITE GO3
« Atbilde #1 : 2021. gada 14. aprīlis, 11:53:27 »
viss atkarīgs kur Tu dzīvo, cik tālu ir bāzes stacijas , cik tās noslogotas
manā čuhņā tet neoptiskais kabelis ieliek visiem mobilajiem operatoriem

Atslēdzies Minne

Atb: BITE GO3
« Atbilde #2 : 2021. gada 14. aprīlis, 11:55:33 »
Rīgā mums no aizlaikiem bijis rūteris, bez problēmām, tiesa gan, ne Bite

Atslēdzies Kundalini

Atb: BITE GO3
« Atbilde #3 : 2021. gada 14. aprīlis, 11:59:32 »
Man ir BITES Internets - mobilajā, bet tomēr optiskais Balticom internets ir labāks , Bitei bija viens no labākajiem mobilajiem internetam, darbā izmantojām caur rūteri, paziņam Jēkabpilī ir Tele2 internets, pirku viņam rūteri Huawei pa 35 euro , bet tur mazs noslogojums stacijai, ir labs ātrums.
Tas ka vadi nav jāvelk, nav iemesls, la pārietu uz GSM internetu.

Atslēdzies Pifs

Atb: BITE GO3
« Atbilde #4 : 2021. gada 14. aprīlis, 12:00:01 »
Man gan nav Go3 internets...vien kā Bites klientam bija iespēja pieslēgt Go3 bezmaksas  līdz 31.maijam...
Godīgi sakot, tas GO3 ir viens vienīgs mēsls. Tagad rūpīgi skaitu datumus, lai pagūtu atslēgt, jo ar Biti vajag uzmanīties...laicīgi nepaziņosi, laicīgi neizlasīsi līguma mazos burtiņus, būsi Bites vergs.

Atslēdzies kvadra

Atb: BITE GO3
« Atbilde #5 : 2021. gada 14. aprīlis, 12:34:47 »
Tā, no šitās vietas, lūdzu, sīkāk - kāpēc mēsls?

Atslēdzies Pifs

Atb: BITE GO3
« Atbilde #6 : 2021. gada 14. aprīlis, 13:06:51 »
Varbūt tāpēc, ka man ir Tet TV un internets...ja skatos filmas Go3, tad tās, kas ir zem nosaukuma "arhīvs" ir ar iepriekšējo raidījumu beigu daļu, arī ar reklāmām. Uz priekšu/atpakaļ patīšanas opcija neērta, jo īsti nevar redzēt cik tālu tin...Par jaunumu tiek uzdotas filmas un seriāli, kuras diezgan pasen esmu jau noskatījusies TET piedāvātajā TV...
Tā kā man ir papildus pieslēgts Netflix, tag Go3 man galīgi nerullē.

Atslēdzies kvadra

Atb: BITE GO3
« Atbilde #7 : 2021. gada 14. aprīlis, 13:59:36 »
Un TET televīzija Tev patīk?

Atslēdzies Pifs

Atb: BITE GO3
« Atbilde #8 : 2021. gada 14. aprīlis, 14:47:52 »
Un TET televīzija Tev patīk?
Neviena no pieejamo provaideru TV man nepatīk. Jo nevar izvēlēties savu TV programmu paketi...Bet kaut kam ir jābūt. Man ir Tet..esmu nokaulējusi vēl visādas atlaides. Ja Go3 ir kā maksas papildu opcija, nu gluži kā Netflix, tad Go3 man ļoti, ļoti nepatīk..
Ja Go3 iet kā vienīgā pieejamā TV, nu tad varbūt...pati skaties.

Atslēdzies e518

Atb: BITE GO3
« Atbilde #9 : 2021. gada 14. aprīlis, 17:02:15 »
..Bet kaut kam ir jābūt.
???? Kāpēc ? Man mājās televīzijas nav gadus 3. Pirms tam bija LTK. Pats personīgi neesmu skatījies TV jau vismaz 10 gadus. Pēdējā laikā pat ziņas vairs nelasu netā - noriebies tas negatīvisms !

Atslēdzies Pifs

Atb: BITE GO3
« Atbilde #10 : 2021. gada 14. aprīlis, 17:36:04 »
???? Kāpēc ? Man mājās televīzijas nav gadus 3. Pirms tam bija LTK. Pats personīgi neesmu skatījies TV jau vismaz 10 gadus. Pēdējā laikā pat ziņas vairs nelasu netā - noriebies tas negatīvisms !


Man, man personīgi kaut kam jabūt! Man IR TV un es viņu skatos! Neapgalvoju,ka Tev vai kādam citam obligāti jābūt TV. Nevajag izraut no konteksta.

Atslēdzies kvadra

Atb: BITE GO3
« Atbilde #11 : 2021. gada 14. aprīlis, 17:36:55 »
Bez daudz kā var iztikt, ja pierod. Bet es neesmu gatava iztikt bez mājas interneta, un, ja reiz jāmaksā par to, tad nav daudz dārgāk paņemt ar visu TV. Es pašlaik par "pliku" TET internetu maksāju 19 ar kapeikām, kas ir bezjēgā dārgi, tad nu apdomāju citas iespējas. Un kāpēc lai nepaskatītos TV, ne jau tikai covida ziņas tur rāda.

Atslēdzies Pifs

Atb: BITE GO3
« Atbilde #12 : 2021. gada 14. aprīlis, 17:43:26 »
Man TET internets + TV (Programmu gana daudz)  =21.50 mēnesī. Vēl + Netflix =3 eur mēnesī (nošērots) esam vairāki lietotāji.

Atslēdzies Aste Risks

Atb: BITE GO3
« Atbilde #13 : 2021. gada 15. aprīlis, 15:31:01 »
kvadra cik Tavā dislokācijas vietā bitei speedtests uzrāda tā ap pl18 ?

Atslēdzies kvadra

Atb: BITE GO3
« Atbilde #14 : 2021. gada 15. aprīlis, 15:55:13 »
Nu i pajautāji. It kā es zinātu, kā to izmērīt.