Autors Tēma: Kas tā par sēni?  (Lasīts 407 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Luīze

Re: Kas tā par sēni?
« Atbilde #15 : 2020. gada 12. septembris, 22:23:36 »
Tā konkrēti indīgas bekas laikam nav, bet neēdamas vai negaršīgas gan mēdz būt. Tāpēc vēlreiz atkārtoju, ka jālasa tikai labi zināmas sēnes.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #16 : 2020. gada 12. septembris, 22:32:47 »
Paguglējos par to velna beku - nē, tādu sēni es neatceros redzējusi. Un droši vien tādu krāsainu neriskētu ņemt.

Atslēdzies dip

« Atbilde #17 : 2020. gada 13. septembris, 08:47:46 »
Iemarinēju jaunatklātās bekas. 2 gabaliņus apēdu. Viss normāli. Bet tad nolēmu - nu i nafig riskēt. Jo īpaši, ja es tās neēdīšu. Un nu jau viņas devušās ceļojumā.

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #18 : 2020. gada 13. septembris, 11:00:44 »
Aha, Sēņu grāmatā minēts, ka vienīgā indīgā beka esot velna beka, bet nav drošu ziņu, ka Latvijā tā kādreiz atrasta, bet par velna beku reizēm kļūdaini saucot raganu beku, kura pat ir ēdama, taču salīdzinājumā ar citām ēdamajām bekām lietojama tikai pēc novārīšanas.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies tuk

« Atbilde #19 : 2020. gada 13. septembris, 11:41:37 »
Es nelasu nepazīstamas sēnes, tā bija Dip problēma. Nezinu kādēļ valdība uzskatīja, ka es interesējos par salasītām nezināmām bekām  :?:  Nemēdzu eksperimentēt ar sēnēm kuras nepazīstu.

Atslēdzies Emīlija

« Atbilde #20 : 2020. gada 13. septembris, 12:14:40 »
dip, man liekad ka bekas ēdamas ir visas, it īpaši termiski apstrādātas. vismaz visas esmu ēdusi. joprojam - esmu :D

Atslēdzies tuk

« Atbilde #21 : 2020. gada 13. septembris, 12:31:50 »
Saki?  :mrgr:  Tagad jau es nezinu kura beka jāēd...

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #22 : 2020. gada 13. septembris, 12:31:55 »
Emīlij, negribas riskět. Piesies věl pantu. Man jau arī aizdomas, ka var ěst. Piejūras mežâ Lilastě daudz. Ļoti daudz.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #23 : 2020. gada 13. septembris, 13:18:59 »
Piesies věl pantu.

Tavs "pants" nu jau uzgrūsts man. Kādam drošvien no tā kļuva labāk. Cerams. Vismaz.

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #24 : 2020. gada 13. septembris, 13:54:09 »
Tevi apvaino inděśanā? :rat:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #25 : 2020. gada 13. septembris, 14:05:43 »
Nezinu kādēļ tavs sēņu foto ir piekabināts manam tekstam un es esmu padarīta par tēmas autori. Tiešām nezinu ar ko atkal esmu nogrēkojusies... kādam laikam atkal šķitis, ka priecājos par dzīvi vai kā... kādai ētikai tak jābūt... tavu fotoattēlu un tēmu es toč zagusi neesmu un uz autorību arī nepretendēju... vispār jau bail kļūst sf ko rakstīt, nekad nezini kā ko pēc savas izpratnes kāds pārveidos un kontekstu sagrozīs :(

Atslēdzies Emīlija

« Atbilde #26 : 2020. gada 13. septembris, 14:25:58 »
gāju meklēt to velna beku (internetā - precizēju, ne mežā)

nea, šitāda nav satikta. jau izskatas indīga, manuprāt

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #27 : 2020. gada 13. septembris, 14:59:11 »
Tuk, nesapratu, par ko kreņķis. Kāds nodomăs, ka Tu piesavinies manus foto un tekstu? Un nodomăs, ka Tu esi jokaina, ne dip? Es neko nepamanīju. Manuprāt, tas ir tik mazsvarīgi.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #28 : 2020. gada 13. septembris, 15:05:43 »
Protams, protams, var dzēst, pārtaisīt, mainīt un visu ko citu. Tā taču sīka vienība.

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #29 : 2020. gada 13. septembris, 15:50:52 »
Protams, protams, var dzēst, pārtaisīt, mainīt un visu ko citu. Tā taču sīka vienība.

tuk, neņem pie sirds. Tas noteikti nebija ļaunprātīgi.