Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Lasīts 7653 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies sanda

Atb: Beztēma par kaķiem
« Atbilde #75 : 2021. gada 18. februāris, 00:40:07 »
Janvāra beigās testēti 240 kaķi, infekcija konstatēta 1 kaķim, dažos atrastas antivielas.
Daļa kaķu bijuši  Covid pozitīvo H.sapiens mājsaimniecību dzīvnieki.

Vispār gribēju sūdzēties par kaķeni - 11 kaķi mani tā neverdzināja kā šī. 11  sablīvējās kastē, pacietīgi gaidīja vakariņas, rītos kompakti ieņēma vietu uz galdiņa aiz guļamistabas durvīm, lai pieklājīgi apsveicinātos. Visiem, protams, sameklēju labus saimniekus.
Tagadējā kaķene jau nav pilnīgi slikta - atvainojas arī. Jā, peles arī pienesa kādreiz, centās izrādīt rūpes. Māk medīt žurkas. Iedomīga bijusi vienmēr, kad vēl uzturējās uz ielas.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #76 : 2021. gada 18. februāris, 09:27:24 »
Janvāra beigās testēti 240 kaķi, infekcija konstatēta 1 kaķim, dažos atrastas antivielas.
Daļa kaķu bijuši  Covid pozitīvo H.sapiens mājsaimniecību dzīvnieki.

Vispār gribēju sūdzēties par kaķeni - 11 kaķi mani tā neverdzināja kā šī. 11  sablīvējās kastē, pacietīgi gaidīja vakariņas, rītos kompakti ieņēma vietu uz galdiņa aiz guļamistabas durvīm, lai pieklājīgi apsveicinātos. Visiem, protams, sameklēju labus saimniekus.
Tagadējā kaķene jau nav pilnīgi slikta - atvainojas arī. Jā, peles arī pienesa kādreiz, centās izrādīt rūpes. Māk medīt žurkas. Iedomīga bijusi vienmēr, kad vēl uzturējās uz ielas.

Piedraudi viņai ar Covid testēšanu un ja tas nelīdz - ar vakcinēšanu (paņem lielo šprici, iepildi ūdeni un staigā pa istabu un saki - TŪLIŅ DURŠU, TŪLIŅ DURŠU, KUR TAS KAĶIS??!...)!!
Kaķis jau pastulbs, nezin, ka vakcīnu nav, varbūt nobīstas :D

Atslēdzies sanda

« Atbilde #77 : 2021. gada 19. februāris, 02:21:06 »
Pietiktu ar mazo špricīti - kad pirms sterilizēšanas vajadzēja iedurt i/m narkozi, viena no divām vetārstēm izbēga no klīnikas - kaķene satrakojās... no 1gb. cilvēka viņa paslēptos, tad visu laiku jāvicina šprici, viegli nav, bet -ja uzmāksies bez pārtraukuma, būs jāpielieto.

Vispār viņa ir ļoti gudra. No pirmās dienas lietoja kasti, mācēja atvērt durvis, iemācās saprast jaunus vārdus.
Mežonīga. Tad, kad tēlo dīvāna spilvenu vai kaķubēbi - iesēdusies ar 5-7kg man klēpī aizrautīgi mani apsiekalo un apmurrā, neviens to nepateiks.

Atslēdzies Broms

« Atbilde #78 : 2021. gada 19. februāris, 12:29:03 »
Vecais mācīja jauno. Vecais runcis jauno papagaili.
Papagails izdomāja, ka guļošā kaķa aste ir ļoti piemērots paknābāšanas objekts. Kaķis tam īsti nepiekrita, bet arī ļoti neprotestēja- vien pavicināja asti.
Papagailis mājienus nesaprata un turpināja iesākto.
Kaķis piecēlās, mirkli no augšas un nososodoši skatījās uz sīko nekauņu, noņaudējās un dažas reizes ar ķepu viegli pabakstīja putnu. Nu, sīkais, nemaisies te pa kājām.

Atslēdzies sanda

« Atbilde #79 : 2021. gada 19. februāris, 13:25:49 »
Brom - Vai runcis iepazinās ar kādu papagaili jau bērnībā?

Atslēdzies Broms

« Atbilde #80 : 2021. gada 19. februāris, 13:59:24 »
Brom - Vai runcis iepazinās ar kādu papagaili jau bērnībā?
Jā, ar iepriekšējo abi dauzījās. Viņi izbaudīja ķeršanas un bēgšanas priekus.
Bet tad kaķis bija krietni jaunāks :)

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #81 : 2021. gada 17. marts, 11:00:42 »
Es (kā kaķa māte uz dažam nedēlām) arī ierakstīšos.
Bieži lasu, ka jūs kaķi no rītiem modina un prasa ēst. Kā tas ir - viņiem nav barība visu laiku pieejama vai kas?
Mans pagaidu kaķis guļ, kad es guļu un ceļas, kad es ceļos. Ēdiens visu laiku ir traukā.
Vispār, cik atceros ar bērniem man arī tā bija - viņi nekad mani necēla augšā.
laikam laba karma :)

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #82 : 2021. gada 17. marts, 11:02:16 »
Barība pieejama, tās dēļ nemodina.
Var sagribēt ārā trijos naktī vai arī gultā dzīvu peli iestiept.

« Atbilde #83 : 2021. gada 17. marts, 11:17:38 »
Saprātīgā vecumā mana kaķene mani nemodināja, ātri apguva, ka gulošu cilvēku nedrīkst traucēt, un viņai vienmēr bija sausā barība traukā. Pēc tam nācās šķirties no vairuma zobu, pārgājām uz slapjo paiku un parādījās kaprīzes, ka pirms 2 stundām ieliktā paika ir "veca", vajag jaunu. Tur droši vien arī ožas pasliktināšanās uz vecumu pie vainas. Nu, un tagad mums ir demencīte pilnā plaukumā - bļodu ne vienmēr mākam atrast, ja atrodam, tad pēc pāris kumosiem aizklīstam projām, atkal neatrodam, sēžam, bļaujam, ka ēst gribas. Aykal jāliek bļoda zem deguna. Tūlīt atkal kāds teiks, nu ko jūs varat ņemties ar tiem kaķiem, bet ar 100 gadīgu vecmāmiņu takš cilvēki ņemas, un manai kaķenei pēc cilvēku standartiem jau ir pāri 100. Tīri fiziski viņai lielu vainu nav, tik prātiņš reizēm sašķobās.   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #84 : 2021. gada 17. marts, 11:34:34 »
Mani kaķis naktī modina vienīgi, ja ir palicis istabā uz nakti un durvis ciet. Nu kā modina - notupstas blakus uz spilvena un skatās sejā... vai ar ūsām maigi kutina vaigu... vai pastaigājas gultai pa perimetru... Jo naktī vajag uzēst, bet paika virtuvē :?:

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #85 : 2021. gada 17. marts, 11:35:09 »
Es teiktu, ka saprotu, ka ar veciem kaķiem ņemas, drīzāk nesaprastu, ko ar vecmāmiņu ņemas  :blushing:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #86 : 2021. gada 17. marts, 14:15:44 »
Nez, manējais arī nemodina, jo badā. Paika vienmēr pieejama, kad grib, tad ēd.

Bet vajag uzlīst tieši man virsū pagulēt. Tad aiziet uz ateju, ar kārtīgu atspērienu retušējoties. Iziet ārā, izgrabinot tās kaķu durtiņas tā, ka katrreiz domāju, ka ar pusi sienas izgājis. Tad atvilkties atpakaļ, tad nosēsties blakus vai, labāk, virsū un kārtīgi nomazgāties, - tā, ka gulta līgojas. Vai izdomāt mainīt guļvietu un ilgi rosīties pa kaut kādu maisu, čabēdams kā pieci gigantiski eži pērnajās lapās. Vai izdomā pasēkt un pavemt, - lec nu, mīļā, no gultas, un skrien meklēt, kur tas notiek. Ja paveiksies, paspēsi avīzi zem vemjamā pabāzt. Ja ne - no rīta var atrast uzpūtušos laminātu vietā, kur uz šuves uzvemts. Citreiz atnāk un apsēžas blakus un lūr tā, ka jāmostas. Tas gan no rītiem un reti. Paretam uznāk muzikālais noskaņojums, kad nesas pa kāpnēm ar MAUU, MAUUU. Ja nezinātu, ka kaķene, domātu, ka iet uz runču kariņiem. Pietiek man izlīst no migas, lai aizietu uz tualeti, kad siltajā vietā jau ierīkojies kaut kas spalvains. :D

Tas gan tā, kopsavilkums un esence. Pārsvarā, kad nopurināta no saimniekvirsas guļas, tad mierīgi guļ visu nakti. Gultas vidū. :D

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #87 : 2021. gada 17. marts, 17:03:54 »
A man durvis uz guļamistabu ciet un basta. Pēc tās reizes, kad gultu piečurāja līdz pat matracim. Da nu nafik. Nemāk pieklājīgi gulēt manā gultā, tad lai guļ savā.

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #88 : 2021. gada 17. marts, 17:33:13 »
bet klau, jums nav to kaķu žēl, ka nabagi tik to sauso barību grauž? Nu labi, ir vēl mitrais konservs, bet to ne īpaši. Man kā veco laiku cilvēkam liekas foršāk, ka ko normālu arī ieēd. Man stingri pieteikts konkrēto barību un neko citu, protams, es arī tā daru.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #89 : 2021. gada 17. marts, 18:38:23 »
bet klau, jums nav to kaķu žēl, ka nabagi tik to sauso barību grauž?

Kāpēc tikai? Vienkārši sausā ir pieejama vienmēr - stāv bļodiņā, lai ēd, kad grib. Ja ir izrijusi slapjo [vai totāli negaršo] un es guļu vai neesmu tuvumā gaidāma, tad grauž sauso.

No rīta un pēc pieprasījuma tiek dota mīkstā barība. Tas, neskaitot medījumu, par ko atskaites saņemu atvemtu spalvu veidā, vai vasarā zālē atstātas zarniņas. :D

Es atkal vienmēr brīnos par negausīgi rijošajiem zvēriem, kam jālimitē daudzums, citādi kājeles to mucu nenes. Man gan tikai viens zvērulis mājās, pētījuma bāze par mazu, bet manējā lieku neapēdīs. Tas, ka vienmēr pasēdēs un ar pasaules sāpi sejā pagaidīs, vai neiedos kaut ko labāku, tas pats par sevi, bet frāzi "ēd, ko dod" saprot labi. Vai nu ēd vai iet projām, jo labi zina, ka nekā cita nebūs.