Autors Tēma: Mazkaķu ēdiens  (Lasīts 118 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Spārka

Mazkaķu ēdiens
« : 2020. gada 22. septembris, 17:05:59 »
Gaidu jebkādus ieteikumus.
Man ir bijuši divi kaķi, abi nodzīvoja ilgu un laimīgu mūžu. Tomēr viss ir atkal it kā pirmoreiz.
Kura/kāda (parastā, ne profesionālā) gatavā barība ir labāka? Kādus cilvēkēdiena elementus dodat saviem kaķiem?

Atslēdzies kvadra

Atb: Mazkaķu ēdiens
« Atbilde #1 : 2020. gada 22. septembris, 17:13:58 »
Manuprāt, dzīvniekam vislabāk der tas, ko viņam daba paredzējusi - kaķim tā būtu jēla gaļa un subprodukti, olas, pa kādai zivei. Kamēr vēl pati gaļu ēdu, kaķei tika arī kāds vārīts gabals, tagad vairs tikai jēls. No rūpnieciskās barības viņa man kasās un, piedodiet, pļūtī, tāpēc dodu tikai dabisku.
Gadās, ka iekāro kādu zaļu kartupeļu gabalu - to es atklāju, kad viņa man uzstājīgi asistēja pie kartupeļu mizošanas.
 Pa druskai iedodu pienu, daudz nevar, jo atkal būs pret vēju..

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #2 : 2020. gada 22. septembris, 17:30:19 »
Ēd sauso paiku, kas cenā ap 5-6 eiro, ēd suņam vārītās putras ar burkāniem un kabačiem klāt :) Kādu svaigu zivi, svaigu gaļu utt. Ļoti garšo kazas piens :)

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #3 : 2020. gada 22. septembris, 20:15:18 »
Manējai pamatā ir sausā paika. Agrāk pirku sveramo barību tirgus būdā, bet tirgu nojauca, un īsti vairs nav laika jaunas točkas meklēt. Tāpēc pērku lielveikalos PURINA barību vai ko tamlīdzīgu, it īpaši uz atlaidēm. Galvenais, lai nav iekšā krāsainie graudiņi, tie skaitoties neveselīgi. :) Papildus mincenei dodu arī konservus, jēlu gaļu (ja ir nopirkta gatavošanai), ir ēdusi bezpiedevu jogurtu (kefīrs šai negaršoja), reizēm iesitu bļodiņā jēlu olu. Sausā barība un ūdens ir pieejami visu laiku. Pārējais tiek izdiņģēts no saimnieces :)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #4 : 2020. gada 23. septembris, 19:40:08 »
Kad man atveda to astaino brīnumu, viņam bija trīs vai četri mēneši. Bija jau pieradināts pie sausās barības un arī pūrā līdz bija Rojal Canin paciņa, kas domāta tieši mazuļiem. Tagad košakam jau 13 gadu un pa šo laiku vienkārši šad tad pamainu tā paša ražotāja variantus atkarībā no situācijas - pret spalvu kamoliņiem vai pret zobu akmeni un t.t. Dienā pietiek ar vienu šauvu. Un ūdeni, protams kaut kur blakus.  Reiz likās, ka vajag kaut ko vēl, sāku ar papildus vienu Gourmet mazo konservu kārbiņu (pastētes) dienā.  Interesē par ko citu viņam arī ir, bet šams neiespringst, vienkārši aktīvi piedalās pie zivju, vistas un dārzeņu pagatavošanas degustācijas sākuma stadijā. Bet tā, tīri simboliski.